September 29 2024 00:21:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
3BAP_Cassius Chaerea
To sme na tom nastejno, respektive proto mám jen jednu verzi ila, stále v původním stavu a čekám jak se situace vyvrbí, abych se přizbůsobilÚsměv.
 
310_Gringo
313_Ffajtl napsal:
Mám si na co zvykat bez toho SONARU Úsměv

Včera jsem zaútočil z převýšení na 2x Bf109 v 6km jedno jsem poškodil docela fest, ten druhý se jen čuměl, co to bylo. Před útokem jsem kontroloval okolí a nic jsem neviděl... Měl jsem 6800m výšku před útokem. Pilotoval jsem La5F. Po útoku jsem se ihned snažil nastoupat, abych mohl opakovat útok a v tom jsem si všimnul při brouzdání pohledu kolem sebe 3-ech rychle se blížících hajzlíků. Všechno to byly 109G-2. Nasadil jsem ihned k mírnému klesání zpět na svou stranu fronty, ale bohužel mě jeden doběhl a vystřelil... neslyšel jsem ho za seabou. Pak nastal zoufalý pokus o přežití, který jsem po 3 minutách souboje nezvládl a upocený a s nervama v hajzlu jsem vyskočil na špatné straně fronty po amputaci mého křídla....

Je to úplně něco jiného... Teď musím koukat pořád kolem... před instalací SM jsem slyšel i komára si prdnout....

Tak teď se musím učit lítat odznova... Mrknutí




No jo oni Ti uřízli ucho viď?HajzlovéŠklebící se
 
1stCL Pepan
313_Ffajtl napsal:
Mám si na co zvykat bez toho SONARU Úsměv

Včera jsem zaútočil z převýšení na 2x Bf109 v 6km jedno jsem poškodil docela fest, ten druhý se jen čuměl, co to bylo. Před útokem jsem kontroloval okolí a nic jsem neviděl... Měl jsem 6800m výšku před útokem. Pilotoval jsem La5F. Po útoku jsem se ihned snažil nastoupat, abych mohl opakovat útok a v tom jsem si všimnul při brouzdání pohledu kolem sebe 3-ech rychle se blížících hajzlíků. Všechno to byly 109G-2. Nasadil jsem ihned k mírnému klesání zpět na svou stranu fronty, ale bohužel mě jeden doběhl a vystřelil... neslyšel jsem ho za seabou. Pak nastal zoufalý pokus o přežití, který jsem po 3 minutách souboje nezvládl a upocený a s nervama v hajzlu jsem vyskočil na špatné straně fronty po amputaci mého křídla....

Je to úplně něco jiného... Teď musím koukat pořád kolem... před instalací SM jsem slyšel i komára si prdnout....

Tak teď se musím učit lítat odznova... Mrknutí




Ty vole tys byl vlastně číter jako svině!!!Šklebící se


EDIT - slušnější slova
Upravil/a 1stCL Pepan dne 15-10-2007 13:08
 
alfik
Soundmod jsem intenzivně zkoušel od pátečního odpol do neděle večer. Je sice super, ale zas že by mi vadilo že se s ním nebude lítat třeba na AH mi neva. A neustále přeinstalovávat 2 soubory kvůli on - off se mi nechce. Takže verdikt zní - zůstávám u ofic. Rád bych si stejně vyzkoušel i ten 6DOF mod. Nepochybuji že by výsledek byl stejný, ale jsem prostě zvědavý Šklebící se
 
CR_PETRAS
FF ...
Tak teď se musím učit lítat odznova... Smutný


No tak si udělej jinej nick Šklebící se Mrknutí , třeba OTU_FF Šklebící se

Jen rejpu Mrknutí
 
http://avionika.webpark.cz
Panek
No já nevím, pokud jsem zoomera zaslechl tak už bylo vždy pozdě na break. Jediná vyjímka je u išaku, ten je mrštnej jak sousedka mého nejlepšího kamaráda. Ještě teď mne zní bolí pánev. Mrknutí
 
WT_Flan
aalf napsal:
Soundmod jsem intenzivně zkoušel od pátečního odpol do neděle večer. Je sice super, ale zas že by mi vadilo že se s ním nebude lítat třeba na AH mi neva. A neustále přeinstalovávat 2 soubory kvůli on - off se mi nechce. Takže verdikt zní - zůstávám u ofic. Rád bych si stejně vyzkoušel i ten 6DOF mod. Nepochybuji že by výsledek byl stejný, ale jsem prostě zvědavý Šklebící se


Mam nakopcenou druhou instalaci a jen prejmenovavam nazev rootoveho adresare...zadny strachani se uvnitr, preinstalovani, prespisovani fajlu apod apod....
 
