September 28 2024 10:18:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 15

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
Ach jo :) Tady už nadsázka asi nikomu nic neříká :)


V balíčku je možné mód natvrdo aktivovat. Nejde to naopak - natvrdo deaktivovat. I když vlastně taky jde, ale je to výrazně složitější.

děkuji ti náčelníku, že ses mne zastal.

Lekku - hádej, proč tam byli ti smajlíci. A to jsem je tam původně ani nechtěl dávat, ale říkal jsem si, že nebudu přeceňovat vaši inteligenci a radši jima naznačím, jak jsem to myslel...

Pipe - hmm, to je hloupé a docela škoda :( Ale pokud se Daidalosové pochlapí, třebas bude něco podobného od nich :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
alfik
Cassi, je opravdu zvláštní že ty coby šmoula nadáváš na odchod červených pilotů a já jakožto červený se jich zastávám Šklebící se
Jak už jsem napsal: Pokud se někdo přihlásí na super specku s psanýma pravidlama před tím že by je znal (ta pravidla) a poté co si je přečtě, se odhlásí, tak to asi nejspíš znamená že přihlášení bylo staženo z důvodů jiných než zbabělých - já jsem se málem odhlásil z důvodu rozdrceného obratle, tak proč bych měl někomu nadávat za to že se mu daná specka už nelíbí???
Řada lidí se hlásí na akce dopředu prostě proto aby si zajistili účast, je úplně běžné že se 50 - 70% lidí posléze vytratí. A to nemluvím tady o SVK, to je pravidlo v eventech v MMO, na Dřevárnách, Fluskoakcích, dokonce i na sportovních mítincích na které doplácejí daňoví poplatníci.
Chceš příklad? Jistý známý boxer odmítl přijet do Česka na promo utkání když se dozvěděl jakej "mlejnek na prachy" si z něj chce udělat promotér... Minulost? Prd! Stalo se právě teď - max měsíc pozpátku!
Já bych nenadával lidem kteří se přihlásili na "rekonstrukcui" a pak zjistili že jde o "specku". Je to jako by ses přihlásil na specku ve šturmu a pak zjistil že letíš např. WWII online. Letový model? Zeptej se třeba Cloneho nebo Wanchuana. Jsem přesvědčen že bys taky vycouval.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
606_Alllite
darktatka napsal:
Zranitelnost plzně, kde největší škody páchaly bitevníky (letící nízko a pomalu) bych neviděl jako selhání radaru, spíše stíhačů.


Nesouhlásím , nebyl jsi tam , nesud ! Bránili jsme se , bojovali jsme , myslím, že to tam modří něměli taky jednoduché ( kromě těch vysokých Šklebící se ) hodně jsme jich poškodili a oni nás , a přesto jsme Plzeň udrželi = stíhači neselhali !! A věř tomu , že Plzeň prožívala peklo
[img]http://sjura.sweb.cz/606_panel_BG-Z-mustang_02_300x60.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Merten
Rosomáku píšeš tady bludy.Ani o tom nevíš ale sám se usvědčuješ.Je vidět že mimimálně o motorech nemáš ani páru.Napsat že spit jen díky palivu dosáhl zvýšení výkonu o 100%???WTF Zamračený to nemyslíš vážně že ne?Jo tys jen tak mimochodem podotknul že tam byly i jisté konstruční změny ahá.Šklebící se
Že 111 nad kanálem brzdily 109E1-4?To je snad logický ne.Zeptat se/říct že bude Emil lítat v 5km cca stejně jako Berta,C nebo Dora?To fakn nemužeš myslet vážně.O trochu pomaleji?Zjisti si jak se začalo dařit jednotkám které přecházeli na Ečka v období podivné války.On tam byl rozdíl a ne malej.
A dále brečení že avie nemohly to nebo ono sám jsi udal že v 5000m letí 280 my se pohybovali rychlostí 260.Že kluci v aviích neměli šanci zastihnout 111 ve vzduchu je jen a pouze věc červenýho štábu.To že opět štáb nebyl schopen najít a zničit 111 na zemi a že jsme tam stály poctivě kua dlouho je jen a pouze máslo na tvojí hlavě jakožto generála.Mrknutí
Pískoviště bylo pro všechny stejný,pravidla taky.
 
