September 28 2024 22:20:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
Panek
No letíte 400 ve spitu a padá na vás FW, aby jste mohli breaknout musíte naklonit letdlo o 90°. A než ta svine něco udělá, tak FW vytočí plnej výkrut. No nepo*rali by jste se!

EDIT: Modří přestanťe fňukat, vlezte si do Lagg3s4 a rozdejte si to s G2. To je teprvá prča. Tam už se nemůžete zachránit ani dajvem.
Upravil/a Panek dne 17-10-2007 08:22
 
ivanivanovic
CR_PETRAS napsal:
Sice to není o zvuku :

Týýý krávo já když to tady tak čtu tak si začínám uvědomovat že vlastně celou dobu lítám proti bandě zasranejch číterů!!! Jako kdyby kurva nestačilo že ty jejich zasraný Spiti od startu do přistání porušujou veškerý zákony fyziky...


Ale zkoušel jsem se Spitem utaženou 360° zatáčku vstupní rychlost 400km/h po vytažení ze zatáčky rychlost 370km/h = ztráta 30km/h.

To samé s FW190 ... vstupní rychlost 400km/h po vytažení ze zatáčky 280km/h !!!!! = ztráta 120km/h


No neposrali byste se Šklebící se

Podloženo i reálným bojem.Já a Pepan jsme sedli do Spita na mapě War Clouds.Vyrovnaný počet modří / červení.
Za jeden let celkem 500bodů ... já 200 Pepan 300 !!!
Let předtím v Bf109 jsme si ani neškrtli... Naštvaný


A co by si chcel pocut Šklebící se To ake je spit lietadlo mas par riadkov hore. Zamračený
 
310_Ikar
CR_PETRAS napsal:
....Let předtím v Bf109 jsme si ani neškrtli... Naštvaný


...no bodejt, Pepan je totiz rarytej Fokalista, posad ho do toho a uvidis jak to zacne kosit!!!

PS: to je vesele sledovat jak tady nekteri pisi "co ze to je ten soudmod" Šklebící se ze to vubec neznaj a ze era slysej az tesne za prdeli.
tzv. "sonar efekt" je obecna /pekne zkur*ena/ vlastnost ILa, nastavenim si ji muzes pouze zvyraznit nebo utlumit...nemluve o "extensions" to uz je uplne mimo...
 
www.310raf.com
1stCL Pepan
3BAP_Panek napsal:
No letíte 400 ve spitu a padá na vás FW, aby jste mohli breaknout musíte naklonit letdlo o 90°. A než ta svine něco udělá, tak FW vytočí plnej výkrut. No nepo*rali by jste se!

EDIT: Modří přestanťe fňukat, vlezte si do Lagg3s4 a rozdejte si to s G2. To je teprvá prča. Tam už se nemůžete zachránit ani dajvem.



Si můžu fňukat jak chci - nespadám pod žádně velení - víme?Šklebící se

PS Jenom lama si nechá přiletět Fokáče tak blízko že nemá čas brejknout - to se musí zaflekovat namístě, urvat vostrou pravou a přejít do 360, obkroužit Fokáče - zařadit se za něj dostoupat sestřelit - co je na tom tak složitýho???Šklebící se


Jinak kdo lítá Ivany do 43 je u mě hrdina!!!Mrknutí Ale jsou éra která... to by mohl Ikar vyprávětÚsměv
 
3BAP_Cassius Chaerea
1stCL Pepan napsal:
1)PS Jenom lama si nechá přiletět Fokáče tak blízko že nemá čas brejknout - to se musí zaflekovat namístě, urvat vostrou pravou a přejít do 360, obkroužit Fokáče - zařadit se za něj dostoupat sestřelit - co je na tom tak složitýho???Šklebící se


2)Jinak kdo lítá Ivany do 43 je u mě hrdina!!!Mrknutí Ale jsou éra která... to by mohl Ikar vyprávětÚsměv
1) Myslíš lama co si neumí nastavit sonar?Šklebící se
2)Až mi slza dojetím ukáplaÚsměv.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 17-10-2007 09:25
 
GC3_Chroust
Kua jakej hrdina, mame jaky ne, neznam lepsi ero, kam se hrabe nakej spit, befko ... Mrknutí
 
3BAP_Cassius Chaerea
GC3_Chroust napsal:
Kua jakej hrdina, mame jaky ne, neznam lepsi ero, kam se hrabe nakej spit, befko ... Mrknutí
Tomuhle se řiká skvělá práce soudruha politruka, ještě nebyl ovlivněn imperialistickým přepychem.
 
1stCL_Pospa
GC3_Chroust napsal:
Kua jakej hrdina, mame jaky ne, neznam lepsi ero, kam se hrabe nakej spit, befko ... Mrknutí


Máš pravdu hmyze taky mám jaky rád Vyděšený
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Panek
No Jak-1B je taky pěkně načítovanej. Šklebící se Super výhled, super kanón, a letové výkony jsou perfektní. Beru raději než La5FN.
 
Panek
No Jak-1B je taky pěkně načítovanej. Šklebící se Super výhled, super kanón, a letové výkony jsou perfektní. Beru raději než La5FN.
 
