September 16 2024 22:14:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jaký joystick si pořídit v roce 2024?
1stCL_Fucida
Při mém stylu se G940 prakticky nepřehříval, byla to spíš výjimka, když ochabnul. Odlétal jsem na něm Palbu, nebo Invazi a v klidu. Ale u kroutičů to bylo něco jinýho, při nějakým tréninku delších dogfightů to změklo snad během 5 minut Úsměv.

Nicméně když jsem na něj přešel, úplně odvařený jsem po MSFF2 tedy nebyl. Jenže jak píšu výše, od páky jsem vyžadoval naprostou přesnost a to už microsoftí joystick nenabízel (jakkoliv všichni, co jej mají, tvrdí, že "zrovna ten jejich je OK"Mrknutí.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Richi
Nj, to jsi psal již dříve, ale jak tedy přesně testuješ onu přesnost? Podle čeho poznáš, že je to na prd?
 
petsild
Co jsem četl o defektech s poťákem, některé extrémně jeté kusy ano.
Moje osobní msfffb2 nemají ani na twistu a tam je horší kvalita, pořád bez problému.

Nemá cenu se hrabat ve 20 let starých artefaktech, musíme se konečně technologicky posunout!
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
310_cibule
Mám dva. Z toho jeden – ten, se kterým létám – asi patnáct let. Jsem nadmíru spokojen, ale fakt je, že přesnost posoudit nedokážu. Trefit cokoliv (s výjimkou letištní vybavenosti) se mi moc nedaří, ale na MSFFB 2 bych to asi nesváděl.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ajvn
Cibulko nepodceňuj se. Kup si nějakého vačnatého Virpila a uvidíš jaký budeš čarosřelec. S tím netrefíš jen když budeš chtít. Pozemáky, letáky, plaváky. Nic Ti neunikne!
Na Virpilu je špatná jediná věc: Jeho kouopí podpoříš rusáckou ekonomiku.
Jinak ta firma má před ostatními výrobci asi takový náskok jako Musk v rachejtlích.Úsměv
 
magot
Běloruskou ekonomiku.
Kupováním BOX dlc podporuješ ruskou ekonomiku.
A zakoupením Opelu Blitz v třetí říši si podpořil americkou ekonomiku ;-)
Upravil/a magot dne 02-07-2024 15:36
 
Tyler Durden
Bělorus je možná ještě horší než Rus. Minimálně zákeřnější. Úsměv

Chtěl jsem napsat kupujte WinWingy, ale to je ještě horší Šklebící se
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
magot
No technicky vzato, on toho Lukašenko moc nedostane, většinu daní si vezmou euro-americké pobočky Virpilu. Ale on to zase nažene na podzim až nažene celé Bělorusko na sběr brambor Šklebící se
 
Ajvn
Úsměv
 
310_cibule
Ajvn napsal:

Cibulko nepodceňuj se. Kup si nějakého vačnatého Virpila a uvidíš jaký budeš čarosřelec. S tím netrefíš jen když budeš chtít. Pozemáky, letáky, plaváky. Nic Ti neunikne!
Na Virpilu je špatná jediná věc: Jeho kouopí podpoříš rusáckou ekonomiku.
Jinak ta firma má před ostatními výrobci asi takový náskok jako Musk v rachejtlích.Úsměv


Když ono to nemá FB, ne? A já si už na to cukání za ta léta zvykl (vím, že někteří říkají, že to není úplně realistické, ale mě to baví). Já vlastně ani nic sestřelovat nepotřebuju. Když jsem ve stíhačce (což je zřídka), hledím si svého a snažím se tvářit nenápadně. Většinou lítám v autobusech a tam se nějaké vykloktané osy tak neberou : ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hot_Dog
1stCL_Fucida napsal:

(jakkoliv všichni, co jej mají, tvrdí, že "zrovna ten jejich je OK"Mrknutí.


