September 28 2024 16:18:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 2
Richi, CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
GC3_Messik
Hiltos napsal:
GC3_Messik napsal:
3IAP_Dryjo napsal:
...
krasne a vystizne receno..Mrknutí


O zvuky tu ale na prvním místě nejde. Jde tu o lištičky pomocníčky, kokpity průhledný až bída, 6 DOF Track ir, nekontrolovatelné prostředí...
Ani pět lidí se tady nedokázalo s každým novým patchem shodnout na vlastnostech G2 a befkách potažmo jako celku. Až začnou z výrobních linek přilétat vysněné stroje Welouš,Hw177, D520 všichni si tady sednou na prdel jak je to boží a už jim vůbec nevadí jak tady fundovaně pindali dva roky zpátky jak záleží na každym parametru, odchylka rychlosti o 0,00001 km/h už byl hřích a důvod k dohadům, která strana je načítovanější. Hlavně nový kousek ve kterym se stejně proletěj tak dvakrát. Vyděšený atd. atd. Njn sběratelská úchylka pilotů, mít ve vitrínce co nejvíc letadel, hlavně těch slavnejch, vitrínku nahradil již teď nekonečnej seznam letadel v QMB.Šklebící se
a já sedící v Yaku až mě jednou předletí Tomcat (žhavá novinka a vysněné éro) na SM serveru budu koukat jak vrána.Šklebící seŠklebící se


No vidis. A nekomu treba o ty zvuky jde. A nejaky pruhledny pultiky ho nezajimaji, protoze stejne nic nevidi. Tohle je vsechno o lidech. Kdyz si chce nekdo zapodvadet, tak si cesticku stejne najde. A pro ty, ktery hledaji vic moznosti, je SM uzasnym, trebaze zatim nedokonalym pomocnikem ...


njn proc se ale sobecky z vlastniho prospechu (pochybneho) pridavat na stranu kde je mozna spina a podvadeni a tim vlastne napomoci jeho dalsi masove sireni ??
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Hiltos
Mozna, mozna, mozna. A mozna taky ne.
Ja se na zadnou stranu nepridavam. Litam se SM i bez SM. Litam s lidma, kterym verim a o kterych si myslim, ze je neco podobneho nad jejich uroven ... coz zahrnuje nejspis cely rozhadany SVK. A kdyz me nekdo sestreli, tak, zaprvy, je mi to vcelku uplne jedno a den mi to nezkazi a, za druhy, stejne mel nacitovany letadlo. Mel SM nebo nemel SM? Nevim. Ale chybu sem udelal ja a ne on. To se stava.
Upravil/a clone9cz dne 30-05-2008 17:11
 
GC3_Messik
no nebudu davat citaci, clone by vylitnul z kuze VyděšenýÚsměv

jj ale tim svym ja si litam s borcema, kterejm verim vytvaris poptavku a kde je popt. je i nabidka. Ty si pak nekde litas po meste a nebo spis a na serveru, kterej je na SM se zatim budou prohanet picusove na letajicim koberci strilejici super banany a misto bombicek budou shazovat Holy granades.. P.S. proc se paranoidne branit pred picusema? Pac existujou viz. Counter a wallhack. Blbecku je porad dost.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Hiltos
GC3_Messik napsal:
no nebudu davat citaci, clone by vylitnul z kuze VyděšenýÚsměv

jj ale tim svym ja si litam s borcema, kterejm verim vytvaris poptavku a kde je popt. je i nabidka. Ty si pak nekde litas po meste a nebo spis a na serveru, kterej je na SM se zatim budou prohanet picusove na letajicim koberci strilejici super banany a misto bombicek budou shazovat Holy granades.. P.S. proc se paranoidne branit pred picusema? Pac existujou viz. Counter a wallhack. Blbecku je porad dost.


Ano, mas pravdu.
Uz nebudou servery jen s cistym ilem, ale budou servery s cistym ilem, se SM bez litajicich taliru a se SM s litajicima talirema. Alespon ja doufam, ze to tak dopadne.

