July 03 2024 03:28:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Mapa ČSR1938
Frank
magot napsal:
Ne


Tož to je ale chyba.
- Nad Brnem jsme mohli simulovat Hartmannovo poslední vítězství
- Nad Přerovem/Olomoucí jsme si mohli hrát na mladého Fajtla s Peřinou

Ještě řekněte, že tam nebude ani prostor ostravské operace a vlastně tu mapu ani nemusíte vydávat Šklebící se
 
Koty
Frank napsal:
magot napsal:
Ne


Tož to je ale chyba.
- Nad Brnem jsme mohli simulovat Hartmannovo poslední vítězství
- Nad Přerovem/Olomoucí jsme si mohli hrát na mladého Fajtla s Peřinou

Ještě řekněte, že tam nebude ani prostor ostravské operace a vlastně tu mapu ani nemusíte vydávat Šklebící se


Only comment: Šklebící se Cool
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
BP_dFrog
Frank napsal:
Tož to je ale chyba.
- Nad Brnem jsme mohli simulovat Hartmannovo poslední vítězství
- Nad Přerovem/Olomoucí jsme si mohli hrát na mladého Fajtla s Peřinou

Ještě řekněte, že tam nebude ani prostor ostravské operace a vlastně tu mapu ani nemusíte vydávat Šklebící se


Šklebící se Jasně, všechny tyto události se staly v roce 1938...
 
Koty
.. co ty víš, třeba se Fajtl a Peřina znali ještě před válkou a předváděli se před copatejma kráskama Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
Frank napsal:
magot napsal:
Ne


Tož to je ale chyba.
- Nad Brnem jsme mohli simulovat Hartmannovo poslední vítězství
- Nad Přerovem/Olomoucí jsme si mohli hrát na mladého Fajtla s Peřinou

Ještě řekněte, že tam nebude ani prostor ostravské operace a vlastně tu mapu ani nemusíte vydávat Šklebící se


výsek mapy je dán kdesi na prvních stranách nic nového ...
Morava nebude ..
 
Hoper
Franku, zkus si zjistit pozadí vzniku téhle mapy, než tu budeš zase něco slintat.

A došlo ti, že pokud by tam měla být "zahrnuta" i Ostravská operace, muselo by tam přibýt i kus Polska ? A díval ses jak osídleného ? Přemýšlels, než jsi to napsal ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
311_Tjurma
Hola hola,
s magotem jsme si dali deadline do podzimu, takže takových klasických 14 dní ilovskýchÚsměv Každopádně se pokusím v létě na tom trochu víc zapracovat (teď jsem na to od zimy moc nešáhl). Já mám v hrubých rysech tu mapu nějak připravenou, jakmile budu mít balíček s objekty, rozjede se osídlování a pak už je to opravdu za 14 dní hotovéŠklebící se

Jinak modeláři mají můj obdiv, máte to fakt moc pěkný.
 
olda Olde maly
Hele Tjurmo. Chtěl bych vědět, kam všude dáš Řopíky abych věděl který všechny typy namodelovat. Ať nedělám zbytečně všechny. Sruby na té mapě byly snad jen dva, co vím a ty už jsou téměř hotový. Souřednice jsou snad tady: http://ropiky.net/
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
magot
olda maly napsal:
Hele Tjurmo. Chtěl bych vědět, kam všude dáš Řopíky abych věděl který všechny typy namodelovat. Ať nedělám zbytečně všechny. Sruby na té mapě byly snad jen dva, co vím a ty už jsou téměř hotový. Souřednice jsou snad tady: http://ropiky.net/

Kam budeš chtít ne? Stačí jen pak zadat co a kam v FMB.
Vzhledem k tomu že se tím zabýváš tak budeš asi nejlépe vědět co kam dát.
Souřadnice zadáš tak že na mapu třeba naházíš objekty vlajky a ta se pak smaže a na tom místě bude bunkr .. to je jen takový nápad.
Nebo ti ukážu jak nahodit FMB pro editaci a naházíš si to tam sám. Easy Úsměv
 
