September 28 2024 12:20:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Air Domination War
1stCL_pbarry
313_123 napsal:

a závěr po pár převážně pacinových letech
modrý to mají až směšně jednoduchý
stíhací letka vylítana za pár letů (už se těším na broustříka)
zatím tedy máme vylítano jen 7 (pro dva rudý to je málo) letadel tak až jich bude 10 konečně přesednu do krásné mouchy



Jestli to nebude tim, že je pacin mnohem lepší pilot, než jsi ty
a poměry jsou 3:1 Mrknutí

Myslíš že by tě finové chtěli ? Vydávat se za ně, fuj fuj.



Co kdybys odplul zpátky do išaka, at se srovnaj poměry. Budeš umírat hrdinskou smrtí v tom neschopnym išakovi a všichni budou zase šťastní. Díky


http://www.adw.al...index.html

Tady kdyby se někdo chtěl podívat jak moc toho umíš.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_Ikar
vo cem to je? tohleto?
 
www.310raf.com
1stCL_pbarry
310_Ikar napsal:
vo cem to je? tohleto?


123 dokazuje, že o mozek přišel už dávno. Všichni mu to samozřejmě věří, jen on si myslí že ne.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Pagy
Hele Numero koukám, že máš odlítaný 3lety a už tu soudíš jak to máme lehký, ale cos za ty modrý dokázal? Nic máš jeden sestřel hmm seš mega drsňák, a co že jste si vylítali kvalifikace, ale za jakou cenu, Hmm takže až zas budeš chtít výst chytrý řeči tak to ale měj nejdřív čím podložit. A dokud to nemáš čím podložit tak sem radši tohle nepiš, seš vážně k smíchu. Ale jak se říká, někdy už je to v takovým stádiu, že se ti nedá už pomoci. Jo a ještě dodatek, do tohodle jsem nechtěl rejpat, ale sry jako dát si název 57OTU/Lelv nebo jakto máte. Co to proboha má bejt, jste snad Fini ne, Fini tam lítaj, ale ty jim nesaháš ani po kotníky tak měj příště trochu soudnosti. Dost mě to uráží a to ani nejsem Fin
Upravil/a 1stCL_Pagy dne 28-01-2010 10:56
 
alfik
Takže si to shrňme. Numero začal lítat válku a byl nadšený. Napsal vám o tom a vy jste mu to nadšení svejma blbejma kecama zku*vili. Že bych byl na SVK??? Sry hoši, ale každej má právo na svou důstojnost a s tím i na kousek ega. I Numero.
A co se týče modrá vs červená letadla - ono v každém čase války byly síly různé. Kvalita, kvantita, i strategie hrály roli v tom že někdy to měli lepší jedni, někdy druzí.
Pokud ale dáme stejný počet červených a modrých letadel na planeset, a zaplníme je všechna, tak se fakt není o čem bavit. Já lítám čarvené bitevníky a hlavně Šturma proto že se mi nechce vracet se Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Pagy
Alfiku, ano kazdej ma narok na kousek Ega, ale za predpokladu, ze to hodnoti objektivne a s nejakou zkusenosti. Ale psat jak to maj modry snadny heh, Numero zkus si ty utoky na kolony kdyz to nebude pri pomeru 3( i vice) vs 1 rudej, a pokud mozno zkus se trefit kdyz to mame tak lehky, ja si ADW za cerveny lital, za jednu mapu(cca 2 letovy hodinky) jsem na sturmovi sam udelal kvalifikaci pro 7 pilotu a vidis ze bych tu psal jak to maj rudy lehky? Ne a dodam ze k tomu mam 5 sestrelu za dve mapy na tom sturmalu, pro tvoji informaci jsou to F4 a Foky, ne Emily. Ono je to v Emilovi lehky nez zacnes litat jako clovek ne jako rudej. Pak prijdes na to, ze sice jsi rychlejsi ale tim to hasne, kdyby jsi se jako rudej obcas podival za sebe nebyl by jsi ani ty lehkym cilem, az tohle zacnes delat prijdes na to ze ten isak neni vubec spatny letadlo a pri dodrzeni par zasad jsi vlastne nezranitelnej. Ono bojovat ve dvou BF v 8km proti jednomu isaku co si s tebou vlastne dela co chce a jedina sance jak ho sundat je pomer cca 4 na 1 ti dojde ze tvoje kydy jsou sice hezky ale uplne mimo realitu. Ona i stuka v tomhle pomeru je nezkutecne fajn ero, ale beda jak to je 1vs1. Takze ¨Numero prober se odletej celou valku tak aby jsi mel pomer sestrelu cili K/D aspoň 2 a pak sud. Do te doby jsi jen rudoch co hodnoti modry stroje
Upravil/a 1stCL_Pagy dne 28-01-2010 12:29
 
Pragr
1stCL_Pagy napsal:... Ono bojovat ve dvou BF v 8km proti jednomu isaku co si s tebou vlastne dela co chce a jedina sance jak ho sundat je pomer cca 4 na 1...


