September 28 2024 04:17:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 19

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Daidalos team patch 4,09
WT_Pedropan
1stCL_pbarry napsal:
WT_Pedropan napsal:
Takovej hnidopich nejsem.
.


Jo tak Šklebící se


Blboune... Šklebící se

No vidis, i mkubani by je udelal mensi... Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
310_cibule
Jirka napsal:
Ta diskuse je úchylná. Celej IL je narvaný hromadou všelijakých zmodovaných zkrypleností. Jeden italský bombardér a pár letadel s podvěsama tomu už víc ublížit nemůžou.
P.S. Ale aspoň je to ofiko. Úsměv


Vogonek je tu! A hned se svým typickým a debatu tradičně obohacujícím stylem.

Vítej, Jiříku, také jsem chtěl lidem, co se nám starají o zábavu poděkovat

Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jirka
310_cibule napsal:
Jirka napsal:
Ta diskuse je úchylná. Celej IL je narvaný hromadou všelijakých zmodovaných zkrypleností. Jeden italský bombardér a pár letadel s podvěsama tomu už víc ublížit nemůžou.
P.S. Ale aspoň je to ofiko. Úsměv


Vogonek je tu! A hned se svým typickým a debatu tradičně obohacujícím stylem.

Vítej, Jiříku, také jsem chtěl lidem, co se nám starají o zábavu poděkovat

Úsměv


Možná to zní hnusně, ale neměl jsem v úmyslu děkovat. Od příchodu modů je pro mě tenhle sim mrtvej. 4.09 ve mě po stránce pocitů nevyvolal dočista nic. Pro mě z ILa zůstává už jen to okolo. A trpělivé čekání na BOBa.
 
Tajpan
LesniHU napsal:
XXX_Dazz napsal:
V současné době je asi (kromě nějakých aerodymických výpočtů) těžko říci jak daný typ letadla létal s podvěšenou výzbrojí.

Lesníku mohl by jsi trošku vysvětlit co Vás (Daidalos team) vedlo k tomu, že je něco špatně a proč jste to opravili ?
Pokud nekde neco visi v ilovi externe, je to na dva dily - pylon a samotna bomba(nebo kanon, raketa...). Oboje ma svoji hmotnost, kazda bomba tu spravnou, u pylonu je nekolik vyjimek s primo nastavenou hmotnosti a zbytek mel defaultnich 150kg. Kdyz pak clovek letel s necim, co melo extra zavesnik pro kazdou raketu - tak si to spocitejte. My jsme snizili tu defaultni hodnotu.
Co mi uniklo je, ze zavesnik jsou pouzity i pro gunpody a je jich tam vyjmenovano relativne malo. Takze predtim to bylo hmotnost zbrane a munice+tezky zavesnik, ted je to hmotnost zbrane a munice+podstatne lehci zavesnik. Celkove to u bf109 delalo +-400kg driv, asi 120 ted a spravne by to melo byt 210.

FW190 s 4*20 bude asi beze zmeny, protoze "PylonMG15120x2" je jedna z tech primo vyjmenovanych vyjimek (ma 450kg, takze celkove pod letadlem to bude mit pres tunu?). Ostatni nevim, ale rekl bych, ze vsechny budou bliz realisticke hodnote, jen na druhou stranu od dosavadniho stavu (tj. presne stejny pripad jako ten popsany u 109). Kazdopadne to bude opraveno pri prvni prilezitosti.

