September 28 2024 00:26:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
přistávání
1stCL_Fucida
clone9cz napsal:
... mimochodem, spitfire neni zrovna nejlepsi nick pro pilota Luftwaffe ...


Souhlasím, jen ať vybírá pečlivě a uvážlivě, jako třeba já Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Tyrl
Rigor Mortis napsal:
Docela lidsky je přistávání (včetně letadlovek) popsané u Panterů.


No vida, že mě to nenapadlo. Link je v podpisu.Mrknutí
 
Vason
GC3_Messik napsal:
vykašli se na přistávání, začni lítat online, půl roku přistání nebudeš skoro ani potřebovat Šklebící se a pak to přijde samo, ani si neuvědomíš, že jsi to neumělMrknutí Jdeš na to odzaduÚsměvÚsměv


CoolŠklebící seCoolŠklebící se konecne spravna rada
 
310_Gringo
3BAP_Rohlos napsal:
310_Gringo napsal:
Kdo přistane na tři s Me-323 je u mě největší borecPff


Máš je mítŠklebící se

[img]http://img258.imageshack.us/img258/5227/me323hd2.jpg[/img] is not a valid Image.



3BAP_Rohlos je největší borecŠklebící seMrknutí
 
310_Gringo
1stCL_Fucida napsal:
clone9cz napsal:
... mimochodem, spitfire neni zrovna nejlepsi nick pro pilota Luftwaffe ...


Souhlasím, jen ať vybírá pečlivě a uvážlivě, jako třeba já Šklebící se



Jo,Čech s Japonským jménem co líta za Němce....Cool
 
313_Blc
310_Gringo napsal:
1stCL_Fucida napsal:
clone9cz napsal:
... mimochodem, spitfire neni zrovna nejlepsi nick pro pilota Luftwaffe ...


Souhlasím, jen ať vybírá pečlivě a uvážlivě, jako třeba já Šklebící se



Jo,Čech s Japonským jménem co líta za Němce....Cool


Šklebící se
 
606_Temp
Hlavne nevybirat nick podle oblibeneho letadla, vypada to lamersky Šklebící se
Jinak nejlepsi je naucit se pristavat bez podvozku, aspon to pilot vetsinou prezije a kolikrat i letadlo to ustoji v poradku a neni to tak nebezpecny na karamboly Vyděšený
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
313_Vity
A teď zpátky k přistávání.Je tu někdo kdo dokáže přistat s B-25(Tou klasickou co neni v SM) na letadlovku? Vyděšený Vzlétat zvládam na výbornou Úsměv
Upravil/a 313_Vity dne 04-01-2008 13:57
 
spitfire

606_Tempik
Hlavne nevybirat nick podle oblibeneho letadla, vypada to lamersky

vo tomhle tady nekecámeXD
 
1stCL_Fajlow
313_Blc napsal:
310_Gringo napsal:
1stCL_Fucida napsal:
clone9cz napsal:
... mimochodem, spitfire neni zrovna nejlepsi nick pro pilota Luftwaffe ...


Souhlasím, jen ať vybírá pečlivě a uvážlivě, jako třeba já Šklebící se



Jo,Čech s Japonským jménem co líta za Němce....Cool


Šklebící se


řiká se "za nágly" Šklebící seŠklebící se
 
spitfire
clone9cz
mimochodem, spitfire neni zrovna nejlepsi nick pro pilota Luftwaffe
kurňa jak jsi přišel na to že jsem pilot luftwaffe???
 
spitfire
lidi za všechny rady dík ale zdá se mi že se tady poněkud hádáte nemohl by mi to někdo
schrnout?Smutný
 
606_Sleeper
Vity napsal:
A teď zpátky k přistávání.Je tu někdo kdo dokáže přistat s B-25(Tou klasickou co neni v SM) na letadlovku? Vyděšený Vzlétat zvládam na výbornou Úsměv


pche...to u nas umi kazdy OTUPff

Jinak k tomu pristani bych pridal 9.bod Turbova desatera:
Nouzové přistání je taky přistání. Jenom psychicky narušení jedinci si myslí, že přistání „na tři“ je důležité. To je nesmysl.
 
