September 28 2024 20:15:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
clone9cz
Lucka napsal:
Hele a změnil Soundmod zvuky všech letadel? Nebo jenom některých?
Tyjo, zajímalo by mě, jaký zvuk má Spitfojr Mrknutí

Taky jsem zaslechla cosi o létatelném Moranu a Curtissu...je to pravda?


spitfajr, ten dela vrrrrrrrrrrrrrrr

PS: nevim, snad otec fura by ti poradil lip ... takhle blbou otazku jsem tu dlouho nevidelZamračený (presto se ale pokusim udelat nejake video se zvukem)
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
To očítování jsou jenom takový společenský kecy. A osočovat protistranu z používání čítů patří k místnímu bontonu. Ostatně je příjemější oznámit, že tě sestřelil čítař, než že to byl lepší pilot. Vždycky to je zaviněno schodou okolností. Používá lepší letadlo, číty, zrovna se ti rozbil joy, prošla ti kočka po klávesnici atd.Mrknutí
 
Joe Hallenbeck
BP_Tyrl napsal:
To očítování jsou jenom takový společenský kecy. A osočovat protistranu z používání čítů patří k místnímu bontonu. Ostatně je příjemější oznámit, že tě sestřelil čítař, než že to byl lepší pilot. Vždycky to je zaviněno schodou okolností. Používá lepší letadlo, číty, zrovna se ti rozbil joy, prošla ti kočka po klávesnici atd.Mrknutí


Presne tak Mrknutí Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
CR_PETRAS
AH_Enty :

Největší čít je CTRL+E, zvlášť když to někdo poradí někomu s problémem


Kua !!!! A já myslel,že se už na to zapomělo Šklebící se

Aalf :

Alfe,nebuď blázen,off-line nikdy nemůžeš zažít tu prdel,kterou prožiješ on-line.Suchej a strohej komp nikdy nenahradí třeba Cábu s Pepanem,když se "rozohněj" jak je ten zasranej ultraubercheater Spit zase projel Šklebící se
Nebo když někdo zařve kurvááááááá,befkoooooo - NETOOOOOČ.... celý sto po.ral už na začátku a to máš za to Šklebící se !!!

A proto s nima lítám,jezdim na srazy,chodim do hospody atd.

Takže až nainstalíš TS jak už někdo psal,poznáš že jsme dobrá banda.Ať rudá nebo modrá.
Takže neváhej a hurá on-line !!! Mrknutí
 
http://avionika.webpark.cz
3BAP_Cassius Chaerea
Až na to že modrá banda jsou zas*aní čítaři.Šklebící se
Stačí se podívat na AFW když sme tam furt s našima lítali tak slunce bylo na západě a my startovali na východě, občas bylo i na jihu, ale to jen když ruská fronta byla na severu. Prostě sou schopný si načítovat i polohu hvězd, bejci jedni.

P.S. Zajímavé ovšem je, že když sem zrovna nedávno zase seděl na AFW v befku, tak ti šmejdský rudoši měli to slunce na východě, čítaři jedni březoleťácký.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 17-10-2007 16:20
 
WT_Schmouddle
Nejlepší na TS je stejně Tajpan.Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
BP_Tyrl
Abych nezapoměl. Existují dva zásadní druhy čítařů. První jsou piloti, co celý život sedlají pouze jeden druh stroje (nejčastěji se to týká Bfkářů a Fokáčistů, i když třeby BAPáci tu pr.... z Ila taky nevytáhnou) takže mají letadlo kompletně nachozený, v malíčku a nikdo je nepřekvapí. To jsou ty pozitivnější.Úsměv

A pak je druhá skupina. Ty co mění stranu podle toho jak zrovna Oleg v aktuálním patchi upravil letové vlastnosti a do ničeho jiného než nejlepšího co je na mapě nevlezou a pokud to tam nenajdou, tak strhnou v chatovém řádku ukrutný povyk, proč to tam ten stupidní autor mapy nedal.Naštvaný

A úplně nejlepší je vstoupit do letky, protože čtyři slítaný pošuci, to je ten nejvěštší čít a navrch se v soukromí kanálu či putyky rádi pochlubí, co zase vynalezli za figury vyšší či nižší pilotáže.
 
BP_Tyrl
WT_Schmouddle napsal:
Nejlepší na TS je stejně Tajpan.Šklebící se


Tajpan je čít sám o sobě.Šklebící se
 
313_Blc
BP_Tyrl napsal:
Abych nezapoměl. Existují dva zásadní druhy čítařů. První jsou piloti, co celý život sedlají pouze jeden druh stroje (nejčastěji se to týká Bfkářů a Fokáčistů, i když třeby BAPáci tu pr.... z Ila taky nevytáhnou) takže mají letadlo kompletně nachozený, v malíčku a nikdo je nepřekvapí. To jsou ty pozitivnější.Úsměv

A pak je druhá skupina. Ty co mění stranu podle toho jak zrovna Oleg v aktuálním patchi upravil letové vlastnosti a do ničeho jiného než nejlepšího co je na mapě nevlezou a pokud to tam nenajdou, tak strhnou v chatovém řádku ukrutný povyk, proč to tam ten stupidní autor mapy nedal.Naštvaný

A úplně nejlepší je vstoupit do letky, protože čtyři slítaný pošuci, to je ten nejvěštší čít a navrch se v soukromí kanálu či putyky rádi pochlubí, co zase vynalezli za figury vyšší či nižší pilotáže.


