September 21 2025 10:08:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,755
· Nejnovější pilot: Glider
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Rise of Flight - diskuse o simulátoru z období první světové války
AH_Kraken
Originally Posted By: 777 Studios - Jason
You'll get two versions of the Brisfit (Falcon II and Falcon III engines) and you'll get the R.E.8 and you'll get the Halb. CL.II and you'll get two versions of the SPAD VII (150hp and 180hp) and you'll probabably get the Snipe before years end.
 
1stCL_Novotny
CoolCoolCool
 
1stCL_Novotny
AB1_LEON napsal:
Připomínám, že do ukončení registrací letek na specku Bloody April zbývají už jen 4 dny a moc českých jmen jsem tam kromě JG1 neviděl... Úsměv


Inu je fakt že pár letek je,ale ne tolik aby zastoupení v podobě JG1 nebylo víc než super. Já se registrovat nikam nemůžu bo jsem od pondělka zas v týdnu mimo a čas na létání je jen pro radost. A spousta lidiček to má stejné. Mrknutí
 
WT_Flan
Ja o te specialce ani nevim...Šklebící se Kde to, co to ? Úsměv
 
LEON
To 1stCL Novotny: Zahraničních letek je na Bloody April zaregistrovaných poměrně hodně, ale Čechů tam moc není.

To WT_Flan: No jo, když pán nečte ani fórum vlastní letky... Šklebící se
Upravil/a LEON dne 27-03-2011 15:35
FPV Air Combat - hledáme nadšence pro tuto adrenalinovou modelářskou disciplínu, více info ZDE
Czech Rocket Society - moderní čeští raketoví modeláři, více info ZDE
 
https://www.rcfree.eu
1stCL_Novotny
Inu CZ letek v RoF moc není!!! Proto je podle mého zastoupení slušné. Mrknutí
 
hybca
ahoj všem, už jsem to psal jednou na vlákno BoB, ale raději si dovolím obtěžovat zde- kdo to čte podruhé, omlouvám se mu.
Chtěl bych se zeptat, jestli by někdo nechtěl na icq probrat věci kolem RoFu. Po fiasku s novým BoB mám létací deficit a neustále se pějí ody na RoF. Proto bych si ho rád pořídil, ale nikde moc na netu není řádné info a tak bych chtěl prohodit pár vět s někým, kdo už tu hru zná, abych nevyhodil z okna prachy pro nic za nic.
Proto bych chtěl poprosit, jestli někdo nechce pokecat ( doufám, že jsem normální a že se dá se mnou rozumně bavit Úsměv ) na icq: 360 194 949. Nevím kde si to koupit, na netu to snad žádnej online obchod nemá. Pak vidím všude jen, že RoF má demo, pak že se tam musí kupovat letadla a nějaký mise (nevím, s tím jsem se nikdy nesetkal), jestli je někde čestina atd. Můžu si sice pročíst forum, ale to bych celý den nedělal nic jiného. Proto předem děkuji za pomoc.
 
WT_Flan
A co radsi Team speak misto datlovani ?
 
hybca
už je to zařízené, našli se zaplať jim to pánbůh, dva odvážní, kteří se mě ujali. Možná toho ale už litují Mrknutí A pak někomu pomáhejte, ne nadarmo se neříká, každý dobrý skutek...
Upravil/a hybca dne 28-03-2011 21:35
 
WT_Flan
Kdo ma RoF uz niceho nelituje, Behem nekolika poslednich dnu pak vyznam tohoto sdeleni nabyva obzvlaste pikantniho rozmeru Šklebící se


 
Merten
Flane nech toho nebo budeš kromě sektáře nazvám i ještě nějak jinak od jistých zhrzených ... Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
WT_Horrido
Kdyby to někoho zajímalo jak se optimalizoval ROF... Úsměv

http://software.i...mizations/
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Horrido
Polní modifikace: http://riseofflig...tions.aspx

[img]http://riseofflight.com/SharedResources/Blog/posts/mods/1.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://riseofflight.com/SharedResources/Blog/posts/mods/5.jpg[/img] is not a valid Image.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
BP_Tyrl
No myšlenka je to zajímavá. Zajímalo by mě za jak dlouho si budeme kupovat vyladěnější motory, šikovnější mechaniky a extravysokooktanový benzin, aby to rychleji létalo. Zamračený
 
Vilik
Já chci do delfína nitro a přistávací xenony.Šklebící se
 
FK_Rudiger
A od kdy to prosim vás bude?
sem to z toho článku něják nevičet.
 
Lala
ani jsi nemohl, ale slibují, že brzy Úsměv
 
Merten
Mno tak konečně by se i německý éra dali považovat za pořádně vybavený (teploměr,výškoměr) no proč ne Úsměv
 
WT_Peci
no jsem na to zvědavý... zatím to vypadá zajímavě. Určitě nějakou drobnost dokoupím (blbě se mi míří v D.Va, tak třeba zaměřovač pomůže Úsměv, nebo výškoměr by se občas hodil i v jiných érech, než jsou ta od Fokkera...)

ale nesmíme od toho očekávat mnoho, pánové, přeci jen je to jednoduchý sim jednoduchých letadel... Vyděšený

@ Tyrl - nebál bych se dokupování lepšího benálu a šikovnějších mechaniků, tak daleko to podle mě nikdy nedojde. Dokoupení lepší výbavy pro některá éra se nebráním, hlavně, že to není jeden multipack pro všechna éra.
 
eman
O Fosterově závěsu pro zbraně na horním křídle tam zmínka není? Standartně jim byly vybaveny SE5a, některá další letadla jako polní úprava.
...a ten pajac, co škubne při startu vrtulí zase nic Smutný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-09-2025 17:59
Ahoj, jak bych si s vámi mohl zalétat? Kdy, kde a jak? Létal jsem BOS solo a ted si na TAW trosku osvojil i engine mgmt a navigaci jen podle mapy. Sám ale nemám šanci. Létám za spojence.

20-08-2025 11:11
Ahoj dneska někdo na il-2 budem na teamspeaku kolem 5-6 hod klidne i ty Vity muzes dorazit taky se vracime po dlouhé době. Mrknutí

19-08-2025 21:45
Ahoj, Po půlce života jsem si vzpoměl na svoje létání. Bohužel si pamatuji už jen starý Il-2 1946. Co se tedy teď létá Úsměv poraďte mi kde bych objevil staré veterány.

09-08-2025 13:55
Tak na zbytek roku hodně štěstí jako z Kokury!

23-07-2025 10:14
A kde máš ty "svoje" obrázky?

22-07-2025 20:07
já "svoje" nezakazuju

18-07-2025 10:09
Jaké nalinkované obrázky? 95% obrázků na netu nelze linkovat, je to zakázáno.

14-07-2025 18:24
a není tu čistě náhodou někdo, kdo ví proč se nezobrazují nalinkované obrázky?

13-07-2025 23:31
Další zpráva o medvědech! Šklebící se

13-07-2025 19:07
Pro zajímavost: Na území česka se v minulosti v hradních příkopech medvědi nikdy nepoužívali. Bylo to neekonomické.

38,066,435 návštěv