WT_Schmouddle
Fuči, srovnávat pokročilý, nepřepňovaný automobilový motor z přelomu 20./21.století s leteckým motorem 30.let 20. století je poněkud nemoudré z důvodu odlišné konstrukce zapalování, plnění či způsobu ochrany proti samozápalům a detonacím.Mrknutí

A navíc, 5l 100oktanového paliva do 50 litrové nádrže..ehm..to se tam můžeš i vyčůrat s podobným efektem.Úsměv
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Hiltos
Rosomak napsal:
Hiltos: Jestli jste létali s 50% paliva, tak ok. Nedočetl jsi - psal jsem na základě vyprávění modrých... Třeba jsem měl chybu v poznámkách (mohl jsi spíše odpovědět, jestli jste operovala celá letka z jednoho letiště v daném čase).
Načítované letadlo - je to pouze jen simulátor, ve kterém je nějak nasimulován reálný model, zde ale podle parametrů roku 1939, ne 1938 či 1937. Že se chová jako by nenesl takovou zátěž paliva a pum je holt jeho "příjemná" vlastnost. Pokud tomu nevěříš, mrkni se do bitvy o Anglii, kdy naložené He-111 výrazně brzdily Befka. A to už měly být ke všemu verze P (nebo že jich ve skutečnosti tolik tehdy nebylo?)...
K dispozici jste nic jiného neměli a my jsme nakonec souhlasili. Pokud dodáš časy kolik lítá v IL2 s pumami a palivem 50% a bez bomb s 30% paliva na jednotlivých výškách, to je hodnotný podnět, a ne takové uražené výkřiky. Já jsem v rámci realismu toto nepožadoval u žádného letadla - žádný kořistný He-111 či jiný typ jsme neměli, abychom ho mohli detailně otestovat - i když jak tak přemýšlím, tak klidně nějaké nouzové sednutí se stát mohlo. Moje blbost, stejně jako zakázání testování náletů na německá letiště... Holt nováčkovská daň Naštvaný
BTW, kolik létají Befka s motory Jumo v pěti tisících? Stejně jako Emily s DB-601, jen o trochu pomaleji?

-Operace letky z jednoho letiste byla tusim v pravidlech
-Z jakych poznamek jsi uvedenou informaci (% paliva)vycetl?
-Nase rychlost s bombama byla vetsinou kolem 270 IAS @ 4000 m - jaky cheat?
-To, ze se chova, jako by nenesl takovou zatez, jsi zjistil kde? Podle me je chovani s/bez bomb srovnatelne s ostanimi 111. Prosim prestan tvrdit, jak se to letadlo chova, kdyz to nevis. Dekuji.
-Ila mas. Proc si to nezmeris? V ramci realismu? :-)
-Jake testovaci nalety? My zadne nedelali

Psat, ze obecne plati, ze nalozene bombardery brzdi mene nalozene stihacky, je asi zbytecne ...

Kdyz si prectu, ze budes sepisovat svoje zkusenosti z pripravy teto akce, tak jsem cekal neco jineho nez seznam bodu, kde bylo vam cervenym straslive ublizeno a operace s informacemi ktere jsou nepotvrzene, neverohodne, odposlechnute a zahrabane v literature tak hluboko, ze by je ani chilsti hornici nenalezli. Pro priste si prosim over, zda to co pises, je skutecne fakt nebo informace typu JPP. Dekuji.

