September 28 2024 06:20:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 20

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
NOVACEK
311_Rampa
310_Gringo napsal:
Jediný kdy mám trochu problém rozeznat éro je , když k němu přistupuju čistě ze šestý, kdy neni vidět ani marking ani silueta.Pak hodně pomůže rozmístění chladičů, který je u každýho letadla specifický.


Jojo, ale taky to není vždy 100%. Já onehda padal rozjetej na letadlo, dajvnul jsem pod něj a s vyštělovaným mustangem jsem ho upnul. Měl jsem na lopatě, všechno sedělo, gyro zapnutý, stačilo jen vystřelit, ale pořád se mi zdálo, že to je mustang s otevřeným chladičem... až příliš blízko jsem zjistil, že to bylo befko s bombitchkou Smutný
 
310_Gringo
311_Rampa napsal:
310_Gringo napsal:
Jediný kdy mám trochu problém rozeznat éro je , když k němu přistupuju čistě ze šestý, kdy neni vidět ani marking ani silueta.Pak hodně pomůže rozmístění chladičů, který je u každýho letadla specifický.


Jojo, ale taky to není vždy 100%. Já onehda padal rozjetej na letadlo, dajvnul jsem pod něj a s vyštělovaným mustangem jsem ho upnul. Měl jsem na lopatě, všechno sedělo, gyro zapnutý, stačilo jen vystřelit, ale pořád se mi zdálo, že to je mustang s otevřeným chladičem... až příliš blízko jsem zjistil, že to bylo befko s bombitchkou Smutný


Šklebící se
Jo a zvláštní je, že když už si nedejbože spleteš éro a vystřelíš po spojenci, tak ho rozpáráš jedinou kraťoučkou dávkou,během který pro jistotu ještě zabiješ pilota!
 
Hoper
takže Gringo, až příště uvidíš psát na obloze bachratý hnusný letadlo, říkej si, že to je Thunderbolt s divnou kamo (možná bude dokonce stříbrné ;) )a vůbec si ho nevšímej...
:))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Gringo
No my jsme si tenkrát taky nebyli jistí, co je to za éro, ale pak se ve speaku ozvalo:"Hele jak se na nás šklebí, to bude určitě Hoper -Tally hó." Úsměv)
 
FK_Stern
Ještě bych rád věděl,jestli musím být členem nějaké letky pokud bych chtěl létat online,nebo se můžu nechat sestřelovat sám za sebe(zatím nehodlám já letecký panic oblažovat takové zkušené fightery svou nicotnou maličkostí).
 
veikso
To víš že jo. Všichni se těší, jak si do Tebe večer zastřílejí.
"Podívejte se mladý muži. Já nejsem nikde organizován a tak si do mě může střílet kdo chce a kde chce..."Pff Nebo i naopakVyděšený
 
FK_Stern
Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
CaK_Mira
Takže tady se hlásí další nováček, alias krmivo pro vaše kulomety, kanony, či jiné zbraňové systémy, který se hodlá vrhnout do online deprese ale mám problém.
Verze 4.09b1m + UI 1.2 (stydím se to přiznat, ale neorigo..) mám rodinu, hodnou ženu a přítulné děti (či naopak) a jsem rád pokud mi dají chvilku volna a z tohoto důvodu nemám moc času pátrat zde pomocí FAQ či vyhledávání a proto hledám dobrou duši, která mi poradí proč mam takový problém s připojením i na servery, kde bych podle xfire neměl mít problém, co se týče verze.Hypelobby mam tež nainstal ale mam s nim nějaký lama problém bo netuším jak se používáCool Mapa která právě jede na servere se mi nesosne na HD jak u některých online?prostě pokud ji nemám napevno nezahraju si ji ?
budu rád za každou radu zde nahozenouMrknutí
 
CaK_Mira
prostě zadám ip ručně ale hodí se mi hláška Připojit k serveru
prosím čekejte
a tam to končíZamračený
 