Napada me, server s Lerchem, 109Z a La7R (napr) bys zaradil mezi server s litajicima kobercema strilejicima super banany nebo ne? :-)
 
GC3_Messik
njn ale to sou tri skupiny a to je to deleni komunity na ktere sme ponaukali uz driv. Coz neni dobre. Uz takhle se delaj specialky jednou za uherak a natoz jeste to delit trema Vyděšený
Je nas malo takto postizenejch co litame. U Countra by to zajiste vypadalo jinak. Ted uz se nic nezmuze ale muj nazor je ze se sound mod nemel nikdy objevit a radsi nechat ila dozit v klidu.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Pavel K
Těší mě, že jsem to tady takhle rozproudil a mám několik poznámek. Msh soubory neovlivňují pokud vím letový model, jsou to vpostatě 3d modely. S pomocí modeleru se budou moct udělat takový blbosti jako nové otvírané překryty, kabiny a pokud se nepletu bude to snad cesta k Avii a Letovu. Jinak na AAA jsou striktně zakazovány všechny pokusy o diskuze na téma měnění letových modelů, loadů, zbraní a pod. původních letadel.
 
MK_KaiN
Oni všichni vědí, že to éro co map tvůrce nedá do mapy, to na servru není a nedá se nijak použít. Oni vědí že pochybnosti o FM a o jeho upravitelnosti tu byli dávno před SM.
Ale to by nebylo to správné SVK. Aneb jak udělat z pičoviny vědní obor a jak z věci která má sloužit k zábavě, udělat otázku života a smrti. Úsměv
Jsou to cvoci.
 
WT_Flan
MK_KaiN napsal:
Oni všichni vědí, že to éro co map tvůrce nedá do mapy, to na servru není a nedá se nijak použít. Oni vědí že pochybnosti o FM a o jeho upravitelnosti tu byli dávno před SM.
Ale to by nebylo to správné SVK. Aneb jak udělat z pičoviny vědní obor a jak z věci která má sloužit k zábavě, udělat otázku života a smrti. Úsměv
Jsou to cvoci.


Konecne v tom vedru nekdo s klimatizaci na mozku...
 
Jirka
MK_KaiN napsal:
Oni všichni vědí, že to éro co map tvůrce nedá do mapy, to na servru není a nedá se nijak použít. Oni vědí že pochybnosti o FM a o jeho upravitelnosti tu byli dávno před SM.
Ale to by nebylo to správné SVK. Aneb jak udělat z pičoviny vědní obor a jak z věci která má sloužit k zábavě, udělat otázku života a smrti. Úsměv
Jsou to cvoci.


Až na to, že to tak není. A až tě bude po mapě honit super bombarďák předělanej z AIčka a nebo do tebe solit neviditelný éro. Ona tě ani ta Flanova klimatizace na mozku hned tak neuklidní z nasrání. Vím o čem mluvím. Sám jsem to zažil. Šklebící se
 
clone9cz
GC3_Messik napsal:
no uvidíme vase nadseni az te na ahckach sunda ero ve tvaru čů*áka s letovym modelem z dory. Šklebící se Ale jiste verim ze pro nekoho to teprve zacne bejt paradni simulatorPff



Safrik napsal:
GC3_Messik napsal:
no uvidíme vase nadseni az te na ahckach sunda ero ve tvaru čů*áka s letovym modelem z dory. Šklebící se Ale jiste verim ze pro nekoho to teprve zacne bejt paradni simulatorPff


Toho se opravdu nebojím, protože v té době už bude k dispozici létající vagína s LM z La-7 Mrknutí




prosim, neblbnete lidi, nic takovyho se nestane, ostatni uvidi era normalni, protoze nebudou mit nainstalovany MODy

opravdu nektere z vas nechapu, co kdyz sem pride nejaky dedecek, ktery si bude chctit na stara kolena vylepsit Sturmovika a docte se co tu pisete za nesmysly, no to se na to jiste vyprdne