Alfik: naprosto s tebou souhlasim :-)
Upravil/a Hiltos dne 11-11-2010 12:18
 
3BAP_Cassius Chaerea
alfik napsal:
1)Cassi, je opravdu zvláštní že ty coby šmoula nadáváš na odchod červených pilotů a já jakožto červený se jich zastávám Šklebící se
2)Jak už jsem napsal: Pokud se někdo přihlásí na super specku s psanýma pravidlama před tím že by je znal (ta pravidla) a poté co si je přečtě, se odhlásí, tak to asi nejspíš znamená že přihlášení bylo staženo z důvodů jiných než zbabělých - já jsem se málem odhlásil z důvodu rozdrceného obratle, tak proč bych měl někomu nadávat za to že se mu daná specka už nelíbí???
3)Řada lidí se hlásí na akce dopředu prostě proto aby si zajistili účast, je úplně běžné že se 50 - 70% lidí posléze vytratí. A to nemluvím tady o SVK, to je pravidlo v eventech v MMO, na Dřevárnách, Fluskoakcích, dokonce i na sportovních mítincích na které doplácejí daňoví poplatníci.
4)Chceš příklad? Jistý známý boxer odmítl přijet do Česka na promo utkání když se dozvěděl jakej "mlejnek na prachy" si z něj chce udělat promotér... Minulost? Prd! Stalo se právě teď - max měsíc pozpátku!
5)Já bych nenadával lidem kteří se přihlásili na "rekonstrukcui" a pak zjistili že jde o "specku". Je to jako by ses přihlásil na specku ve šturmu a pak zjistil že letíš např. WWII online. Letový model? Zeptej se třeba Cloneho nebo Wanchuana. Jsem přesvědčen že bys taky vycouval.
1)Jdi se šmoulama...
2)Když někdo na specku přihlásí a pak se odhlásí, protože zjistí že se mu nelibí, je s*áč teploušký s*áč, zvláště, když je přihlášen už více jak měsíc a odhlásí se dva týdny před speckou, kdyby to udělal den před speckou, tak je to s*áč na entou.
3)Řada lidí se vytratí s tím, že nemůžou, ne proto že jsou s*áči.
4)Alex taky nedostal půl mega za účast na akci? Tak to jo, mě Fučoun zaplatil, tak si jdu teď koupit mercedes.
5)Já taky ne, nadávám jen těm ubrečenejm co se nahlásí a pak se na to vyserou.

BTW:WWII online znám, i ČSPB, nevím co tu zkoušíš.Mrknutí

Hlavně že tu kritizuješ realističnost (rekonstrukci), pak ti nevadějí lidé, co to sabotují? Jistě je velmi realistické, že si pilot v 38 řekl, no nelíbí se mi rozkazy, se*u na Vás, jdu domů. Ach to pubertální srání, viď?Úsměv
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 11-11-2010 12:23
 
alfik
No, Fučido, musím říct že se ti podařila fakt bomba akce Šklebící se
Je pět dní po akci a tady se bojuje až kriv stříká Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
3BAP_Cassius Chaerea
alfik napsal:
No, Fučido, musím říct že se ti podařila fakt bomba akce Šklebící se
Je pět dní po akci a tady se bojuje až kriv stříká Šklebící se
Nemáš být takový puberťák.Vyděšený
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 11-11-2010 12:24
 
ZVP_flanker_cz
alfik napsal:
Pbarry a Casie: Za sebe můžu říct že nejen že jsem tohle věděl, ale na Palbě i napsal. A zůstal jsem - čili u mně asi není celkem co řešit.
Co se týče Alexe a spol, co takhle zeptat se jich? Pokud vám tedy vůbec budou chtít odpovídat. Rozhodně si nemyslete že by za tím byla "zbabělost". Je to hra - tady těžko někdo reálně chcípne.
Co se týče "brečení" - pročtěte si laskavě vlákna a spočtěte kolikrát jsem si na něco stěžoval já.
Jestli chceš vědět proč já osobně jsem přemýšlel zda se zúčastnit, tak důvody jsou:
Jednak - nevydržím sedět v kuse a bez větších pohybů dýl jak 30 minut (cvičím - pomalu se to zlepšuje, doufám že ve Wingsu vydržím až do rána jako dycky) - jako pilot nepoužitelný. Vyřešeno převedením na štáb do fce zásobovače, kde jsem byl možná nakonec lepší než bych byl jako pilot.
Druhak: V pravidlech jsou nehorázné kraviny. Už tu byly několikrát vypsány, je zbytečné abych to opakoval. Pravidla byla dohodována - čili jaké mám možnosti: Nezúčastnit se, zúčastnit a dodržovat a být zhnusen, zúčastnit se a dělat jak nejlíp umím, tedy možná ne 100%ně podle pravidel. Vybral jsem si co jsem si vybral. A nestěžuji si - jen jsem napsal abyste vážili slova, ne každý je zvědavý na vaše pubertální sračky.
Třeťak - spousta věcí byla dodělávána na poslední chvíli. Radary, letadla, mapa... možná by se zas tak moc nestalo kdyby se to ještě jednou tak o měsíc či dva odsunulo. Virt. datum mohlo zůstat.
Čtvrťak: Celej tejden jsem se snažil rozchodit omodovaného šturma, končím furt na 95%. Nasrat. Nasrat a rozmazat. Zkurvený JSGME, zkurvené mody! Zásobovači na druhé straně si mohli stav letišť (např) kontrolovat sami - nalogováním a "narozením" tam co potřebovali, já jsem byl odkázán na jiné, kteří občas (hlavně piloti od stíhačů a bobrů které jsem oslovil) ani netušili co po nich chci.
Já netvrdím že pouhý šturm dokáže udělat rekonstrukci. Já tvrdím že snaha udělat rekonstrukci byla některými (bohužel včetně Fučidy) opuštěna a nemálo lidí to nasralo. Možná že tohle je jen pocit, dojem, možná se mýlíme - nerad bych někomu (zase včetně Fučidy) ublížil Šklebící se


