Nejspíš jsem KCD II rozbil, protože po návratu ke Konrádovi a slibu že se za něj postavím, se nic nestalo, ačkoliv jsem u něj čekal celou noc. Když jsem se k němu vrátil, byl pryč a hra mi oznámila, že mám hledat jiný způsob jak meč najít, i když jej mám už dávno vykutý.
Takže quest s poutníkem nejde dokončit...
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
Ještě Zedníček mluví sám sebe, včera mě rozbil hubu sudlicí hajzl jeden
.. a to jsem teprve na začátku hry, takže nevím kdo koho všechno mluví, ale všeobecně je ten cz dabing celkem ok,
místama je to samozřejmě amatéřina ale člověk musí užívat cz dabingu, je ho jak šafránu .. nebo spíš rulíku
Co bych jim vytknul není špatný dabing ale nekonzistence, někdy špatná návaznost rozhovorů a změny nálad.
Upravil/a magot dne 18-02-2025 10:33
Nevím jestli jste někdo zkoušel poslat vořecha domů, tak to nedělejte.
On se definitivně deaktivuje a už pak žije někde v Želejově a nelze si ho přivlastnit zpět.
Já když to zjistil po x sejvech dál, tak jsem myslel že mě trefí
Ahoj,
Po půlce života jsem si vzpoměl na svoje létání. Bohužel si pamatuji už jen starý Il-2 1946. Co se tedy teď létá poraďte mi kde bych objevil staré veterány.
IL-2 Sturmovik™, Cliffs of Dover™, Pacific Fighters™ are trademarks or registered trademarks of 1C EUROPE, 1C-Multimedia, 1C ONLINE GAMES.
Other marks used herein are those of their respective owners.