SM79 DM: Ty nadrze tam jsou a hori. Nemuzete ocekavat, ze desetitunove letadlo spadne po jedne davce ze sedmicek. Tohle letadlo je presne z doby, kdy se tvrdilo, ze bombarder vzdycky proleti (aby ne, kdyz byl prakticky stejne rychly jako dvouplosne stihacky, ktere mely par kulometu).
Tahle debata se uz rozjela i na 1C foru, takze odtamtud neco pro pobaveni: http://www.youtub...rvWwm1TqGk

Externi mody: to neni tak, ze by je DT nejak dogmaticky odmital, jen je pomerne tezke najit nejaky, co splnuje technicke limity ilovskeho enginu a naroky na historickou realisticnost. Jak uz Robo psal, iniciativa bezi a na nejakych upravach vizualni stranky a hratelnosti se taky pracuje.

thx.
i ked s podvesmi ,to nie je len záležitost len hmotnosti, ale aj zmeny celkovej charakteristiky aerodynamiky. viz viac príspevok Cutory a Schmoudlleho ??? ohladom žuvačky na krídle. Úsměv
OT:" v 1943 porovnávali Jak1 verzus Bf109G2 s piatimi palebnými bodmi a s troma palebnými bodmi)." Mrknutí
".. na rozdiel v maximálnej rýchlosti nemá Me109G2-R6(s podvesma) žiadnu rozhodujúcu prevahu v manévrovacích a pilotážnych kvalitách . čo sa objasnuje v jeho horších aerodynamyckých charakteristikách. zatáčku jak 1, prevádza za kratšiu dobu než bf109G2-R6, ktorý má ťažké riadenie a pri pretažení prechádza do vývrtky.
určite sa nejednalo o nejaký poškodený stroj ako známy koristný Fw190A4, kedže Bf109G2 (s troma palebnými bodmi) bol rýchlejši ako jak1 o 95km/h. čo zhruba odpovedá dátam pre obe verzie pre rok 1943.
 
1stCL_pbarry
ta citace je ovsem dost mimo mísu Úsměv
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_cibule
Jirka napsal:
310_cibule napsal:
Jirka napsal:
Ta diskuse je úchylná. Celej IL je narvaný hromadou všelijakých zmodovaných zkrypleností. Jeden italský bombardér a pár letadel s podvěsama tomu už víc ublížit nemůžou.
P.S. Ale aspoň je to ofiko. Úsměv


Vogonek je tu! A hned se svým typickým a debatu tradičně obohacujícím stylem.

Vítej, Jiříku, také jsem chtěl lidem, co se nám starají o zábavu poděkovat

Úsměv


Možná to zní hnusně, ale neměl jsem v úmyslu děkovat. Od příchodu modů je pro mě tenhle sim mrtvej. 4.09 ve mě po stránce pocitů nevyvolal dočista nic. Pro mě z ILa zůstává už jen to okolo. A trpělivé čekání na BOBa.


Rozumím, Jirko. Prostě jsi nám jen chtěl slušně a věcně sdělit, že zde vedeme "úchylnou" debatu o simu plném "zmordovaných zkrypleností", který tě navíc vůbec nezajímá.

To je jistě zajímavý diskusní postřeh a myslím, že nejsem jediný, kdo jej dokázal ocenit. Škoda jen, že se zde podobně debatujích lidí nevyskytuje více. To by to jinak odsejpalo.

Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Šklebící se Cibule to mi nedělej, začínáš být nesnesitelně vtipný. Už poznámky při mazání sprosťáků na aktuálně způsobují, že už tam nemůžu dostatečně ostře potírat levičáky, ještě se přesunuj sem...

Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
SVK_Mechan
Chlapi nechápu Vás. 4.09m je supr, ale nebojte. Za chvílu to kluci šikovní omodí a konečně to bude mít šmrnc. To nikdo díky bohu nikdo nezastaví. Velké díky modařům a at neusnou na vavřínech. - Ty zvuky motorových sekaček a dalších věcí to je hnus.
 
Hiltos
Nene. Jak znam Jirku, tak se v praci nudi a timto chce vsechny uchyly primet k usilovnejsi diskuzi, mozna i nejakemu tomu flejmu!
A vlastne tim chce vyjadrit podekovani celemu SVk a vsem diskuterum, kteri delaji jeho zivot plnejsi a stastnejsi

Ze jo, Jirko?
 