Proboha alfi nikomu tu neubližuj CoolCoolCool
Všichni co se neúčastnili jsou sráči, páč se jim nelíbila pravidlááááá CoolCool
Ale jinak s tebou souhlasím v jednom podstatným bodě, cituji : NASRAT A ROZMAZAT!!!! Mrknutí
 
1stCL_pbarry
606_Alllite napsal:
Nesouhlásím , nebyl jsi tam , nesud ! Bránili jsme se , bojovali jsme , myslím, že to tam modří něměli taky jednoduché ( kromě těch vysokých Šklebící se ) hodně jsme jich poškodili a oni nás , a přesto jsme Plzeň udrželi = stíhači neselhali !! A věř tomu , že Plzeň prožívala peklo


Ale já tam byl a myslim že má pravdu. Nad Plzní jsme nepřišli o jediný bombardér. Takový je fakt. To samozřejmě nesnižuje boje Avií, které se tam nakonec vždy ukázaly a bojovaly velice srdnatě. Ale přicházely pozdě. Samotný útok byl vždy proveden.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Rosomak
1stCL_Jiricek napsal:
Rosomáku,

při všech nedokonalostech hry a při všech porušeních pravidel na své straně, o kterých musíš vědět, považuju za nehorázné, že máš tu drzost otírat se o piloty, o nichž víš hovno, s argumentem "také na modré straně se v zápiscích vyskytují nesrovnalosti".

Rosomáku, nechtěj tady tvořit výčet toho, komu bylo více ukřivděno. Jednak bys nevyhrál, jednak by to bylo výhradně škodlivé. Pochybení byly, víme o nich, mlčme o nich. Příště je zkusíme podchytit. Prosím, obětuj svou hrdost ve prospěch těch 150 lidí, kteří si akci užili a kteří mají šanci si ji užít i příště, pokud jim to nezkurvíme vlastní ješitností.

Tady nejde o ješitnost, ukřivděnou hrdost nebo otírání se. Zkrátka jsou dotazy a nejasnosti, buď je budeme držet pod pokličkou či to nebudeme řešit. Specka skončila, vlákna jste odtajnili, tak proč nerozebrat nejasnosti či chyby na straně štábů, aby se příště neopakovaly, nebo na ně mohlo být někým jiným při porušení upozorněno? Sám všechno nezvládnu a jsem chybující, protože jsem člověk a ne stroj.
Možná máte na SVK nepsané pravidla konec dobrý všechno dobré, ale já to neuznávám - to myslím za ty dva měsíce komunikace víš, že jsem rád na čistom.

Mám na Tebe jen dva dotazy:,
- dodržovali jste pravidlo, že letadla smí letět do boje pouze z jednoho letiště na kterém se nachází celá letka a je její operační nebo záložní?
- Byly přímo do boje poslány letadla, které poškozené přistály na jiných letištích než na kterém se nacházela letka?

To jsou ty nesrovnalosti v zápiscích, s piloty to nemá co dělat.
Ty si odvedli svoji práci na jedničku a nikdo je za to nenapadá.
Obě direktivní, pravidla nám způsobovala velké komplikace, proto se na ně ptám, teď už přímo a veřejně...

