September 28 2024 14:13:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Air Domination War
3BAP_Cassius Chaerea
Nesmíte zapomínat, že Pagy je Ital, což již mnohé vysvětluje o jeho pohledu na nepřátelské letadlo a nedej bože Išaka v 8 km.Šklebící se
 
Merten
Pagy Trhej Šklebící se
 
313_Vity
1stCL_Pagy napsal:
Promiň, nevím kde jsi přišel na to, že já jsem byl vedoucí Šklebící se já byl dvojka a o kvalitách svého vedoucího se tu s vámi budu přit dokud samy nepochopíte, že jste přestřelili Šklebící se add 2 já neřekl, že si se mnou dělal co chtěl, jen říkám, že ono je hezký, že ti kompér říká, že máš 100 km/h navrch v té výšce, ale ty to tam prostě nejsi v lvlu schopnej rozject. Tudíž pokud přijměš boj, není to boj, ale jen ztráta tvýho času, prostě jemu stačí koukat a pokaždý se otočit na toho druhýho, a než se otočí první už zas vesele čumí na tebe Šklebící se zapoměl jsem dodat jednu věc ano mohl jsem víc než 4x vystřelit na headon, ale tohle už prostě nedělám, radši uhnu a to jemu naprosto stačí.

Nna HEAD ON s těma kulometama je dle mě blbost.Ale pokud ste tam 2vs1 tak je chyba nejspíš u vás,páč mě přijde,že popisuješ 1vs1 a né 2vs1 Zamračený
 
1stCL_Novotny
Satr Vity ta 109ka má tam nahoře vážně vlastnosti pohozený cihly a pokud tam zatebou nedocvrká totální idiot tak tam ty cihly můžou bejt klíďo i dvě.
 
1stCL_Pagy
Díky Novotnas, ano Vity souboj byl 1 Išaj vs 2 Emily, a jak píše Novotnas kdyz v tom isaku sedí aspon průmernej pilot ani dva emily nic nezmuzou, on se ti proste pokazdy staci otocit do headonu Šklebící se a sry jde o to, že má sice jen 4 kulomety, ale pro mě olej znamená konec a vzhledem k tomu, ze jsem to mel dobrejch 80km domu a jakekoliv pristani mimo letiste znamena ze vyhral a ze si me pripise na konto, tudiz to nehodlam riskovat
Upravil/a 1stCL_Pagy dne 28-01-2010 16:02
 
313_Vity
1stCL_Pagy napsal:
Díky Novotnas, ano Vity souboj byl 1 Išaj vs 2 Emily, a jak píše Novotnas kdyz v tom isaku sedí aspon průmernej pilot ani dva emily nic nezmuzou, on se ti proste pokazdy staci otocit do headonu Šklebící se a sry jde o to, že má sice jen 4 kulomety, ale pro mě olej znamená konec a vzhledem k tomu, ze jsem to mel dobrejch 80km domu a jakekoliv pristani mimo letiste znamena ze vyhral a ze si me pripise na konto, tudiz to nehodlam riskovat

Ale tomu Ishakovi to tam o moc líp :-D,tak se rozdělíte a pustíte se do něj,nevím co Ishak zmůže :-D navíc Ishak nemůže utéct,ty bez problému jo Zamračený
 
Merten
Hele Vity kolik jsi toho na ADW odlítal?Ono to nejsou AH tam červení i přemýšlí Mrknutí.
 
1stCL_Pagy
Vity opakuju, ten souboj probiha asi takhle jeden emil elti na sever isak zamin druhej na jih kdyz si isak vsimne ze ten na jihu se otocil a jde smerem za nej otoci se a jde prototi tomu z jihu a kdyz se se severni emil zacne otacet ve stejny vterine jako isak dotoci tu zatacku tak o 20 vterin po nem Šklebící se a hlavne uplne vystavenej Šklebící se tak na 180km/h a to bud ten isak uz sprejuje toho jizniho emila a nebo se vesele otoci pri otacce nabere 200 metru vysky navic Šklebící se a zas jen ceka Šklebící se. Zatimco emil kdyz dokonci zatacku nejen ze nema energii, ale vetsinou jeste prijdes o vysku Šklebící se Pokud neveris zkus si to
 
