September 28 2024 02:27:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 18

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Nicky v IL 1946
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
WT_Schmouddle napsal:
@Vogon: To je dlouhá a hodně intimní historka, ale v zásadě je to citát z Cimrmanna...Šklebící se


A co jste našel, Hlaváčku? Úsměv


No že má Vilma velký kozy. Šklebící se
 
WT_Schmouddle
Jo, v zásadě tak nějak to bylo...Šklebící seŠklebící seŠklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
313_123
nevím, ale tohle by mohlo pomoct
http://cs.wikiped...ki/Kabbala
Upravil/a 313_123 dne 02-04-2010 09:36
 
WT_Flan
1stCL_Wolke napsal:
Jednou po akci, kde jsem měl strašnej blackout mi kamarádi začli říkat Mrakomor, protože jsem byl celkem dost zelenej Úsměv. Pak jsem přišel k Lionstvu a chtěl jsem Mrakomora použít, ale (nejen) můj tehdejší Rottenführer Wedge byl proti Šklebící se. Fučida mi tedy asi za hodinu po mým vstupu k letce vymyslel českou zkratku - Mrak, kterou následně přeložil do němčiny - Wolke. Úsměv Dnes mlátím hlavou o skříň, že jsem si tehdy nebyl schopen vymyslet něco lepšího a originálnějšího. Krom toho, že se to špatně skloňuje, né každej to umí, občas slyším "Folke" nebo "k Wolkovi", vím minimálně o dvou dalších pilotech stejného jména Šklebící se.

Toť moje smutná story. Úsměv


Hehe,to je dobry...to jsem fakt moc rad, ze u nas neexistuje takovy stranicky aparat co keca i do nicku...Šklebící se
 
torr
Torr svýho času nejtvrdší česká kapela.

...horší jak mor , inkvizitor....
 
AH_Cutora
Mno já používám nick Čutora / Cutora všude na netu a mezi známými.

Původ to má na vandrech už před nějakými 15-16 lety, kdy jsme týden velmi krutě trpěli nouzí o vodu a od té doby jsem na opasku nosil vždy čutoru s vodou všude sebou jako absolutně základní a nezbytnou součást vybavení. A když si toho ostatní všimli, tak mi začli říkat Čutora a už mi to tak zůstalo.

Jen velmi vyjímečně používám ještě nick OK-JUR11 když nechci být z nějakého důvodu hned na první pohled identikovatelný s nickem Čutora - modří už vědí... OK-JUR11 je éro které jsem si nejvíc zamiloval ve výcviku a pro turistiku. Bylo na letišti v nejlepším cajku, z rádia se ozývaly lidské hlasy a ne skřeky jako v některých jiných, éro šlo za kniplem a plynem a nemělo vakly a poškytávání jako ostatní kusy, ... prostě prima éro.

A nebo pak používám své plné jméno - většinou ještě s nickem Čutora, protože Martinů Prokšů mezi 20-40 lety je v ČR co vím alespoň 5 a 3 z nich jsme aktivní na webu tak aby jsem byl rozlišitelný.
 
1stCL_Fucida
WT_Flan napsal:
1stCL_Wolke napsal:
Jednou po akci, kde jsem měl strašnej blackout mi kamarádi začli říkat Mrakomor, protože jsem byl celkem dost zelenej Úsměv. Pak jsem přišel k Lionstvu a chtěl jsem Mrakomora použít, ale (nejen) můj tehdejší Rottenführer Wedge byl proti Šklebící se. Fučida mi tedy asi za hodinu po mým vstupu k letce vymyslel českou zkratku - Mrak, kterou následně přeložil do němčiny - Wolke. Úsměv Dnes mlátím hlavou o skříň, že jsem si tehdy nebyl schopen vymyslet něco lepšího a originálnějšího. Krom toho, že se to špatně skloňuje, né každej to umí, občas slyším "Folke" nebo "k Wolkovi", vím minimálně o dvou dalších pilotech stejného jména Šklebící se.