A napiš, v čem jsme podle Tebe porušili pravidla - o zásobách jsem psal a o zahájení opravy letadel také, ač měla být odepsána, protože přistála na letišti, které nebylo operační. Obé neporušily mailová či řečené pravidla - letadla byly dotankovány a dozbrojeny dříve, než za 30 minut, letadla které se opravovaly v Klatovech (SB-71 + Avie), tam byla zničena dříve, než byla opravena. A i kdyby byla opravena, tak by musely přeletět na své domovské letiště před další akcí (ano, nebyla by pak započítána v celkových ztrátách - stejně nejsou vyčísleny), ale byl by to větší časový postih, než přepravit pilota pro nový stroj.
A celkový rozdíl zásob které se mají odečíst vyčíslil Alfík výše.
Ale co je důležité, jsou stále v plusu, takže se nebralo z ničeho.

Výsledek specky je takový jaký je. Nikdo nespočítá přesně kdo vyhrál, protože nejsou kritéria vítěství a obě strany to dobře ví, ví, že to byl jen jeden den imaginární války. Války, jejíž výsledek nikdo nezná. A je to tak dobře, protože poměřovat větší poměr sestřelených či zničených letadel nebo mrtvých pilotů je blbost. Vše má svoji váhu.

Já nemám zájem teď od zeleného stolu cokoliv měnit. Ale pokud došlo k chybám, tak ať jsou známy a nevyvolávají dohady.
Kdo chce, ať si to pak započte do svých plusů či mínusů, ale stejně mu ve výsledkové rovnici vyjde jen komplexní číslo. Mrknutí
 
Permon
Zdar pánove.Nechci tady vést diskuzi ale chtěl bych odpovědět Jirickovi ohledně kolon CHam+Staubing.Lekk mi dal mapu a já ji pustil na celý den a koukal a samtam ji proletěl.Jednou jako modry potom jako červeny.Mohu prohlásit všechny kolony dojely všude kde jim bylo přikazáno.Tot vše.
Stejně byla to supr akce.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
alfik
Pbarry: O to právě jde. Ve šturmu to nejde, neumí to, spoustu věcí musí dělat jiné SW. Šturm máme, a ty ostatní SW které bychom potřebovali ne, nebo ne v podobě v jaké by byly použitelné.
Díky tvůrcům za radar - jakkoli jsem měl obraz pouze z rdr č. 2, a to jen občas. Naštěstí to je směr ze kterého se lítalo na Plzeň Vyděšený ale i tak mi jeden nálet unikl právě v době kdy neukazoval ani ten.
V pravidlech se sáhodlouze řešilo jaký budou mít dosah rádia a kolik bumajzlí smí nést jaké letadlo, ale nějak tam chybí CO a za kolik se bude počítat jako výsledek - takže úspěšnost či neúspěšnost stran je dána "pocitem". Mrknutí
Ale tohle všecko (a to se už zase opakuju) se tady furt shazuje! Ne jen teď - po specce, ale celou dobu!
No tak máme specku a ne rekonstrukci, no! A kvůli tomu si budeme nadávat do číterů a těm co nechtěli specku ale rekonstrukci do zbabělců???
Možná že naše strana pochopila pravidla blbějc, možná že jsou na naší straně lidi více roztrpčeni planesetem. Podle mě to má naprosto jednoduchý, avšak ultimátní důvod.
Za modré mohl letět kdo chtěl, bylo to šumafuk, hlavně aby poslouchal Lajony. Měl za to výhody (prosím - ne nezasloužené!) protože i kdyby byla letadla z r. 38 a žádná jiná tak Čsl. letectvo prostě nemělo proti nim co nasadit. Opravdu si nestěžuju - to co bylo dohodnuto je podle mě v pořádku, obě strany mají něco co by v reálu neměly.
Za červené tomu tak není. Na téhle straně je spousta lidí kteří měli akci emočně zatíženou - chtěli si tak trochu odstranit selhání našich dědů či pradědů. Jakkoli to nebylo selhání jejich osobně - spíše Anglánů a Francouzů. A ti buď odešli, nebo trpí - ne tím že by neuspěli, protože pocitově (pravidla to jak jsem napsal neřeší) uspěli na výbornou, ale napadáním. Od lidí co se jen tak svezli v německých érech a zastříleli si aniž by MUSELI uspět (a to je to - ONI červení MUSELI, sami před sebou) to bolí dvakrát.
No, ještě že já jsem jen zpola čech Šklebící se a tak můžu napsat třeba tohle všecko - mám odstup.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
606_vencour
Alfíku, viděl jsem videa, vzpomínky a tak od vojáků, co byli v pevnostech. Táhli za jeden provaz. Drželi se. Věřili si.

