September 28 2024 06:19:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
NOVACEK
1stCL_Fucida
AI = Artifical Intelligence, tedy umělá inteligence. V našem případě letadlo, které řídí počítač.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Pedrooza
Ted jsem zrovna koukal jak AI seda na letadlovku a dává si dvě polohy při tom přistaní, ale OK jestli říkate že spit a hurrik ma jen dvě polohy,tak to budu respektovat.....stejně se na tu letadlovku trefím tak 1x ze 3 pokusu Cool

ještě otázka, po startu z letadlovky zhruba po nabraní výšky se mi 300km/h začne spit vlnit, přitom mám všechno zavřene včetně překrytu kabiny...sem tam mi to udělá i při letu, čím to.....kdo ví odpoví.
Ale stejně je to asi jedno Úsměv
 
310_Max
CZS_Scharck napsal:
clone9cz napsal:
... a dalsi koleckar na spitu, jednou vam to ten oleg uz bude muset zatrhnoutÚsměv

. . . mě by jen tak pro zajímavost zajímalo, jak tenká je u tohohle hranice mezi nastavením ve hře a cheatem ?
Je totiž dost rudých . . . a to jsem asi neměéél Šklebící se . . . kteří to normálně a běžně začali používat nikoliv k přetočení jiného Spita ale k výhodě nad modrými.
Někdo si to nastavil na myš, jiný na pedály Saitek a jiný nejmenovaný výrobce pedálů a pilot s obrovským nickem to dokonce prezentuje na svých stránkách - že to ty jeho pedály mají, umějí a je to pro Spita/Hurrika.
To bude horko . . . Cool


. . . koukám hotoví experti přes spitfiry, že? Co takhle nové vlákno a vyvést vás z omyluVyděšený
Točit na klapkách proti befku je hloupost . . .
Upravil/a 310_Max dne 23-02-2009 10:55
 
MK_KaiN
Jakej omyl? Klapky u Spita jsou v ilovi špatně? Bože, co ten Oleg vyvádí. Úsměv
 
1stCL_Fucida
Pedrooza napsal:
ještě otázka, po startu z letadlovky zhruba po nabraní výšky se mi 300km/h začne spit vlnit, přitom mám všechno zavřene včetně překrytu kabiny...sem tam mi to udělá i při letu, čím to.....kdo ví odpoví.
Ale stejně je to asi jedno Úsměv


Turbulence?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
310_Max napsal:
CZS_Scharck napsal:
clone9cz napsal:
... a dalsi koleckar na spitu, jednou vam to ten oleg uz bude muset zatrhnoutÚsměv

. . . mě by jen tak pro zajímavost zajímalo, jak tenká je u tohohle hranice mezi nastavením ve hře a cheatem ?
Je totiž dost rudých . . . a to jsem asi neměéél Šklebící se . . . kteří to normálně a běžně začali používat nikoliv k přetočení jiného Spita ale k výhodě nad modrými.
Někdo si to nastavil na myš, jiný na pedály Saitek a jiný nejmenovaný výrobce pedálů a pilot s obrovským nickem to dokonce prezentuje na svých stránkách - že to ty jeho pedály mají, umějí a je to pro Spita/Hurrika.
To bude horko . . . Cool


. . . koukám hotoví experti přes spitfiry, že? Co takhle nové vlákno a vyvést vás z omyluVyděšený
Točit na klapkách proti befku je hloupost . . .


není
 
WT_Horrido
Spit se vlní protože je to hnusná nudle Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Tajpan
Spit je easy.
1. Klapky ON, odrátam 3 sekundy, klapky OFF, zapnut a vypnuť.
a dokola.
2 najstarší trik: surovo pritiahnuť na doraz a pustiť, spit to ustojí.
3. ešte starší trik: surovo pritiahnuť na doraz a držať, nepustiť. spit to ustojí.
Šklebící se
 
Panek
CZS_Scharck napsal:
clone9cz napsal:
... a dalsi koleckar na spitu, jednou vam to ten oleg uz bude muset zatrhnoutÚsměv

