June 13 2024 15:17:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Lion's WAR
XXX_Dazz
Díky českému menu bude hra především pro Československou komunitu, což se mi líbí. Počítá se s překladem a tím i otevřením do světa ?
Upravil/a XXX_Dazz dne 20-02-2006 16:56
 
3BAP_Cassius Chaerea
Taky by mě zajímalo, jestli bitevničení a bombardování bude na úkor stíhačů (prostě se poletí osm na osm, z toho čtyři rudí vlezou do ilů a němci budou mít osm stíhaček), nebo by se mohlo letě třeba i osm na dvanáct.
 
Ucho
3IAP_Dazz napsal:
Domluva snad nebude tak hrozná.....

Jo, to si nemyslím, ale už je to vázáno na domlouvání se předem...Pak klíčoví lidi vybouchnou a je to v kytkách. Nehledě na to, že je tu asi dost jednotlivců kteří by si to třeba taky občas zalétli, když se k někomu v lobby přidaj. Systém "stanovené dny" je možná divokej, ale hlavně pružnej, myslím...
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Taky bych z toho nedělal nějak výhradně záležitost letek. Ale rád si zaletím třeba jen se svým číslem proti dvěma lionům a zbytek může bejt tvořen z čechoslováků, kteří jsou na volné noze.
 
Ucho
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Taky by mě zajímalo, jestli bitevničení a bombardování bude na úkor stíhačů (prostě se poletí osm na osm, z toho čtyři rudí vlezou do ilů a němci budou mít osm stíhaček), nebo by se mohlo letě třeba i osm na dvanáct.


Na to je jediná ochrana, generovat stejnej počet bitevníků/bombrů a stíhaču pro obě strany a současně stejnej počet lidí ve slotech...pak už je to věc výběru.
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
3BAP_Krtek
A mohu taky létat? Nejsem nikde, až na takovou malou skvadronu (více info u Oblaka:sm6Úsměv. Ale terč jsem dobrej však se už chvilku potkáváme a určitě už mě všichni znáte :Jiricek:
Upravil/a 3BAP_Krtek dne 20-02-2006 17:22
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ucho napsal:
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Taky by mě zajímalo, jestli bitevničení a bombardování bude na úkor stíhačů (prostě se poletí osm na osm, z toho čtyři rudí vlezou do ilů a němci budou mít osm stíhaček), nebo by se mohlo letě třeba i osm na dvanáct.


Na to je jediná ochrana, generovat stejnej počet bitevníků/bombrů a stíhaču pro obě strany a současně stejnej počet lidí ve slotech...pak už je to věc výběru.
No právě to bych si vůbec nezalítal. Abych si s klukama vlezl do bitevníků hnal se někam na cíl kde bude čekat stejnej počet němců ale ve stíhačka je i na mě dost velké maso.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 20-02-2006 17:31
 
ECL_BigL
mkubani napsal:
Podla mna by sa mali navrhnut 2 max. 3 dni (+ cas) v tyzdni, kedy sa bude tato online vojna lietat. Ak sa to rozbije na cely tyzden, tak to urcite nebude dobre.

Stacilo by nieco v zmysle:

- utorok od 20:00 do 0:00
- stvrtok od 20:00 do 0:00
- sobota resp. nedela od 18:00 do 1:00


Tohle si myslim je docela rozumnej napad, to jeste rozvedeme, a o ktere dny pujde, no udelam na LW foru anketu a pak se uvidi. LW samozrejmne pobezi furt, ale ty zvolene dny by byly hlani letove dny. V ostatnich by to zaleze na domluve pilotu.Úsměv
 
www.czechlions.cz
310_Ikar
Dik Bigl parada!!! Uz se tesim.
 
www.310raf.com
mkubani
Ja mam len rozumne napady... Najma v pondelok v praci. :sm14:
 
310_cibule
:sm12:

Jo, Bigle, zapomněl jsem na slova díků. Díky.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CR_ARNOLD
ECL_BigL napsal:
mkubani napsal:


Stacilo by nieco v zmysle:

- utorok od 20:00 do 0:00
- stvrtok od 20:00 do 0:00
- sobota resp. nedela od 18:00 do 1:00


Tohle si myslim je docela rozumnej napad, to jeste rozvedeme, a o ktere dny pujde, no udelam na LW foru anketu a pak se uvidi. LW samozrejmne pobezi furt, ale ty zvolene dny by byly hlani letove dny. V ostatnich by to zaleze na domluve pilotu.Úsměv

Tak to je v poho.Už jsem se začínal bát,že to poběží jen v těchto zvolených časech,protože pro nás co musíme pracovat někdy bohužel i v noci by to byl smolík.A co tak vzpomínám,tak nejvíc misí jsem odlítal na CW právě přes den. (vzpomínaš Ikare, to byly časy):sm33:
 
www.presneletani.cz
3BAP_Cassius Chaerea
Klucí to já jsem taky ještě záškolačilŠklebící se.
 
