September 28 2024 22:15:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
310_Gringo
No obratný ty jaky jsou ne že ne jen se mi zdá že z nich hrozně rádi v dajvu odletujou malý kousíčky.Ale asi jsem zmlsanej z těch emerickejch mašinÚsměv
Vím že to tu můžu říct na plnou hubu páč se nenacházím v dosahu Bapáckých a Iapáckých tajných služebŠklebící seŠklebící se
Chuj s tym jakemPff
 
GC3_Chroust
310_Gringo napsal:
Vím že to tu můžu říct na plnou hubu páč se nenacházím v dosahu Bapáckých a Iapáckých tajných služebŠklebící seŠklebící se
Chuj s tym jakemPff


Ale prd IAPackych, ty sedlaji hlavne laviny, ale GC3 si te kua poda Vyděšený
 
WT_Flan
Nicmene, smrt v tomto letajicim zarizeni s novymi zvuky je jiste alespon o neco puvabnejsi zazitek.Mrknutí
 
310_Gringo
Smutný
 
GC3_Chroust
WT_Flan napsal:
Nicmene, smrt v tomto letajicim zarizeni s novymi zvuky je jiste alespon o neco puvabnejsi zazitek.Mrknutí


Smrt?? V jaku??
 
3BAP_Cassius Chaerea
Já teda nejraději umírám v laggu (myslím to co vypadá jako letadlo, ne takovej ten stav sítě a počítače)
 
310_Gringo
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Já teda nejraději umírám v laggu (myslím to co vypadá jako letadlo, ne takovej ten stav sítě a počítače)


Rusové tomu říkali Lakovaná Garantovaná Rakev.Aspoň člověk ušetří.Pod zem se to taky zavrtá uplně samo.
Už mlčímŠklebící se
 
Mungo
310_Gringo napsal:
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Já teda nejraději umírám v laggu (myslím to co vypadá jako letadlo, ne takovej ten stav sítě a počítače)


Rusové tomu říkali Lakovaná Garantovaná Rakev.Aspoň člověk ušetří.Pod zem se to taky zavrtá uplně samo.
Už mlčímŠklebící se

To len sudruh Jakovlev ohovaral konkurencny produkt. 2x Skas, 2x Berezin a Svak ako bonus - ved to bola doslova kapitalisticka ponuka na trhu s lietadlami. Šklebící se
A navyse z toho Grobu vyrastla snad najlepsia sovietska frontova stihacka vobec
 
CR_PETRAS
JP :
Dvakrát a předstírá ?? Tak to je, ale dobrá herečka


To sedí jak prdel na nočníku Šklebící se Šklebící se Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
http://avionika.webpark.cz
Panek
310_Gringo napsal:
No obratný ty jaky jsou ne že ne jen se mi zdá že z nich hrozně rádi v dajvu odletujou malý kousíčky.Ale asi jsem zmlsanej z těch emerickejch mašinÚsměv

To nevíš, že zakázkou VVS bylo, aby se Jak mohl bránit i letadlu ze zadní polosféry? U Jaku to bylo vyřešeno přechodem do střemhlavého letu a ostřelování pronásledovatele součástkami letounu.
 
1stCL Pepan
3BAP_Panek napsal:
310_Gringo napsal:
No obratný ty jaky jsou ne že ne jen se mi zdá že z nich hrozně rádi v dajvu odletujou malý kousíčky.Ale asi jsem zmlsanej z těch emerickejch mašinÚsměv

To nevíš, že zakázkou VVS bylo, aby se Jak mohl bránit i letadlu ze zadní polosféry? U Jaku to bylo vyřešeno přechodem do střemhlavého letu a ostřelování pronásledovatele součástkami letounu.



Dyť to říkám porád - samej čít na straně rudejch - nezastavěj se před ničím!!!Vyděšený
 
310_Gringo
3BAP_Panek napsal:
310_Gringo napsal:
No obratný ty jaky jsou ne že ne jen se mi zdá že z nich hrozně rádi v dajvu odletujou malý kousíčky.Ale asi jsem zmlsanej z těch emerickejch mašinÚsměv

To nevíš, že zakázkou VVS bylo, aby se Jak mohl bránit i letadlu ze zadní polosféry? U Jaku to bylo vyřešeno přechodem do střemhlavého letu a ostřelování pronásledovatele součástkami letounu.