Naprosto vážně pochybuju, že by dva trochu sehraný Emily s převahou cca 100km/h, o stoupavosti a výzbroji (E-4 vs I-16Typ18) ani nemluvě měly nějaký výrazný problém sundat Išaka. 1 vs 1 chápu, že to je o hubu, jelikož dobře a s rozmyslem pilotovanej Išak se většinou dostane k čelnímu útoku při každém(nebo většině) z Emilových útoků, ale jestli potřebuješ 4 Emily na sundání jednoho Išaka, tak bych hledal na 99% chybu mezi pákou a židlí. Nikoli v letadlech. Navíc jaksi zapomínáš na fakt, že je to právě 109ka, kdo diktuje jak a zda vůbec se bude nějaký souboj odehrávat.

Obecně tvrdím, že nejlepší lék na řeči o tom, že jedna strana je "easymode" zatímco druhá je "hard" je si to jít ke konkurenci vyzkoušet. Na druhou stranu, pokud někdo bude tvrdit, že základní set letadel na ADW v tomhle stádiu války (léto 1941) znevýhodňuje LW nebo i jen že dává VVS stejné šance, tak si můžu tak akorát ťukat na čelo.
 
MIKA
hoj, muze te mi prosim blize popsat tenhle servr, jak se tam registrovat, jaky sou tam mapy, pravidla, zkusenosti...klidne PM dyk more Mrknutí
 
Panek
Zkusil sem oboje a nedá se to srovnávat. Šklebící se Nicméně jsem dosáhl streaků cca stejných ve všech obdobích války za obě barvy.
 
311_Tjurma
Hiltos napsal:
311_Tjurma napsal:
Nač ta ironie Fuči? Dyť když se na AFW obrátil planeset, tak modří pořád žrali hlínuŠklebící se

Tjurmo, my zereme hlinu furt ... vitaminy, vis? Pff


Ale ok, ja to chtěl trochu povzbudit, ja ji žeru taky pořád, ale už mě to jednu dobu sralo tady, že se všechno hned svrhne v hádání se a osočování, ale že by vám to všem chybělo co?Šklebící se

Edit: mě teda taky jednou numero nasraloVyděšený
Upravil/a 311_Tjurma dne 28-01-2010 13:49
 
1stCL_Pagy
Pragr sice te ani trosku neznam, ale na ty sehrany Emily Šklebící se no docela jsi si nabehl Šklebící se, jde o to, že ty jsi v E4 ve výšce 7km asi potkal tak leda AI isaka. Pro tvojí informaci tak ten emil je rád, že tam letí, na stoupaní když je tam išak rovnou zapomen, ano nedoletite, ale k cemu ti to je? prestoupete, kdyz ti udelas zatacku tocis jak 747 pritahnes paku a misto stoupani se propadas zatim co on nastoupe o 200 metru vis nez ty Šklebící se je videt ze jsi si to nazazil na vlastni kuzi, je moc hezky ze mas dva kanony a podle komperu 100 km/h navic, ale aby jsi se na svoji amximalku dostal musis v ty vysce vytratit no abych nekecal tak 500 m vysky, on udela zatacku a svoji maximalku tam ma hned. Nerikam ze je tezky zoomovat isaka co leti rovne a necha do sebe busit dvacky, ale ne potakat v tyhle vejsce isaka co se rozhodne neprisel nechat sestrelit
 
1stCL_Pagy
http://www.adw.alkar.net/en/
pro toho kdo se ptal, jede se na čistý 4.08 jen s jejich modem, Mapy jsou Lvov,Smolensk,Krym,Moskva leto+zima,pak Kuban,Stalingrad leto+zima, Prochorovka, Kursk,Kuban,Krym,Smolensk pak bud Lvov a nebo Balaton a nakonec Berlin. Pokud jsem na enco zapomel prominte
Upravil/a 1stCL_Pagy dne 28-01-2010 14:28
 
1stCL_Fucida
Pagy, klid.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hiltos
311_Tjurma napsal:
Hiltos napsal:
311_Tjurma napsal:
Nač ta ironie Fuči? Dyť když se na AFW obrátil planeset, tak modří pořád žrali hlínuŠklebící se

