September 28 2024 22:18:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
XXX_Dazz
LesniHU napsal:
Aha. Attenuation mam na 7 a neco podobneho se mi nikdy nestalo. Pravdepodobne zabugovany drivery zvukovky, jen nevim, na ci strane.

FYI, ten mod to mohl opravit jen tak, ze zvuky motoru, co se pousti vevnitr letadla, jsou ted silnejsi, nez byly, a ty vnejsi slabsi. To plati samozrejme jen do doby, nez si to nejaky vykuk nastavi presne naopak.


Ad sonar efekt.
Používám vestavěnou zvukovku ze zakl. desky. Sonar efekt jsem neměl až do příchodu patche Il-2 46, po instalaci patche jsem začal slyšet co se šustne na kilometry daleko.
Teď po instalaci sound modu mám sonar efekt stále, změna je jen v tom, že nové zvuky jsou silnější, a když motor běží na tak už neslyším vnější zvuky, jakmile ho ale hodně stáhnu nebo stojím bez motoru tak slyším zvuky z letiště i o dva čtverce dále Zamračený
 
Dortenmann
Když jde o neoficiální, ba dokonce označený jako "ilegální" patch, tak se asi nedočkáme nějakých misí či kampaní pro offline létání s novými stroji jako H-75, MS 406, Me 210 atd., že? Zamračený
 
Mamutak
Dortenmann napsal:
Když jde o neoficiální, ba dokonce označený jako "ilegální" patch, tak se asi nedočkáme nějakých misí či kampaní pro offline létání s novými stroji jako H-75, MS 406, Me 210 atd., že? Zamračený

muzes si udelat vlastniMrknutí
 
www.czechlions.cz
ivanivanovic
Dortenmann napsal:
Když jde o neoficiální, ba dokonce označený jako "ilegální" patch, tak se asi nedočkáme nějakých misí či kampaní pro offline létání s novými stroji jako H-75, MS 406, Me 210 atd., že? Zamračený


ee ty si to mylis to je ilegální patch Šklebící se o jeho vydani mongolsky pastier s falosnym ruskym pasom a obcianstvom nemal sajnVyděšený tak mu treba

A k tej povodnej otazne, na kampan by som zabudol!
 
alfik
Tak teda musím doznat že vůbec nevím o čem je řeč - neslyším (kromě rádia) nic o moc víc než svůj stroj v ofic ani v soundmodu - tak co teda je ten sonar efekt? Ev. kde se nastavuje??? A kdybych se nerozhlížel tak bych o svém ostřelování věděl až se svou "smrtí" při obém Smutný tedy i při ofic
 
WT_Flan
aalf napsal:
Ev. kde se nastavuje???


Kuš ! Jedeš?! Šklebící se
 
alfik
No tak momnent, WT_Flane, když si přečteš co kdo píše výš, tak VŠICHNI píšou o tom že v ofic Il2 46 je nějaký "sonar efekt" a že slyší i co nemají. Čili nevím proč bych měl kušnit a jet - já neslyším co se děje na jiném letišti nebo pár polí ode mě. Tak proč bych se nemohl zeptat??? Já sám jsem napsal, že po odzkoušení na offline jsem se vrátil k oficiálnímu Il2 46 a že to nemíním měnit ani pro off a ani pro on. Čili - vo co gou?
 
3BAP_Cassius Chaerea
No nějací se vymlouvaj na IL-2 46, ve skutečnosti je tam ten sonar od nepaměti a záleží jen na tom jakou máš zvukovku a jak to máš nastavené v ilovi.
A pokud máš tak "špatné" nastavení že nemáš "sonar", tak by sme museli bejt padlí na hlavu aby sme ti radili jak si ten sonar nastavitŠklebící se.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 16-10-2007 17:50
 
WT_Flan
aalf napsal:
No tak momnent, WT_Flane, když si přečteš co kdo píše výš, tak VŠICHNI píšou o tom že v ofic Il2 46 je nějaký "sonar efekt" a že slyší i co nemají. Čili nevím proč bych měl kušnit a jet - já neslyším co se děje na jiném letišti nebo pár polí ode mě. Tak proč bych se nemohl zeptat??? Já sám jsem napsal, že po odzkoušení na offline jsem se vrátil k oficiálnímu Il2 46 a že to nemíním měnit ani pro off a ani pro on. Čili - vo co gou?


Vo NIC. Úsměv Potrebujes snad smajla 1024x768 ? Chytas jak viktorianska prvnicka kdyz ji v parku foukne pod sukni a je videt kotnik. Klid.

Ted cti pozorne:

VTIP, VTIP, VTIP, VTIP, VTIP, VTIP,

Jde jen o to, ze nekteri na to pri letani spolehaji, by se jeden vybulil, kdyz svisti ve fokaci a Spit mu uhne, protoze te slysi s velkym predstihem. A ty se jeste ptas, jak se to zapina. Proto jsem si ftipnul "Kuš". V klidu si zapni sonar. Nejde vubec o nic.
 
606_Temp
hm, co tu tak ctu, tak to porad pouzivaj jen darebaci ve spitech a hodni kluci ve fokacich na to doplaci Vyděšený
 
http://no606.ic.cz/
1stCL Pepan
Týýý krávo já když to tady tak čtu tak si začínám uvědomovat že vlastně celou dobu lítám proti bandě zasranejch číterů!!!Vyděšený Jako kdyby kurva nestačilo že ty jejich zasraný Spiti od startu do přistání porušujou veškerý zákony fyziky...Vyděšený
 
313_Blc
Sice zasranej číter sem, ale ve Spitu mně najdeš zřídka. Spíš P39, Thunder, Mustang či P38 Šklebící se

Jináč moje nastavení zvuku je v conf.ini takové.