To je tak krásně a pravdivě napsaný ... až mi ukápla slza.

2Clone: Pardon, zamyslím se nad sebou Mrknutí
 
BP_Shark_7
BP_Tyrl napsal:
Abych nezapoměl. Existují dva zásadní druhy čítařů. První jsou piloti, co celý život sedlají pouze jeden druh stroje (nejčastěji se to týká Bfkářů a Fokáčistů, i když třeby BAPáci tu pr.... z Ila taky nevytáhnou) takže mají letadlo kompletně nachozený, v malíčku a nikdo je nepřekvapí. To jsou ty pozitivnější.Úsměv

A pak je druhá skupina. Ty co mění stranu podle toho jak zrovna Oleg v aktuálním patchi upravil letové vlastnosti a do ničeho jiného než nejlepšího co je na mapě nevlezou a pokud to tam nenajdou, tak strhnou v chatovém řádku ukrutný povyk, proč to tam ten stupidní autor mapy nedal.Naštvaný

A úplně nejlepší je vstoupit do letky, protože čtyři slítaný pošuci, to je ten nejvěštší čít a navrch se v soukromí kanálu či putyky rádi pochlubí, co zase vynalezli za figury vyšší či nižší pilotáže.




...se pozná slovo velitele Mrknutí

tak Tyrle dneska večer, a asi si přitom čítnu nějakýho piváče Šklebící se
 
Ucho
MK_KaiN napsal:
Attenuation can be set between 0 and 7 I think. The lower the settings, the less you'll hear sounds from outside your own aircraft. Set it to 7, and you'll hear people starting their engines on an airfield while you're halfway to the target, and when someone's sneaking up behind you you'll hear their engine. Set it to 0 and you'll only hear things which are really close. I think it's more realistic - it's certainly more immersive than using your ears to detect enemy aircraft!


Tohle je možná až zbytečně složitý. Vždycky stačilo snížit Master volume a zvýšit Objects volume, nezapínat Extensions (což na integrované zvuk. ani nešlo, kvůli nepříjemným efektům) + už stráááášně dávno a spousty lidma reklamovaný a dokládaný fakt, že levý kanál je slabší a umožňuje slyšet zvenčí; takže pohled na levé křídlo zajistil sonar vždy...
 
XXX_Dazz
Ucho napsal:
MK_KaiN napsal:
Attenuation can be set between 0 and 7 I think. The lower the settings, the less you'll hear sounds from outside your own aircraft. Set it to 7, and you'll hear people starting their engines on an airfield while you're halfway to the target, and when someone's sneaking up behind you you'll hear their engine. Set it to 0 and you'll only hear things which are really close. I think it's more realistic - it's certainly more immersive than using your ears to detect enemy aircraft!


Tohle je možná až zbytečně složitý. Vždycky stačilo snížit Master volume a zvýšit Objects volume, nezapínat Extensions (což na integrované zvuk. ani nešlo, kvůli nepříjemným efektům) + už stráááášně dávno a spousty lidma reklamovaný a dokládaný fakt, že levý kanál je slabší a umožňuje slyšet zvenčí; takže pohled na levé křídlo zajistil sonar vždy...


V úterý jsem prubnul změnu nastavení Attenuation z defaultních 7 na 0 a byl to pěkný hnus Naštvaný jako bych lítal v trubce, neprosto zdeformované zvuky, které rvou uši [zde blicí smajlík].
 
WT_Flan


Tohle je možná až zbytečně složitý. Vždycky stačilo snížit Master volume a zvýšit Objects volume, nezapínat Extensions (což na integrované zvuk. ani nešlo, kvůli nepříjemným efektům) + už stráááášně dávno a spousty lidma reklamovaný a dokládaný fakt, že levý kanál je slabší a umožňuje slyšet zvenčí; takže pohled na levé křídlo zajistil sonar vždy...


Na integr.zvuku mi to neprijemne efekty pri extensions nedelalo. Pouze obcas vypadaval "prostorovy dojem". Nove zvuky s extensions jsou dle meho tim halem zkreslovane, nic moc, default zvuky zase na pikacu bez extensions...
 
Panek
Ucho napsal:
... takže pohled na levé křídlo zajistil sonar vždy...