... a proc, kvuli tehle uz prihlouple diskusi, kde se pulka lidi snazi zodpovedet dotaz a druha pulka se tu jen predvadi


My clone9cz, moderator
PS: nemusite odpovidat, uz jsem si nazor udelal
 
http://www.wwii-illusion.net
XXX_Dazz
Jirka napsal:
MK_KaiN napsal:
Oni všichni vědí, že to éro co map tvůrce nedá do mapy, to na servru není a nedá se nijak použít. Oni vědí že pochybnosti o FM a o jeho upravitelnosti tu byli dávno před SM.
Ale to by nebylo to správné SVK. Aneb jak udělat z pičoviny vědní obor a jak z věci která má sloužit k zábavě, udělat otázku života a smrti. Úsměv
Jsou to cvoci.


Až na to, že to tak není. A až tě bude po mapě honit super bombarďák předělanej z AIčka a nebo do tebe solit neviditelný éro. Ona tě ani ta Flanova klimatizace na mozku hned tak neuklidní z nasrání. Vím o čem mluvím. Sám jsem to zažil. Šklebící se


Prosím o přiložení .ntrk Šklebící se,
jinak to, že jsou bombery A-20, B-25 a další z původního Ila divně namodelované ví každý kdo si to v nich zkusil a zmínka o ufech už tady byla dávno dávno před soud modem.

Jinak Vogone zas to tak moc nežer, nebo to sežere tebe Šklebící se a taky chlaď, to je v létě snad nejdůležitějí.
Upravil/a XXX_Dazz dne 30-05-2008 20:52
 
606_hayes
MK_KaiN napsal:
Oni všichni vědí, že to éro co map tvůrce nedá do mapy, to na servru není a nedá se nijak použít. Oni vědí že pochybnosti o FM a o jeho upravitelnosti tu byli dávno před SM.
Ale to by nebylo to správné SVK. Aneb jak udělat z pičoviny vědní obor a jak z věci která má sloužit k zábavě, udělat otázku života a smrti. Úsměv
Jsou to cvoci.


ja bych bez urazky povedal ze JSOU TU CVOCICoolCoolCoolŠklebící seŠklebící seŠklebící se
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Fucida
XXX_Dazz napsal:
Prosím o přiložení .ntrk Šklebící se,
.
.
.
Jinak Vogone zas to tak moc nežer, nebo to sežere tebe Šklebící se a taky chlaď, to je v létě snad nejdůležitějí.


Kupodivu se mi tohle taky stalo a dokonce jsem měl i ten track (já i ten druhý, tedy neviditelný nepřítel), který jsme následně poslali k analýze Olegovi. Odpověď jsem od něj nikdy nedostal, stalo se mi to jednou a to na nějaké verzi 3.0x. V té době samozřejmě SoundMod neexistoval.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
Dazzi od tebe to fakt sedí. Šklebící se
 
Jirka
606_Hayes napsal:
MK_KaiN napsal:
Oni všichni vědí, že to éro co map tvůrce nedá do mapy, to na servru není a nedá se nijak použít. Oni vědí že pochybnosti o FM a o jeho upravitelnosti tu byli dávno před SM.
Ale to by nebylo to správné SVK. Aneb jak udělat z pičoviny vědní obor a jak z věci která má sloužit k zábavě, udělat otázku života a smrti. Úsměv
Jsou to cvoci.


ja bych bez urazky povedal ze JSOU TU CVOCICoolCoolCoolŠklebící seŠklebící seŠklebící se


Cvoci necvoci. Každej, kdo je schopen vysedávat už celá léta po dlouhé hodiny u počítače a hrát si na pilota prostě cvok je. Ty letadýlka jsou kůň jako prase. Tak proč se o ně nepohádat ? Že ? Úsměv
 
WT_Pedropan
Jirka napsal:
MK_KaiN napsal:
Oni všichni vědí, že to éro co map tvůrce nedá do mapy, to na servru není a nedá se nijak použít. Oni vědí že pochybnosti o FM a o jeho upravitelnosti tu byli dávno před SM.
Ale to by nebylo to správné SVK. Aneb jak udělat z pičoviny vědní obor a jak z věci která má sloužit k zábavě, udělat otázku života a smrti. Úsměv
Jsou to cvoci.