Ucho
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Ucho napsal:
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Taky by mě zajímalo, jestli bitevničení a bombardování bude na úkor stíhačů (prostě se poletí osm na osm, z toho čtyři rudí vlezou do ilů a němci budou mít osm stíhaček), nebo by se mohlo letě třeba i osm na dvanáct.


Na to je jediná ochrana, generovat stejnej počet bitevníků/bombrů a stíhaču pro obě strany a současně stejnej počet lidí ve slotech...pak už je to věc výběru.
No právě to bych si vůbec nezalítal. Abych si s klukama vlezl do bitevníků hnal se někam na cíl kde bude čekat stejnej počet němců ale ve stíhačka je i na mě dost velké maso.

No, myslel jsem to, 8 lidí a na obou stranách 4 bombry a 4 stíhači např. Jestli to vůbec půjde takhle superspravedlivě nastavit... No to je jedno, už do toho nešťourám. Lítat to budu tak jako tak, coopy mě baví.
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
313_OTU_oblak
army - zatim jsem mimo bo nemam dobre pripojeni. Veskera registrace a veleni squadu je na tobe...ja si zamlovam misto politruka. Jinak momentalne jsi v lepsi forme nez ja, nelitam vubec Úsměv)) Eeee nastaveni bude asi full real že?jdu mrknout na prvni stranku...

//edit - cibule, jaktoze jeste nejsi zaregistrovan? ! sak pockej, on si te fajtl zpracuje...
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 20-02-2006 19:28
 
Jirka
Dvě poznámky získané na základě četných zkušeností.

Čím více neorganizovaných a vzájemně nedomluvených lidí bude mít přístup k plánování misí, tím více se to bude podobat namísto války, hromadě chaotických coopů se statistikama.

Čím více anonymních ,vzájemně nekomunikujících lidí se bude účastnit mise, tím více se tato coop mise změní v dogfight.

Třeba se vám to bude hodit.Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a Jirka dne 20-02-2006 19:37
 
CR_PETRAS
Předem BigL ... fakt díky.Máš u mě drinka v CW :sm5:

No a pokud se bude "lítat letka proti letce",tak já s Arnoldem máme pecháčka...

Jsme v letce CR_ oba velitelé,ale bohužel nemáme podřízené !! Budeme se muset pěkně ohánět :yes::yes::yes:

Takže držím palce novému počinu a " HOJ V LUFTU "...:sm23:

( p.s. "LUFT" = virtuální průzračný vzduch,téměř sterilní,prost bacilů,slepičích chřipek a jiné havěti.
Je pouze znečistěn čmoudem z turbín Me-262,Me-163 ale to naštěstí jen na chvilku...pak se opět sterilizuje ) Mrknutí
 
http://avionika.webpark.cz
Ucho
Jirka EAF310 napsal:
Čím více neorganizovaných a vzájemně nedomluvených lidí bude mít přístup k plánování misí, tím více se to bude podobat namísto války, hromadě chaotických coopů se statistikama.

Čím více anonymních ,vzájemně nekomunikujících lidí se bude účastnit mise, tím více se tato coop mise změní v dogfight.


No, výhoda je, že tady si všichni budou moct celkem srozumitelně vynadat :-)
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
312_HeRa
Super BigLe :sm18: DIKY
 
312raf.com
torr
OTU_oblak napsal:
hehe, jako střelec ve 110 mám nějakou praxi Úsměv a se štukou...Úsměv proč ne Úsměv


díky,budu si pamatovat a pro tebe i ostatní nehledám pouze střelce ale i druhýho letce,vždyt kolikrát si řikám že bych byl rád zadní střelec.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

10-06-2024 18:49
Těžko se od takových lidí vzdálit, jsou všude a rozptyl je víceméně rovnoměrný Šklebící se A jaká konspirace Jaromíre? Ať se pobavíme Úsměv

08-06-2024 14:53
A přitom jste vlastně stejní.

07-06-2024 16:55
Ne, můj cíl ho není vytrestat, ale co nejvíce se vzdálit od takových lidí.

07-06-2024 11:10
Jo, dej výpověď, tím ho opravdu vytrestáš nejvíce. Šklebící se

35,032,321 návštěv