September 28 2024 10:18:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Air Domination War
1stCL_pbarry
313_Nevo napsal:
Aby tu vsetci neprudili.. Mrknutí

ADW je super a nahrat ten mod na 4.08m je uplna malina (a kto nema 4.08m ten musi zacat zalohovat Mrknutí )

OT: Azbuka je fajn, naucte sa ju. Ja som sa ju naucil ako samouk na strednej Šklebící se

Ikony ziadne, ikona na mapke ziadna, speed bar ziadny + veci co pisal pbarry ako ze letiska 'bez ludi' a roster bez typu stroja a imatrikulacie.. Takze hodne 'seriozne' polietanie, z coho tiez vyplyva, ze tam lietaju dost husti borci ako pbarry, numero a tak Mrknutí
Takze nevahajte a podte do toho, kto pamata stary dobry WBfree, tak toto je asi posledny server, co ma k podobnemu stylu zabavy najblizsie.
ALE CHCE TO VIAC CZ-SK LETIEK A HROMADNE AKCIE! Úsměv


Vytvor si složku files a vloz do ni z nejakeho modu slozku I18n. Hra bude v anglictine.

Jo skoda, minule sme tusim mohli mit dobrej fight 2vs2, ale myslim ze te to koplo. Santy to pak chudak odnes.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
j4ck41
1stCL_pbarry napsal:

Vytvor si složku files a vloz do ni z nejakeho modu slozku I18n. Hra bude v anglictine.



HA!

MrknutíMrknutí
 
313_Santy
1stCL_pbarry napsal:
313_Nevo napsal:
Aby tu vsetci neprudili.. Mrknutí

ADW je super a nahrat ten mod na 4.08m je uplna malina (a kto nema 4.08m ten musi zacat zalohovat Mrknutí )

OT: Azbuka je fajn, naucte sa ju. Ja som sa ju naucil ako samouk na strednej Šklebící se

Ikony ziadne, ikona na mapke ziadna, speed bar ziadny + veci co pisal pbarry ako ze letiska 'bez ludi' a roster bez typu stroja a imatrikulacie.. Takze hodne 'seriozne' polietanie, z coho tiez vyplyva, ze tam lietaju dost husti borci ako pbarry, numero a tak Mrknutí
Takze nevahajte a podte do toho, kto pamata stary dobry WBfree, tak toto je asi posledny server, co ma k podobnemu stylu zabavy najblizsie.
ALE CHCE TO VIAC CZ-SK LETIEK A HROMADNE AKCIE! Úsměv


Vytvor si složku files a vloz do ni z nejakeho modu slozku I18n. Hra bude v anglictine.

Jo skoda, minule sme tusim mohli mit dobrej fight 2vs2, ale myslim ze te to koplo. Santy to pak chudak odnes.


Jo, chudák! Máš pravdu. Šklebící se Máš to u mně! To se dělá prevíti! Dorazit mě chudáka už bez paliva! Kde je kodex!!! Šklebící se
 
3BAP_Bugs
1stCL_pbarry napsal:

Vytvor si složku files a vloz do ni z nejakeho modu slozku I18n. Hra bude v anglictine.


Dík. Saša sa nám to pokúšal vysvetliť, ale detail s tým adresárom files akosi pozabudol.Cool
 
http://3iap.org
1stCL_pbarry
Tri minuty pred koncem zadnej kodex neni Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_pbarry
3BAP_Bugs napsal:
Dík. Saša sa nám to pokúšal vysvetliť, ale detail s tým adresárom files akosi pozabudol.Cool