Hmm touto moderní taktikou jsem se ještě nezabýval.Měl bych si o tom nastudovat nějaké materiályŠklebící seŠklebící seŠklebící se
 
alfik
Pro začátek uvádím že jsem lama. Online lítám tak od května, a to ne víc jak (v průměru) cca 1X týdně hodinu či míň. Navíc mám zvrácenou zálibu ve Šturmoviku a bombarďácích, takže mě každej hned sejme. Z diskuze, jak ji tak sleduji a občas se vložím a sleduju reakce, mi vychází dvě věci: Za prvé je dovoleno čítovat, ale je trestné se na to zeptat, a to i když se ptá člověk který sám nečítuje, a nepoužívá ani úpravy ini souborů neboť neví jak a co, a ani to neplánuje (max vyzkouším na off a vrátím se zpět). Opravdu jsem lama. A za druhé, bude lépe se vys... na online a napříště lítat jen offline, neboť na online lítá velmi mnoho lidí s číty, úpravami ini a jinými vychytávkami, takže vlastně když lítám bez téhož tak jsem asi genitální pajlot už jen když přežiju start.ROZHODNĚ tím nemyslím ani to že všichni čítujou a už vůbec ne to že je to legální. Proto to sám nepoužívám. Ale jsem zvídavý, vědecky založený, a zajímá mě to. Jenže to se nesmí... na rozdíl od čítování které mnozí (ne všichni) vesele provozují. Žejo. Děkuji že jste mi to objasnili, a přeji Vám mnoho úspěchů v politice.
 
313_Blc
To víš, tady je čítování přímo podmínka a jestli chceš hru bez čítů, budeš muset o dům dál Šklebící se

Jináč já lítám trochu déle a používám všechny číty, co sem našel, ale stejně mi to nepomáhá, bo sem furt Lama. Takže pokud je nás víc, tak to nebude zas tak horký a možná někoho i sestřelíš. Mrknutí
 
WT_Schmouddle
Hehe vysvětlete to někdo aalfovi, evidentně to tady nechytá. Já bohužel musím pracovat.Šklebící se

Fkostce, v ilovi se nečítuje. Nejde to. Využívají se vlastnosti hry (aka exploits typu sonarovyho zvuku na některých sestavách nebo printscreen při únikovém manévru) ale cheaty ala CounterStrike wallhack tady nejsou. Nevěř všemu čemu se zbytek blbečků směje.Šklebící se


[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
313_Blc
Vypadá to Schmouddle, že sem tě vo sekundu předběhl Vyděšený
Upravil/a 313_Blc dne 17-10-2007 15:20
 
3BAP_Cassius Chaerea
Šklebící seŠklebící seŠklebící seAalf je poslední mohykán v čítařské komunitěŠklebící seŠklebící seŠklebící se.
Prostě si vem sluchátka a nastav si na ně zvuk a můžeš vesele čítovat s námaMrknutí.
 
Joe Hallenbeck
aalf napsal:
Pro začátek uvádím že jsem lama. Online lítám tak od května, a to ne víc jak (v průměru) cca 1X týdně hodinu či míň. Navíc mám zvrácenou zálibu ve Šturmoviku a bombarďácích, takže mě každej hned sejme. Z diskuze, jak ji tak sleduji a občas se vložím a sleduju reakce, mi vychází dvě věci: Za prvé je dovoleno čítovat, ale je trestné se na to zeptat, a to i když se ptá člověk který sám nečítuje, a nepoužívá ani úpravy ini souborů neboť neví jak a co, a ani to neplánuje (max vyzkouším na off a vrátím se zpět). Opravdu jsem lama. A za druhé, bude lépe se vys... na online a napříště lítat jen offline, neboť na online lítá velmi mnoho lidí s číty, úpravami ini a jinými vychytávkami, takže vlastně když lítám bez téhož tak jsem asi genitální pajlot už jen když přežiju start.ROZHODNĚ tím nemyslím ani to že všichni čítujou a už vůbec ne to že je to legální. Proto to sám nepoužívám. Ale jsem zvídavý, vědecky založený, a zajímá mě to. Jenže to se nesmí... na rozdíl od čítování které mnozí (ne všichni) vesele provozují. Žejo. Děkuji že jste mi to objasnili, a přeji Vám mnoho úspěchů v politice.



Hehe vystihl jsi to velice presne Cool
Jinak ti reknu k tomu "s.er na to a pojd litat." kdyz si sezenes Team Speak (a adresu na nejaky server) a chvili budes s nami komunikovat tak zjistis ze ve smes jsme vsechno sarkasticti cheateri s obrovskym smyslem pro skodolibost Mrknutí Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
clone9cz
313_Blc napsal:
To víš, tady je čítování přímo podmínka a jestli chceš hru bez čítů, budeš muset o dům dál Šklebící se

Jináč já lítám trochu déle a používám všechny číty, co sem našel, ale stejně mi to nepomáhá, bo sem furt Lama. Takže pokud je nás víc, tak to nebude zas tak horký a možná někoho i sestřelíš. Mrknutí


Blc, uz takovy hovadiny nepis, ty totiz nevyvazi zadnej smajlik
ostatnim pridelavas akorat praci s vysvetlovanim a ver tomu, ze tech, kteri jsou ochotni vyvracet takovy blaboly je tu malo, jednou je to omrzi
 
http://www.wwii-illusion.net
AH_Enty
Největší čít je CTRL+E, zvlášť když to někdo poradí někomu s problémem.PffŠklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,687,484 návštěv