Tohle vše mi naše Akce přinesla. Za to jsem jí vděčný, jakož i Fučidovi.
Modří to možná nepochopí, jestli mají, jak oni sami říkají, "disciplínu" a "diktátorství". A co. Určitě se tu zase sejdem, užijem si,přin nějaké další akci ... pak se pohádáme a bude nám zase fajn ... možná jinak, jiným způsobem, ale fajn.
 
1stCL_pbarry
alfik napsal:
Pbarry: O to právě jde. Ve šturmu to nejde, neumí to, spoustu věcí musí dělat jiné SW. Šturm máme, a ty ostatní SW které bychom potřebovali ne, nebo ne v podobě v jaké by byly použitelné.
Díky tvůrcům za radar - jakkoli jsem měl obraz pouze z rdr č. 2, a to jen občas. Naštěstí to je směr ze kterého se lítalo na Plzeň Vyděšený ale i tak mi jeden nálet unikl právě v době kdy neukazoval ani ten.
V pravidlech se sáhodlouze řešilo jaký budou mít dosah rádia a kolik bumajzlí smí nést jaké letadlo, ale nějak tam chybí CO a za kolik se bude počítat jako výsledek - takže úspěšnost či neúspěšnost stran je dána "pocitem". Mrknutí
Ale tohle všecko (a to se už zase opakuju) se tady furt shazuje! Ne jen teď - po specce, ale celou dobu!
No tak máme specku a ne rekonstrukci, no! A kvůli tomu si budeme nadávat do číterů a těm co nechtěli specku ale rekonstrukci do zbabělců???
Možná že naše strana pochopila pravidla blbějc, možná že jsou na naší straně lidi více roztrpčeni planesetem. Podle mě to má naprosto jednoduchý, avšak ultimátní důvod.
Za modré mohl letět kdo chtěl, bylo to šumafuk, hlavně aby poslouchal Lajony. Měl za to výhody (prosím - ne nezasloužené!) protože i kdyby byla letadla z r. 38 a žádná jiná tak Čsl. letectvo prostě nemělo proti nim co nasadit. Opravdu si nestěžuju - to co bylo dohodnuto je podle mě v pořádku, obě strany mají něco co by v reálu neměly.
Za červené tomu tak není. Na téhle straně je spousta lidí kteří měli akci emočně zatíženou - chtěli si tak trochu odstranit selhání našich dědů či pradědů. Jakkoli to nebylo selhání jejich osobně - spíše Anglánů a Francouzů. A ti buď odešli, nebo trpí - ne tím že by neuspěli, protože pocitově (pravidla to jak jsem napsal neřeší) uspěli na výbornou, ale napadáním. Od lidí co se jen tak svezli v německých érech a zastříleli si aniž by MUSELI uspět (a to je to - ONI červení MUSELI, sami před sebou) to bolí dvakrát.
No, ještě že já jsem jen zpola čech Šklebící se a tak můžu napsat třeba tohle všecko - mám odstup.


Ok díky. Ja jen doplním že jsem čechem zcela a vlajku ČR, ani žádnou jinou jsem na žerď nevěšel Šklebící se
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 11-11-2010 12:54
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3BAP_Cassius Chaerea
alfik napsal:
1)No tak máme specku a ne rekonstrukci, no! A kvůli tomu si budeme nadávat do číterů a těm co nechtěli specku ale rekonstrukci do zbabělců???
2)Za modré mohl letět kdo chtěl, bylo to šumafuk, hlavně aby poslouchal Lajony.
1)Těm nikdo nenadával (nevšiml jsem si, že by třeba tobě někdo nadával), jen těm co se na to vysrali. Sorry pravidla (zvláště co se týkalo smrtí, zásobování atd.) jsem považoval za přinejlepším pošahaná, ale zase nejsem taková puberťák, abych se na to vysral, když jsem slíbil účast. To dělaj jen sráči, teploušský sráči.Úsměv
2)Trochu divný, když ve vedení byl Messík, žeMrknutí.
 