. . . mě by jen tak pro zajímavost zajímalo, jak tenká je u tohohle hranice mezi nastavením ve hře a cheatem ?
Je totiž dost rudých . . . a to jsem asi neměéél Šklebící se . . . kteří to normálně a běžně začali používat nikoliv k přetočení jiného Spita ale k výhodě nad modrými.
Někdo si to nastavil na myš, jiný na pedály Saitek a jiný nejmenovaný výrobce pedálů a pilot s obrovským nickem to dokonce prezentuje na svých stránkách - že to ty jeho pedály mají, umějí a je to pro Spita/Hurrika.
To bude horko . . . Cool

A ty v tom dokonalým situtátoru, když vystřílíš 150 granátů z 20mm kanonu u befka, tak pak přestaneš kanón používat, nebo použiješ i těch poslečních 50 granátů, které tam vlastně nemají být?
 
Hiltos
Panek napsal:
CZS_Scharck napsal:
clone9cz napsal:
... a dalsi koleckar na spitu, jednou vam to ten oleg uz bude muset zatrhnoutÚsměv

. . . mě by jen tak pro zajímavost zajímalo, jak tenká je u tohohle hranice mezi nastavením ve hře a cheatem ?
Je totiž dost rudých . . . a to jsem asi neměéél Šklebící se . . . kteří to normálně a běžně začali používat nikoliv k přetočení jiného Spita ale k výhodě nad modrými.
Někdo si to nastavil na myš, jiný na pedály Saitek a jiný nejmenovaný výrobce pedálů a pilot s obrovským nickem to dokonce prezentuje na svých stránkách - že to ty jeho pedály mají, umějí a je to pro Spita/Hurrika.
To bude horko . . . Cool

A ty v tom dokonalým situtátoru, když vystřílíš 150 granátů z 20mm kanonu u befka, tak pak přestaneš kanón používat, nebo použiješ i těch poslečních 50 granátů, které tam vlastně nemají být?

... a vy zase bijete cernochy ...
 
Panek
A ty cituješ, když nemusíš. Je to minimálně neslušné. Vyděšený
 
ZVP_ALEX
Zdar Pedroozo, vykašli se na ty řeči kolem, všichni maj plnou hubu čestnosti a reality a všichni jsou v podstatě číteři.

Mimo realitu je celej Il už jenom ten fakt, že sedíš doma na prdeli a o nic nejde ani při startu či přistání, když to zvoráš, natož když tě někdo sejme. A s používáním vztlaků na Spitu a Hurim si Pedroozo nedělej těžkou hlavu, každej si pomáhá jak umí a kdo neumí tak kritizuje, ostatně steně jako v životěŠklebící se

Ale zaplať pánbúh i za toho nereálnýho Ila, co by většina závysláků kromě chlastu a opruzování ženskýho pokolení dělala po večerech Cool
 
310_Ikar
Tajpan napsal:
Spit je easy.
1. Klapky ON, odrátam 3 sekundy, klapky OFF, zapnut a vypnuť.
a dokola.
2 najstarší trik: surovo pritiahnuť na doraz a pustiť, spit to ustojí.
3. ešte starší trik: surovo pritiahnuť na doraz a držať, nepustiť. spit to ustojí.
Šklebící se


...nejlepsi trik spita je pro me chlazeni, kdyz se mi konecne zacne v 5ti tisicich po stoupani na plnej vykon+boost hrat, staci prudce zatocit doprava pak okamzite doleva a on prestane Šklebící se, navic pri tomhle manevru nabere jeste rychlost...

Alex napsal:
Zdar Pedroozo, vykašli se na ty řeči kolem, všichni maj plnou hubu čestnosti a reality a všichni jsou v podstatě číteři.

Mimo realitu je celej Il už jenom ten fakt, že sedíš doma na prdeli a o nic nejde ani při startu či přistání, když to zvoráš, natož když tě někdo sejme. A s používáním vztlaků na Spitu a Hurim si Pedroozo nedělej těžkou hlavu, každej si pomáhá jak umí a kdo neumí tak kritizuje, ostatně steně jako v životěŠklebící se

Ale zaplať pánbúh i za toho nereálnýho Ila, co by většina závysláků kromě chlastu a opruzování ženskýho pokolení dělala po večerech Cool


