September 28 2024 18:23:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
CZ_AH_Dedicated versus verze hry a MODs...
Hiltos
No, ja nevim, Panku, ale z toho, co pise LesniHu, to zas tak mozna uplne nevypada, ze je neco spatne.
Navic tohle neni jediny pripad, kdy srovnava ruzne veci.

Takze co z toho chces vyvodit?

Vsechno je to same mozna, jednou mi pripadalo, jedna pani povidala ... ale jinak je paranoia dobra vec

Ale zase, jak kazdy vi, to, ze nejsme paranoidni, neznamena, ze nas nikdo nesleduje!
Upravil/a Hiltos dne 28-09-2009 15:42
 
Valec
Na AH serveru litam celkem rad kdyz tam je rusko.Je to uz asi jediny server kde jsou tyto mapy.Ale myslim si ze spis vam nestiha server ukocirovat tolik lidi co server snese.Kdyz tam je kolem 20 pilotu nemam tam moc velke problemy ale jakmile to preskoci tak server zacne lagovat.Jak 1 sekundove lagy tak cim dal tim vice micro lagy.Stava se mi toto letim vystrelim po eru a az po chvilce kdyz uz nestrilim mu upadne kridlo a zase naopak kolem me proleti ero co soli netrefi me a az proleti kolem me mi upadne kridlo.Jestli by to nechtelo nejakej upgrade klidne prispeju nejakou castkou.
 
VGR_Terp
Valec napsal:
Na AH serveru litam celkem rad kdyz tam je rusko.Je to uz asi jediny server kde jsou tyto mapy.Ale myslim si ze spis vam nestiha server ukocirovat tolik lidi co server snese.Kdyz tam je kolem 20 pilotu nemam tam moc velke problemy ale jakmile to preskoci tak server zacne lagovat.Jak 1 sekundove lagy tak cim dal tim vice micro lagy.Stava se mi toto letim vystrelim po eru a az po chvilce kdyz uz nestrilim mu upadne kridlo a zase naopak kolem me proleti ero co soli netrefi me a az proleti kolem me mi upadne kridlo.Jestli by to nechtelo nejakej upgrade klidne prispeju nejakou castkou.


Jo jo, ten kluk má pravdu. To lagování je brutus.
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
Topper-Czech
To, co tady teď popsal Valec ohledně lagování, tak na tom asi něco bude. Nevlastním nějak výkonnou mašinu, ale na domácích serverech mám stálé lagování a trhání obrazu. Na speciálce se to dá trochu oželit, i když večerní hodiny opravdu nic moc. Přitom na jiných serverech je přibližně stejně lidí (beru počet až po přihlášení na mapu) a laguje to tam jinak. Resp. lagy tam jsou, ale už to není to nepřerušované trhání v jednom kuse.
 
http://www.e-airport.wz.cz
AH_Cutora
Chlapi, v tomhle jsem už opravdui nešťastnej.

Železo má výkonu CPU i RAM víc než dost. Už nějakou dobu nelítám, teď jsem doma bez netu úplně, ale tohle sleduju už od začátku ILa a dohady co to způsobuje neberou konce. Teorií mám několik, ale žádnou se mi nikdy nepodařili dostatečně spolehlivě prokázat, v různejch chvílích se to chová různě.


Ad mody a jejich zákaz - situace je už opravdu neudržitelnou, lidi si začínají stěžovat a server potřebuje v podstatě každý den nějaký zásah na ILu - při tom HW i OS jsou OK. To už je neúnosné.
 
MK_KaiN
Tak lagy byli vždy, ale např. to co popisuje Válec se mi nikdy nestalo. Podle mě se to děje díky tomu že každej má v il2 nainstalovanou kdejakou blbost co se na aaa objevila. Aniž by se přemýšlelo nad jestli je to vůbec pro online dobře optimalizované a správně funkční. Jsem zastáncem módu, ale tohle je akorát chaos. Nic víc. Mělo by to skončit.
 
Tajpan
AH_Cutora napsal:
Chlapi, v tomhle jsem už opravdui nešťastnej.

Železo má výkonu CPU i RAM víc než dost. Už nějakou dobu nelítám, teď jsem doma bez netu úplně, ale tohle sleduju už od začátku ILa a dohady co to způsobuje neberou konce. Teorií mám několik, ale žádnou se mi nikdy nepodařili dostatečně spolehlivě prokázat, v různejch chvílích se to chová různě.


Ad mody a jejich zákaz - situace je už opravdu neudržitelnou, lidi si začínají stěžovat a server potřebuje v podstatě každý den nějaký zásah na ILu - při tom HW i OS jsou OK. To už je neúnosné.


Typ serveru: dogfight, max. 60 lidí, obtížnost realita + povolené ikony ve vzduchu a vlastni skiny.

1. vypnút skiny. z mojej skúsenosti:letel som coopku so skinma, ale jeden pilot si ich skopiroval inam ako mal. ešte dobre že sme leteli na dlhé vzdialenosti, takže tých 30 minut sa to lagovanie dalo prežiť.

2. otestit mody. AH má aj akrobaták. Čo tak ho zrušiť (dočasne) a nahodiť miesto neho AH-4.08. tie isté mapy, stroje len bez modov.
A možno by sa z toho dalo vydedukovať.

