September 29 2024 02:16:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Hledá se zbabělec...
310_Ikar
1stCL_Jamamoto napsal:
.....který jej již na padáku bezostyšně zastřelil. ....


podle popisu to vypada na me! anebo nekoho z nasi namoralni bandy! ..jenze, ja uz litam docela zridka a navic poslednich 14 dni jsem bez joye...


...ale jinak by to sedelo!!!
 
www.310raf.com
310_Ikar
1stCL Pepan napsal:
Naposledy sem s Fučidou letěl v pátek - nasral mě tak nehorázně že sem mu to prostě musel udělat!!!. Sám si lítá vždycky krytej nějakým joudou (dříve Já teď Cába) ten mu utírá prdel a on si sestřeluje jedno éro za druhým. Já už ho prokouknul dávno celou tu jeho zrůdnou taktiku - vůbec ho nezajímá cíl mise - na bombry sere stejně tak potom na svojí dvojku a pak se vytahuje tím že má světovej strejk - dyť to už musí být do očí bijící - tohle dokáže každej jouda. Jenže mě došla trpělivost!!! - on má teď totiž Cábu a na mě úplně sere!!! - normálně natvrdo mě nechal dvakrát zasebou v pátek chcípnout - no co byste udělali na mém místě???? Už dávno sem chtěl odejít od 1stCL ale pár lidí mě tam přecijen drželo. No tak sem se nasral a šel s nickem LLM_FW68 do mise sám za ruďochy - dloho sem na tuhle příležitost čekal a dostal šanci v ideální konfiguraci Spit IXe proti Mičudovi v g6 tohle musí vzládnout i neandrtálec. Hezky sem si počkal jak je P38 čky začnou načínat (uvažte jaký sou to lamy když nezvládaj souboje s P38 čkama a pak se tady prsí světovým strejkem - sráč jeden:-) Prvního sem si vychutnal Cábu - jak se mrsknul na padáku tak se ve mě rozprostilo takové příjemné teplo - sráč jeden - nejdřív se odemně nechá učit jak lítat přisere si to do letky jako totál lama ( a to ho tam ještě natáhnu já!!!) a pak mě bez jedinýho slova vyšoupne od Fučidy (teď už toho teda nelituju - ale má co si zasloužil!!!). Pak sem si řekl chtělo by to toho manachrovanho kreténa ještě sejmout to bych si snad cvrnknul do trenek!!! sejmout je tak jedním vrzem - to by byla lábuž ... Nedodvedete si představit jak mi zablejsklo v očích když sem viděl že je načnutej - hezky sem si zaparkoval se Spitíkem za ten jeho rozstřílenej krám a jak vyskočil začal sem do něj šít jak zběsilej - přesto že je IXtka hodně blbuvzdorná dělalo mi trošku problém se pořádně trefit - já se v ten moment popadal za břicho když sem si ho vybavil na TS jak tam řve jak podsvinče - já se fakt hoši málem pochcal. Když padnul čekal sem nějakou jeho nabubřelou hlášku na chatu - to hoši netrvalo ani minutu a už se ozval tšen jeho vrchol ješitnosti - jesli prej sem na to teda hrdej?!? - to si kurva piš Fučido že sem na to patřičně hrdej!!! tohle byl totiž kurva zásek vojebat vás takhle oba najednou!!! - konečně sem vám ten nehoráznej komplot proti mě pořádně osladil - máš co sisi zasloužil!!! Lituju toho že sem se vůbec do tý vaší zasraný bandy někdy dostal. Cába až tam budeš tak dlouho jako já tak mě teprv pochopíš - je mi jasný že se teď na mojí hlavu sesype hromada vašich rádoby |"morálních" posměšků, výčitek, narážek, opovrženích a kdovíčeho ještě - jenže já vám na to seru! když vy serete na mě!!! - kdo má trochu inteligence ví moc dobře co ste za bandu ubožáků co akorát všechno vochcávaj a maj o sobě hooodně vysoké mínění - věřím že mě sposta lidí tady z SVK pochopí a v pohodě si s nima zalítám - už vás dávno nepotřebuju a zároveň vámi silně pohrdám - vím líp než kdokoliv jinej co ste zač!!!
S!!! vy utrápená bando usmrknaců

Už nikdy více 1stCL/Pepan!!!!