http://606.klikej.org/news.php
WT_Schmouddle
Jo to takovej hellcat s dirou v kridle bez vyskovky a smerovky na letadlovku, toje zuzo (ale dá se to) Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
310_Podrs
Kurňa, přestanete si tady už konečně honit trika a napíšete sem někdo nějakej kloudnej návod jak přistát? Čekám na to jako na boží smilování, konečně se to třeba naučím... Šklebící se

Ad Spitfire: Pokud se chceš naučit přistávat, prostě přijdi třeba na AHčkách na TS, hoď dotaz a myslím že jeden trpělivej človek kterej ti to vysvětlí a předvede krok za krokem se určitě najde. Nebo mi napiš PMko a já osobně se pokusím Zamračený
 
http://www.310raf.com
BP_Tyrl
spitfire napsal:
lidi za všechny rady dík ale zdá se mi že se tady poněkud hádáte nemohl by mi to někdo
schrnout?Smutný


Podrobný, fundovaný a pochopitelný popis máš např. na stránkách www.blackpanthers.cz v odkazu tipy a triky. A nehádáme se, každý zkrátka přistává jinak.
 
1stCL_Fucida
spitfire napsal:
lidi za všechny rady dík ale zdá se mi že se tady poněkud hádáte nemohl by mi to někdo
schrnout?Smutný


Dobré je zkoušet si to v Quick Mission Builderu (QMCool. Ideálně na mapě "Moskva", tam když si zvolíš jako stranu "Axis", tak po pár deítkách vteřin uvidíš pod sebou lehce vlevo letiště. A nastav si "Full real" obtížnost. S polovičním nastavením se to nemá cenu učit.

1) Vem si Bf 109 F-2, s tím se sedá velmi snadno, podvozek nepodvozek.
2) Klesni si tak do 1000 m, určitě neleť výše.
3) Ve větší vzdálenosti od letiště (klidně ať je na hranici dohledu) se srovnej s dráhou a stáhni plyn, abys udržoval sestupovou rychlost tak okolo 250 km/h, když budeš mít 200, tak se nic neděje, 300 už je spíš horší (na to ti při klesání bohatě stačí 30% výkonu..ale záleží samozřejmě na úhlu).
4) vysuň klapky a kola
5) jemně koriguj let - opatrně s prudšími pohyby. Snaž se mířit tak, abys sedl někam do 1/5 dráhy, ale nesnaž se sednout hned na jejím začátku.
6) před dosednutím snižuj rychlost na 200 km/h, klidně i trochu méně, ale nesmí klesnout pod 160. Až budeš nad drahou, můžeš ještě více, nebo i úplně stáhnout plyn a soustřeď se jen na joystick, abys udržel křídla vodorovně, přitom lehounce zvedni nos letadla (přitáhni).
7) teď už jen nech letadlo, ať si sedne samo. Bf 109 moc neodskakuje, takže to bude v pohodě. Pak zabrzdi (raději přerušovaně, když budeš brzdu držet, převrátíš se na nos).

TADY jsem ti udělal track, který si můžeš ve šturmovikovi přehrát a sledovat tak, jak vše probíhá, jaké se udržují rychlosti..apod.
Výhoda přistání je v tom, že jakmile se naučíš sednat s jedním letadlem, pak ta ostatní už půjdou mnohem snáz.
6)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
spitfire
Dík za všechno!!! Už jsem položil thundrebolta mitchella mosqito He-111 stuku a hurricana!Je to supe pocit bezpečně pojíždět po prvním přistání!
 
spitfire
A jestě dva menší dotazy,1.jak se odemykají letadla? (ve QMB mám jenom samé jedno a dvou - motoráky) 2.jak nastartovat bombra(B-25)?Zamračený
 
3BAP_Rohlos
Vity napsal:
A teď zpátky k přistávání.Je tu někdo kdo dokáže přistat s B-25(Tou klasickou co neni v SM) na letadlovku? Vyděšený Vzlétat zvládam na výbornou Úsměv


Jo několikrát se mě to povedlo, ale letadlovka musel jet na plnej kotel a byl to Lexington.

Většinou jsem s tím ale tak seknul, že jsem aspoň vohnul šavle. Ale párkrát se mě to povedlo.Mrknutí
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,681,919 návštěv