September 28 2024 14:11:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Air Domination War
1stCL_Fucida
Ty jsi někde za modrý vymlátil na jeden život dvaadevadesát letadel, jo? Úsměv To by nebyl už tak úplně mizernej výkon Úsměv Kde? Úsměv

Já mám za červený max. 34..ale v té době jsem měl i za modrý 34 Úsměv Tak to bylo vyvážený Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Panek
No, když sečtu streak 49 + 43 a odečtu milej zásah hosta jménem 300_LUKAS, který mne mile kicknul jako posledniho modryho na mape (slo o mesto, musel reportovat nez kemp znicil tanky) tak mam 92 airkills ing streak. To že admini daj BAN hostovi a mne nevratej status je jaksi na dlouhe povidani. Vyděšený

Disco je na AFW reset status.
Upravil/a Panek dne 29-01-2010 15:39
 
1stCL_Fucida
Moment - když jsem létal na AFW, tak za disco streak neskončil, "pouze" spadl multiplikátor bodů a "Fairplay index". Tohle byla nějaká novota?

A proč tě vlastně kicknul, vždyť stačilo, aby misi ukončil a měl bys status "in flight", ne? Tomu nějak nerozumim.. I když já vlastně ani nevim, jak se dá v praxi někdo kicknout.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 29-01-2010 15:51
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Panek
1. DISCO = reset statik (nova pravidla)
2. Ja Stuka s 1800 bombou a stacilo znicit 2 tanky.
3. Musel pockat nekolik minut, aby to bylo susces. Ja posledni LW a bomber. To je vazne duvod pro kcik.

Kdyby alespon holomek udelal neco se siti a pak mne kicnul, tak bych to bral. ale takhle. Mrknutí
Jo a za nejake kecy na foru jsem dostal BAN, ktery byl o 7 dni delsi nez tej jeho. Cool
 
1stCL_Fucida
No oba dva víme, že při vyjednávání vykazuješ nejen obrovský takt a přehled, ale jsi známý i tím, že ti nikdy neujedou nervy Šklebící se Takže ban na tvojí hlavu bych viděl jako opodstatněný Šklebící se

Ale pravda, tohle by mě taky hodně nasralo. Co si vzpomínám, tak jsem ve svém největším streaku měl taky jedno skoro disco - to bylo ještě v dobách, kdy jsem byl na Strahově a síť byla prakticky úplně stabilní. Hostoval jsem a najednou koukám, že mě nikdo neslyší a všechna letadla ve formaci tak nějak letí do země/vesmíru. Můj spolubydlící nebyl spokojený s komunikací CL na TS, tak mi vypojil kabel. To neměl dělat. Velice jednoznačně jsem mu vysvětlil, že bude lepší, když se odstěhuje Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Panek
1stCL_Fucida napsal:
Takže ban na tvojí hlavu bych viděl jako opodstatněný Šklebící se


NE, dostal jsem ban za upozornění hostovo pochybeni. Jakci je to obrana proti stěžovatelům.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Za tři měsíce našli ve sklepě strahovské koleje mezi hromadou odpadků rozkládající se tělo. Odstěhoval se...Úsměv
 
Panek
Na AFW se airkilly sbírají líp než na ADW. Furt tam létaj AI bombry. Mrknutí

Jinak nejvíce hrdej jsem na svůj streak 52 misí a 41 sestřelů ze VVS z období Lagg3 4.s a vs G2 a F4. To mělo koule. Cool
Báťuška Stalin mi za to připnul medajli a políbil mne na tvář. Šklebící se
Dva dny na to jsem to totálně vožralej napálil s peškou do kopce. Mrknutí
Upravil/a Panek dne 29-01-2010 22:22
 
313_123
tak

jj browstřík těžkej chleba má
a největší zlo je čajka
jj ta potvora neletí ani chvilku rovně a když už se trefíte
tak zjistíte, že je browstro vzdorná pokud jií teda nedáté PK což se mě ještě nepovedlo
na druhou stranu je to jediný letadlo na který můžete machrovat
no a když už si ji hodnou chvilku machrovožužláváte přiletí zlé befko a promění ji v teplo a světlo

druhá nepěkná vlastnost B239 na ADW je že si vás pořád někdo s něčím plete
když vás prošustí bez povšimnutí išak to je světlá stránka,
ale pokud vás na cestě do čtverce kde jste se rozhodl kempovat
už poněkolikátý zumne befko a nejste uspusobení na to že befko je kamarád (lítáte většinou za červený) přinejmenším pěkně znervozníte
pokud máte smůlu jako pacin musíte s cedníkem domu
aniž byste uzřeli nepřítele

na závěr bych poprosil červený at se netrousej jak šváby na pivo
a přilétají ve větších hejnech at aspon občas na mě něco zbude
at ty liony nemám rád jedno jim upřít nemůžu - dobrou mušku
případně až se setkáte se splašeným browsrem lette prosím pomalu a rovně
než mě přibude zas ten nějaký koplex už tak jich mám podle pbaryho dost

konec hlášení
 
3IAP_Sasa
Panek napsal:


Jinak nejvíce hrdej jsem na svůj streak 52 misí a 41 sestřelů ze VVS z období Lagg3 4.s a vs G2 a F4. To mělo koule. Cool
Mrknutí


A pak jsi se probudil Úsměv
Teda pokud těch 40 z 41 nebylo AI bomberů.... Jinak pochybuju že jsi na AFW vyfasoval víc jak 10x Lagg3 4s kór v roce 42+, když to je v tom planesetu už velice okrajový letadlo....
 
