September 08 2024 05:27:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL2 BOX online speciálka č.2 - Operation Repulse
magot
Jen připomínka: Poprosím velitele obou znepřátelených stran držet se tohoto "hi-level" rámce mise (viz. první strana):
Scénář leteckých operací ve speciálce:
USAF
- Provádí průzkumné, stíhací a bitevní operace v celém výběžku
- Neútočí na nepřátelská letiště a neoperuje za hranicí fronty

RAF
- Provádí stíhací a bombardovací operace v oblasti výběžku
- Může provádět stíhací operace i za frontou, ale nesmí překročit Rýn
- Neútočí na nepřátelská letiště. Neprovádí žádné operace nad Bonnem a Kolínem (viz. Rýn)

Luftwaffe
- Operuje za hranicí fronty
- Provádí průzkumné, stíhací a bitevní operace v celém výběžku
- Provádí výsadkové a zásobovací operace v celém výběžku
- Neútočí na nepřátelská letiště
- Neprovádí operace nad městy v týlu nepřítele
 
1stCL_Fucida
Magote, slibuji, že jestli nějaká Tante Ju zabloudí nad nepřátelské letiště a bude provokovat Tempesty svým Gross-Kanone, vznesu z titulu své funkce na oficiálních místech oficiální prostest proti takto provokativnímu konání Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
No my s těma tetama plánujeme bejt hodně nepříjemný Šklebící se
 
saldy
Upozornění ohledně flaků. Všechny flaky se spawnují/despawnují pouze v blízkosti nepřítele. Je to opatření pro úsporu vytížení serveru...
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_vencour
saldy napsal:

Upozornění ohledně flaků. Všechny flaky se spawnují/despawnují pouze v blízkosti nepřítele. Je to opatření pro úsporu vytížení serveru...


V blízkosti nepřítele rovná se blízko frontové linie nebo zrovna tam, kde někdo cizí letí?
 
magot
606_vencour napsal:

saldy napsal:

Upozornění ohledně flaků. Všechny flaky se spawnují/despawnují pouze v blízkosti nepřítele. Je to opatření pro úsporu vytížení serveru...


V blízkosti nepřítele rovná se blízko frontové linie nebo zrovna tam, kde někdo cizí letí?

Je to standartní flak a i se tak chová. Pouze spřátelené strana ho neuvidí dokud se nekativuje - tedy flak neuvidí nepřátelské letadlo.
Celé je to kvůli velkému velkému vytížení serveru v oblasti Bastogne. Ten skript tomuto dost ulehčí a zároveň všechny flaky odvedou svou práci.
Upravil/a magot dne 02-02-2021 13:00
 
saldy
606_vencour napsal:

saldy napsal:

Upozornění ohledně flaků. Všechny flaky se spawnují/despawnují pouze v blízkosti nepřítele. Je to opatření pro úsporu vytížení serveru...


V blízkosti nepřítele rovná se blízko frontové linie nebo zrovna tam, kde někdo cizí letí?


Vlítneš do zony flaku a ten se spawne a chová se pak standardně, vylítneš ze zony a flak se despawne, pokud ho zničíš, už se nespawne nikdy. Každopádně pokud neuvidíte vlastní flak, tam kde očekáváte jeho přítomnost, neznamená to, že tam není.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_vencour
Nebezpečný :-)
 
AH_Kraken
saldy napsal:

Upozornění ohledně flaků. Všechny flaky se spawnují/despawnují pouze v blízkosti nepřítele. Je to opatření pro úsporu vytížení serveru...


Chceš říci, že to bude tak, jak je to na dnešní tréninkové mapě, kdy útočím na kolonu bez flaku a když odlétám, tak na mě střílí flak který tam předtím nebyl? Tohle opravdu chceš říci?
 
ZVP_Iceman
AH_Kraken napsal:

saldy napsal:

Upozornění ohledně flaků. Všechny flaky se spawnují/despawnují pouze v blízkosti nepřítele. Je to opatření pro úsporu vytížení serveru...


Chceš říci, že to bude tak, jak je to na dnešní tréninkové mapě, kdy útočím na kolonu bez flaku a když odlétám, tak na mě střílí flak který tam předtím nebyl? Tohle opravdu chceš říci?


Pokud to je správně nastavené, flak by se měl objevit při Tvém příletu, takže tam je od začátku a věřím, že Saldy to tak má…
 
saldy
AH_Kraken napsal:

saldy napsal:

Upozornění ohledně flaků. Všechny flaky se spawnují/despawnují pouze v blízkosti nepřítele. Je to opatření pro úsporu vytížení serveru...


Chceš říci, že to bude tak, jak je to na dnešní tréninkové mapě, kdy útočím na kolonu bez flaku a když odlétám, tak na mě střílí flak který tam předtím nebyl? Tohle opravdu chceš říci?


Je to nesmysl. Jen tvůj mylný dojem.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
AH_Kraken
já mám zkušenost jinou
 
magot
AH_Kraken napsal:

já mám zkušenost jinou

Pokud to nastane opakovaně, tak to pls nahlaš a prosím hlídejte to i ostatní v té test misi. Možná špatná síťová synchronizace.
Pak tam kdyžtak hodíme standartní flaky a fertig.
 
Tommy-
AAA v kolonach sa daju v niektorych konfiguraciach (u roznych AAA vozidlach defaultne mieria ich zbrane inam) "prekvapit". Pokial na takuto kolonu padnes na rychlosti a vsetky AAA maju hlavne zbrani otocene na "zlu" stranu, vies stihnut odhodit este pred tym, ako sa na teba natocia a zacnu strielat. V takomto pripade by sa ti mohlo zdat, ze sa flak spawnol az pri tvojom odlete, aj ked to tak nemuselo byt.
 
saldy
AH_Kraken napsal:

já mám zkušenost jinou


To není zkušenost se spawnem, ale s reakcí flaku, to jsou 2 rozdílné věci. Já tu nebudu řešit AI flaku. Na cvičný jsou kolony bráněné flakem, který je nějak nastaven a má nějakou ráži a jsou tam tanky, které žádný flak nebrání.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
AH_Kraken
jak to že tam ten objekt někdy je a jindy ne? Letím koukám na cíl přes zaměřovač a vidím jen auta a když odlétám: "kdo to po mě střílí? Asi se probudil někdo v autě. Sakra jak to že najednou na poli je protiletadlové postavení s kulometem?" U města Malmedy jsem zjistil, až po neoklikaté misi, že tam jsou ta postavení dvě.
 
magot
To může být i chyba všeobecně BOXu se zobrazováním jednotek. Ale takhle jak to Kraken popisuje mě to spíš přijde jako chyba toho spawn systému.
 
AH_Kraken
Ono to může být třeba tou rychlostí 262. Chtělo by to zkusit v něčem pomalejším. Třeba se to probudí dříve.
 
magot
No, mělo by to fungovat, tak jako tak. Pokud na to ještě narazíš dej vědět.
 
Hot_Dog
Ano, na 262 sou vsechny flaky kratky, to vi kazdej, kdo to hrajeŠklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

29-08-2024 21:30
nová sportovní disciplína Šklebící se https://youtu.be/.
..Y7Ya2IJU4n


09-08-2024 10:21
U příležitosti dnešního dne přeji všem po zbytek roku štěstí jako z Kokury.

08-08-2024 15:00
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. Tak to nezapomeňte oslavit.

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

35,553,287 návštěv