LEON_CZ
Jirka napsal:
310_cibule napsal:
Jirka napsal:
Ta diskuse je úchylná. Celej IL je narvaný hromadou všelijakých zmodovaných zkrypleností. Jeden italský bombardér a pár letadel s podvěsama tomu už víc ublížit nemůžou.
P.S. Ale aspoň je to ofiko. Úsměv


Vogonek je tu! A hned se svým typickým a debatu tradičně obohacujícím stylem.

Vítej, Jiříku, také jsem chtěl lidem, co se nám starají o zábavu poděkovat

Úsměv


Možná to zní hnusně, ale neměl jsem v úmyslu děkovat. Od příchodu modů je pro mě tenhle sim mrtvej. 4.09 ve mě po stránce pocitů nevyvolal dočista nic. Pro mě z ILa zůstává už jen to okolo. A trpělivé čekání na BOBa.


Jestli bude BoB obsahovat opravdu tak málo letadel, tak mám takový pocit, že i on se stane velice brzy vděčným tématem pro modaře...
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Jaffa
Tak sem si to stahl ale nejde mi to vždycky když to nabíhá tak se mi to sekne na 95% a pořád dokola všechny rady beru
 
Tajpan
jack1 napsal:
Tak sem si to stahl ale nejde mi to vždycky když to nabíhá tak se mi to sekne na 95% a pořád dokola všechny rady beru

ak máš originál DVD , tak potom ist do registov Windows a poriadne to tam vyčistiť. Ale stiahnuť ten patch z iného zdroja. Il2 je prastará hra. Mrknutí
 
WT_Pedropan
jack1 napsal:
Tak sem si to stahl ale nejde mi to vždycky když to nabíhá tak se mi to sekne na 95% a pořád dokola všechny rady beru


Zkontroluj si il2fb.exe. (No CD)
Pokud ma neco malo pres 1,5MB, je potreba ho nahradit verzi ze 4.08m - ten ma neco pres 4,5MB.
Mne to pomohlo.
 
http://www.wtigers.org/
Jirka
310_cibule napsal:
Jirka napsal:
310_cibule napsal:
Jirka napsal:
Ta diskuse je úchylná. Celej IL je narvaný hromadou všelijakých zmodovaných zkrypleností. Jeden italský bombardér a pár letadel s podvěsama tomu už víc ublížit nemůžou.
P.S. Ale aspoň je to ofiko. Úsměv


Vogonek je tu! A hned se svým typickým a debatu tradičně obohacujícím stylem.

Vítej, Jiříku, také jsem chtěl lidem, co se nám starají o zábavu poděkovat

Úsměv


Možná to zní hnusně, ale neměl jsem v úmyslu děkovat. Od příchodu modů je pro mě tenhle sim mrtvej. 4.09 ve mě po stránce pocitů nevyvolal dočista nic. Pro mě z ILa zůstává už jen to okolo. A trpělivé čekání na BOBa.


Rozumím, Jirko. Prostě jsi nám jen chtěl slušně a věcně sdělit, že zde vedeme "úchylnou" debatu o simu plném "zmordovaných zkrypleností", který tě navíc vůbec nezajímá.

To je jistě zajímavý diskusní postřeh a myslím, že nejsem jediný, kdo jej dokázal ocenit. Škoda jen, že se zde podobně debatujích lidí nevyskytuje více. To by to jinak odsejpalo.

Úsměv


Koukal jsem na to, že narozdíl od ostatních četných "vylepšení" tohle 4.09 vyvolalo mírně ofenzivní diskusi typu "jak jste to mohli udělat", což u mě vyvolalo úsměv. A jistě jsi si všimnul, že už přes dva járy o ILovy nediskutuju, spíš jen tak filosoficky přitlachávám o blbostech. Šklebící se Stejně je to na prd, když není o čem pořádně flejmovat. Úsměv
 
