September 28 2024 16:17:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
ZVP_flanker_cz
1stCL_pbarry napsal:
3IAP_Rogan napsal:
Tak budu naprosto upřímný taky.
Nemám rád lidi co sy myslí, že počet příspěvků je patent na rozum,o to méně pak lidi kteří obviňují druhé z toho s čím oni sami začli (Nepředložil jsi ani jeden fakt a odsuzuješ moje "názory doměnky a dohady" aniž by ses obtěžoval aspoň zeptat kde sem k nim přišel. + tvůj názor "Staci par mraku na obloze a slavna hlasna konci" je opravdu k smíchu.)
A opravdu mě iritujou lidi, kteří si "nevidí do huby". (Dokud se "jelo" jen do rosomáka tak ti debata o historii vůbec nevadila najednou, ale když se to obrátilo proti lidem z tvé letky tak tu "takové debaty nemají smysl" Proč si se neozval teda hned?).
Přeji pěkný večer.


Ja nemluvim o počtu příspěvků, ale řekněme o nalétaných hodinách. Z mého pohledu jseš newbie a zbytek napsal fuči. Co se obrátilo proti lidem z mé letky ? Na to diskuzi klidně otevřu a velice rád. Ale hádat se s tebou o věcech které jsi psal prostě nehodlám. Ve wingsu se asi nesejdem a vážně nemám chuť otevírat diskuzi na téma XY, která tu už proběhla xkrát jinde než, právě na posvátném místě hospody.

Jestli lítáš aktivně, tak mě dřív nebo později určitě potkáš. Budu se těšit, hlavně pak nebreč Úsměv


Sorry fuči

Díky clone


Nalítaný hodiny?? No já se nestačim divit CoolCool
Předložte pilotní průkazy a zápisník pilota ať si to můžem srovnat, já poprvé zasedl za řídící páku REÁLNÉHO létadla v roce 1989 : ))))))))
a jen ať to sviští, shoďte masky frajeři Vyděšený
Virtuální nálet větší kravinu jsem tu fakt nečetl CoolCool
 
1stCL_pbarry
Tebe sere Flankere, ze se s tebou nikdo nebavi co Šklebící se



edit.

Metafora - přenesené pojmenování na základě podobnosti, obrazné vyjádření



Dolož si za to například: "po hodinách strávených v této bohulibé společnosti, ať už virtuálně, nebo osobně."
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 13-11-2010 13:33
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
ZVP_flanker_cz
Budeš ještě editovat?. ))
Takže prosím tebe kde že jsi tu metaforickou řeč pronesl?. ))
Upravil/a ZVP_flanker_cz dne 13-11-2010 13:43
 
1stCL_SaBot
lita se tu virtualne, tak je snad samozrejmy, ze si merime pero podle nalitanejch virtualnich hodin ne?


 
1stCL_pbarry
vše je popsáno výše. Jestli potřebuješ vysvětlení pro blbce, pak prosím o PM.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
ZVP_flanker_cz
1stCL_pbarry napsal:
vše je popsáno výše. Jestli potřebuješ vysvětlení pro blbce, pak prosím o PM.


Pro blbce? Hodláš psát sám sobě?
Samomluva tě obešla frajere?
A co samohana? Vyděšený
Jak jsem psal v reakci na Tvůj METAFORICKÝ příspěvek, nestačím se divit : )
 
1stCL_SaBot
takova pekna metafora:

napred naseres barryho, pak Liony a pak ses mrtvej Úsměv)

virtualne samozrejme
 
1stCL_Jamamoto
1stCL_SaBot napsal:
takova pekna metafora:

napred naseres barryho, pak Liony a pak ses mrtvej Úsměv)

virtualne samozrejme


Hele bacha...on bere všechno v realu.... Šklebící se
 
1stCL_SaBot
no minimalne tu samohanu bych doporucoval realne, virtualne to asi nebude ono Úsměv
 
ZVP_flanker_cz
Pak ještě lze vzít v potaz kolik má kdo natočenejch Betlohodin a podle toho by měl přizpůsobit svůj styl psaní na SVK CoolCoolCool
Dobrý kluci, palba byla úspěšná a přesto se tu dějí věci : ) jak jsem již psal nestačím se divit.
 