313_Vity
Mě to přijde v takové výšce na hovno na obou stranách :-D ale ty můžeš souboj lehce ukončit což je fajn... Mrknutí
 
3BAP_Cassius Chaerea
Merten napsal:
Hele Vity kolik jsi toho na ADW odlítal?Ono to nejsou AH tam červení i přemýšlí Mrknutí.
Nesmysl, já tam nikdy nepřemýšlel.Úsměv
Mertene to mě opravdu zajímá co by měl Išak na ADW v 8 vymyslet jiného na dva emily než na AH?
 
313_Vity
Na AH v 8km je jen vzduch :-D,a jestli Merten bere "přemýšlení" létat sám a točit na HEAD ON v 8km na dvě 109..... CoolCoolCool
 
Merten
Tys někdy viděl na AH išaka v 8?Šklebící se Mluvím o tom že tam prostě lítá to opravdu dobrý a že mě jako bombru tam šlo o kejhák pokaždý.A už třeba to jakým stylem mě tam zabil posledně IAP[BF.S]BUCH je něco na co prostě hned tak nezapomenu.
 
1stCL_Pagy
Tohle asi vážně nemá cenu, dokud si to nezažiješ na vlastní kůži neuvěříš.
 
3IAP_Sasa
no je pravda, že Belka nás s Pagym a PBarrym jednou v 7km s 24 typem docela dlouho vodil do nebes.

Jinak momentálně včerejší poměr byl 50 modrých na 11 červených. Rudí na 1. mapě bez kanónu což zněmožňuje sestřel čehokoliv kromě štuky. Nezbylo nic jinýho než se schovat k cílům a oprudit jednu štuku. S 10 befkama nad sebou je to žůžo, když začnou 2 min před koncem konečně hrdině útočit, vědomí si toho, že i když dostanou škasem tak 2 minuty ve vzduchu vydrží. V druhý misi jsem na jakýkoliv pokusy o stíhání rezignoval a 2x100kg jsem odbombil nějakej minivlak (2 vagony, 26k kg zásoCool. Dokud nepřijdou typy 24 tak na sestřel červenej šanci na Kyjevě nemá. Teda aspoň proti klukům z JG 601, kterých lítá 10 pokupě v 7km a dolů jdou minutu před koncem. Jsou to fajn chalani, pořád ještě nepřišli na to, že Lagga 3 se bát nemusí. Asi mají furt nějakej psychickej blok ze stalingradu na AH, kdy jsme jich dali během 10 minut 11 Úsměv)).
 
Panek
Já tedy nevím, ale mě ten Emil v těch 8k těch svejch 340 udělá docela rychle.Mrknutí
 
313_Vity
Panek napsal:
Já tedy nevím, ale mě ten Emil v těch 8k těch svejch 340 udělá docela rychle.Mrknutí

Dyť létá na pul plynu Cool
 
1stCL_Pagy
Jasně 220 indikovanejch dá celkem rychle Šklebící se ale nevím jestli je to těch vašich 340 zkutečnejch Šklebící se
 
3IAP_Sasa
spíš je tam problém se stoupáním, než s rychlostí. Nic to nemění ale na tom, že kulometnej išak je na ptáka Úsměv
Upravil/a 3IAP_Sasa dne 28-01-2010 16:45
 
Panek
340 IAS
 
1stCL_Pagy
O tom žádná Sašo, ale i tak když nechci dumů mazat s olejem Šklebící se je tam na tom prostě líp Šklebící se on je nad svým tudíž jemu pokud nedostane PK stačí vyskočit, ale mě ne. Navíc ano rychlost ti stačí neměli jsme problém s že by si po nás střílel kdy se mu zachce i u něj bylo vidět, že už to prostě není išak od země, ale i tak jemu to ještě jakžtak stoupá
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,685,565 návštěv