September 29 2024 00:20:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
Kurtis
Já už žádná letadla nepotřebuji. Befek už je tam dost Mrknutí

Ale co bych si od 4.10 přál je stabilizace patchů. Aby prostě třeba 1.května 2010 vyšla oficiální verze 4.10 + Ultra 3.0 (např.)

Protože mě neuvěřitelně s**ou všechna postupná a jednotlivá zlepšení a sólo stroje.

Je možné, že v dohledné době se bude připravovat Tankova megaakce Husky a já se už teď bojím, na čem se poletí: 4.09b3-R21 + Ultra 2.1.15 + P-38 C enabler + sunset enabler + bigger Sicily enabler ... etc.

A na takovejhle Sturm já z vysoka ... Naštvaný
 
1stCL_Novotny
Jo nová letadla to je přání!
Já osobně si myslím že pokud by mi měl někdo s ofiko lidiček viz DT udělat radost něčím novým, tak by bohatě stačilo pokaždé vytasit jeden ofiko kokpit do AI letadel co již v Ilovi dávno fachaj. Tím zároveň zjednodušit tuhle zas**nou dobu Modů a spoustě lidiček zas dopřát nerusené létání.
Mody mi začínaj připomínat nedávnou vlnu grabovanejch filmů z DVD do nezpočetnejch formátů, kdy člověk před skouknutím filmu strávil hodiny hledáním a instalováním kodeků a nakonec to stálo všechno za hov*o.Naštvaný. . . . hnus až bych plakal
A o hnusu věčiny novejch přírůsků letadel se bavit raději nebudu páč bych zvracel.
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 18-01-2010 12:12
 
310_Obluda
Chlapi, už několikrát jsme se u nás v letce pozastavili nad myšlenkou, zda-li by bylo možno udělat dvousedadlový letadlo, ve kterym by šlo přepínat řízení mezi učitelem a žákem. V UP2.0 je JAK7 UTI. Má 2 sedadla a jeden kulomet se spoustou munice. Ideální stroj pro výcvik nováčků. Leč bohužel ani v coop nejde obsadit dvěma lidmi, natož přepínat řízení.
Tahle fičurinka by se mi líbila. Myslíte, že je to naprogramovatelný?

Letadel máme už mrtě... Resp. V UP 2.0 jich je dvě mrtě.

Díky
310_Obluda
 
3BAP_Bugs
Myslím, že sme sa bavili o oficiálnom patchi. Pokiaľ sa jedná o UP, potom tých lietateľných je fakt už hafo.
 
http://3iap.org
ringlett
310_Obluda napsal:
Chlapi, už několikrát jsme se u nás v letce pozastavili nad myšlenkou, zda-li by bylo možno udělat dvousedadlový letadlo, ve kterym by šlo přepínat řízení mezi učitelem a žákem. V UP2.0 je JAK7 UTI. Má 2 sedadla a jeden kulomet se spoustou munice. Ideální stroj pro výcvik nováčků. Leč bohužel ani v coop nejde obsadit dvěma lidmi, natož přepínat řízení.
Tahle fičurinka by se mi líbila. Myslíte, že je to naprogramovatelný?

Letadel máme už mrtě... Resp. V UP 2.0 jich je dvě mrtě.

Díky
310_Obluda


Tohle by bylo fakt fajn!
 
1stCL_Fucida
To je fajn pro spojeneckej způsob výcviku Úsměv U Luftwaffe to zase tak moc nepotřebujeme Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Panek
Taky jak LW dopadla. Šklebící se
 
Kocy24
Šklebící seŠklebící se to se nám to téma zase odchylujeŠklebící se
 
ZVP_Jindra
no vzhledem k cca trem mesicum casu ktere zbyvaji za ktere se ovsem nova prace rozdelat asi neda si mysim ze se vlakno klidne muze odchylitÚsměv...
Upravil/a ZVP_Jindra dne 18-01-2010 18:08
 
alfik
Vykašlat se na letadla. Vybrat pár fungujících modů, odladit, sladit Úsměv a šup. Odmítám na každej servr a každou akci furt laborovat se zapínáním a vypínáním abych pak zjistil že pro jednoho jsem lama protože mi nejede to či ono zatímco jemu jo a pro druhého jsem číter protože jemu pro změnu nejede to co mě jo!
Zlaté AHčka!
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
ZVP_Jindra
ja skolacek vychovan k apsolutni skromnosti sem rad za kazdou oficialni zmenu...
 
cyberolas
Obludo, touto možmostí se před časem holedbal Microsoft ve svém FSX, v jejich případě šlo o dva piloty v jednom kokpitu dopravního letadla. Zřejmě půjde o dost složitou operaci.
 
