September 28 2024 04:20:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 28

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
vcerejsi polet na AH
GC3_Messik
1stCL Pepan napsal:
Messik napsal:
1stCL Pepan napsal:
Jo Messik - nevyvracím - říkám žes drzý byl jak opice a střílelo ti to - to se musí nechat...Cool


ksakriš, že já zatím slyšel ty nadávky na mě jen převyprávěný, to už má menší grády ale stojí to taky za to. Úsměv



Nic neslyšes - blafuješl!!! - to bys tu tak nevtipkoval...:sm11:


Šklebící se nejvíc nadávek prej padlo jednou na CW jak jsi se nějak patlal pod náma s Dazzem a já ti napravil úsměv z převýšení.. Úsměv
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
312_HeRa
1stCL_SaBot napsal:
LEGRA_HeRa napsal:
A dneska dalsi Lion Úsměv
Diky vsem


kdyby nezasahnul pbarry v yaku a nedal mi mega davku, kdyz jsem byl v tom lopingu za tebou, tak nevim nevim jak by to s tebou dopadlo :no:

byl jsem tezce poskozenej a barry me nechal letet kouriciho domu. Sestrel patril jemu. Ale co uz.


No asi bych te ukroutil :sm12:

Nevim, jestli to byl zrovna tenhle pripad(obcas pro rudo v ocich nevidim Úsměv ) , ale tak to teda sorry pbarry.

Obcas se dostanu z nejake zatacky za nekoho a proste strilim, kdyz nemam nikoho z vlastnich pred sebou. Nemuzu? Jen nechapu, jak si to vse pamatujete. Ja vcera letal nekolik hodin a vsechno se mi prolina :sm50:

Ucit se, trenovat,ucit se, trenovat a hlavne koukat Vyděšený
 
312raf.com
torr
nevím jak rozluštit skratky serveru.není někde seznam skratek? třeba co znamená rgr,rtb ... ?
 
Lucka
1stCL_SaBot napsal:
Klobouk dolu smekam pred Luckou. Naprosto vybornej figh, kterej bohuzel skoncil pri HO srazkou. Ale tech 5min manevrovani s ni byla opravdu fuska.


SaBote, hned v úvodu souboje jsi ode mne inkasoval zásah, tuším že do oblasti kořene pravého křídla. Potom jsi přešel do divu a já tě ve spirále následovala. Nevím nakolik bylo poškození tvého befka vážné, ale prováděl jsi s ním neuvěřitelně prudké manévry. Prakticky celou druhou fázi souboje, v několika stech metrech nad zemí, jsem odlétala na hranici blackoutu. Postupně jsi se dostal z defenzivy a nevypadalo to pro mě vůbec dobře. K tomu headonu nemělo vůbec dojít, byla to moje hrubá chyba. Mohla jsem včas uhnout a vertikálním manévrem se pokusit dostat na tvou 6. Jenže v té době už jsem měla od tebe dost nakoupíno, měl jsi energetickou převahu a Lagg se v zatáčkách choval nestabilně.
Řečeno slovy Novotneho, závěrem souboje jsme si v sektoru H13 udělali výlet do prostoru všemi směry. Škoda.

Salute!
 
313_Gryzlov
Jak to tak čtu ... PĚKNĚ Lucko! Když to píše SaBot, tak to je super! A považuj se za super pilota Úsměv Já dostal od SaBota Pk a to jsem měl La-5FN a SaBot Bf109G-6 Úsměv Gratuluji Lucko Úsměv Jen tak dál! :sm20:
 
Lucka
torr napsal:
nevím jak rozluštit skratky serveru.není někde seznam skratek? třeba co znamená rgr,rtb ... ?


RTB - return to base - vracím se na základnu
RGR - roger - rozumím
Upravil/a Lucka dne 07-02-2006 15:45
 
AH_Watson
torr napsal:
nevím jak rozluštit skratky serveru.není někde seznam skratek? třeba co znamená rgr,rtb ... ?

A píše to server nebo piloti ? rgr je zkráceno rogers - rozumím
Upravil/a AH_Watson dne 07-02-2006 10:19
 
torr
AH_Watson napsal:
torr napsal:
nevím jak rozluštit skratky serveru.není někde seznam skratek? třeba co znamená rgr,rtb ... ?