1stCL_Jamamoto
Tak se div a nepruď! Šklebící se
 
1stCL_SaBot
Si predstav ze jako realnej pilot budes organizovat leteckej den.
Vsem se bude libit, divaci i piloti budou spokojeny. Pak prijde nejakej trouba a zacne se do tebe, coby organizatora, navazet ve smyslu, zes to zorganizoval uplne nahovno. A ze ses strasnej buran, protoze sis dovolil do programu nasadit letadlo, ktery na leteckym dnu nema co delat.
Vedel bys o nem, ze je to clovek, kterej si teprve dela pilotak, vsichni ho videj poprvy a v podstate krom nadavek nema co rict.

co by jsi mu rek a podle jakych kriterii by jsi ho srovnaval?

na svoji obhajobu by ti rek, ze ma virtualne nalitano strasne moc hodin, protoze joystick drzel poprvy v 89
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 13-11-2010 15:02
 
clone9cz
Flankere, já bych se do ničeho moc nehrnul, konfrontace skutečného pilota s virtuálním bojovým pilotem typu pbarryho v prostředí IL-2 nemůže dopadnout dobře. A ty tvoje papíry na hlavu, ty tady neexistujou, jedno jak dlouho lítáš v reálu.

Tady platí prostě jiné hodnoty, pro tebe jedině hraje to, že sis dal nálepku ZVP. Ta tvoje nálepka je ale zároveň pěkné alibi před reálnými piloty.

Nerad bych paušalizoval, ale znám piloty (je jich víc než na prstech obou rukou), kteří virtuálním lítáním tak nějak svým způsobem opovrhují a zesměšňují virtuální piloty, zatímco doma mastí IL-2 pěkně v off-line. Důvod pro to může být snad jediný, mají strach, jak by vyšli z konfronvace ve virtuálním světě, proto je pro ně výhodnější něco takového ignorovat.

Děláš-li si tedy srandu z pberryho náletu, tak si děláš srandu z někoho, kdo tě může něco naučit. Tohleto se pak stává právě a jedině pilotům reálným, to ovšem pokud nejde o těžkou konkurenci v něpřátelské letce. Na co se tedy cejtíš, na to udělat si nepřátele ve virtuálním světě ? Dobrý start.
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
OD TEĎ MAŽU OT, založte si nové vlákno
 
http://www.wwii-illusion.net
Farky
von Pavel napsal:
Vážení, jak už jsem jednou napsal, dlouho jsem se online hraní zdárně vyhýbal. A mám takový pocit, že se budu nadále vyhýbat,

protože tak kvalitní online akci, jako byla Palba1938, jsem zatím nikde nenašel!


To bys udělal chybu. Online lítání není až tak o tom jakou akci lítáš, ale s kým lítáš. Když se sejde dobrá banda lidí, je skoro jedno jestli jste na DF serveru nebo letíte Palbu. Když vstoupíš do nějaké letky (pokud možno do nějaké co lítá na ADW) budeš určitě spokojen. I když Palba byla opravdu něco unikátního.
 
MK_Hombre
Dovolil bych si použít slova klasika a nějak to tady shrnul.

Velký cirkus odjel.
Obecenstvo bylo spokojeno. Program byl dosti pestrý, účinkující nebyli špatní a lvi sežrali krotitele.
Bude se o tom mluvit ještě pár dní. A i když se na všechno zapomene-na fanfáry, na ohňostroj a krásné uniformy-na návsi zůstane ještě kruh vysypaný pilinami a díry po kolících.
Ale déšť a zapomnění smažou rychle i tyhle stopy.
 
Paulus
vencour napsal:
Von Pavel: můžeš-li, ukaž se na srazu.
K Akci se vázalo očekávání, napětí, dohadování, domlouvání. Gradování emocí.
Jako rozumné mi přijde mít maximálně dvě takovéto Akce do roka.
I proto, aby bylo na co se soustředit a neodbývat ostatní (real) život.
Byla to moje první Akce. Přijde mi, že se povedla. Daří se mi oprostit ji od poakčního drbání.


Bohužel na sraz se nedostanu. Bydlím cca 200 km od Prahy.
A teď se budu snažit udržet v nové práci.

Chápu, že tak kvalitní akci je velmi náročné připravit. Přesto bych se přimlouval za uspořádání takové akce víc jak dvakrát do roka.
(Offline už mne nebavíŠklebící se)
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
606_tweester
Možná jsem to prošvihl, už tohle vlákno moc nepročítám, ale co nějaké výsledky.. nebudou?
Čekal jsem že si počtu jaké byli ztráty na obou stranách, kdo měl nejvíce sestřelů, kolik bylo zajato pilotů apod....
Jinak akce SUPER!! Bavil jsem se od rána do večera.Už se těším na další:-)
 
606_Druindin
Já bych se taky přimlouval za zveřejnění nějakejch výsledků. Třeba kolik která strana ztratila letadel/pilotů. Kolik bylo zničeno cílů, apod.
Jinak akce super, akorát ten následnej flame se trochu zvrtává a kazí to celkovej dojem. To už ale asi bude zdejší "folklór" Vyděšený
 
1stCL_Fucida
Druindine, možnost zveřejnění výsledků projednáme ve středu na setkání části realizačního týmu. Nicméně mohu naznačit, že výsledky jsou vzhledem k principům akce trochu zavádějící.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,064 návštěv