1stCL_Piscot
WT_Horrido napsal:
Hehe, jestli Šturm opravdu něco nepotřebuje, tak to jsou nová letadla.


Toto je kvalitni nazor! Mrknutí
 
Tajpan
Klady
I. tabulka, je to fajn vediet kedy bude další patch
II. Hs129, môj milášek,
Zápory
I. tabulka, toho BoB-a sa ani tento rok nedočkáme.

Čo by malo byť v dalších DT-patchoch?
1. kedže ludia od DT pracovali na MDS pre ULTRA-mod, tak určite by tam mal
byť. zmení to celú komcepciu IL2.
2.Infantry , Armor, Ships, Artilery, Vehicle pack, ktorý obsahuje HSFX a ULTA.
3. Prerobit a upravit niektoré pozemné jednotky, napr protitankové delá upravit na reálny protitankový dostrel, tiež obmedzit strelbu (dostrel a silu) samohybných protilietadlových diel na pozemné diele
4.mapy : môžem odporúčať len Lýbiu a ElAlemain od Ultry/Hsfx

 
Tajpan
Lavo napsal:
Každopádně, podle mě zatím nic moc extra...


Pridat nove lietadlo so skutocnym kokpitom je praca tak na 3 mesiace az pol roka ,


tento názor počúvam od ludí čo majú s DT niečo spoločné už dlhšiu dobu.
tak sa natíska otázka:
Bol by DT schopný po zadaní obchodnej ponuky vytvoriť nové lietadlo do IL2 za dohodnutú finančnú sumu do troch mesiacov a zapracovať ho i do IL2?
alebo tomu môže sa hovoriť sponzoring. Úsměv
 
czs_scharck
5. "živější" pilot - nasazování masky v závislosti na výšce a následkem toho reálný dostup těch strojů, které byly bez patřičné výbavy. Vyděšený
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Robo
Tajpan napsal:
tento názor počúvam od ludí čo majú s DT niečo spoločné už dlhšiu dobu.
tak sa natíska otázka:


To nie je nazor, ale fakt. Šklebící se

Tajpan napsal:Bol by DT schopný po zadaní obchodnej ponuky vytvoriť nové lietadlo do IL2 za dohodnutú finančnú sumu do troch mesiacov a zapracovať ho i do IL2?
alebo tomu môže sa hovoriť sponzoring. Úsměv


Takto nejak vznikla Avia, ak si pamatas. O ake lietadlo by islo?

Tajpan napsal:Zápory
I. tabulka, toho BoB-a sa ani tento rok nedočkáme.


Tabulka nacrtnutych planov DT nijako nesuvisi s vydanim SoW, je mozne, ze patche budu aj po vydani.

Vacsina vasich odporucani sa uz dlhsiu dobu zvazuje, cele to smeruje k lepsej simulacii reality a dajmetomu viac hardcorovemu Strurmovikovi.
 
ringlett
Někde jsem četl že po vydání 4.10 bude Il plně v režii DT a tedy bez účasti Olega. A jeho oficiální podpora ze strany 1C bude ukončena.

Co je na tomto pravdy?
(Osobně myslím že nic ... (?)
 
Tajpan
Robo napsal:
Tajpan napsal:

[quote]Tajpan napsal:Bol by DT schopný po zadaní obchodnej ponuky vytvoriť nové lietadlo do IL2 za dohodnutú finančnú sumu do troch mesiacov a zapracovať ho i do IL2?
alebo tomu môže sa hovoriť sponzoring. Úsměv


Takto nejak vznikla Avia, ak si pamatas. O ake lietadlo by islo?



ano pamätám.
1.takže je u DT nejaké limitovanie výberu typu, náročnost na modelovanie, lokalite vzniku lietadla, vztah ku 1C/ubisoft/Oleg a k vývoju BoB?
2.Je možné i upravovať Stock modely v IL2?
 
caba
Piscot napsal:
WT_Horrido napsal:
Hehe, jestli Šturm opravdu něco nepotřebuje, tak to jsou nová letadla.


Toto je kvalitni nazor! Mrknutí



Přesně.Zajímalo by mě z kolika letadly tady průměrnej pilot lítá- 20?

A kolik jich je zatim v Ilovi-100, 200, 300? Ani mě to nebaví počítat...Úsměv
Upravil/a caba dne 19-01-2010 14:04
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,031 návštěv