September 28 2024 16:18:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 2
Richi, CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
3BAP_Bugs
Jirka napsal:
3BAP_Bugs napsal:
Za 14 dní je tu BoB, IL2 bude len nostalgická spomienka, tak čo tu šírite paniku.Šklebící se


Co blbneš ? Je pátek. Flamewareday Úsměv

Ja vím, Bohumile, ja vím!!Cool
 
http://3iap.org
Safrik
Jirka napsal:
Safrik napsal:
Pokud se většině virtuálních pilotů SM nelíbí (tak jako Vám) tak ano klidně půjdu do prdele i SM, pokud ale je tomu obráceně tak Vám nářky stejně nepomůžou. Nicméně nechápu proč tedy chodíte brečet do vlákna, které vzniklo pro lidi jenž "létat" se SM chtějí? Založte si vlákno "Nenávidím SM", slibuji, že tam nebudu prudit příspěvky SM rulezz...


A kde jsi přišel na tu většinu ? Ty jsi to počítal ? Mě se ba naopak zdá, podle toho, kolik vidím CRT=2 v popisech hostů, že většina lítá bez něj. Jo, možná soundmodisti umějí víc řvát. Pak jo, pak to vypadá jako většina. Šklebící se


Jestli je většina hostů a serverů s CRT=2 tak nechápu co tady brbláte!? Zamračený Vy máte svůj píseček a já a někteří ostatní zase ten svůj, takže ještě jednou, prosím založte si vlastní vlákno IL-2 bez SM (nebo tak něco) a toto vlákno nechte pro ty, které zajímají novinky v il-2 + SM a nezaplňujme ho zbytečnýma OT.
 
3BAP_Bugs
Tak potom nič.ZamračenýSmutný
 
http://3iap.org
Bertifox
Hojte zkousel jste uz nekdo toto?
http://allaircraftarcade.com/forum/viewtopic.php?t=5332&highlight=

nejak mi to nejde rozjet ... nejsu spravny anglictinar tak zrejme spatne ukladam soubory typu .ini
 
3IAP_Dryjo
nejak nechapu, proc nekerejm lidem ten soundmod tak vadi..napise mi nejakej horlivej antimodar tabulku duvodu?dekujiMrknutí
 
GC3_Messik
Safrik napsal:
Jirka napsal:
Safrik napsal:
Pokud se většině virtuálních pilotů SM nelíbí (tak jako Vám) tak ano klidně půjdu do prdele i SM, pokud ale je tomu obráceně tak Vám nářky stejně nepomůžou. Nicméně nechápu proč tedy chodíte brečet do vlákna, které vzniklo pro lidi jenž "létat" se SM chtějí? Založte si vlákno "Nenávidím SM", slibuji, že tam nebudu prudit příspěvky SM rulezz...


A kde jsi přišel na tu většinu ? Ty jsi to počítal ? Mě se ba naopak zdá, podle toho, kolik vidím CRT=2 v popisech hostů, že většina lítá bez něj. Jo, možná soundmodisti umějí víc řvát. Pak jo, pak to vypadá jako většina. Šklebící se


Jestli je většina hostů a serverů s CRT=2 tak nechápu co tady brbláte!? Zamračený Vy máte svůj píseček a já a někteří ostatní zase ten svůj, takže ještě jednou, prosím založte si vlastní vlákno IL-2 bez SM (nebo tak něco) a toto vlákno nechte pro ty, které zajímají novinky v il-2 + SM a nezaplňujme ho zbytečnýma OT.



problém je v malé velikosti české komunity létající ila. Není tu možnost pro fungování dvou totálně odrušených skupin(loveSM a FuckSM skupin Úsměv) V poslední době žbrmly mrmly třeba Kurland frčel na SM, teď nějakej typan protestuje o vlákno výše bez SM neletím, AH frčej a bůh ví co ještě. Skupina pilotů bez SM je nucena zůčastnit se akcí se SM. Jako co si budem povídat offline je na piču, zahraničí povětšinou taky a speciálka je speciálka. Vy jste vzešli z původního ila, kterého jste zavrhli a začali si na něj dávat blyštivé pozlátka a tak samo vám nevadí mít instalace IL2 a IL2 mód a hrát obojí. U nás to není tak lehké a z důvodů (různé, je jich dost) jsme nuceni zůčastňovat se akcí na SM serverech bez SM ovšem na vlastním poču. Proto se nám to nelíbíÚsměv