Panek
Období je to klíčové slovo Sašo. Vyděšený

Ale Statisktika jen pro tebe:

I-153-M62 11%
I-153P 08%
I-16t18 11%
I-16t24 07%
IL-2 Field Mod 02%
IL-2 Late 2 08%
LAGG-3s4 13%
MIG-3UB 08%
MIG-3UD 07%
PE-2 S1 04%
PE-2 S84 02%
YAK-1 13%
YAK-7A 03%
YAK-7B 01%


A je to ovlivněno tím, že je to od začátku války do konce období, takže je tam i finská válka, takže nepočítej, že 51 misí bylo 100% Jaksi jsem umřel vícekrát. A v době toho streaku už byly čajky jen vzácné.
Uznávám, že je to ovlivněno tím, které letadlo si vezmu.
Upravil/a Panek dne 31-01-2010 20:34
 
Panek
Jo, a zkus zažít situaci s G6, kdy se Lavočka otočí o 180° po čelňáku a ještě tě začne dohánět. To je pak prdel, jen musíš doufat, že máš kamarády alespoň 1k nad vama.

Asi takhle za rudocha litajiciho za LW:
La5F nebo La5FN - kdo se v nich nechá sestřelit Pankem je vůůůůůl.
Protoře Panek není střelec jako jiní LW. Jakmile se G6 dostane do manevru s Yak9 nebo La, tak jedině super střeba je východisko. (ještě vyskočit) Protože zdrhnout se už nedá (hlavně proti La).
Vždy jsem uznával raději Yak9 proti La, ale po tom co jsem zažil na palubě LW letadel si říkám, že Yak je shit. Jasně, Yak je dobrý, ale ta La5F a FN je jako Spit IX nebo VIII.

Stručně:
Za Lw se dá dosáhnout lepších streaků (někdy i 2x větších), ale jakmile vytratí taktickou výhodu, končí.

Za VVS se dosahuje streaku hůř, ale jakmile jsou na holičkách, ještě pořád můžou bojovat - nepříjemně kousat.
 
1stCL_pbarry
Sašo Sašo, takhle nehezky mi zahořet štuku. A ty rakety si taky strčte někam Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3IAP_Sasa
1stCL_pbarry napsal:
Sašo Sašo, takhle nehezky mi zahořet štuku. A ty rakety si taky strčte někam Šklebící se


To ste měli za ty hnusný čelňáky Úsměv BTW jste mi z toho udělali plachťáka - došlo mi palivo. Ona ta štuka je taky jediný co seš s těma kuláskama schopnej sundat + ty bombry raketama nám teď docela jdou, akorát válec už rozbil všecky migy Úsměv)) Jinak ten v Emilovi asi čuměl na to jak rychlej ten migouš je co? Úsměv Ani nevím jak dopadl, ale prý ho málem vykostil išak.

Pánku: souhlas, že za VVS jsou sestřely vzácnější. Prostě rychlost+ schopnost většinou zdrhnout+výborná výzbroj dělaj svoje. Mě jen neseděl ten tvůj údaj Lagg4s vs G2. To už i na AFW myslím byla alespoň série 29+35 což má k dobru výborný VyJa. Ale i tak je to hrubej streak to nepopírám. Já měl na AFW největší 18.
Upravil/a 3IAP_Sasa dne 01-02-2010 00:34
 
1stCL_Pagy
Jo Sašo jeden z vás mi zabil Hanze kua, ještě že mě pak u země domlátil Yak kdo má tu krev pořád čistit Šklebící se
 
1stCL_Pagy
Pánku moc krásně jsi to vystihl, a na ADW bohužel té taktické výhody dost chybí neznáš počty nepřátel atd rudí tam létají víš než jsem kdy zažil. Tudíž na ADW se steaky rudejch a modrejch dost srovnávaj, taky tam chybí ty užasný AI bombři Šklebící se na AFW neříkám že to bylo snadný, ale i s emilem šla Peška sundat, ale tady Šklebící se začne ti odklesávat a ty se můžeš s emilem jen koukat. A pokud nezvolíš Fok planeset nikdy se to nezmění Šklebící se
 
1stCL_Pagy
Myslím, že u mušku Lionů se strachovat nemusíš, ale i tak děkujem. Jinak Pacina jsem viděl málem do mě najel když jsem startoval s HE 111 Šklebící se i vám přeju pevnou ruku a holt nelez za modrý když jsi zvyklej lítat za červený
 