Mrknutí
Upravil/a 310_Ikar dne 23-02-2009 14:53
 
www.310raf.com
Tajpan
Panek napsal:
CZS_Scharck napsal:
clone9cz napsal:
... a dalsi koleckar na spitu, jednou vam to ten oleg uz bude muset zatrhnoutÚsměv

. . . mě by jen tak pro zajímavost zajímalo, jak tenká je u tohohle hranice mezi nastavením ve hře a cheatem ?
Je totiž dost rudých . . . a to jsem asi neměéél Šklebící se . . . kteří to normálně a běžně začali používat nikoliv k přetočení jiného Spita ale k výhodě nad modrými.
Někdo si to nastavil na myš, jiný na pedály Saitek a jiný nejmenovaný výrobce pedálů a pilot s obrovským nickem to dokonce prezentuje na svých stránkách - že to ty jeho pedály mají, umějí a je to pro Spita/Hurrika.
To bude horko . . . Cool

A ty v tom dokonalým situtátoru, když vystřílíš 150 granátů z 20mm kanonu u befka, tak pak přestaneš kanón používat, nebo použiješ i těch poslečních 50 granátů, které tam vlastně nemají být?

to je pravda. Mrknutí
lenže....
vdaka tej "super" trajektórii u asi najlepšieho kanonu WW2 MG151/20 (hlavne ked to porovnám akú majú trajektoriu Olegove hispána) tak aj tých 200ks munície je málo.
Úsměv
 
1stCL_Fucida
Hlavně že se vždycky najde někdo jako Alex, kdo nám to všechno vysvětlí Úsměv

Tajpane, Hispana měla i v reálu nejpříznivější balistiku ze všech rozšířených leteckých kanonů. Snad možná ještě MK 103 a MG 151/15, ale ty velkého rozšíření zrovna nedosáhly kvůli tomu, že jeden byl moc těžký a druhý až moc lehký Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Falcon
Tajpan napsal:
Spit je easy.
1. Klapky ON, odrátam 3 sekundy, klapky OFF, zapnut a vypnuť.
a dokola.

A kvůli tomuhle je Spit easy? Úsměv

...vdaka tej "super" trajektórii u asi najlepšieho kanonu WW2 MG151/20 (hlavne ked to porovnám akú majú trajektoriu Olegove hispána) tak aj tých 200ks munície je málo.
Úsměv

Jasně, ještě 50 ks/lauf přidat! Šklebící se
 
310_Podrs
Za těch několik let, co je na světě poslední ofiko patch upravující balistiku, (pokud takový patch byl po verzi 4.01 nebo od kdy jsem začal Ila online lítat) se všichni breptové mohli naučit střílet z čehokoliv, odkudkoliv a kamkoliv...
 
http://www.310raf.com
1stCL_Fucida
311_BleskovejPodrs napsal:
Za těch několik let, co je na světě poslední ofiko patch upravující balistiku, (pokud takový patch byl po verzi 4.01 nebo od kdy jsem začal Ila online lítat) se všichni breptové mohli naučit střílet z čehokoliv, odkudkoliv a kamkoliv...


Balistika se neměnila snad nikdy. Poslední výrazný zásah do zbraní bylo zesílení účinnosti granátů (resp. přidání M-Geschoss munice) u MG 151/20. To se myslím stalo u verze 3.00 (konec roku 2004), tedy s příchodem Pacific Fighters. Jinak nikde nic moc převratného. Tedy asi se ještě nějak (údajně) sahalo do amerických M2, mně to přijde pořád podobné.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
310_Falcon napsal:
Tajpan napsal:
Spit je easy.
1. Klapky ON, odrátam 3 sekundy, klapky OFF, zapnut a vypnuť.
a dokola.

A kvůli tomuhle je Spit easy? Úsměv

...vdaka tej "super" trajektórii u asi najlepšieho kanonu WW2 MG151/20 (hlavne ked to porovnám akú majú trajektoriu Olegove hispána) tak aj tých 200ks munície je málo.
Úsměv

Jasně, ještě 50 ks/lauf přidat! Šklebící se

1. to bol návod ako vyriešiť klapky ala combat. Úsměv
2. málo. Šklebící se
 
310_Max
Jirka napsal:
není


Tak si vzpomeň jak to probíhalo spit vs. spitMrknutí
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,519 návštěv