PS: i ked si myslím, že je to zbytočné, lebo ešte dost vela ludí z
česko-slovenskej komunity lieta na minimálnych požiadavkách pre Il2 z 2002 a na minimálnom rýchlostom pripojení. Potom stačí jeden takýto pilot, a o lagovaciu zábavku majú všetci postarané. Naštvaný
 
SVK_Mechan
Tak kdy nahodí AH mody? UP 1.8 je tady Úsměv
 
Tajpan
noo, najprv by som tú UP1.8 otestoval.
už si zabudol čo som vyviedol s History? Naštvaný
 
LEON_CZ
Tajpan napsal:
noo, najprv by som tú UP1.8 otestoval.
už si zabudol čo som vyviedol s History? Naštvaný


Aneb jak by řekla paní Věra Pohlová: ,,Já bych všechny ty internety, počítače a módy zakázala!" Mrknutí
 
http://www.virtualnipilot.cz/
SVK_Mechan
Já bych je zase nařídila.
 
Jirka
Mechan napsal:
Tak kdy nahodí AH mody? UP 1.8 je tady Úsměv


Ale vždyť je tam origo 4.09 AH mod s crt 2. Šklebící se To že jejich mod není kompatibilní s tím tvým je jen tvůj problém. Šklebící se
 
1stCL_Fucida
K tomu výpisu o motorech BMW - LesniHU má naprostou pravdu. Ještě aby ne, když on sám se v těhle věcech orientuje už několik let. Youss tam srovnává motory, které jsou v původních letadlech s těmi, které jsou v těch upravených. v AAA jsou pak třeba Fw 190 A-4 a Fw 190 a-4. Jeden je původní, bez zásahu, druhý s upraveným motorem tak, aby více odpovídal reálné předloze. Nicméně pokud je na serveru k dispozici pouze původní verze, tak si provozovatel AAA (nebo UP, nebo čehokoliv) stejně může vzít jen to původní letadlo a naopak - pokud by tam bylo pouze aktualizované, nelze si vzít to původní... Netvrdím, že mám 100% jistotu, že v původních FM skutečně někde nejsou dělány zásahy, ale info, které poslal Youss je úplně k ničemu.


...no a jinak přechod AH na verzi bez MODů mi vadí. Starý IL se mi už prostě nelíbí.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hans-Assi
Ano, je to škoda, a doufám, že je jenom otázka času kdy na AH MODY zase budou. Stará grafika, zvuky a absence 6DOF je znátSmutný Na BP se létá s MODY (létají tam i členové Daidalos teamu) a nikomu to nevadí. Proto jak píše pan Safrik: AH, otevřte oči!
 
AH_Enty
No mě zase vadili ti zmodovaní chalani bůhví odkud a stále padající server.

Navíc, Čutora je tak asi na 1/2 roku bez netu a tudíž přístupu a já se do toho pouštět nebudu.

V této chvíli jsem asi poslední fungující admin, tak mě neser.. Šklebící se.
Upravil/a AH_Enty dne 28-11-2009 00:26
 
olda Olde maly
Hans-Assi napsal:
Ano, je to škoda, a doufám, že je jenom otázka času kdy na AH MODY zase budou. Stará grafika, zvuky a absence 6DOF je znátSmutný Na BP se létá s MODY (létají tam i členové Daidalos teamu) a nikomu to nevadí. Proto jak píše pan Safrik: AH, otevřte oči!



Nepleť si AH server s BP serverem. Každý je o jiné filozofiii. To nemá s modama nic společnýho.
 
BP_Tyrl
Hans-Assi napsal:
Ano, je to škoda, a doufám, že je jenom otázka času kdy na AH MODY zase budou. Stará grafika, zvuky a absence 6DOF je znátSmutný Na BP se létá s MODY (létají tam i členové Daidalos teamu) a nikomu to nevadí. Proto jak píše pan Safrik: AH, otevřte oči!


Jenže, na BP chodí 90% známých lidí, u kterých je skoro jistota, že nebudou Mody zneužívat. Kdyby se mi na server začly sáčkovat party podezřelých individuí, kterým jde o výhru za každou cenu a neštítí se využít (zneužít) každé možnosti (skinmod, mapmod, lagmod...) tak server buď nechám zaheslovat, nebo také zakážeme mody.
 
MK_Paja
Hlasuju za AH bez modů, Úsměv na zábavu z poletu to nemá žádné negativní dopady, spíše naopak. Bohužel se to samé nedá tvrdit o některých "extravagantních" výplodech AH maptvůrců Úsměv
 
Vilik
Ono je sice hezký, že se snažíte mít server jen se základním šturmem kvuli kompatibilitě. Některejm konzervativcům se to možná líbí, ale většina raděj pujde jinam. Podle mě je IL2vojka stále živá jen díky neoficiálním módům. Takže mít v dnešní době server bez jejich podpory se rovná sebevraždě...!!!
 
Jirka
Vilik napsal:
Ono je sice hezký, že se snažíte mít server jen se základním šturmem kvuli kompatibilitě. Některejm konzervativcům se to možná líbí, ale většina raděj pujde jinam. Podle mě je IL2vojka stále živá jen díky neoficiálním módům. Takže mít v dnešní době server bez jejich podpory se rovná sebevraždě...!!!


Je právě 19:57 a na serveru je 50 konzervativců. A víc už se jich tam ani nevejde. Jasná sebevražda. Šklebící se

Já už sice prakticky nelítám, ale když už mě k tomu náhodou někdo ukecá, pak jen bez těch hovadin, co jim frikulíni, jako Vilik, říkají mody. Takže AH - bez modů. Ať maj konzervy jako já, kde lítat. Úsměv
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,618 návštěv