Odteďka pro všechnu jen a jedině PEPAN!!!


NO KONECNE!!!
 
www.310raf.com
Joe Hallenbeck
Ty jo myslel to ten Pepan vazne? Zamračený
313_FlyBoy
RY-C
 
310_Ikar
Joe Hallenbeck napsal:
Ty jo myslel to ten Pepan vazne? Zamračený

sice to vypada jako totalni prdel, ale podle toho co mi naposledy rikal kdyz jsem byl u nej tak NAPROSTO, navic, hosi z LLM vubec nejsou z ciny! leda ze by se cinani pripojovali pres CR! Mrknutí
 
www.310raf.com
Joe Hallenbeck
310_Ikar napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Ty jo myslel to ten Pepan vazne? Zamračený

sice to vypada jako totalni prdel, ale podle toho co mi naposledy rikal kdyz jsem byl u nej tak NAPROSTO, navic, hosi z LLM vubec nejsou z ciny! leda ze by se cinani pripojovali pres CR! Mrknutí


Zamračený
313_FlyBoy
RY-C
 
3BAP_Cassius Chaerea
1stCL_Fucida napsal:
mohl by to tady někdo zamknout? Ne že by mě nebavilo pořád dokola číst, jak si mě někdo vychutnal na padáku, ale i toho se přejí..
A to si nemohl aspoň zatahat za šňury, na houpající se padák se přec hůř střílíŠklebící se.
 
312_Pinky
310_Ikar napsal:
navic, hosi z LLM vubec nejsou z ciny! leda ze by se cinani pripojovali pres CR! Mrknutí


LLM = Letecke Lidove Milice ?? Šklebící se

Konecne nejaky vlakno ktery zveda adrenalin na uroven blizkou diskuzi o zakladnach Cool
 
clone9cz
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
clone9cz napsal:
1stCL/Fucida BF-109G6 EBD 48 0.49 1 0 0 0 0 0 0 0 - Bailed Killed in chute
No ale proč to není u něj na statistice vidět?


no, to netusi asi nikdo, jediny co mel bumik(host) udelat, je uploadovat log soubor, coz udelal

... a log si muzes prohlidnout
 
http://www.wwii-illusion.net
Enjoyr
paja_cz napsal:
[img]http://www.thewhiskystore.de/blend/chivas/chivasroy_2.jpg[/img] is not a valid Image.

a budu o tom přemejšlet Šklebící se


....doufám,že mi dáš loknout,až přijedeš do Jihlavy.
Teda jestli tě pani někdy pustí z domu Šklebící se
 
www.enjoyr-page.cz
1stCL_BlueL
trosku Obrneny Trasporter:
ono se uz nemusi na AFW čekat až panaca dopadne na zem, aby se zapocitalo zajatej/nezajatej?
 
Panek
A stejně jsou z toho nejvíc vydeptaný ty stovky zakomplexovaných pilotů, kteří se těšili, že Fučimu zničej streak jakýkmkoliv způsobem. A teď jsou ouplně v háji, protože to pervezní potěšení jim někdo vyžral.
 
Panek
310_BlueL napsal:
trosku Obrneny Trasporter:
ono se uz nemusi na AFW čekat až panaca dopadne na zem, aby se zapocitalo zajatej/nezajatej?


No myslím, že ne. Akorát se dozvíš, jak si dopadl až v reportu. Jo, a taky tím znemožníš své vyzvednutí.
Ale také se nám stalo, že Cass sestřelil někoho z ITAF nad naším územím, ten vyskočil a rychle se odpojil (asi by ho tam rozstřílely flaky) no a měl jen bailed.

A jelikož skáču často, skáču dobře a skáču rád Šklebící se, tak vím, že odpojení před dopadem tě od zajetí nezachrání.
 
1stCL_BlueL
3IAP_Panek napsal:
310_BlueL napsal:
trosku Obrneny Trasporter:
ono se uz nemusi na AFW čekat až panaca dopadne na zem, aby se zapocitalo zajatej/nezajatej?