Tjurmo, my zereme hlinu furt ... vitaminy, vis? Pff


Ale ok, ja to chtěl trochu povzbudit, ja ji žeru taky pořád, ale už mě to jednu dobu sralo tady, že se všechno hned svrhne v hádání se a osočování, ale že by vám to všem chybělo co?Šklebící se

Edit: mě teda taky jednou numero nasraloVyděšený


To jsou SVK :-) Vzdy a vsude SVK :-)
Jinak me 123 nenasralo. Me jen pobavilo, jak vsechno vi a vsechno zna. Take bych chtel byt takovy :-)
 
313_Vity
1stCL_Pagy napsal:
Alfiku, ano kazdej ma narok na kousek Ega, ale za predpokladu, ze to hodnoti objektivne a s nejakou zkusenosti. Ale psat jak to maj modry snadny heh, Numero zkus si ty utoky na kolony kdyz to nebude pri pomeru 3( i vice) vs 1 rudej, a pokud mozno zkus se trefit kdyz to mame tak lehky, ja si ADW za cerveny lital, za jednu mapu(cca 2 letovy hodinky) jsem na sturmovi sam udelal kvalifikaci pro 7 pilotu a vidis ze bych tu psal jak to maj rudy lehky? Ne a dodam ze k tomu mam 5 sestrelu za dve mapy na tom sturmalu, pro tvoji informaci jsou to F4 a Foky, ne Emily. Ono je to v Emilovi lehky nez zacnes litat jako clovek ne jako rudej. Pak prijdes na to, ze sice jsi rychlejsi ale tim to hasne, kdyby jsi se jako rudej obcas podival za sebe nebyl by jsi ani ty lehkym cilem, az tohle zacnes delat prijdes na to ze ten isak neni vubec spatny letadlo a pri dodrzeni par zasad jsi vlastne nezranitelnej. Ono bojovat ve dvou BF v 8km proti jednomu isaku co si s tebou vlastne dela co chce a jedina sance jak ho sundat je pomer cca 4 na 1 ti dojde ze tvoje kydy jsou sice hezky ale uplne mimo realitu. Ona i stuka v tomhle pomeru je nezkutecne fajn ero, ale beda jak to je 1vs1. Takze ¨Numero prober se odletej celou valku tak aby jsi mel pomer sestrelu cili K/D aspoň 2 a pak sud. Do te doby jsi jen rudoch co hodnoti modry stroje

Fakt když letíš v 8km tak si s tebou Ishak dělá co chce? I když máš dvojku? Promiň,ale řekni starším ať ti povolej redukci plynu Vyděšený ale jinak máš pravdu Ishak není špatný letadlo,Ishak je jen jiný letadlo.A ty zásady na přežití sou,ale pokud je na tebe víc strojů a ty je neuhlídáš,nebo prostě sou dobře sehraný tak ti ani Ishak nepomůže.
 
Panek
Fuči, uvaž si ho. Šklebící se
 
Panek
Hiltos napsal:
To jsou SVK :-) Vzdy a vsude SVK :-)
Jinak me 123 nenasralo. Me jen pobavilo, jak vsechno vi a vsechno zna. Take bych chtel byt takovy :-)


Když jsem byl malý, tak jsem byl hrozně nafoukaný. Teď, když jsem vyrostl, jsem už úplně dokonalý. Úsměv
 
1stCL_Pagy
Fuci jako by jsi nevedel ze jsem v klidu Šklebící se jen me proste pani pobavili Šklebící se nic vicŠklebící se
 
1stCL_Fucida
Panek napsal:
Fuči, uvaž si ho. Šklebící se


Asi mi nic jinýho nezbude Úsměv

Koho? Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Pagy
Promiň, nevím kde jsi přišel na to, že já jsem byl vedoucí Šklebící se já byl dvojka a o kvalitách svého vedoucího se tu s vámi budu přit dokud samy nepochopíte, že jste přestřelili Šklebící se add 2 já neřekl, že si se mnou dělal co chtěl, jen říkám, že ono je hezký, že ti kompér říká, že máš 100 km/h navrch v té výšce, ale ty to tam prostě nejsi v lvlu schopnej rozject. Tudíž pokud přijměš boj, není to boj, ale jen ztráta tvýho času, prostě jemu stačí koukat a pokaždý se otočit na toho druhýho, a než se otočí první už zas vesele čumí na tebe Šklebící se zapoměl jsem dodat jednu věc ano mohl jsem víc než 4x vystřelit na headon, ale tohle už prostě nedělám, radši uhnu a to jemu naprosto stačí.
Upravil/a 1stCL_Pagy dne 28-01-2010 15:43
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,685,097 návštěv