606_Temp
problém s připojením na servery je nejspíše tou tvojí verzí UI1.2. Dnes je něklik verzí il2 serverů
verze 4.08
4.08mod
4.08 UI (1.1/)
4.08 s balíkem modů, které si udělali vlastníci serveru
k tomu nedávno vyšla ona 4.09 a mrdník dál pokračuje
4.09beta
4.09beta MOD
4.09beta MOD UI 1.2
4.09 ofic
4.09MOD
4.09 UP1.8
a určitě by se našli další...
A problé je, že pokud máš na svém PC jen jeden tento mod, tak se buď nemusíš připojit na osattní, nebo ti to hodí chybovou hlášku s onou mapu (ne, nestahují se tak jako v jiných hrách, ale je to dáno tou verzí hry, kterou máš na svém PC)
není od věci zjistit si jaký serever na které verzi jede a podle toho mít tu správnou verzi hry. Jak jsem psal - je v tom teď mrdník
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
CaK_Mira
ty brďo mrdník jak u nás v práciCool
z toho by se jeden....no myslím že pro online nováčka celkem těžký oříšek.
zkusím tedy v tom jakemsi sfitčeru či jak to česky nazvat nahodit jinou verzi
 
CaK_Mira
takže pokud je server na me verzi, bohužel s mapou kterou nemám smůla..
viz.
Public Server - 4.09b1 with Unified Installer 1.2 required - crt=2 protected - Infos and your stats at www.kampfverband13.de
Server IP 85.25.20.30:21001
Server Ping78
Server Infonet/dogfight/JG 11/Cerberus 1942.mis (3/50
 
606_Temp
no musíš si případně najít jakou mapu tam mají doinstalovanou a pak si ji tam přihodit manuálně.
[url]http://allaircraftarcade.com/forum//url] tady se zkus zaregistrovat a pak si tam projdi vlákno kolem map, stáhni tu co ti chybí a hurá do toho.
Ale jako jestli si chceš létat online a nezáleží ti na konkrétním serveru, tak si zajdi na jiný. Třeba i české servery. Jredou na čisté 4.09 (AH spec, AH_Dedicated, WINGS OVER EUROPE, SNP...)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
CaK_Mira
ježíšku na křížku pro včechny lamy jako jsem já.
pokud mate verzi 4.09b1m a chcete létet online je potřeba ji nahodit patchem na verzi 4.09 a to lze jedině v tom případě pokud mate ve switchi zaplou verzi 4.09 NO MODS.ja mel zaplou mods ON a furt se divil, že to nefachčí.ted už mam pěkně 4.09 a už se i připojímMrknutí
 
CaK_Mira
tak a ted babo rad
nahodím switchem verzi 4.09 no mods dam patch 4.09 spustím. připojím se na net..pohoda
odejdu..nahodím 4.09 mods on. offline pohoda..odejdu dam zpet 4.09 no mods a už vidím problém načítá se verze 4.09b1m nepřipojím se, znovu spustím patch na 4.09 a zas pohoda.to musím pokaždé instalovat ten patch na 4.09??jde mi z toho hlava kolemPff
 
606_Temp
Nejlepší je si udělat na PC hned dvě instalace il2 (Stačí překopírovat tu jednu instalaci na další místo)
Tvůj problém je v tom, že mám AAA1.2 pack a ten nepodporuje tu oficiállná 4.09, ale jen 4.09beta a tím switcherem tu hru po změně hodíš zase právě na betu a ne na ofic a pak se na ofic nepřipojíš.
Já ten AAA pack nepoužívám, takže nevím jak to ošéfovat (nějaké krkolomné rady se objevily) a řeším to dvěma instalacemi šturma (na jedné mám UP1.8 a na druhé AAA pack 1.1.1)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
LEON_CZ
Nebylo by lepší Macku se teď vyprdnout na experimentování s verzemi hry, nechat si jedinou FUNKČNÍ instalaci hry klidně i bez modů a učit se lítat na těch několika serverech, na které se s tou jednou verzí hry připojíš? Mody a další verze hry bych řešil být Tebou, až bys měl trochu přehled, co který server vyžaduje a hlavně až bys měl pár hodin on-line odlétáno - alespoň mě by to docela ze začátku deprimovalo, kdybych byl nažhavený na on-line létání, ale 95% času k tomu vyhraženého rodinou jsem musel strávit stahováním map, laděním módů a neustálými instalacemi patchů... (Stejně jako jsem teď v depresi z multiplayeru na RoF já Šklebící se )
 