Až budeme mit svůj píseček a nebude nás nijak v každodením létání opruzovat a znásilňovat SM tak není co řešit, klidně si tam pak mějte teleport a Klingonské válečné..... Šklebící seŠklebící se


p.s. My sme měli píseček a vy ste nám ho začali kyblíčkama rozebíratŠklebící se
Upravil/a GC3_Messik dne 30-05-2008 15:57
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
3IAP_Dryjo
znasilnovat SM.. hmm jak vzletne recenoŠklebící se, mohli bychom treba zacit psat basne misto flejmu..
 
Hiltos
GC3_Messik napsal:
Safrik napsal:
Jirka napsal:
Safrik napsal:
Pokud se většině virtuálních pilotů SM nelíbí (tak jako Vám) tak ano klidně půjdu do prdele i SM, pokud ale je tomu obráceně tak Vám nářky stejně nepomůžou. Nicméně nechápu proč tedy chodíte brečet do vlákna, které vzniklo pro lidi jenž "létat" se SM chtějí? Založte si vlákno "Nenávidím SM", slibuji, že tam nebudu prudit příspěvky SM rulezz...


A kde jsi přišel na tu většinu ? Ty jsi to počítal ? Mě se ba naopak zdá, podle toho, kolik vidím CRT=2 v popisech hostů, že většina lítá bez něj. Jo, možná soundmodisti umějí víc řvát. Pak jo, pak to vypadá jako většina. Šklebící se


Jestli je většina hostů a serverů s CRT=2 tak nechápu co tady brbláte!? Zamračený Vy máte svůj píseček a já a někteří ostatní zase ten svůj, takže ještě jednou, prosím založte si vlastní vlákno IL-2 bez SM (nebo tak něco) a toto vlákno nechte pro ty, které zajímají novinky v il-2 + SM a nezaplňujme ho zbytečnýma OT.



problém je v malé velikosti české komunity létající ila. Není tu možnost pro fungování dvou totálně odrušených skupin(loveSM a FuckSM skupin Úsměv) V poslední době žbrmly mrmly třeba Kurland frčel na SM, teď nějakej typan protestuje o vlákno výše bez SM neletím, AH frčej a bůh ví co ještě. Skupina pilotů bez SM je nucena zůčastnit se akcí se SM. Jako co si budem povídat offline je na piču, zahraničí povětšinou taky a speciálka je speciálka. Vy jste vzešli z původního ila, kterého jste zavrhli a začali si na něj dávat blyštivé pozlátka a tak samo vám nevadí mít instalace IL2 a IL2 mód a hrát obojí. U nás to není tak lehké a z důvodů (různé, je jich dost) jsme nuceni zůčastňovat se akcí na SM serverech bez SM ovšem na vlastním poču. Proto se nám to nelíbíÚsměv

Až budeme mit svůj píseček a nebude nás nijak v každodením létání opruzovat a znásilňovat SM tak není co řešit, klidně si tam pak mějte teleport a Klingonské válečné..... Šklebící seŠklebící se


My nepotrebujeme teleport, ale libi se nam novy zvuky. A kdyz se vam nelibi, ze si nekdo lita s puvodnim letadlem a puvodnim rozhlizenim a s novymi, podle nej lepsimi zvuky, a proto chce SM, tak mate smulu.
 