A pro ty co to potřebujou, tak u kobry je to pohled na pravé křídlo. Šklebící se
 
310_Falcon
clone9cz napsal:
Lucka napsal:
Hele a změnil Soundmod zvuky všech letadel? Nebo jenom některých?
Tyjo, zajímalo by mě, jaký zvuk má Spitfojr Mrknutí

Taky jsem zaslechla cosi o létatelném Moranu a Curtissu...je to pravda?


spitfajr, ten dela vrrrrrrrrrrrrrrr

PS: nevim, snad otec fura by ti poradil lip ... takhle blbou otazku jsem tu dlouho nevidelZamračený (presto se ale pokusim udelat nejake video se zvukem)

Clone, myslím si, že Lucka snad ani nechtěla, abys jí tady předvedl zvuk Spita vylepšený Soundmodem. Pff

Pouze zmínila, že je zvědavá, jak Soundmod změnil zvuk jejího oblíbeného letadla. Až na to bude mít čas, určitě si Soundmod nainstaluje a zvuk vyzkouší.

Daleko blbější mi připadá Tvoje reakce clone.

P.S. Přesto si ještě chvíli zkusím nemyslet, že blbějšího administrátora jsem tady už dlouho neviděl.
 
310_Ikar
310_Falcon napsal:
clone9cz napsal:
Lucka napsal:
Hele a změnil Soundmod zvuky všech letadel? Nebo jenom některých?
Tyjo, zajímalo by mě, jaký zvuk má Spitfojr Mrknutí

Taky jsem zaslechla cosi o létatelném Moranu a Curtissu...je to pravda?


spitfajr, ten dela vrrrrrrrrrrrrrrr

PS: nevim, snad otec fura by ti poradil lip ... takhle blbou otazku jsem tu dlouho nevidelZamračený (presto se ale pokusim udelat nejake video se zvukem)

Clone, myslím si, že Lucka snad ani nechtěla, abys jí tady předvedl zvuk Spita vylepšený Soundmodem. Pff

Pouze zmínila, že je zvědavá, jak Soundmod změnil zvuk jejího oblíbeného letadla. Až na to bude mít čas, určitě si Soundmod nainstaluje a zvuk vyzkouší.

Daleko blbější mi připadá Tvoje reakce clone.

P.S. Přesto si ještě chvíli zkusím nemyslet, že blbějšího administrátora jsem tady už dlouho neviděl.


...jeezzz Zamračený
 
www.310raf.com
Jp-
WT_Schmouddle napsal:
Nejlepší na TS je stejně Tajpan.Šklebící se


jo bo drží hubu a krok to jo a nehuhňá jako někdo že Šklebící se
 
313_Blc
310_Falcon napsal:
clone9cz napsal:
Lucka napsal:
Hele a změnil Soundmod zvuky všech letadel? Nebo jenom některých?
Tyjo, zajímalo by mě, jaký zvuk má Spitfojr Mrknutí

Taky jsem zaslechla cosi o létatelném Moranu a Curtissu...je to pravda?


spitfajr, ten dela vrrrrrrrrrrrrrrr

PS: nevim, snad otec fura by ti poradil lip ... takhle blbou otazku jsem tu dlouho nevidelZamračený (presto se ale pokusim udelat nejake video se zvukem)

Clone, myslím si, že Lucka snad ani nechtěla, abys jí tady předvedl zvuk Spita vylepšený Soundmodem. Pff

Pouze zmínila, že je zvědavá, jak Soundmod změnil zvuk jejího oblíbeného letadla. Až na to bude mít čas, určitě si Soundmod nainstaluje a zvuk vyzkouší.

Daleko blbější mi připadá Tvoje reakce clone.

P.S. Přesto si ještě chvíli zkusím nemyslet, že blbějšího administrátora jsem tady už dlouho neviděl.


Šklebící se
 
Joe Hallenbeck
313_Blc napsal:
310_Falcon napsal:
clone9cz napsal:
Lucka napsal:
Hele a změnil Soundmod zvuky všech letadel? Nebo jenom některých?
Tyjo, zajímalo by mě, jaký zvuk má Spitfojr Mrknutí

Taky jsem zaslechla cosi o létatelném Moranu a Curtissu...je to pravda?


spitfajr, ten dela vrrrrrrrrrrrrrrr

PS: nevim, snad otec fura by ti poradil lip ... takhle blbou otazku jsem tu dlouho nevidelZamračený (presto se ale pokusim udelat nejake video se zvukem)

Clone, myslím si, že Lucka snad ani nechtěla, abys jí tady předvedl zvuk Spita vylepšený Soundmodem. Pff

Pouze zmínila, že je zvědavá, jak Soundmod změnil zvuk jejího oblíbeného letadla. Až na to bude mít čas, určitě si Soundmod nainstaluje a zvuk vyzkouší.

Daleko blbější mi připadá Tvoje reakce clone.

P.S. Přesto si ještě chvíli zkusím nemyslet, že blbějšího administrátora jsem tady už dlouho neviděl.


Šklebící se

Šklebící seŠklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
rOckie
Ucho napsal:
takže pohled na levé křídlo zajistil sonar vždy...


trochu to překáží při střelbě, ale jinak dobrý.
zvlášť pražáci, co jezdí v metru si na to rychle zvyknou. V metru se taky sedí ototčenej o 90stupňů proti směru jízdy.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,687,024 návštěv