http://www.virtualnipilot.cz/
3BAP_Bugs
Fakt ľutuje toho, kto do kolotoča okolo IL2 Sturmovik spadol až teraz. Smutný
Chvíľa mám už aj ja pocit, že som úplne mimo. A preto sa prikláňam k rade od LEONa. Na lietanie stačí ofiko IL2 Sturmovik 1946 + 4.09 patch a istotne si človek zalieta.

Ohľadne RoF, ešte chvíľu počkám, veď ešte sa nestalo aby niečo nejako nedopadlo.Šklebící se
 
http://3iap.org
LEON_CZ
3BAP_Bugs napsal:
Fakt ľutuje toho, kto do kolotoča okolo IL2 Sturmovik spadol až teraz. Smutný
Chvíľa mám už aj ja pocit, že som úplne mimo. A preto sa prikláňam k rade od LEONa. Na lietanie stačí ofiko IL2 Sturmovik 1946 + 4.09 patch a istotne si človek zalieta.

Ohľadne RoF, ešte chvíľu počkám, veď ešte sa nestalo aby niečo nejako nedopadlo.Šklebící se


Sice to sem do tohoto vlákna nepatří, ale jestli Tě láká RoF kvůli multiplayeru, tak v tom je ta hra úplně na ... Obzvlášť pro ty, kterým mapa načítá někdy až 5 minut, protože nemají úplně HIGH END PC. Příklad: Připojím se na server, 3-5 minut mi načítá hra. Protože RoF má pouze COOP, tak 10 minut čučím, jak ostatní bojují, pak všichni přistanou, restartne se mapa, zase mi to 3-5 minut načítá a nakonec mě to vykopne do základního menu s hláškou Error socket 10111 bla bla ba. Najdu tedy jiný server, připojím se, 3-5 minut mi načítá hra, 10 minut čučím, jak tam hráči bojují, přistanou, restartuje se mapa a když se mi za 3-5 minut konečně načte hra tak zjistím, že si za tu dobu všichni stačili vybrat letadla a jsou opět ve vzduchu Naštvaný Otráveně vyskočím do menu, opět najdu jiný server, 3-5 minut načítám hru, KONEČNĚ POCITY NEUVĚŘITELNÉHO ŠTĚSTÍ, hra nespadla a stihl jsem si i zvolit letadlo, než se spustila mapa. Pak se spustí mapa, 2 minuty mi šrotuje PC a když se objeví obraz, tak zjistím, že jsem mrtvý, protože v této coopce se letadla ,,narodí" ihned ve vzduchu a tak mi letadlo během těch dvou minut načítání grafiky dávno spadlo neřízeně na zem. Kopnu do počítače do míst, kde se zhruba vyskytuje tlačítko POWER a jdu si načnout vzbuzené víno Naštvaný A takhle se to u mě opakuje už asi týden, co mám RoF Zamračený
 
http://www.virtualnipilot.cz/
CaK_Mira
Díky za odpovědi.Hlavně pak musím říct, že LEON udeřil hřebíček na hlavičku.nechávám jednu verzi a jdu se nechat sestřelovat.Bohužel mam opet smůlu v tom, že jsem zahleděn do dvou strojů a to Tempesta a Mustanga.A jak jsem tak zde četl, nejsou to zrovna stroje vhodné pro začátečníkaPff
Tož uvidím jak se s tím poperuCool
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,536 návštěv