3IAP_Dryjo
krasne a vystizne receno..Mrknutí
Upravil/a clone9cz dne 30-05-2008 16:31
 
Jirka
výstižně, nicméně nedostatečně. Tohle mě fakt nevadí, ale vadí mě, když mě v dajvu a nebo po mapě honí divný bombarďák, co by mě normálně stíhat neměl, nebo co by se měl už dávno rozpadnout. Nebo, že někdo může mít jiný mraky než já, nebo jiný turbulence než já a tomuto podobný vychytávky. A vo tom to je. Mrknutí
Upravil/a clone9cz dne 30-05-2008 16:32
 
3IAP_Dryjo
navrh na reseni?Vyděšený
 
GC3_Messik
3IAP_Dryjo napsal:
...
krasne a vystizne receno..Mrknutí


O zvuky tu ale na prvním místě nejde. Jde tu o lištičky pomocníčky, kokpity průhledný až bída, 6 DOF Track ir, nekontrolovatelné prostředí...
Ani pět lidí se tady nedokázalo s každým novým patchem shodnout na vlastnostech G2 a befkách potažmo jako celku. Až začnou z výrobních linek přilétat vysněné stroje Welouš,Hw177, D520 všichni si tady sednou na prdel jak je to boží a už jim vůbec nevadí jak tady fundovaně pindali dva roky zpátky jak záleží na každym parametru, odchylka rychlosti o 0,00001 km/h už byl hřích a důvod k dohadům, která strana je načítovanější. Hlavně nový kousek ve kterym se stejně proletěj tak dvakrát. Vyděšený atd. atd. Njn sběratelská úchylka pilotů, mít ve vitrínce co nejvíc letadel, hlavně těch slavnejch, vitrínku nahradil již teď nekonečnej seznam letadel v QMB.Šklebící se
a já sedící v Yaku až mě jednou předletí Tomcat (žhavá novinka a vysněné éro) na SM serveru budu koukat jak vrána.Šklebící seŠklebící se
Upravil/a clone9cz dne 30-05-2008 16:33
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Jirka
3IAP_Dryjo napsal:
navrh na reseni?Vyděšený


řešení není. Já osobně, když na AH nebo jinde potkám něco takového soundmodového, tak takové letadlo prostě ignoruju. Ať ses ním baví někdo jinej. Ovšem to potom celá ta pointa mapy bohužel zcela ztrácí smysl.
 
1stCL_Fucida
Jirka napsal:
výstižně, nicméně nedostatečně. Tohle mě fakt nevadí, ale vadí mě, když mě v dajvu a nebo po mapě honí divný bombarďák, co by mě normálně stíhat neměl, nebo co by se měl už dávno rozpadnout. Nebo, že někdo může mít jiný mraky než já, nebo jiný turbulence než já a tomuto podobný vychytávky. A vo tom to je. Mrknutí


Jiný turbulence asi ne. Viděl jsem udělané novější a poněkud nadýchanější mraky.
Jinak FM, DM a zbraně u původních letadel se nikterak nemění a to je důležité. Přidávají se nová letadla, ale ta stejně jsou tak nějak víceméně jen pro offline. Online servery je nepodporují. Zatím.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3IAP_Dryjo
ja se fakt nechci hadat a uz vubec ne s nekym, kdo lita online tak desetkrat dyl, ale me se ty zvuky libej a jinejch veci sem si nevsiml..tak mi vadi, kdyz nekdo vidi uplne jasne neco, ceho ja si nikdy nevsiml..uz se zapojovat nebudu..jak spravne rekl jirka: reseni to nema.
 
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
Jirka napsal:
výstižně, nicméně nedostatečně. Tohle mě fakt nevadí, ale vadí mě, když mě v dajvu a nebo po mapě honí divný bombarďák, co by mě normálně stíhat neměl, nebo co by se měl už dávno rozpadnout. Nebo, že někdo může mít jiný mraky než já, nebo jiný turbulence než já a tomuto podobný vychytávky. A vo tom to je. Mrknutí


Jiný turbulence asi ne. Viděl jsem udělané novější a poněkud nadýchanější mraky.
Jinak FM, DM a zbraně u původních letadel se nikterak nemění a to je důležité. Přidávají se nová letadla, ale ta stejně jsou tak nějak víceméně jen pro offline. Online servery je nepodporují. Zatím.


"více méně". Onehdá jsme kdesi s Jimikem lítali. Já jsem slyšel a cítil, že do mě často cosi střílí, ale nic jsem neviděl. Nejdřív jsem si myslel, že se mě rozbil počítač a nebo, že začínám z toho ILa blbnout. Ale když se pak ozval i Jimik, tak nám to došlo. Proště stealth SM letadlo na online.
 
