September 28 2024 02:26:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 19

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vilíkovy dohady o WoP
313_OTTO
Zdeňku ale omlouvám se že to co jsem psal vyznělo ve smyslu že nečteš, chtěl jsem jen gradovat nesmyslnost věty kterou jsi napsal.
 
Panek
VAF_Vilik napsal:
to Panek
Hochu gratuluju.Mrknutí Tímto jsi právě uznal, že IL je nastejno s WoP.
viz to co napsal Tank. Ten jich ve WoP zničil sice o dva víc, ale to už je detail.Šklebící se

Tak 6 bych jich nedal, mužná při štěstí jo, ale nemám čas to zkoušet. Tady jsem byl už bez munice a čekal jsem až se poslednímu zadřou motory.

EDIT: úplně OT: Normálně jsem chtěl udělat fotku toho hořícího bombra a když jsem se na obrázek podíval při uploadu na net, tak mu ten motor nehořel. Úsměv
Musel sem si to ze záznamu rozfázovat pomocí pauzy ve hře, aby tam ten plamen byl a pak to teprve típnout. Letěl jsem to na UP 2.0
Upravil/a Panek dne 30-06-2010 00:17
 
313_123
tý brdo zaj jednou plodná debata,
že bych se přidal Cool

tuhle sem někde četl, že se u letců se musela hlídat strava aby mohli lítat
hodně nahoře
třeba u takovejch b17 jim sem tam nějakej čelec či pilot bouchnul
(sice né moc, ale pár prej jich bylo)
asi to má co dočinění s tou fyzikou a roz. plynů

znám jednoho virt pilota
si dá šoulet do kokpitu cígo a lahváče
a pak si líta v 8km

všechno to je arkáda
od ted žádnej trim a jít na záchod do trenek pánové do trenek
 
Panek
A ti v P-39 to mohou pustit do petflašky. Ovšem nesmí létat za Rusáky, ti pisoár demontovali.
 
Vilik
Po těch 9ti letech si každej ze šturma udělal normu. A když to nelítá a nestřílí přesně jako v něm, tak je to arkáda.
To bude prdel, až vyjde BoBek. Až každej zjistí, že se mu to jeho oblíbený éro chová jinak. To pak bude taky arkáda?Šklebící se
 
Panek
Dobře Vilíku, tak nám tu normu objasni.
Kolik způsobů poškození tvého letadla je ve WoP?
Počítej jen ty, které se projeví i jinak než pouze změnou vzhledu letadla.
Sjednotíme letadla, tak to spočítej pro Hurricane.
 
BP_Tyrl
ZVP Zdenek napsal:
Jirka napsal:

Přiznám se, že já jsem krom nastavení obrazovky pro 16:9 nic v conf.ini měnit nepotřeboval. Tohle nechápu. O co všechno tam ještě jde ?


řekl jsem a dost, takže dost. ale naposledy - např. HW shaders, pedály..........


Na nastavení všech možných os do conf.ini existuje prima prográmek jménem JoyCtrl.
 
BP_Tyrl
VAF_Vilik napsal:
jak už jsem spal šturm je pro blázny, co chtěj lítat mise jak v reálu a můžou si na to udělat s kamarádama čas třeba celej večer a noc.
....


VAF_Vilik napsal:
to asiJa
Pořid si raděj WoP. Tam si těch výbuchů užiješ víc, chová se to taky reálně a hlavně odpadnou ty zdržovačky a půlhodinovým letem do neznáma a hledáním teček po obloze.


VAF_Vilik napsal:
Právě kvuli FC2 nemám na ila čas.Šklebící se Tam jsou krásný operace třeba na 4 hodky.
....



Teď jsem trochu zmaten ...... jak dlouho má trvat správná mise?
 
Vilik
Tak jak jsem to napsal. Hraju si s FC2. Proto nechci lítat šturma celej večer. A dogfight u šturma je takovej nezvyk. Proto WoP.
 
Jirka
Šklebící seŠklebící seŠklebící se Asi rozdvojení osobnosti. A každá na to má jinej názor.
 
Jirka
VAF_Vilik napsal:
Tak jak jsem to napsal. Hraju si s FC2. Proto nechci lítat šturma celej večer. A dogfight u šturma je takovej nezvyk. Proto WoP.


Ne Vilíku, tohle už neokecáš. Šklebící se
 
ZVP Zdenek
Tyrl: JJ o Joy controlu vím (od Fučidy) a je to moc dobrá věc. Použil jsem to sice jen jednou (právě na doladění deadzones a procent u pedálů) a pomohlo to. Ono toto ladit jen přepisováním čísel je trochu na pytel.......Mrknutí
 
Vilik
No přeci jen jsou ty stihačky a bitevníky rychlejší než ve šturmovi. Takže jedna míse má i s těma vzletama, přistáváníma, pojížděníma, nakládce zbraní a cestou cca půl hodky.
Myslel jsem misi na serveru. Ty trvaj i 4 hodky, než se splněj statický a dynamický úkoly. Záleží kolik je tam lidí.
 
313_123
co to je CF2 ???
 
Vilik
Koukni na banner.
 
313_123
jo vysavače ty nerad v těch mě je špatně Zamračený
 
Panek
Kolik způsobů poškození tvého letadla je ve WoP?
Počítej jen ty, které se projeví i jinak než pouze změnou vzhledu letadla.
Sjednotíme letadla, tak to spočítej pro Hurricane.

Připomínám se, děkuji.

EDIT:
Ale no tak Numero. "Vysavač", "roura", "turbína" je jako flaška rumu. Při prvním ochutnání ti tak nějak zatrne, ale pak se rozleje takové příjemné teplo, které se ovšem stupňuje a stupňuje, dá se říci, že přechází v plamený žár spojený se zvláštním opojením, až nakonec z toho zvracíš tak úpěnlivě, že při tom nahlas zaříkáváš: "Bože, už nikdy více!" Ale potom vše zlé odejde a ty se postavíš před další "rouru", no a ty si řekneš: "Však mne neubude, když tuhle zkusím." A pak zase zatrnutí a teplo a narůstající teplo ......
Šklebící se
Upravil/a Panek dne 30-06-2010 09:34
 
Vilik
Ehm. No. Tak to máme. Křídla, křidýkla (včetně vejškovej a směrovy), klapky. at už díry, co zhoršej ovladatelnost, nebo když se kousek křídla ustřelí. Motor, kabina, zabitej pilot. A jistěže tam, kam dopadli kulky. Ne na druhý straně. takže cca stejně jak u ila. jen s větší účinností.
 
Vilik
[img]http://img706.imageshack.us/img706/7304/shot20100630094156.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://img821.imageshack.us/img821/6470/shot20100630094231.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Panek
Aha, takže 56 poškození, které mají vliv na let, či boj? Nepočítám jednotlivé fáze ztráty křídel.
Počítám jen situace, kdy můžeš pokračovat v letu.

Opravdu to WoP nabízí?


EDIT: Tady bych tě chtěl upozornit, že ....

Ono vlastně proč aktivní Panek na virtualním nebi není tolik vidět?
Předpokládám, že i "šrenk" není vidět na VN z nějakého dobrého důvodu. A tím myslím dobrý, ne PLODNÝ.

Vilíku, věnuj se svým rourám, WoPu, ale prosím nechtěj, aby si ILovská komunita k WoPu přiklonila.
Znám 99+ pilotů, kteří tě po "ošahání" jakéhokoliv leteckého SIMULÁTORU smáznou z oblohy tak zvaně cheaterským způsobem.
Upravil/a Panek dne 30-06-2010 10:19
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,442 návštěv