1stCL_PETRAS
celej tenhle virtuální "svět" je na hovno ... ale docela pěkný Šklebící se Mrknutí
 
saldy
Teprve teď jsem zjistil, že je nový pač do ila, moc na ty instalace nejsem, může mi někdo poradit? Lítám jen na hyperloby většinou AH cz apod.Co jsem tu přečetl tak chápu, že 409m se nainstaluje přes verzi 408m ale jak dál?
CHci tam mít zase to přepínání pro 408 a 409, už si nepamatuju jak se mi to kdysi podařilo, našel jsem v compu nějaký patch instaler ale ten je ještě pro verzi 409beta, taky nevim jak do hry dostat mody abych měl přepínač na omodovanou a čistou hru pro online, díky každá rada drahá
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
BP_Tyrl
Koukni se sem:

http://www.blackp...hp?2,11165

A o přepínač si napiš Cibulemu.
 
57_OTU_Ford
Tak jsme narazili na problém s dedikáčem a avií, přikládám text, ktrý jsem napsal na fórum letky 13. pokud by měl někdo z adminů DF serveru shodný nebo podbný problém ať dá vědět, nechtěl bych vypadat jako že jsem jediným s problémy. No a pokud by někdo měl řešení tak to by bylo skvělé. prozatím jsem ze všech map ty Avie odebral

Pánové je tu potíž s DF serverem a IL2SC, ma mapě slovenska máme La5FN,Bf109-g6 a Avii a za modré tam máme nějaké Fw a BF109g6 late.
problém je v tom že když se kdokoli naklikne za červené do avie a pak se překlikne za modré a zníčí nepřátelské pozemáky tak mu to sice píše že prasí nepřátele ale zároveň ho server varuje že ničí vlastní a po dosažení hranice warn bodů ho kopne, tato chyba je až se 4.09m , nemyslím že je to to programem IL2SC protože když jsme donedávna provozovali mod server a byla tam letadla dodatečně dodaná ( tedy ta která nebyla ani jako AI ) tak se choval normálně bez této chyby. Přechod na 4.09m jsem prováděl na novou instalaci IL2DF serveru. nejsou tam žádné pozůstatky modů. prostě si ho to pořád pamatuje v té avii
 
http://57otu.cz
HP_Clo-Clo
Forde, mám sice podobný problém - Avie je za modré, slovensko za modré, ale nějak to pořeším. Nezdá se mi toto:
když se kdokoli naklikne za červené do avie a pak se překlikne za modré a zníčí .... co je to naklikne? Myslíš tím že přistane, přejde do mapy, zvolí jinou stranu, tedy modrou (původně červená v Avii) a pak to dělá to: a zníčí nepřátelské pozemáky tak mu to sice píše že prasí nepřátele ale zároveň ho server varuje že ničí vlastní a po dosažení hranice warn bodů ho kopne je to tak??

Na HP jsem s tím nesetkal ... Zamračený
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
57_OTU_Ford
HP_Clo-Clo napsal:
Forde, mám sice podobný problém - Avie je za modré, slovensko za modré, ale nějak to pořeším. Nezdá se mi toto:
když se kdokoli naklikne za červené do avie a pak se překlikne za modré a zníčí .... co je to naklikne? Myslíš tím že přistane, přejde do mapy, zvolí jinou stranu, tedy modrou (původně červená v Avii) a pak to dělá to: a zníčí nepřátelské pozemáky tak mu to sice píše že prasí nepřátele ale zároveň ho server varuje že ničí vlastní a po dosažení hranice warn bodů ho kopne je to tak??

Na HP jsem s tím nesetkal ... Zamračený


JJ přesně tak, prostě změní stranu i letadlo ale server ho furt registruje jako červeného v Avii
Prozatím je to pořešeno tak že jsem ze všech map odstranil, zamezil použití avie aby to nedělalo tehle binec, je to SNP tak tam naštěstí jsou k disposici i jiné stroje a Avie je jen tak na okraj
Upravil/a 57_OTU_Ford dne 09-10-2009 23:34
 
http://57otu.cz
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,967 návštěv