Mám ho predelanej na hally (+ spoustu dalších uprav) a tvrdím, že je okŠklebící se

Ale na tyhle novinky se těším, až to bude odzkoušeny, tak asi budu muset něco poriditÚsměv
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
1stCL_Fucida
Richi napsal:

Nj, to jsi psal již dříve, ale jak tedy přesně testuješ onu přesnost? Podle čeho poznáš, že je to na prd?


Bylo to vidět na kniplu v kokpitu, na řízení letadla a ostatně i ve Windows. Nicméně to, co mně vadilo jiní považovali za "neviditelné" Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
Hot_Dog napsal:

1stCL_Fucida napsal:

(jakkoliv všichni, co jej mají, tvrdí, že "zrovna ten jejich je OK"Mrknutí.


Mám ho predelanej na hally (+ spoustu dalších uprav) a tvrdím, že je okŠklebící se


Věřím Úsměv Nejsi ostatně sám, lidé to předělávali na hally celkem často. Já hallový v ruce nikdy nedržel.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AJaromir
Virpil se vyrábí v Litvě. Jen tak pro info.

Adresa sídla je:
UAB VIRPIL
Fortų g. 7, LT-62175 Alytus
Výpis z registru: https://rekvizita...ny/virpil/

Vloni měli čistý zisk 59 297 €

Kancelář mají v Anglii
Unit 9, Horton Court, Hortonwood 50, Telford, Shropshire, TF1 7GY
Upravil/a AJaromir dne 02-07-2024 21:13
 
Ajvn
No tak jestli je tohle konečná verze toho kde se ty klenoty vyrábějí tak neváhejte a virpilujte.
Jsem ochotný věřit tomu, že až tihle borci vyjedou s vibrátorem, tak bude stát zato!Úsměv

PS
Skutečně mi objednané zboží přišlo z Litvy.
 
magot
AJaromir napsal:

Virpil se vyrábí v Litvě. Jen tak pro info.

Adresa sídla je:
UAB VIRPIL
Fortų g. 7, LT-62175 Alytus
Výpis z registru: https://rekvizita...ny/virpil/

Vloni měli čistý zisk 59 297 €

Kancelář mají v Anglii
Unit 9, Horton Court, Hortonwood 50, Telford, Shropshire, TF1 7GY

Tam přesunuli sklady aby se vyhnuli západním sankcím. Kanceláře mají nejen v Anglii ale i v USA.
Jinak sklady v Litvě naplňují z Běloruské většinové výroby, odsud:
https://virpil-co...contact-us
Upravil/a magot dne 02-07-2024 23:15
 
magot
Ajvn napsal:

Skutečně mi objednané zboží přišlo z Litvy.

To každému z EU.
 
Coffin Corner
Virpil nezaložil pobočky v EU a USA kvůli sankcím, ale kvůli jednodušší distribuci a hlavně clům. Prý na to od Litevců, potažmo EU dostali dokonce i nějaké dotace. To samé má VKB, který má pro EU distribuci z Nizozemska.
Každopádně po roce 2022 se Virpilu to "Proudly Lithuanian" dost hodí...
Upravil/a Coffin Corner dne 02-07-2024 23:34
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
Ajvn
Ja znám tu písničku takhle:
Firma je ruská(kde mají kanceláře je fuk).
Montáž se provádí v Bělorusku.
Do EU zboží posílají přez Litvu. (už před válkou) Nemusíš platit daně. Ja jsem ušetřil 3000 Kč.
 
310_cibule
Vaše starosti na moji hlavu.

Má to FFB? Nemá? V tom případě je to rusáckej-bělorusáckej šmejd. Kdyby to mělo FFB, byl by to kvalitní americko-kanadsko-litevský výrobek, který bych si asi pořídil ; ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

29-08-2024 21:30
nová sportovní disciplína Šklebící se https://youtu.be/.
..Y7Ya2IJU4n


09-08-2024 10:21
U příležitosti dnešního dne přeji všem po zbytek roku štěstí jako z Kokury.

08-08-2024 15:00
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. Tak to nezapomeňte oslavit.

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

35,610,338 návštěv