September 28 2024 06:23:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Daidalos team patch 4,09
3IAP_Jacques
Version Switcherom prepnem čistú 4,08 a dám rozbaliť nový patch do adresára. Na konci mi vyhlási chybu "CRC failed in fb_maps15.SFS
Unexpected end of archive". Ked zapnem ila, beží čistá 4,08....
Smutný
 
BP_dFrog
SAS Mod Activator v2 pro ty, co chtějí mít mody v 4.09. Zatím mi to funguje.
http://specialaircraftservice.com/sas/index.php/topic,1008.0.html
 
Panek
Hele jsem na noťasu, tak se nemůžu kouknout.

Zmizela ve 4.09m tak lišta u fokáčů? Nebo ji tam nechali.?????
 
3BAP_Bugs
CZS_Vonty napsal:
Ta avie je ale plecka Úsměv pomala , vyzbroj naprd , zadny vstriky ...., fokker taky nic moc, ten italskej bomber docela de

To máš ako s rodným listom.Mrknutí Keď je niečo "narodené" 1937, tak z toho jet nebude.Šklebící se

BTW stiahol som, install som, lietal som. Nema prablema! Je to OK!! Dík za dobrú prácu.Mrknutí
Na mode si trpezlivo počkám.
 
http://3iap.org
Hoper
nevím


ale zkoušel jsem přistávat na vodě s lyžovatým podvozkem išaka 6
a vůbec to nešlo, hned jsem se překlopil do vody...
ať jsem letěl 140 nebo 120

ale na zimní mapě Slovenska to "fungovalo" ;) - nemají tam viditelně zamrzlé řeky (alespoň né v místě rození v QMB) a tak to vypadá, že můžu v klidu přistát na vodě. A i v poho odstartovat :)
A docela to po tom klouže - zatáčky se na (ne)zamrzlé řece řežou suprově :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Přesně tak, Bugsi - Vonty asi zkoušel dohnat Befko nebo co.
Já všechny letadla (ehm, asi 4 typy), co jsem si dal z odpovídajících let, dohnal naprosto bez problémů.
Snad jen Išaky jsem zkoušel naopak v sedačce proti Avii...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Pedropan
Takze prvni dojmy:

Na ciste instalaci bez problemu, az na male potize s il2fb.exe, ktery jsem pouzil ze 4.08 (netusim, proc MODovy 4.09b ma jenom 1,5MB a 4.08 ma 4,5MB, ale funguje to s nim).
Na druhem PC jsem se odhodlal experimentovat a vyrobil jsem si Switcher exe na verzi 4.09m.
Prepinani se zda bez problemu, z MODu vsechno funguje.
ALE !
Po prehozeni na 4.09m mne v QMB nejde nahrat zimni Slovensko. Hlasi to "Mission loading failed: Landscape "Slovakia/load_winter.ini" loading error".
Odstranil jsem z MAPMODS provizorni zimni slovenskou mapu, z all.ini u map taky, ale zatim pendrek... Smutný

No a jinak velike diky Daidalosum. Avia je miloucka, ma nadherny zvuk a vubec je to vsecko bezva. MrknutíÚsměv

Jo, a mam pocit, ze s novymi il2_core zmizelo probleskavani textur na letadlech a okrajich lesa. Zatim jsem to teda nezaznamenal...
 
http://www.wtigers.org/
WT_Pedropan
Hoper napsal:
...ale zkoušel jsem přistávat na vodě s lyžovatým podvozkem išaka 6
a vůbec to nešlo, hned jsem se překlopil do vody...


No me vomejou. Krecek na vodnich lyzich... Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
310_cibule
Už někdo zkoušel tohle? Návod ze stránek AAA http://allaircraf...hp?t=20929, jak skloubit 4.09 a 4.08

Mods work with this official patch, don't worry. You have to back up your 4.09bm1 exe file and wrapper.dll. Install 4.09 official over 4.08 official (cleanest way, can be done differently). Once that is done, you will need files.sfs from RUSSIAN patch. Copy that one to your IL2 folder overwriting "old" one. Copy saved .exe and wrapper and it will work with mods.



"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_Tyrl
Hodil jsem k nám na FTP Aktivátor pro 4.09 fungující s BP_SM_patchem.
Manuál přiložen.

Přístup na FTP
Do adresového řádku vypiš:

ftp.comphelp.cz
jmeno: bp_host
heslo: *bp_host*

Asi to bude prozatímně fungovat i na jiné kompilace. Ale nebudou tam lítat novovslotová letadla a nové neoriginál mapy.
 
jirik
Tak se zadařilo stáhnout a nainstalovat. A ač jsem se bál jak to půjde, šlo to na první bouchnutí.Úsměv Jsa bez joysticku testoval jsem jen chvilku. Avie je boží a předčasné vánoce.Cool Jen mě trochu zamrzelo , že jsou fuč modované skiny kokpitů, ale to se určitě ještě nějak pořeší. Takže pánové z Daidalos teamu VELKÉ DÍKY! A mnoho sil do případné další práce.Mrknutí
 
Panek
Tak prý ta lišta u FW zůstala Smutný
 
mart0110
WT_Pedropan napsal:

Po prehozeni na 4.09m mne v QMB nejde nahrat zimni Slovensko. Hlasi to "Mission loading failed: Landscape "Slovakia/load_winter.ini" loading error".
Odstranil jsem z MAPMODS provizorni zimni slovenskou mapu, z all.ini u map taky, ale zatim pendrek...