A píše to server nebo piloti ? rgr je zkráceno rogers - rozumím


rtb - server
rgr - pilot, vida první pilot co mi dělal cover a já to nevěděl
 
VGR_Ghost
torr napsal:

rtb - server


RTB = Return To Base, neboli letím domů. Úsměv
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
3IAP_Momo
Lucka napsal:
SaBote, hned v úvodu souboje jsi ode mne inkasoval zásah, tuším že do oblasti kořene pravého křídla. Potom jsi přešel do divu a já tě ve spirále následovala. Nevím nakolik bylo poškození tvého befka vážné, ale prováděl jsi s ním neuvěřitelně prudké manévry. Prakticky celou druhou fázi souboje, v několika stech metrech nad zemí, jsem odlétala na hranici blackoutu. Postupně jsi se dostal z defenzivy a nevypadalo to pro mě vůbec dobře. K tomu headonu nemělo vůbec dojít, byla to moje hrubá chyba. Mohla jsem včas uhnout a vertikálním manévrem se pokusit dostat na tvou 6. Jenže v té době už jsem měla od tebe dost nakoupíno, měl jsi energetickou převahu a Lagg se v zatáčkách choval nestabilně.
Řečeno slovy Novotneho, závěrem souboje jsme si v sektoru H13 udělali výlet do prostoru všemi směry. Škoda.
Salute!

Vyděšený Vyděšený takový hardcore report !!! :sm42:
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
Wardog
Taky jsem schytal od Lucky včera do kožichu porcičku olova.Takže jsem měl nakonec díky tomu opět možnost vyzkoušet můj velkoněmecký padák v praxi Úsměv

Potom jsem si dobře zalítal s Čutorou,byla to moc pěkná spolupráce,ale mám toho ještě hodně co zlepšovat. :sm5:
 
1stCL_SaBot
Lucka napsal:
1stCL_SaBot napsal:
Klobouk dolu smekam pred Luckou. Naprosto vybornej figh, kterej bohuzel skoncil pri HO srazkou. Ale tech 5min manevrovani s ni byla opravdu fuska.


SaBote, hned v úvodu souboje jsi ode mne inkasoval zásah, tuším že do oblasti kořene pravého křídla. Potom jsi přešel do divu a já tě ve spirále následovala. Nevím nakolik bylo poškození tvého befka vážné, ale prováděl jsi s ním neuvěřitelně prudké manévry. Prakticky celou druhou fázi souboje, v několika stech metrech nad zemí, jsem odlétala na hranici blackoutu. Postupně jsi se dostal z defenzivy a nevypadalo to pro mě vůbec dobře. K tomu headonu nemělo vůbec dojít, byla to moje hrubá chyba. Mohla jsem včas uhnout a vertikálním manévrem se pokusit dostat na tvou 6. Jenže v té době už jsem měla od tebe dost nakoupíno, měl jsi energetickou převahu a Lagg se v zatáčkách choval nestabilně.
Řečeno slovy Novotneho, závěrem souboje jsme si v sektoru H13 udělali výlet do prostoru všemi směry. Škoda.

Salute!


zalomeny barely to je moje Cool
vetsinou staci jeden takovej a utocnika setresu, na tebe jich bylo potreba 4-5, ted presne nevim. No vypadalo to jako bys me zahackovala lanem, drzela ses me jak socialni demokrat koryta Úsměv
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 07-02-2006 12:48
 
Hanss
To se fakt poletí až za měsíc? To bych se možná zúčastnil Mrknutí
 
Sody
Edi podle filmecku sis chtel o tu Stuku urazit kridlo ne??? VyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšený
 
[url]www.raketovemodely.phorum.cz[/url]
doktorkop
Jen škoda,že jsem si neuvědomil,že když mám vypnutý skiny,tak je vlastně ani"nevysílám"
Zapnul bych si značky
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
57thMH_Edison
Posílám malé video ze dneška, tak okolo 1:00, povedl jse mi takovýto kousek, který na počkání předvedu zájemcům.
CoolCoolCoolCoolCool
http://www.zahis....vektor.avi
Ať žijou KŘEČCI CoolCoolCoolCool
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
LesniHU
Tyjo, tak to me budes muset nekdy naucit.
 
Hoper
a k čemu pa ti takový "manévr" bude ?
než k němu dojde, musíš přijít o rychlost, takže se krásně vystavíš pohodlnému ostřelování od joudy za tebou :-)
 
Wutz
ten jouda za ním zapomene údivem střílet přece. Vyděšený
 
Lucka
Po dvouměsíční pauze jsem včera zase polétala on-line na AH serveru. U červených stíhačů bylo obsazeno - miluju hlášku "čekejte na potvrzení základny", do bombru se mi nechtělo, tak jsem vstoupila do služeb Luftwaffe.