Až na to, že to tak není. A až tě bude po mapě honit super bombarďák předělanej z AIčka a nebo do tebe solit neviditelný éro. Ona tě ani ta Flanova klimatizace na mozku hned tak neuklidní z nasrání. Vím o čem mluvím. Sám jsem to zažil. Šklebící se


No to chapu. Ja jsem pak taky tri dny na koronarce, kdyz me malej porazi v kulickach...Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
http://www.wtigers.org/
alfik
Copak Jirko? Stíhala tě B-17ka??? Svině načítovaná!!! Šklebící se
Nešil. To že občas není vidět letadlo nebo že semo tamo stíhám sám sebe a nejednou jsem se sám pro tu prdel i sestřelil se stává i s původním Ilem a na offline. To je chybka v Ilu a ne v SM.
Jsou i opravdu počitatelné výhody SM, např. když jsem se Fučidy ptal co konkrétně mu vadí na 6DOF tak mi jednou větou, promptně, a srozumitelně odpověděl a sám jsem si vyzkoušel že má pravdu.
To co popisuješ je bug, ne čít.
Je pravda, že je zde problém etický. Ten si bude muset každý sám zodpovědět. Já jsem si jej zodpověděl ve chvíli kdy se objevila verze 46, s letadly které jsou ufo ač vyšly z dílny Olegovy.
Co se týče toho Messikova příspěvku, není nás málo. Klidně můžou vedle sebe existovat servery se SM a bez SM. Ale asi tě potom bude popouzet, že budou piloti kteří budou (podle nálady) lítat tam i tam. Já taky.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Mě osobně spíše vadí něco jiného:
Původní Šturm je simulátor záchytného stíhání a taktického létání - podle dnešní terminologie "přímé podpory pěchoty". Tedy vyzobávání tanků v lese, ničení mostů, kolon nepřítele...
Proto jsem si Ila koupil a proto ho lítám. Tohle tady totiž chybělo. Simulátor toho drobného, mravenčího lítání, kdy např. letíš sebevražednou misi na letiště nepřítele plné flaků... nebo neseš pumču pětistovku na překladové nádraží... něžně ji tam šoustneš...
Se SM přišla i šance zalítat si třeba s velkým kamionem. Ale nejsou na to mapy. Ty co jsou v Ilu jsou dobré právě na ten původní účel, Memphis Belle si prostě nezaletíme... To mi trošku vadí, páč já právě kamiony lítávám, ale s tím asi ani SM nic neudělá Šklebící se
A podle toho co vím ani BoBik. Tedy, za 14 dní, že.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
BP_Tyrl
Mě zase vadí, že mám průměrně 40 FPS a jiní zase 70 FPS. Každý kdo má víc FPS jak já, tak je čítař, protože si pomáhá neslušně nadupanou kartou, kterou hra při svém vzniku vůbec nepodporoval.
 
606_hayes
BP_Tyrl napsal:
Mě zase vadí, že mám průměrně 40 FPS a jiní zase 70 FPS. Každý kdo má víc FPS jak já, tak je čítař, protože si pomáhá neslušně nadupanou kartou, kterou hra při svém vzniku vůbec nepodporoval.


aj ty si citer jak svin.....ja mam totiz len obycajnych 30FPS pri dobrej konstalaci mapy lietadiel a pozmeakov,
ked je zimna mapa mnoho flaku a vela strojov tak si klesnem na 14-18FPS, vsetci ste citeri
 
http://606.klikej.org/news.php
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,074 návštěv