[sound]
SoundUse=1
SoundEngine=1
Speakers=1
Placement=0
SoundFlags.reversestereo=0
RadioFlags.Enabled=0
RadioEngine=2
MusicVolume=0
ObjectVolume=14
MusState.takeoff=0
MusState.inflight=0
MusState.crash=0
MusFlags.play=0
MasterVolume=12
Attenuation=7
SoundMode=1
SamplingRate=2
NumChannels=1
SoundExt.occlusions=0
SoundFlags.hardware=1
SoundFlags.streams=1
SoundFlags.duplex=1
SoundExt.acoustics=0
SoundExt.volumefx=0
SoundFlags.voicemgr=0
SoundFlags.static=1
VoiceVolume=5
Channels=2
SoundExt.extrender=0
SoundFlags.bugscorrect=0
SoundSetupId=8
ActivationLevel=0.02
Preemphasis=0.85
RadioLatency=0.5
AGC=1
PTTMode=1
SoundFlags.UseRadioChatter=0
SoundFlags.AutoActivation=0
RadioFlags.PTTMode=0
RadioFlags.PlayClicks=0
ActLevel=14
MicLevel=14
SoundFlags.forceEAX1=0

Důležité mít nastavený výstup jako stereo sluchátka. Jestli to použiješ, je to jen na tobě, ale je to jen hra, tak proč ne.
 
LesniHU
aalf napsal:
No tak momnent, WT_Flane, když si přečteš co kdo píše výš, tak VŠICHNI píšou o tom že v ofic Il2 46 je nějaký "sonar efekt" a že slyší i co nemají.
A kdoze jsou ti vsichni, kolik jich je, ze je tu bezostysne pouzivas pro argumentaci typu vsichni kradou, tak proc ne ja?
 
WT_Flan
606_Tempik napsal:
hm, co tu tak ctu, tak to porad pouzivaj jen darebaci ve spitech a hodni kluci ve fokacich na to doplaci Vyděšený


Nedelej ze sebe blba, ze nepoznas nazorny priklad a velmi typickou situaci.
 
606_Temp
WT_Flan napsal:
606_Tempik napsal:
hm, co tu tak ctu, tak to porad pouzivaj jen darebaci ve spitech a hodni kluci ve fokacich na to doplaci Vyděšený


Nedelej ze sebe blba, ze nepoznas nazorny priklad a velmi typickou situaci.

a ty mi polib vis co. ten nazorny priklad o spitovi je slyset porad nekde Mrknutí
 
http://no606.ic.cz/
Joe Hallenbeck
Pro me je velmi klasicka situace kdy se pomalu blizim na sestou Fuckacovi, hezky pod nej aby me nevidel a ten zacne najednou po hlave pikovat k zemi aniz by mel sanci me videt. To same Bfko.

Jen velice zridka se mi podarilo nekoho skutecne prekvapit.

Takze jak rikam, cheat fungujici na obou stranach. Mrknutí
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Fucida
Joe Hallenbeck napsal:
Pro me je velmi klasicka situace kdy se pomalu blizim na sestou Fuckacovi, hezky pod nej aby me nevidel a ten zacne najednou po hlave pikovat k zemi aniz by mel sanci me videt. To same Bfko.

Jen velice zridka se mi podarilo nekoho skutecne prekvapit.

Takze jak rikam, cheat fungujici na obou stranach. Mrknutí


Útoč na mě..slyším éro tak na 50 m.

Chytas jak viktorianska prvnicka kdyz ji v parku foukne pod sukni a je videt kotnik.


Tohle bylo téměř vtipné Úsměv)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
1stCL_Fucida napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Pro me je velmi klasicka situace kdy se pomalu blizim na sestou Fuckacovi, hezky pod nej aby me nevidel a ten zacne najednou po hlave pikovat k zemi aniz by mel sanci me videt. To same Bfko.

Jen velice zridka se mi podarilo nekoho skutecne prekvapit.

Takze jak rikam, cheat fungujici na obou stranach. Mrknutí


Útoč na mě..slyším éro tak na 50 m.


Dobra beru te za slovo Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
CR_PETRAS
Sice to není o zvuku :

Týýý krávo já když to tady tak čtu tak si začínám uvědomovat že vlastně celou dobu lítám proti bandě zasranejch číterů!!! Jako kdyby kurva nestačilo že ty jejich zasraný Spiti od startu do přistání porušujou veškerý zákony fyziky...


Ale zkoušel jsem se Spitem utaženou 360° zatáčku vstupní rychlost 400km/h po vytažení ze zatáčky rychlost 370km/h = ztráta 30km/h.

To samé s FW190 ... vstupní rychlost 400km/h po vytažení ze zatáčky 280km/h !!!!! = ztráta 120km/h

No neposrali byste se Šklebící se

Podloženo i reálným bojem.Já a Pepan jsme sedli do Spita na mapě War Clouds.Vyrovnaný počet modří / červení.
Za jeden let celkem 500bodů ... já 200 Pepan 300 !!!
Let předtím v Bf109 jsme si ani neškrtli... Naštvaný
Upravil/a CR_PETRAS dne 17-10-2007 08:06
 
http://avionika.webpark.cz
3BAP_Cassius Chaerea
Petras to bude tím že to v befkách neumíteŠklebící seŠklebící seŠklebící se.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,687,516 návštěv