No myslím, že ne. Akorát se dozvíš, jak si dopadl až v reportu. Jo, a taky tím znemožníš své vyzvednutí.
Ale také se nám stalo, že Cass sestřelil někoho z ITAF nad naším územím, ten vyskočil a rychle se odpojil (asi by ho tam rozstřílely flaky) no a měl jen bailed.

A jelikož skáču často, skáču dobře a skáču rád Šklebící se, tak vím, že odpojení před dopadem tě od zajetí nezachrání.

mno nevim, jak to je jen vim ze napr na CW (coopovym) nebo na jinejch valkach se to odpojovani hned po vyskoku dost resilo...
 
1stCL Pepan
310_cibule napsal:
1stCL Pepan napsal:
Jo je fakt že sem se před misí posílil Čínskou polívkou z pytlíku ale to Tě pořád neopravňuje nazývat mě blbečkem z Číny - važ taky slova a nezapomeň žes se někdy určitě potkáme osobně - nevim co vymyslíš se svejma 45 proti mjem 95Vyděšený tak mě neser!!!


Pépi, čeho máš pětadevadesát? Let? Piv?

Kilo nemáš, to bys vod Vánoc nestihl...



Kamarádů Cibul - Kamarádů!!! tenhle sráč jich má totiž čím dál tím míň!!!
 
1stCL Pepan
A vůbec gorilo naval chlast!!!Vyděšený
 
313_Gryzlov
Pepí se nerozčiluj ... klepne Tě pepka a co pak s Tebou? Kdo Tě bude odklízet??? Úsměv
 
1stCL_Jamamoto
310_Ikar napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
.....který jej již na padáku bezostyšně zastřelil. ....


podle popisu to vypada na me! anebo nekoho z nasi namoralni bandy! ..jenze, ja uz litam docela zridka a navic poslednich 14 dni jsem bez joye...


...ale jinak by to sedelo!!!


To sotva...někdo od vás by sotva dokázal trefit pajduláka na padáku... Vyděšený
 
1stCL_Wedge
1stCL_Jamamoto napsal:
310_Ikar napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
.....který jej již na padáku bezostyšně zastřelil. ....


podle popisu to vypada na me! anebo nekoho z nasi namoralni bandy! ..jenze, ja uz litam docela zridka a navic poslednich 14 dni jsem bez joye...


...ale jinak by to sedelo!!!


To sotva...někdo od vás by sotva dokázal trefit pajduláka na padáku... Vyděšený


Přesně tak a proto koukejte vyskakovat bez padáku, naberete tak rychlejc vyšší rychlost ve který vás nebudou moc trefit ani šikmoocí ostrostřelci z rejžožroutský odnoše 310sq.Vyděšený
 
310_cibule
1stCL_Wedge napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
310_Ikar napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
.....který jej již na padáku bezostyšně zastřelil. ....


podle popisu to vypada na me! anebo nekoho z nasi namoralni bandy! ..jenze, ja uz litam docela zridka a navic poslednich 14 dni jsem bez joye...


...ale jinak by to sedelo!!!


To sotva...někdo od vás by sotva dokázal trefit pajduláka na padáku... Vyděšený


Přesně tak a proto koukejte vyskakovat bez padáku, naberete tak rychlejc vyšší rychlost ve který vás nebudou moc trefit ani šikmoocí ostrostřelci z rejžožroutský odnoše 310sq.Vyděšený


Wedgi, voni už tě modrý naučili vyskakovat na padáku? Tos v dobách, než jsi přelétl v ukradeným huríkovi Kanál k nepříteli, neuměl. To bylo furt 313_Wedge crashed without any understandable reason Šklebící se

Edit: blbě angličtina
Upravil/a 310_cibule dne 06-03-2007 11:35
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
1stCL Pepan napsal:
Kamarádů Cibul - Kamarádů!!! tenhle sráč jich má totiž čím dál tím míň!!!


Pepku, ty máš pětadevadesát kamarádů? Týýýý vole, to musej bejt kalby. Dej mi někdy vědět.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,482 návštěv