September 28 2024 04:19:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 20

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
313_OTU_Blc
Proboha , mně by stačil jeden blbý Tempest a dal bych ho z fleku za YP-80 Úsměv
 
rudidlo
WT_Peci napsal:
nevím nevím, mě se zdá, že tyhle velký bombery mají místo tak akorát na SM, na DF serveru si jejich uplatnění až tak nedokážu představit (hlavně asi na DF se lidi nedají dokupy do svazu...)

Letka 13 ukázala, že to jde.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
LesniHU
Easy Target napsal:
No, dejme tomu není na to dělaný původní štrumovik - přece jen na východě těch 4 motoráků moc nelétalo. Ale Pacifik to je něco jiného ! Tam přece byly tyhle bestie užitečné ! Neříkejte že by se vám nelíbilo létat s B-29, B-17 anebo B-24. A co ta nová mapa Německa ? Nebo Berlín ? Nebo Normandie ? A což teprve takový MP! Ale místo tohoto se dělají nesmysly typu Bf-109Z,Pfeil, Horten nebo YP-80. Kdyby přibyly aspoň ještě gunshipy Mitchell co jsou jen AI..... Smutný

Ja bych taky radeji nejaky ctyrmotorak misto tech 'nesmyslu', jak rikas. Ale je treba realisticky rici, ze namodelovat vnitrek treba B17 znamena namodelovat: kabinu pro pilota, bombometcika, a pro strelce: dva bocni kulomety v nose, dva v trupu, horni vez, zadni vec, dolni vez a vez pod nosem. Takze zhruba 10 kabin pro jedine letadlo.
 
1stCL_Fucida
Pfeil je Maschine, žádný nesmysl jako 109 Z Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
doktorkop
LesniHU napsal:
Easy Target napsal:
No, dejme tomu není na to dělaný původní štrumovik - přece jen na východě těch 4 motoráků moc nelétalo. Ale Pacifik to je něco jiného ! Tam přece byly tyhle bestie užitečné ! Neříkejte že by se vám nelíbilo létat s B-29, B-17 anebo B-24. A co ta nová mapa Německa ? Nebo Berlín ? Nebo Normandie ? A což teprve takový MP! Ale místo tohoto se dělají nesmysly typu Bf-109Z,Pfeil, Horten nebo YP-80. Kdyby přibyly aspoň ještě gunshipy Mitchell co jsou jen AI..... Smutný

Ja bych taky radeji nejaky ctyrmotorak misto tech 'nesmyslu', jak rikas. Ale je treba realisticky rici, ze namodelovat vnitrek treba B17 znamena namodelovat: kabinu pro pilota, bombometcika, a pro strelce: dva bocni kulomety v nose, dva v trupu, horni vez, zadni vec, dolni vez a vez pod nosem. Takze zhruba 10 kabin pro jedine letadlo.


No právě-kdyby namodelovali místo kokpitů typů YP-80 atd.B-17 tak by bylo jistě uspokojeno daleko víc pilotů.Sice pravidelně na ruské frontě neoperovali,ale mám za to,že tam několikrát přistávali po akci nad Německem a pak bombardovali znovu při zpátečním letu:sm42:
 
1stCL_BlueL
podle me jsou 4motoraky v sturmu dost nevyuzitelny... neni pro ne kloudna mapa krome pacifiků (ale komu se bude chtit letet 3h k cili a 3h od cile) kdy uz tak bych uvital vic dvoumotorvejch bomberu jako Ju88, A-20, B-26 A-26, Pe-2 atp... ted me napada ze jedinej viermot kterej by byl vyuzitelnej a kterej se tak i pouzival by byl B-24...
 
1stCL_Fucida
mně by se líbil He 177, protože je tak ošklivý Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Novotny
Tak sem se tu začet a na něco si vzpoměl. A to mi přineslo další otázku. KAM SE PODĚLY TY OBRÁZKY NA STÁNKÁCH IL-2 Z KOKPITU B-29??????????Vyděšený prostě tam nejsou.
Netvrďte mi že sem měl halušky!!:no:
 
Drevokocur
B29 ??? To bylo Mosquito.....
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
1stCL_Novotny
Drevokocur napsal:
B29 ??? To bylo Mosquito.....


Ale, notak já vím co sem tam napsal a byla to B-29, je to tak trošku nesrovnatelné s Mosquitem.
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 16-10-2005 20:17
 
Mikkey
Drevokocur napsal:
B29 ??? To bylo Mosquito.....

