September 29 2024 04:17:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
Joe Hallenbeck
WT_Horrido napsal:
A ti co si plati maji (asi pro nekoho prekvapive jak to tak sleduju) na ty co za ne hejbou prdeli jiste naroky co svet svetem stoji. Jestli te doma ucili drzet hubu, spatnym hejbacum prdeli zaplatit a udelat si to nakonec sam, tak to te teda lituju.




Pozor! Me doma ucili vazit si prace druhych lidi, a pokud se mi nelibi dilo nekoho jineho, tak ukazat, ze to umim udelat lip, misto toho abych je kritizoval a sam nic nepredvedl.
Protoze kritizovat a sedet doma na zadku to pri vsi ucte, umi kazdej.

Mrknutí
313_FlyBoy
RY-C
 
WT_Horrido
A ty umis uplne vsechno? Nebo jak to delas?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Flan
IL je fajn vec, ( akorat si clovek nesmi myslet, ze sedi ve fokaci doopravdy Úsměv ), ma spoustu chyb, ale take spoustu kladu, ktera drzi tu masu lidi letat. Dobra, uz je stary, okoukany a drahnou dobu doplnovany ci rozsirovany mnohdy podivnymi zpusoby a obsahem. Jestli je ale IL starec, tak aspon nazivu, jine pociny zdechly sotva se rozkoukaly, aniz by si vydobyly nejake podstatne misto pod Sluncem. Nekoho ten starec bavi, s tim, ze neni dokonaly a osvobozen kritiky. ( Proc by mel ? Veci to dokaze prospet. Extremem jsou akorat vecni patologicti ufnukanci a prdelolezci a tvurce ktery dela ze neslysi. ) A koho uz nebavi, nema cenu kritizovat, at proste nelita a zaleze. Kazdeho vkus, mira trpelivosti a nazoru.

Ti, ktere to bavi, pak jen nevericne a vztekle zasnou. Protoze jednoduse nedokazou pochopit proc Oleg cele roky vzdoruje pranim, ktera jsou proveditelna, soupla by tomu starci poradnou Viagru, za kterou by mu letajici obec lizala palce u nohou. Ne. On radsi tema nozickama kope ( nedam zvuky ! Nedam a nedam ! Nejde to !) a kdyz to udelaji jini, zase se jen otoci drzkou ke zdi a do usi si nacpe pesti. Asi aby se mu lepe premyslelo jak to zatrhnout.

Takze ja tomu Olegovi nerozumim. Takhle blbnout, to snad dokaze zaonacit jen baba. Šklebící se Treba nejaka z Ubi...To je pak cloveku nejakej simulator u...kravina. Jak ten starej, tak ten novej.Šklebící se
 
Ucho
WT_Horrido napsal:
A ty umis uplne vsechno? Nebo jak to delas?


No nejlepší na tom je, že ten "zvukař" na prdeli neseděl, sám si udělal, ale počítám, že pochvalu nesklidí :-)))

Hallenbeck: meleš zakousle nesmysly. Na konci doby kamenné nebo kdy, člověk sám přestal zvládat vše co potřeboval. Počítám, že si doma pečete chleba (tedy ještě předtím sejete zrno) , tkáte len a tak, ne? Vyděšený
 
WT_Horrido
No hele Flane uz toho titulu ze jde o software, tedy produkt kde kupujici nema zadna prava, mohl by se Oleg na vsechny pripominky zvysoka vysrat a klidne se chovat jako hystericka jeptiska. Coz on taky tak nejak castecne dela ze? Úsměv

Jinak myslis tuhletu z UBI? To by bylo lepsi nez kniraty Rus to jo Šklebící se

www.xboxgazette.com/i/AC_Jade_Raymond.jpg
Upravil/a WT_Horrido dne 12-10-2007 15:45
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Flan
WT_Horrido napsal:
No hele Flane uz toho titulu ze jde o software, tedy produkt kde kupujici nema zadna prava, mohl by se Oleg na vsechny pripominky zvysoka vysrat a klidne se chovat se jako hystericka jeptiska. Coz on taky tak nejak castecne dela ze? Úsměv

Jinak myslis tuhletu z UBI? To by bylo lepsi nez kniraty Rus to jo Šklebící se

www.xboxgazette.com/i/AC_Jade_Raymond.jpg


Ano, rozhodne mohl a dela. Šklebící se

Ano, tu zrovna podezrivam Šklebící se
 
WT_Schmouddle
Má malý kozy! Není se kde chytit a za co zatahat!Šklebící se
Ale lepší než kníratý Rus, to je prafda (nebo Izvestije?)
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
1stCL_Johann
Omlouvám se chlapi za urazlivy postoj vuci milovanemu Olegovi virtualnimu bohu a lizu mu zadek do hladka zejmena vsak nasi konzervativni frakci vedenou panem Ffajtlem,ale novej sim to chce !!! hergott. Tak mi tady nerikejte opak!! tak Vecer Vyděšený
 