Zrovna vám to snad v azbuce nevadilo ne Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3BAP_Bugs
Práveže to tomu konečne dodalo o chlp viac atmosféry východnej fronty a ja osobne azbuku a ruštinu zvlásť milujem. Má to isté lingvisticko fonetické čaro.Šklebící se
Ale každé nové poznanie človeka o čosi obohatí.
Akurát, že u nás takmer všetci vyhlásili bojkot 4.08 a ža začnú lietať ADW až keď títo maníci prejdú na 4.09. Takže som ostal takmer sám.Smutný Pokým sa neobjaví Saša.
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 27-11-2009 13:41
 
http://3iap.org
3IAP_Sasa
3BAP_Bugs napsal:
Práveže to tomu konečne dodalo o chlp viac atmosféry východnej fronty a ja osobne azbuku a ruštinu zvlásť milujem. Má to isté lingvisticko fonetické čaro.Šklebící se
Ale každé nové poznanie človeka o čosi obohatí.
Akuyrát, že u nás takmer všetci vyhlásili bojkot 4.08 a ža začnú lietať ADW až keď títo maníci prejdú na 4.09. Takže som ostal takmer sám.Smutný Pokým sa neobjaví Saša.
+

to nemá cenu ve 2, Barry dojdu na TS a dáme lovení išaků Úsměv
 
3BAP_Bugs
To akože ty budeše v tom išaku?
 
http://3iap.org
3IAP_Sasa
3BAP_Bugs napsal:
To akože ty budeše v tom išaku?


hádej Úsměv
 
3BAP_Bugs
Nehádam! Ak budeš v niečom inom, pohovorí si s tebou NKVD!NaštvanýVyděšený
 
http://3iap.org
3IAP_Sasa
3BAP_Bugs napsal:
Nehádam! Ak budeš v niečom inom, pohovorí si s tebou NKVD!NaštvanýVyděšený


já už si zvykl žít na půli cesty mezi gulagem a frontou Úsměv
 
Merten
Join us be one of us Šklebící se
 
3IAP_Sasa
Merten napsal:
Join us be one of us Šklebící se


nebój oni mě jednou vylijou Úsměv
 
3BAP_Cassius Chaerea
Sašo, kdyby si zůstal u lionů, tak by tě poprava minula. Takhle jako nasazenej agent Geheime Staatspolizei vedené Bumíkem, máš popravu jistou. To jsou ti kolující lioni typu BlueL, Karlos aspol.Úsměv
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 27-11-2009 15:54
 
313_Nevo
1stCL_pbarry napsal:
..., minule sme tusim mohli mit dobrej fight 2vs2, ale myslim ze te to koplo. Santy to pak chudak odnes.


Skoda, mal som high ping a siel som von. Santy to musel hrdinsky vyzrat za dvoch Šklebící se Ja som si to vyzral vcera, 10s pred koncom mapy PK Naštvaný



Ja ostavam pri azbuke, ako pise Bugs, atmosfera Úsměv
A co sa tyka 4.08m a 4.09m, ono sa chcipa v oboch rovnako dobre Mrknutí


Jak vo dvoch Sasa, su tam este minimalne 57OTU a 313, s nimi nikdy nie si sam Cool modra krv nie je cesta Vyděšený

Do not join the DARK SIDE!
Upravil/a 313_Nevo dne 27-11-2009 16:56
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
57_OTU_Pacin
Taky zůstávám u azbuky.Hláška"letadlo protivníka zneškodněno"se mi líbí víc.
Dá se i v počtu jeden,ale je to náročné.Lítáme tam 57_OTU-313-VGR-3BAP.Trochu více snahy a budem spolupracovat.Co takhle nové pravidlo"před příchodem na ADW vlezu na TS letky, která tam zrovna operuje".Náš Teamspeak : gz1.lbfree.net:8767 password : 57otu Předpokládám,že ostatní letky poskytnou také adresu svého TS.
 
3IAP_Sasa
To se nás bohužel netýká, protože mi máme interní letkový pravidlo, že nesmí nikdo sám lítat virt. válku dokud není Leftěnant. Takže buď mě Bugs povýší, nebo budu lítat anonymně Úsměv.
Upravil/a 3IAP_Sasa dne 28-11-2009 10:39
 
Merten
No fuj takhle veřejně a nepokrytě si říct o povýšení Šklebící se
 
3IAP_Sasa
Merten napsal:
No fuj takhle veřejně a nepokrytě si říct o povýšení Šklebící se


Všichni víme, že si ho zasloužím, protože jsem po Cassiovi druhá největší tlama v letce Mrknutí
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,566 návštěv