Mapa Slovakia winter je v MOD:Slovakia_winter/load.ini ,ale v4.09m je
Slovakia/load_winter.ini
Přepsal jsem to ručně a jede to.To nejde uQMB ,ale u Mod kampaní na
mapu slovakia winter.
Upravil/a mart0110 dne 03-10-2009 16:33
 
310_cibule
WK_dFrog napsal:
SAS Mod Activator v2 pro ty, co chtějí mít mody v 4.09. Zatím mi to funguje.
http://specialaircraftservice.com/sas/index.php/topic,1008.0.html


Tý voléééééé, tak tohle mi přijde jako malý zázrak (i když samozřejmě nevím, jestli mi to třeba za hodinu nerozkope celého ila i s vidlema) .

Stačí zkopírovat tři foldry, dva soubory a jeden exáč z tohohle downloadu, a opatchovanou 4.09 vám to vybaví všemi mody, které si jen dovedete představit (tedy které si JÁ dovedu představit, včetně Cannonovy mapy La Manche z BoB ).

To je nářez! Lítám nad Londýnem v avii Cool
Upravil/a 310_cibule dne 03-10-2009 16:38
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3IAP_Sasa
3IAP_Jacques napsal:
Version Switcherom prepnem čistú 4,08 a dám rozbaliť nový patch do adresára. Na konci mi vyhlási chybu "CRC failed in fb_maps15.SFS
Unexpected end of archive". Ked zapnem ila, beží čistá 4,08....
Smutný



U mě to samé. Asi nás to nemá rádo Smutný((
 
repa
WT_Pedropan napsal:
Takze prvni dojmy:

Na ciste instalaci bez problemu, az na male potize s il2fb.exe, ktery jsem pouzil ze 4.08 (netusim, proc MODovy 4.09b ma jenom 1,5MB a 4.08 ma 4,5MB, ale funguje to s nim).
Na druhem PC jsem se odhodlal experimentovat a vyrobil jsem si Switcher exe na verzi 4.09m.
Prepinani se zda bez problemu, z MODu vsechno funguje.
ALE !
Po prehozeni na 4.09m mne v QMB nejde nahrat zimni Slovensko. Hlasi to "Mission loading failed: Landscape "Slovakia/load_winter.ini" loading error".
Odstranil jsem z MAPMODS provizorni zimni slovenskou mapu, z all.ini u map taky, ale zatim pendrek... Smutný

No a jinak velike diky Daidalosum. Avia je miloucka, ma nadherny zvuk a vubec je to vsecko bezva. MrknutíÚsměv

Jo, a mam pocit, ze s novymi il2_core zmizelo probleskavani textur na letadlech a okrajich lesa. Zatim jsem to teda nezaznamenal...
mohl by jsi prosim hodit navod jak si udelat ten switcher?
 
310_cibule
310_cibule napsal:
... a opatchovanou 4.09 vám to vybaví všemi mody, které si jen dovedete představit (tedy které si JÁ dovedu představit, včetně Cannonovy mapy La Manche z BoB ).


No, dobře, uznávám, pár jich tam chybí (třeba spitfire I, nový kokpit bombometčíka do B-17 G, boční střelci, TU-2, typhoon, battle a tak), ale to se dá vcelku rychle svépomocí doplnit.

Šklebící se
Upravil/a 310_cibule dne 03-10-2009 16:53
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Pedropan
Tak zmrzle Slovensko uz mam. Ale kdyz se narodim ve QMB pri Scramble, tak mne vlastni flak vosstrili na fufky... Zamračený

V lete ne-ee. Asi nemam litat kdyz je kosa...Šklebící se

Ten Switcher je v podstate exe soubor, ktery rozbali do Sturma files.SFS (podle prislusne verze) a k tomu il2fb.exe.
 
http://www.wtigers.org/
MartinQ
Mě to už fakt nebaví, nainstaluji čistou verzi 4.08m, hru v pohodě spustím, pak tam dám ten 4.09 patch a ani to neštěkne. Má to snahu, ale jen chvíli, ani se neobjeví úvodní obrazovka. Nevíte někdo, co s tím. Sice nemám PC žádný dělo 2400+, 1 GB RAM, Gforce 6800, ale na IL2 to v pohodě stačilo. Nemyslím si, že by 4.09 byla tak náročná na železo.
 
1stCL_Ziza
Mě to už fakt nebaví, nainstaluji čistou verzi 4.08m, hru v pohodě spustím, pak tam dám ten 4.09 patch a ani to neštěkne. Má to snahu, ale jen chvíli, ani se neobjeví úvodní obrazovka

Mám úplně stejný problémZamračený taky si nevím rady! radu plsssssssss
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,574 návštěv