Let první - mapa pq-16 1942. Beru Bf 109F4, start, stáčím do východního kurzu, nabírám výšku, ve 4000 m přecházím do vodorovného letu a rozhlížím se. Pode mnou, asi o 2000 m níž, rozeznávám dot letící opačným směrem. Překlápím stodevítku po křídle, rychlost brutálně roste až na 690 km/h, přibližuji se. Rozeznávám typ letadla, je to P-40. Zarámuji ji v zaměřovači a pálím dvouvteřinovou dávku. Zásahy z kanónu rvou potah nepřátelského letounu, několik zásahů inkasoval i kryt motoru. Z P-40 vyráží tenký proužek dýmu. Beru za knypl, Befko strmě stoupá. Znovu se po křídle spouštím na cíl, další krátká dávka, zásahy do křídel. Opět nastoupám, spouštím se k třetímu útoku, ale v tu chvíli zpozoruji, že P-40 nasazuje k nouzovému přistání na zasněžené pláni. Další útok už je zbytečný. Prolétávám těsně kolem dosedající P-40, stáčím na západ, přistávám na svém letišti.

Let druhý - stoupám od svého letiště, najednou sprška střel. V obou křídlech obrovské díry po zásazích. Nevím odkud to přišlo, ani co to bylo za letadlo. Druhý útok už naštěstí nepřichází, s úlevou slyším zvuk vzdalujícího se motoru. Stěží udržuji přímý let. Pravé křídlo je daleko více poškozeno než levé a chybějící vztlak neustále tlačí stodevítku do náklonu. Zvažuji, jestli vyskočit, nebo se pokusit o přistání na letišti. Volím druhou možnost, což se ukáže být kardinální hovadinou. S námahou rovnám Befko do osy přistávací dráhy, vysouvám klapky, ubírám rychlost....Befko najednou ztrácí svoji křehkou stabilitu a sklání se po pravém křídle k zemi. Na prahu přistávací dráhy se rozbíjím na tisíc kousků. Útočníkovi nadávám jak špaček do rudých vulcherů, ale v jeho situaci bych to udělala taky.

Let třetí - tatáž mapa. Pozoruji dot letící těsně u země západním směrem. Spouštím se k zemi, rychlost udržuji těsně pod 700 km/h. Při vybírání střemhlavého letu cítím, jak stodevítce tuhne výškovka. Z velkého přetížemí mám mžitky před očima. Rozdíl rychlostí obou letadel je obrovský a nedává mi moc času k zamíření. Střílím dlouhou dávku, kterou nechávám I-16 prolétnout. Išakovi se zastavuje motor a po chvíli prudce dosedá do sněhu. Přilétávají dvě P-40. Nemám chuť se s nimi pouštět do křížku, protože mají značné převýšení a jejich chování nasvědčuje tomu, že jde o dobře spolupracující dvojici. Sklápím čumák stodevítky k zemi, proměňuji zbývající výšku v rychlost a vzdaluji se směrem ke svému letišti. Kolem mého Befka prolétnou stopovky střel z obou P-40, ale jsou vypáleny ze značné vzdálenosti a chybí jim přesnost. V klidu dosedám na ploše letiště.

Let čtvrtý - mapa Karelia 1943. Beru to nejlepší z modrého planesetu - Bf 109G2. Po startu udržuji výšku okolo 2000 m. Je pozdní odpoledne a na tmavém terénu plném lesů není vůbec nic vidět. Zaslechnu zvuk motoru ruského letadla, které mě podlétává a míří opačným směrem. Naklopím Befko do táhlé pravé zatáčky, dolétávám LaGG - 3, ubírám otáčky motoru, věším se za něj. Rychlosti obou letadel se vyrovnaly. Ruský pilot nemá ani potuchy, že za ním někdo letí. Tohle bude snadný setřel. Mířím na střed siluety LaGGu, která mi vyplňuje celý zaměřovač. Dlouhá dávka ze všech zbraní, totální devastace draku nepřátelského letadla, exploze. LaGG se v mžiku promění ve světlo a teplo. Otáčím domů, pro dnešek to stačí. Dosedám na naše letiště, roluji na stojánku, vypínám motor.

Můj subjektivní pocit ze včerejšího poletu je tento:
Je nepoměrně snazší být stíhačem Luftwaffe v prvních letech války, než stíhačem VVS. Létání v Befku, pokud ho držím ve větších rychlostech a v dostatečné výšce, mi v případě nepříznivého vývoje situace kdykoli umožňuje ukončit boj a soupeři ulétnout. To je něco, co v ruském letadle z let 1941-42 nezažiju.
Upravil/a Lucka dne 19-12-2007 11:07
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,026 návštěv