3IAP_Sasa
1stCL_Pagy napsal:
Pánku moc krásně jsi to vystihl, a na ADW bohužel té taktické výhody dost chybí neznáš počty nepřátel atd rudí tam létají víš než jsem kdy zažil. Tudíž na ADW se steaky rudejch a modrejch dost srovnávaj, taky tam chybí ty užasný AI bombři Šklebící se na AFW neříkám že to bylo snadný, ale i s emilem šla Peška sundat, ale tady Šklebící se začne ti odklesávat a ty se můžeš s emilem jen koukat. A pokud nezvolíš Fok planeset nikdy se to nezmění Šklebící se


ty jo ještě si stěžuj. Máte v základu éra o 200kmh rychlejší se 2 kanóny oproti 4 kulometům a bombra co veze 8xvíc bomb než náš. Jasný pešku nedoženeš, ale myslíš že v išaku doženeš jůčko? Ti co mají pešky si to museli vychcípat se 100kg bombama nad vlakama s letadlem co sice kroutí, ale letí 250kmh. Rozhodně na těch prvních mapách nemůžeš mluvit o jakékoliv výhodě pro VVS. Ano Mig je dá se řict tady rychlostně dominantní a nad 6km nezranitelnej, ale když kohokoliv rozčudíš v této výšce tak si v klidu doplachtí 70km na frontu. Jediná šance jsou ty rakety a s tím jsi o 30 pomalejší no.

Tady nejde o to, že to je historicky správné. Je to válka, kde mají obě strany stejné podmínky pro kvalifikaci i vítěztsví na mapě. Žádné historické souvislosti jako např. počty pilotů atd tady nejsou zohledněný. Takže šance pro obě strany se musí něčím kompenzovat, aby si to obě strany užili. Bohužel došlo prý k ústupku věčně naříkajícím modrým a kanónové išaky (ve výzbroji od roku 1939!) jsou jako základní letadlo k dispozici prý až od Moskvy (3.mapa). Prostě je sebrali, protože v přizemních bojích dostávali od išaků nakopáno. říkám ti i když můžeš stoupat do nebe tak sestřelit nemůžeš. To je právě problém. My se soustředíme na výškový bombry raketama. Jinak to nejde.
Upravil/a 3IAP_Sasa dne 01-02-2010 01:25
 
Panek
AFW - Ano jestli chceš, tak někoho sestřelíš. (Tedy za LW Úsměv )Na druhou stranu se tam sestřely kradou a následně se tam piloti hádaj, kdo je zloděj. Už jsem na vlastní oči viděl, jak do hořící pešky, která neměla zadek střílej dvě befka, jen aby se jim napsala, přitom na náš cíl ještě uháněli další 3. Naštvaný Dneska mi tam zase jeden modrý nadával, že mu tam kradu kouřící Ily. Když jsem se mu snažil vysvětlit, že jsem v 6k a ještě jsem ani nevystřelil, tak mne poslal do háje. Nepříjemné pro AFW je, že když vyfasuješ úkol a letadla na houno, tak se na to můžeš vy.rat (ale to tě zahluší spolubojovníci), nebo prostě zkusit hrdiné bojování.
Trpělivost potřebuješ, než se to rozjede.

ADW - O proti AFW, je tam větší svoboda.
Trpělivost potřebuješ během létání, protože ne vždy někoho chytneš.

AFW vs. ADW - Jako zastánce coop války musím říct toto:
1. Když mne někdo se.e, tak s ním na AFW neletím.
2. Líp se tam hlídá cheatotování - můj názor.
3. I jako jednotlivec, tam můžeš zasáhnout do vývoje mapy, aniž bys byl kamikaze.

Jo a na AFW mne dost štve, že si tam každý může zvolik jakoukoliv výzbroj. Jeden čas tam sice byly zákazy, ale kvůli "hratelnosti" je zrušili. Takže cover lítá s bombama, bombři mají maximální nálož vždy...
Upravil/a Panek dne 01-02-2010 05:11
 
313_123
1stCL_Pagy napsal:
Myslím, že u mušku Lionů se strachovat nemusíš, ale i tak děkujem. Jinak Pacina jsem viděl málem do mě najel když jsem startoval s HE 111 Šklebící se i vám přeju pevnou ruku a holt nelez za modrý když jsi zvyklej lítat za červený


sem si to chtěl taky jednou prubnout no

co se kradení sestřelů týče na adw podle mě nic nemá
včera mě befko ukradlo letadýlko projistotu vlastním tělem
asi ho nemohl trefit tak do něj prostě vrazil

jinak mě už o sestřeli nejde tak mě ani kradení neva
můj sen je přežít celou válku aniž bych zanedbával zadané úkoly
a je mě jedno jestli válku skončím s jedním nebo třiceti sestřelama
(jednou se mě to povedlo za červený a hlavně pak člověka potěší ani né tak sestřel jen to že ten cedník dotáhne domů)
takže jak vidím šest nenažraných befek honit chudáka išaka rači si bokem odstoupávám a sleduji hrdinou smrt
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,685,547 návštěv