Hiltos
Jirka napsal:
výstižně, nicméně nedostatečně. Tohle mě fakt nevadí, ale vadí mě, když mě v dajvu a nebo po mapě honí divný bombarďák, co by mě normálně stíhat neměl, nebo co by se měl už dávno rozpadnout. Nebo, že někdo může mít jiný mraky než já, nebo jiný turbulence než já a tomuto podobný vychytávky. A vo tom to je. Mrknutí


No to je fakt. To se v originalnim Sturmu stavalo furt :-)
 
GC3_Messik
3IAP_Dryjo napsal:
ja se fakt nechci hadat a uz vubec ne s nekym, kdo lita online tak desetkrat dyl, ale me se ty zvuky libej a jinejch veci sem si nevsiml..tak mi vadi, kdyz nekdo vidi uplne jasne neco, ceho ja si nikdy nevsiml..uz se zapojovat nebudu..jak spravne rekl jirka: reseni to nema.


njn někdo taky může nosit a používat RPG jako hůl/modní doplněk a že si nevšiml, že tím jde střílet a zneužít to.Neznalost neomlouvá. Jo stejnak tady jentak zabijime patecni nudu, nic se pindanim neda zmenit, tak jestli mas lepsi veci na praci tak jen dobre ze se uz nezapojis.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Hiltos
GC3_Messik napsal:
3IAP_Dryjo napsal:
...
krasne a vystizne receno..Mrknutí


O zvuky tu ale na prvním místě nejde. Jde tu o lištičky pomocníčky, kokpity průhledný až bída, 6 DOF Track ir, nekontrolovatelné prostředí...
Ani pět lidí se tady nedokázalo s každým novým patchem shodnout na vlastnostech G2 a befkách potažmo jako celku. Až začnou z výrobních linek přilétat vysněné stroje Welouš,Hw177, D520 všichni si tady sednou na prdel jak je to boží a už jim vůbec nevadí jak tady fundovaně pindali dva roky zpátky jak záleží na každym parametru, odchylka rychlosti o 0,00001 km/h už byl hřích a důvod k dohadům, která strana je načítovanější. Hlavně nový kousek ve kterym se stejně proletěj tak dvakrát. Vyděšený atd. atd. Njn sběratelská úchylka pilotů, mít ve vitrínce co nejvíc letadel, hlavně těch slavnejch, vitrínku nahradil již teď nekonečnej seznam letadel v QMB.Šklebící se
a já sedící v Yaku až mě jednou předletí Tomcat (žhavá novinka a vysněné éro) na SM serveru budu koukat jak vrána.Šklebící seŠklebící se


No vidis. A nekomu treba o ty zvuky jde. A nejaky pruhledny pultiky ho nezajimaji, protoze stejne nic nevidi. Tohle je vsechno o lidech. Kdyz si chce nekdo zapodvadet, tak si cesticku stejne najde. A pro ty, ktery hledaji vic moznosti, je SM uzasnym, trebaze zatim nedokonalym pomocnikem ...
 
Jirka
GC3_Messik napsal:
3IAP_Dryjo napsal:
ja se fakt nechci hadat a uz vubec ne s nekym, kdo lita online tak desetkrat dyl, ale me se ty zvuky libej a jinejch veci sem si nevsiml..tak mi vadi, kdyz nekdo vidi uplne jasne neco, ceho ja si nikdy nevsiml..uz se zapojovat nebudu..jak spravne rekl jirka: reseni to nema.


njn někdo taky může nosit a používat RPG jako hůl/modní doplněk a že si nevšiml, že tím jde střílet a zneužít to.Neznalost neomlouvá. Jo stejnak tady jentak zabijime patecni nudu, nic se pindanim neda zmenit, tak jestli mas lepsi veci na praci tak jen dobre ze se uz nezapojis.


Náhodou mě tohle a to druhý vlákno dneska odpoledne zachránilo v práci život. Jinak bych se tam ukousal nudou čekáním na konec pracovní doby. Teď si ještě chvilku zaflejmuju, pak si skáknu zalítat a zítra už čeká padesátka bečka Úsměv

Zlatý SVK Úsměv
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,072 návštěv