Toť moje smutná story. Úsměv


Hehe,to je dobry...to jsem fakt moc rad, ze u nas neexistuje takovy stranicky aparat co keca i do nicku...Šklebící se


Mrakomor bylo tak temný, že jsem se toho bál, to prostě nešlo Úsměv Ale tohle byl první návrh na změnu nicku od doby, kdy se k nám hlásil už třetí Pepan Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Schmouddle
@Čutora:
JUR11 mi nijak k srdci nepřirosla, má duši modelky, jemná, bezchybná, pištící (vrtule má pištivý zvuk)....
To EUR07, to byl stokońový brutus, křivý, odrbaný, se starou palubkou...Ale dokázal odměnit...Mrknutí
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
AH_Cutora
To jo, to se mi na 07 taky líbilo, máš 130-140km/h, tak přestavíš vrtuli, a nulasedmička zabrala a vyrazila... to jo :-) To kloktání v řízení šlo, ale to rádio mě fakt sralo, to furt spíš chrochtalo než mluvilo.

Jednajednička mi prostě přirostla k srdci víc Úsměv
 
WT_Schmouddle
A to nevíš že pak v 07 to rádio opravili, i nový sluchátka dali...Mrknutí
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Flan
1stCL_Fucida napsal:
WT_Flan napsal:
1stCL_Wolke napsal:
Jednou po akci, kde jsem měl strašnej blackout mi kamarádi začli říkat Mrakomor, protože jsem byl celkem dost zelenej Úsměv. Pak jsem přišel k Lionstvu a chtěl jsem Mrakomora použít, ale (nejen) můj tehdejší Rottenführer Wedge byl proti Šklebící se. Fučida mi tedy asi za hodinu po mým vstupu k letce vymyslel českou zkratku - Mrak, kterou následně přeložil do němčiny - Wolke. Úsměv Dnes mlátím hlavou o skříň, že jsem si tehdy nebyl schopen vymyslet něco lepšího a originálnějšího. Krom toho, že se to špatně skloňuje, né každej to umí, občas slyším "Folke" nebo "k Wolkovi", vím minimálně o dvou dalších pilotech stejného jména Šklebící se.

Toť moje smutná story. Úsměv


Hehe,to je dobry...to jsem fakt moc rad, ze u nas neexistuje takovy stranicky aparat co keca i do nicku...Šklebící se


Mrakomor bylo tak temný, že jsem se toho bál, to prostě nešlo Úsměv Ale tohle byl první návrh na změnu nicku od doby, kdy se k nám hlásil už třetí Pepan Úsměv


No a mohli se ho teda bat i souperi..."mam ho na sesty...sorry error, , to jenom mrak"Šklebící se
 
olda Olde maly
No tak kluci, že by spátky k tématu Úsměv ?
 
doktorkop
Teď tři stránky od založení vlákna???
UtopieÚsměv

Já to měl jednoduchý.
Při zakládání e-mailu kombinace jména a doktor.Tak mě označil jednou jeden kolega v práci po trochu netradičním vyřešení nějakého problému.A bylo toÚsměv
Upravil/a doktorkop dne 04-04-2010 17:19
 
Wolnas
Cesta k současnému nicku byla dlouhá. Kdysi dávno jsem používal nick SEPTICATOR, potom jsem to změnil na Wolvi. U lionů jsem ho chtěl používat, jenže už tam byl Wulfi. Tak nakonec jsem pozměnil, či využil svého příjmení a vznikl Wolnas.Zamračený
 
Topper-Czech
A zrovna ten SEPTICATOR je tak nějak zajímavej nick. Je to od aseptic nebo od septik? Teď jsem na vážkách Vyděšený
 
http://www.e-airport.wz.cz
3IAP_Dryjo
jmeno Dryák prelozeny na dryjo, prezdivka asi vod peti let, spousta lidi ani nevi, jak se menuju, znaj me jen tak..Mrknutí
 
VCAF_Joe
Můj nick je jen takovou mezinárodnější variantou jména Pepa. Úsměv

Napadnul mě při prvním logování do Warbirds na podzim 2003 - bylo tam potřeba šest písmen, takže jsem zvolil -joe--.
Czech Spitfire Club - "We don't forget"
 
http://www.czechspitfireclub.cz
WT_Flan
Topper-Czech napsal:
A zrovna ten SEPTICATOR je tak nějak zajímavej nick. Je to od aseptic nebo od septik? Teď jsem na vážkách Vyděšený


Doufam, ze je to odvozeno od septiku, protoze pak bych si predstavoval, ze to znamena cosi jako "uvadec jinych do stavu "v hajzlu" a to neni spatny Šklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,473 návštěv