Urcite nie Mosquito. Pred casom (asi rok dozadu) tam jeden chlapik pisal, ze namodeloval B-29 a dokonca ju poslal Olegovi, ale Oleg sa mu neozval ani po dlhsom urgovani. Tak dal na web obrazky z kabiny. Vyzeralo to skoro cele velmi pekne namodelovane. Mam taky dojem (ale to si asi z niecim pletiem) ze podobne to bolo aj s Fw200 Condor. Niekto zacal robit kokpit ale potom to cele vyslo do stratena:cry:.
Na Condorovi by som si rad zalietal nejake misie!Mrknutí Uz aby tu bol Ju88!:sm40:
 
Mungo
Obcas si hovorim, ze by mi k spokojnosti stacilo, aby k 110-ke medzi podvesmi pribudla aj Bk-37 nabita AP strelami. Takto Nemci nemaju jedinu slusnejsiu protitankovu zbran. A ked doletite nad ciel, kde je uskupenie minimalne 20 tankov, mozete sa ist klzat.
 
XXX_Dazz
Mungo napsal:
Obcas si hovorim, ze by mi k spokojnosti stacilo, aby k 110-ke medzi podvesmi pribudla aj Bk-37 nabita AP strelami. Takto Nemci nemaju jedinu slusnejsiu protitankovu zbran. A ked doletite nad ciel, kde je uskupenie minimalne 20 tankov, mozete sa ist klzat.


Rudel lítal s dlouhýma tyčema a náramně si pochvaloval Mrknutí
 
Mungo
Ano, ale to by tie zbrane museli dostatocne fungovat. Myslim, ze v klesavom lete pri zasahu do boku by pancier T-34 prerazili. A kdesi bol rozhovor s pilotom Stuk, ze na IS-ka utocili v prizemnom lete na velmi malu vzdialenost (do 100 m). Skus s tym prerazit bok "Stalina".
 
LesniHU
Ano, iracionalni odolnost T34 je problem. Zapadni tanky tim netrpi (alespon netrpely, kdyz jsem to naposledy zkousel). Kazdopadne kdyz ti nestaci dva kanony v ju87G, tak ti jeden v me110 asi taky nepomuze Úsměv. V ilovi neexistuje stroj, se kterym oddelas 20 tanku za let, ale protitankova stuka je k tomu se dvanacti asi nejbliz (mozna s vyjimkou il dvojky s velkyma kanonama). Cimz koncim offtopic diskuzi o protitankovych bojich.

1stCL Novotny napsal:
KAM SE PODĚLY TY OBRÁZKY NA STÁNKÁCH IL-2 Z KOKPITU B-29??????????

Kdyz jsem tvuj post cetl, myslel jsem, ze jsi skutecne mel halusky. Ale pak jsem trochu googlil a zjistil, ze B29 nekdo skutecne zkousel modelovat. Ale zadny obrazky ani informace o stavu projektu jsem nikdy nevidel, coz me dost prekvapuje, takze vyhlasuji soutez - kdo neco zjisti a ukaze, ma u me velkou hvezdicku Šklebící se (pokud to bude Jiricek, tak ma u me krizecek). Pry se nejaky obrazky objevily na netwings v privatnim modelarskym foru.

To, ze ten projekt nejspis umrel jeste neznamena, ze tu nad nim nemuzeme zaslintat.
 
1stCL_pbarry
Mikkey napsal:
Urcite nie Mosquito. Pred casom (asi rok dozadu) tam jeden chlapik pisal, ze namodeloval B-29 a dokonca ju poslal Olegovi, ale Oleg sa mu neozval ani po dlhsom urgovani. Tak dal na web obrazky z kabiny. Vyzeralo to skoro cele velmi pekne namodelovane. Mam taky dojem (ale to si asi z niecim pletiem) ze podobne to bolo aj s Fw200 Condor. Niekto zacal robit kokpit ale potom to cele vyslo do stratena:cry:.
Na Condorovi by som si rad zalietal nejake misie!Mrknutí Uz aby tu bol Ju88!:sm40:

Upravil/a 1stCL_pbarry dne 17-10-2005 21:26
 
barryk.webz.cz
XXX_Dazz
Tak podle korespondence na HL je patch 4.02m venku.

Zítra to bude ofic.


Snad je to pravda Cool
 
Drevokocur
JE TO PRAVDA !!!! Šklebící seŠklebící seŠklebící se

ke stažení zde: zatím jen stand alone verze PF

http://download.f...ded7818626
Upravil/a Drevokocur dne 17-10-2005 21:58
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
XXX_Dazz
Nejen http://rapidshare...m.exe.html
!!!

Stahovááááááááááááááát !!!
Upravil/a XXX_Dazz dne 17-10-2005 22:02
 
LesniHU
1stCL_pbarry, to jsi me dostal, takze mas u me hvezdicku Úsměv. Ale jenom malou, tyhle informace uz jsem slysel.

3IAP_Dazz napsal:
Tak podle korespondence na HL je patch 4.02m venku.
Zítra to bude ofic.

Snad je to pravda Cool

Je venku, a kdybys sledoval rychlovky vpravo na strance, uz bys mel davno stazeno. Kazdopadne ode dneska uz neni patch 4.02 pripravovany, takze nespada do zamereni tohodle vlakna Šklebící se.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,998 návštěv