1stCL Pepan
3BAP_Panek napsal:
No já nevím, pokud jsem zoomera zaslechl tak už bylo vždy pozdě na break. Jediná vyjímka je u išaku, ten je mrštnej jak sousedka mého nejlepšího kamaráda. Ještě teď mne zní bolí pánev. Mrknutí



Mrštná jak Išak??? Myslíš tím že se při tom pořád točí dokolečka??? - hmmm zajímavé - hmmm to se musí někdy vyzkoušet...Šklebící se
 
1stCL_Pospa
1stCL Pepan napsal:
3BAP_Panek napsal:
No já nevím, pokud jsem zoomera zaslechl tak už bylo vždy pozdě na break. Jediná vyjímka je u išaku, ten je mrštnej jak sousedka mého nejlepšího kamaráda. Ještě teď mne zní bolí pánev. Mrknutí



Mrštná jak Išak??? Myslíš tím že se při tom pořád točí dokolečka??? - hmmm zajímavé - hmmm to se musí někdy vyzkoušet...Šklebící se


Nesmíš potlačit jinak ti chcípne Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Panek
1stCL_Pospa napsal:
1stCL Pepan napsal:
Mrštná jak Išak??? Myslíš tím že se při tom pořád točí dokolečka??? - hmmm zajímavé - hmmm to se musí někdy vyzkoušet...Šklebící se


Nesmíš potlačit jinak ti chcípne Šklebící se

To není problém, vždycky se dá nakopnout. Největší problém je za to tak netahat, jinak to urveš.
 
CR_PETRAS
No že se dá vždycky nakopnout je sice pravda,ale nesmíš stát před ní !!! Mohlo by se ti lehce stát , že nakopne ona tebe Šklebící se
 
http://avionika.webpark.cz
LesniHU
Safrik napsal:
IMHO to je na tomto "patchi" velmi pozitivní řekl bych, už žádné sonary! Smutný
Co je to vlastne ten sonar, co tenhle patch tolika lidem 'opravil'?
 
MK_KaiN
Attenuation can be set between 0 and 7 I think. The lower the settings, the less you'll hear sounds from outside your own aircraft. Set it to 7, and you'll hear people starting their engines on an airfield while you're halfway to the target, and when someone's sneaking up behind you you'll hear their engine. Set it to 0 and you'll only hear things which are really close. I think it's more realistic - it's certainly more immersive than using your ears to detect enemy aircraft!
 
WT_Flan
LesniHU napsal:
Safrik napsal:
IMHO to je na tomto "patchi" velmi pozitivní řekl bych, už žádné sonary! Smutný
Co je to vlastne ten sonar, co tenhle patch tolika lidem 'opravil'?


No, znam to kouzlo jenom z doslechu, mne se to taky nestavalo. Jinym velmi. Nevim cim to je. Proste letis, stouras se v nose a jses v klidu. Nemusis mit strach, ze si vrazis prst do mozku pri neustale potrebe otacet hlavou, aby jsi uvidel nepritele, protoze co se kolem tebe ns kilak sustne, to slysis. I toho fokace co se na tebe ve Spitu riti odnekud zezadu a chybi mu jeste par set metru .Úsměv

Pameti a vypraveni pilotu jsou preci az otravne pro samy nadbytek obratu jako "slysel jsem toho naletavajiciho fokace za sebou", "zaslechl jsem zvuk nepratelskeho motoru ", "pri zvuku mezka za prdeli by clovek leknutim ukousl knipl", a podobne. Mrknutí
 
LesniHU
Aha. Attenuation mam na 7 a neco podobneho se mi nikdy nestalo. Pravdepodobne zabugovany drivery zvukovky, jen nevim, na ci strane.

FYI, ten mod to mohl opravit jen tak, ze zvuky motoru, co se pousti vevnitr letadla, jsou ted silnejsi, nez byly, a ty vnejsi slabsi. To plati samozrejme jen do doby, nez si to nejaky vykuk nastavi presne naopak.
 
1stCL_Fucida
Moje stará integrovaná zvukovka hluchá byla je a bude Úsměv. Mám za to, že při testu toho sound modu jsem slyšel zvenčí stejný kulový, jako na ofiko verzi. Ale možná jsem jen hluchej a nevim, co poslouchat..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Temp
ADD soundmod Šklebící se
[img]http://photos.tr0lled.com/gallery/d/2259-2/f982d65ajailbaitjpgfi7.jpg[/img] is not a valid Image.
 
http://no606.ic.cz/
WT_TeeDee
606_Tempik napsal:
ADD soundmod Šklebící se
[img]http://photos.tr0lled.com/gallery/d/2259-2/f982d65ajailbaitjpgfi7.jpg[/img] is not a valid Image.


Tu bych tipoval tak na 5-10 let....... nepodmíněně

2 Horrido: Ten nádherný řev RR... to budeš muset v sektě vysvětlovat!!! Mrknutí
 
WT_Horrido
Budu prisahat na vlajku ze uz se to nebude opakovat!
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Blc
Zkusím to popsat, jak sonar fungoval u mně.
Na 6 čtverců sem slyšel výbuch nepřátelské bomby.Věřím, že by to šlo slyšet i na větší dálku.V Normandii jsem nad ostrovem slyšel jak Němci nahazují motory. Podle toho sem poznal jestli je to stihač, nebo bomber. Bf jsem nejdřív uslyšel, pak uviděl jako tečku. Při přiblížení jde zvuk silněji, takže se pozná, že se blíží ke mně.
Od té doby co mám "reality patch" je vše jak má být - slyším p.r.d.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,036 návštěv