WT_Schmouddle
Johanne, ten Němec co babičce schovává brejle ti sem zase postnul nějaký povídání!
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Jp-
WT_Schmouddle napsal:
Má malý kozy! Není se kde chytit a za co zatahat!Šklebící se

kuš babo třeba má jiný přednosti Vyděšený
 
Opitze
Šmudlo ty bys zase jen tahal za kozy(a knipl), folové, vyserte si voko... jen děláte vlny na ubi... já taky dělal, ale třeba na můj dotaz, proč by měl Oleg věnovat svůj velice drahocenný čas na vyvíjení fixu, který tyhle bomba zvuky znemožní, mi kdosi odpověděl, že jsem špatný pilot, protože mě několikrát sundal(asi před dvěma rokama), takže jsem jen nasraný, že mi to nejde... to se pak těžko něco prosazuje, když je kolem božského Olega shromáždí taková tupá banda leštičů olegových kulek...

Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Flan
Opitz napsal:
Šmudlo ty bys zase jen tahal za kozy(a knipl), folové, vyserte si voko... jen děláte vlny na ubi... já taky dělal, ale třeba na můj dotaz, proč by měl Oleg věnovat svůj velice drahocenný čas na vyvíjení fixu, který tyhle bomba zvuky znemožní, mi kdosi odpověděl, že jsem špatný pilot, protože mě několikrát sundal(asi před dvěma rokama), takže jsem jen nasraný, že mi to nejde... to se pak těžko něco prosazuje, když je kolem božského Olega shromáždí taková tupá banda leštičů olegových kulek...


Tak to je mazec ! Šklebící se Tak tyhle leštiče jsem měl přesně na mysli. PffPffPff
 
313_Pycko
1stCL_Johann napsal:
Omlouvám se chlapi za urazlivy postoj vuci milovanemu Olegovi virtualnimu bohu a lizu mu zadek do hladka zejmena vsak nasi konzervativni frakci vedenou panem Ffajtlem,ale novej sim to chce !!! hergott. Tak mi tady nerikejte opak!! tak Vecer Vyděšený


čo večer ??? vari zasadneš k tomu predpotopnému nedokonalému simu ??? Vyděšený
 
www.ekkor.sk
1stCL_Pospa
Tohle je hustý od sound modu k vytahování šrajtoflí zatím je nejlepší borec 123 páč vidělal meloun. Takže pánové kdo je nejlepší šup peněženky na stůl ať víme kdo tady bude mít poslední slovo Mrknutí Jo a taky auta bychom mohli porovnat Mrknutí A baráčky co ? Jo a co manželky a přítelkyně co ? Vyděšený
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
310_Ikar
Ucho napsal:

Hallenbeck: .....Počítám, že si doma pečete chleba (tedy ještě předtím sejete zrno) , tkáte len a tak, ne? Vyděšený


Šklebící seŠklebící seŠklebící se

tohle je po dlouhy dobe poradny vlakno!!! dlouho uz jsem SVK nenavstevoval, ale ted??!! doufam ze to klonaku nebudes nejak brzdit!!
 
www.310raf.com
1stCL_Fucida
Ano, patří to mezi ta vtipnější a rozvernější vlákna Úsměv. Clone, nech to plynout pls Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Podrs
1stCL_Pospa napsal:
Tohle je hustý od sound modu k vytahování šrajtoflí zatím je nejlepší borec 123 páč vidělal meloun. Takže pánové kdo je nejlepší šup peněženky na stůl ať víme kdo tady bude mít poslední slovo Mrknutí Jo a taky auta bychom mohli porovnat Mrknutí A baráčky co ? Jo a co manželky a přítelkyně co ? Vyděšený


...a psy Šklebící se Já mám s papírama za 25 klacků... Vyděšený
 
http://www.310raf.com
AMP
311_BleskovejPodrs napsal:
1stCL_Pospa napsal:
Tohle je hustý od sound modu k vytahování šrajtoflí zatím je nejlepší borec 123 páč vidělal meloun. Takže pánové kdo je nejlepší šup peněženky na stůl ať víme kdo tady bude mít poslední slovo Mrknutí Jo a taky auta bychom mohli porovnat Mrknutí A baráčky co ? Jo a co manželky a přítelkyně co ? Vyděšený


...a psy Šklebící se Já mám s papírama za 25 klacků... Vyděšený


a já mám klacek za 30 hadrů VyděšenýVyděšený
 
http://311raf.com/cs_wing_hangar.php
310_Podrs
VGR_AMP napsal:
a já mám klacek za 30 hadrů VyděšenýVyděšený


To byla ale drahá operace... Šklebící se
Upravil/a 310_Podrs dne 12-10-2007 16:40
 
http://www.310raf.com
Jp-
311_BleskovejPodrs napsal:
VGR_AMP napsal:
a já mám klacek za 30 hadrů VyděšenýVyděšený


To byla ale drahá operace... Šklebící se


každej centimetr 10 litrů co Šklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,981 návštěv