1stCL Pepan
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
1stCL Pepan napsal:
1)PS Jenom lama si nechá přiletět Fokáče tak blízko že nemá čas brejknout - to se musí zaflekovat namístě, urvat vostrou pravou a přejít do 360, obkroužit Fokáče - zařadit se za něj dostoupat sestřelit - co je na tom tak složitýho???Šklebící se


2)Jinak kdo lítá Ivany do 43 je u mě hrdina!!!Mrknutí Ale jsou éra která... to by mohl Ikar vyprávětÚsměv
1) Myslíš lama co si neumí nastavit sonar?Šklebící se
2)Až mi slza dojetím ukáplaÚsměv.




1) S tou lamou to je samozřejmě nadsázka ale teď vážně - i já se musím umět vypořádat s náletem rychle se přibližujících stíhaček jako např P51 či P47, někdo to umí i se Spitem někdo si na to vezme I16Šklebící se Jde tomu čelit i bez sonaru - ale taky se stává že Tě prostě nějakej machr sestřelí - v ten okamžik většinou píšu do chatu S!!!Mrknutí
 
GC3_Chroust
3BAP_Panek napsal:
No Jak-1B je taky pěkně načítovanej. Šklebící se Super výhled, super kanón, a letové výkony jsou perfektní. Beru raději než La5FN.


Voe ....i jak 1 je lepsi nez La5FN, jak 1B je delo a jak 9 je raketa. S jakem 3 radsi ani nelitam, pac ten nema soupere.
 
3BAP_Cassius Chaerea
GC3_Chroust napsal:
Voe ....i jak 1 je lepsi nez La5FN, jak 1B je delo a jak 9 je raketa. S jakem 3 radsi ani nelitam, pac ten nema soupere.
No Chrouste ale už by si taky mohl zase online lítat a né pořad off s 4x spomaleným časem a nesmrtelnostíÚsměv.
 
WT_Flan
3BAP_Panek napsal:
No Jak-1B je taky pěkně načítovanej. Šklebící se Super výhled, super kanón, a letové výkony jsou perfektní. Beru raději než La5FN.


Jsem přesvědčen, že mezi běžnými létajícimi koberci by byl naprostou špičkou. Doporučuje 9 z 10 Aladinů.
Ale jako o letadle bych se o něm nebavil.Šklebící se
 
GC3_Kane
WT_Flan napsal:
3BAP_Panek napsal:
No Jak-1B je taky pěkně načítovanej. Šklebící se Super výhled, super kanón, a letové výkony jsou perfektní. Beru raději než La5FN.


Jsem přesvědčen, že mezi běžnými létajícimi koberci by byl naprostou špičkou. Doporučuje 9 z 10 Aladinů.
Ale jako o letadle bych se o něm nebavil.Šklebící se


hm, mám ten samej pocit, jen o tom nesmím mluvit Zamračený
 
http://3iap.org/forum/news.php
GC3_Chroust
GC3_Kane napsal:
WT_Flan napsal:
3BAP_Panek napsal:
No Jak-1B je taky pěkně načítovanej. Šklebící se Super výhled, super kanón, a letové výkony jsou perfektní. Beru raději než La5FN.


Jsem přesvědčen, že mezi běžnými létajícimi koberci by byl naprostou špičkou. Doporučuje 9 z 10 Aladinů.
Ale jako o letadle bych se o něm nebavil.Šklebící se


hm, mám ten samej pocit, jen o tom nesmím mluvit Zamračený


Kua Ptaku, ty bud rad ze nemusis litat v jak7 a nestezuj si Naštvaný
 
GC3_Kane
GC3_Chroust napsal:
GC3_Kane napsal:
WT_Flan napsal:
3BAP_Panek napsal:
No Jak-1B je taky pěkně načítovanej. Šklebící se Super výhled, super kanón, a letové výkony jsou perfektní. Beru raději než La5FN.


Jsem přesvědčen, že mezi běžnými létajícimi koberci by byl naprostou špičkou. Doporučuje 9 z 10 Aladinů.
Ale jako o letadle bych se o něm nebavil.Šklebící se


hm, mám ten samej pocit, jen o tom nesmím mluvit Zamračený


Kua Ptaku, ty bud rad ze nemusis litat v jak7 a nestezuj si Naštvaný


ten autobus let stejně jenom předstírá Šklebící se Šklebící se
 
http://3iap.org/forum/news.php
GC3_Kane
edit: dvakrát Úsměv
Upravil/a GC3_Kane dne 17-10-2007 10:56
 
http://3iap.org/forum/news.php
Jp-
GC3_Kane napsal:
edit: dvakrát Úsměv


Dvakrát a předstírá?? tak to je, ale dobrá herečka Cool
 
GC3_Chroust
GC3_Kane napsal:
edit: dvakrát Úsměv


Voe, dej EDIT a zatrhni tam "Smazat tento příspěvek" a nemusis tady zbytecne prekazet Vyděšený

Jinak v tom busu zkus preradit na dvojku, pak Ti to poleti Šklebící seŠklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,687,524 návštěv