olda Olde maly
Ale já myslel, že tam budou stabilně daný. Přece si je tam každý nebude sázet sám. Města taky nikdo nebuduje. Jde o to kolik a kam jich dát jako základ. Je nesmysl, aby tam byly všechny. Není to pár desítek Řopíků. Zbytek si tam každý ale může doplnit dle libosti. Nebo se mýlím? Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
cyberolas
Oldo, magot asi myslí práci s tzv. Unlock FMB, kdy sázíš sázíš objekty, pak uložíš a v kořenovém adresáři maps máš soubor actor.static včetně tebou uložených bunkrů. Tento actor.static je pak nedílnou součástí instalace mapy a objekty tam má opravdu každý, tak jako domy atd. Já takhle pracuju běžně když retexturuju a osazuju mapy.
Upravil/a cyberolas dne 03-06-2012 07:04
 
olda Olde maly
Tak to jo Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
311_Tjurma
No ono čím více lidí se bude v mapě vrtat v odmčeném FMB, tím větší bordel z toho nakonec bude (se zkušenosti s mapami pro akce typu Palba vím, že není dobré nechat kolovat mezi lidmi několik verzí) Já si myslím, že pevnostní objekty by právě Olda mohl rozmístit (když už se tak pěkně přihlásil). Nemusíš k tomu mít ani odmečený FMB. Já ti, až nastane čas, pošlu verzi mapy, kde nebude žádný objekt. Ty tam v mission builderu nacpeš bunkry a pošleš mi soubor .mis. Já to pak překopíruju do actors.static oficiální verze.
Upravil/a 311_Tjurma dne 03-06-2012 11:09
 
olda Olde maly
Hehe já a že jsem se přihlásil? Šklebící se
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
magot
Plha se hlásí!
No to by se muselo přísně synchronizovat s tím rejpáním v odemčeným FMB,
nejdříve jeden pak druhej a nakonec třetí Šklebící se
Upravil/a magot dne 03-06-2012 21:23
 
cyberolas
A navíc by museli mít všichni zúčastnění nainstalovány všechny objekty co budou na mapě použity, protože jinak by jeden uloživší svoje vymazal (neuložil) práci druhého...Úsměv
 
Mech
Frank napsal:
magot napsal:
Ne


Tož to je ale chyba.
- Nad Brnem jsme mohli simulovat Hartmannovo poslední vítězství
- Nad Přerovem/Olomoucí jsme si mohli hrát na mladého Fajtla s Peřinou

Ještě řekněte, že tam nebude ani prostor ostravské operace a vlastně tu mapu ani nemusíte vydávat Šklebící se

To mi pripomelo....
V 97 se v Olomouci po zaplavach vyhazovaly doslova tuny promocenejch vojenskejch map. To naskenovat a poskladat, tak mate mapu jako nikdo druhej.
 
magot
@TJurma

Kdyby se CZ mapa dělala pod HSFX6 tak tady je stav statických objektů s náhledy objektů. K dnešnímu dni to je asi největší sbírka statických objektů s tím že všechny by měli polygonama odpovídat IL2 enginu.
Ty objekty z TOW atd jsou optimalizované tzn nejsou to ty samé co jsou ke stáhnutí jinde.
http://www.derrie...2/bdd2012/
(sekce history sfx - dolní část)
Upravil/a magot dne 04-07-2012 02:00
 
Paulus
Pokud potřebuješ najít objekty, které jsou v souborech static.ini, tak na to existuje softér spojující obrazy objektů s jejich jmény a čísly.

Jmenuje se UP_3_Static_Objects.

Sice má v názvu UP 3, ale funguje v jakékoli IL2 módované i nemódované. Hlavně ti ukáže, které objekty tam jsou a pod kterým číslem!

K stažení i s návodem je zde:

http://ultrapack....504.0.html
Upravil/a Paulus dne 04-07-2012 09:07
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
czs_scharck
olda maly napsal:
Hele Tjurmo. Chtěl bych vědět, kam všude dáš Řopíky abych věděl který všechny typy namodelovat. Ať nedělám zbytečně všechny. Sruby na té mapě byly snad jen dva, co vím a ty už jsou téměř hotový. Souřednice jsou snad tady: http://ropiky.net/


Jestli jsou tam i Krkonoše jako na té mapě na počátku tohoto vlákna, tak ... Trutnovská linie Oldo.
Postavené TO tam končí někde Babí-Žacléř.
T.S-82 "V končinách" je poslední. A co tvrz Stachelberg ? Šklebící se
Těším se na "Vltavskou linii", "Plzeňskou čáru", "Pražskou čáru", "Liběchovskou příčku" atd. Mrknutí

[img]http://files.ropikydnes.webnode.cz/200001008-1cb261dac5/72.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a czs_scharck dne 04-07-2012 09:23
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

35,150,180 návštěv