606_Alllite
1stCL_pbarry napsal:
606_Alllite napsal:
Nesouhlásím , nebyl jsi tam , nesud ! Bránili jsme se , bojovali jsme , myslím, že to tam modří něměli taky jednoduché ( kromě těch vysokých Šklebící se ) hodně jsme jich poškodili a oni nás , a přesto jsme Plzeň udrželi = stíhači neselhali !! A věř tomu , že Plzeň prožívala peklo


Ale já tam byl a myslim že má pravdu. Nad Plzní jsme nepřišli o jediný bombardér. Takový je fakt. To samozřejmě nesnižuje boje Avií, které se tam nakonec vždy ukázaly a bojovaly velice srdnatě. Ale přicházely pozdě. Samotný útok byl vždy proveden.


Velení nás odesílalo , volalo nazpět , něktré roje byly uplně jinde na misi , a Avié není dvakrát rychlá tak to trošku trvalo Úsměv Ale Váše útoky byly paradní !! Jednou mne rozmáznul Hombre , a při dálším náletu na mně chtěl Map ( aspoň myslím ) hodit svůj náklad a to jsem přímo kličkoval s Avii skrze výbuchy bomb abych branil letiště ...prostě peklo nad Plzní
[img]http://sjura.sweb.cz/606_panel_BG-Z-mustang_02_300x60.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Hiltos
alfik napsal:
Za modré mohl letět kdo chtěl, bylo to šumafuk, hlavně aby poslouchal Lajony.Měl za to výhody (prosím - ne nezasloužené!) protože i kdyby byla letadla z r. 38 a žádná jiná tak Čsl. letectvo prostě nemělo proti nim co nasadit.
... A ti buď odešli, nebo trpí - ne tím že by neuspěli, protože pocitově (pravidla to jak jsem napsal neřeší) uspěli na výbornou, ale napadáním. Od lidí co se jen tak svezli v německých érech a zastříleli si aniž by MUSELI uspět (a to je to - ONI červení MUSELI, sami před sebou) to bolí dvakrát.


Alfiku, tohle je presne ten duvod, proc si myslim, ze spousta cervenych odrekla:
Poleti pro ti nam Lajoni
Oni citujou
Oni si udelali specku tak aby vyhrali
Oni si udelali pravidla tak, aby jim vyhovovala a nam je nevysvetlili
Oni maji nacitovany era
Oni budou podvadet
Oni pochazeji z CR, kde je korupce
Staci si procist cervene vlakno, je to tam vsechno napsany

Myslim, ze az se ti, kteri maji takove komplexy, techto komplexu zbavi, tak se budou zase litat paradni specky. Muzes to svadet na pravidla, na lidi, na Lajony, ale vsechno je to ve vas samotnych
 
ZVP_flanker_cz
Hiltos napsal:
alfik napsal:
Za modré mohl letět kdo chtěl, bylo to šumafuk, hlavně aby poslouchal Lajony.Měl za to výhody (prosím - ne nezasloužené!) protože i kdyby byla letadla z r. 38 a žádná jiná tak Čsl. letectvo prostě nemělo proti nim co nasadit.
... A ti buď odešli, nebo trpí - ne tím že by neuspěli, protože pocitově (pravidla to jak jsem napsal neřeší) uspěli na výbornou, ale napadáním. Od lidí co se jen tak svezli v německých érech a zastříleli si aniž by MUSELI uspět (a to je to - ONI červení MUSELI, sami před sebou) to bolí dvakrát.


Alfiku, tohle je presne ten duvod, proc si myslim, ze spousta cervenych odrekla:
Poleti pro ti nam Lajoni
Oni citujou
Oni si udelali specku tak aby vyhrali
Oni si udelali pravidla tak, aby jim vyhovovala a nam je nevysvetlili
Oni maji nacitovany era
Oni budou podvadet
Oni pochazeji z CR, kde je korupce
Staci si procist cervene vlakno, je to tam vsechno napsany

Myslim, ze az se ti, kteri maji takove komplexy, techto komplexu zbavi, tak se budou zase litat paradni specky. Muzes to svadet na pravidla, na lidi, na Lajony, ale vsechno je to ve vas samotnych



hezký hiltoš .CoolCoolCool
Někteří z červených se na lajony velmi těšili Úsměv
Minimálně v jednom případku jsem byl svědek kdy lajon někoho jiného obvinil z čítování, protože ho sestřelil. ( merten )/ Netýká se palby 1938 /
Jak píšu HEZKY HILTOŠ CoolCool
Upravil/a ZVP_flanker_cz dne 11-11-2010 13:10
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,561 návštěv