September 28 2024 04:20:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 30

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
vcerejsi polet na AH
312_HeRa
Jojo...po dlouhe dobe jsem se dostal na on-line jeste v dobe, kdy tam nekdo je . Dekuju Tyrlovi a jinym spratelenym jednotkam za kryti 6ky . Bylo to pekny. Nejhezci pro mne byl sestrel Pepana Úsměv

To proste zahreje na dusi Úsměv

S!

EDIT: Jo a taky jsem po tech "letech" trenovani na off-linu po vzletu mohl poprve salutovat jedine dame na nebi(Lucka). Tuuuuze je ty v te kabine sluselo :lucka:
Upravil/a 312_HeRa dne 06-02-2006 11:50
 
312raf.com
Safrik
JJ vcera vybornej polet, timto chci podekovat vsem zucastnenym. Jop jen ti modri by mohli bejt do budoucna trosku ohleduplnejsi vuci malejm nevinejm sturmovikum, kteri letaji nad Stalingradem vyhradne za ucelem rozveseleni posadek nemeckych tanku, nemajici jine postrani umysly, nez prave vyse zminovane pozvednuti moralky nemecke armady.:sm54:Šklebící se
 
Lucka
Děkuji všem zúčastněným za včerejší polet. Měl jenom jednu chybu - musela jsem brzo končit.

Salute! :sm18:
 
1stCL Pepan
[quote]LEGRA_HeRa napsal:
Jojo...po dlouhe dobe jsem se dostal na on-line jeste v dobe, kdy tam nekdo je . Dekuju Tyrlovi a jinym spratelenym jednotkam za kryti 6ky . Bylo to pekny. Nejhezci pro mne byl sestrel Pepana Úsměv





Jo jo musím potvrdit že jsi mě doslova vygumoval z oblhy!!! - pacholku jeden :jamamoto: Nechat se takhle stáhnout Lavočkama k zemi je bota hodná začátečníka a tak jsem si to také zasloužil. Tak už vím jak to vypadá být pěkně natažen - mimochodem kdo byl ten předemnou - pěkná spolupráce S! Podržel jsem ti jak totál lama - počkej Herto máš to u mě!!!:sm45:...:jamamoto:
 
AH_Enty
A nebyl jsem to náhodou já? Jsem padal dolů k zemi se 2 109-tkama za sebou. Dost dlouho mě naháněli u země a kdybych neudělal tu blbost, že jsem se za nimi vrácel, tak bych asi přežil.
Holt, když je člověk nepoučitelnej.:sm54:
 
1stCL Pepan
AH_Enty napsal:
A nebyl jsem to náhodou já? Jsem padal dolů k zemi se 2 109-tkama za sebou. Dost dlouho mě naháněli u země a kdybych neudělal tu blbost, že jsem se za nimi vrácel, tak bych asi přežil.
Holt, když je člověk nepoučitelnej.:sm54:




No to byla jiná scéna - Wutz a Vega - taky se podivovali že ses vracel...Cool
 
CR_PETRAS
TO:Maxxis

Děkuji za pozdrav a také mávám :sm49: akorát jsi první,kdo mi napsal,že si se mnou dobře zalítal :sm4:

Když mi někdo píše,tak většinou modří a to mi sdělují že létám jako PIG :lucka2:

Tím pozdravuji i nejmenované piloty z letky "vládců savany" !!! HOJ :sm5:
 
http://avionika.webpark.cz
1stCL_SaBot
CR_PETRAS napsal:
TO:Maxxis

Děkuji za pozdrav a také mávám :sm49: akorát jsi první,kdo mi napsal,že si se mnou dobře zalítal :sm4:

Když mi někdo píše,tak většinou modří a to mi sdělují že létám jako PIG :lucka2:

Tím pozdravuji i nejmenované piloty z letky "vládců savany" !!! HOJ :sm5:


petrasy to on te nechvalil, to urcite myslel z prdele, pac kazdej vi ze litas jak prase :sm22:
 
312_HeRa
A dneska dalsi Lion Úsměv
Diky vsem
 
312raf.com
1stCL_pbarry
LEGRA_HeRa napsal:
A dneska dalsi Lion Úsměv
Diky vsem


ano, neni nad to nekomu stealnout sestrel ze
 
barryk.webz.cz
1stCL Pepan
LEGRA_HeRa napsal:
A dneska dalsi Lion Úsměv
Diky vsem



A neska dostals potlaměÚsměv - doufám že příště dostane Petras!. Messik je též na černé listině...říkám vám to podobrém - neserte mě soudruzi!!! :sm26:
 
GC3_Messik
1stCL Pepan napsal:
LEGRA_HeRa napsal:
A dneska dalsi Lion Úsměv
Diky vsem



A neska dostals potlaměÚsměv - doufám že příště dostane Petras!. Messik je též na černé listině...říkám vám to podobrém - neserte mě soudruzi!!! :sm26:


Co já... já sem teď lamka. Úsměv Dneska byl dobrý polet. Nejdřív Paulie a pak Farmář. Dalšího jsem přestoupal a taky rozkouřil.. no parádní polet v Migu ve 2 kmÚsměv
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
1stCL Pepan
Messik napsal:
1stCL Pepan napsal:
LEGRA_HeRa napsal:
A dneska dalsi Lion Úsměv
Diky vsem



A neska dostals potlaměÚsměv - doufám že příště dostane Petras!. Messik je též na černé listině...říkám vám to podobrém - neserte mě soudruzi!!! :sm26:


Co já... já sem teď lamka. Úsměv Dneska byl dobrý polet. Nejdřív Paulie a pak Farmář. Dalšího jsem přestoupal a taky rozkouřil.. no parádní polet v Migu ve 2 kmÚsměv



No to teda seš lama!!! Jednak ten rozčazenej sem byl já - tudíž jsi schytal řadu nadávek lam nevyjímaje!!! - a vzápětí ti někdo utnul tvá drzá křidélka - o tom už nemluvíš co?...:jamamoto:
 
1stCL_SaBot
LEGRA_HeRa napsal:
A dneska dalsi Lion Úsměv
Diky vsem


kdyby nezasahnul pbarry v yaku a nedal mi mega davku, kdyz jsem byl v tom lopingu za tebou, tak nevim nevim jak by to s tebou dopadlo :no:

byl jsem tezce poskozenej a barry me nechal letet kouriciho domu. Sestrel patril jemu. Ale co uz.
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 07-02-2006 00:47
 
1stCL_SaBot
Klobouk dolu smekam pred Luckou. Naprosto vybornej figh, kterej bohuzel skoncil pri HO srazkou. Ale tech 5min manevrovani s ni byla opravdu fuska.
 
GC3_Messik
1stCL Pepan napsal:
Messik napsal:
1stCL Pepan napsal:
LEGRA_HeRa napsal:
A dneska dalsi Lion Úsměv
Diky vsem



A neska dostals potlaměÚsměv - doufám že příště dostane Petras!. Messik je též na černé listině...říkám vám to podobrém - neserte mě soudruzi!!! :sm26:


Co já... já sem teď lamka. Úsměv Dneska byl dobrý polet. Nejdřív Paulie a pak Farmář. Dalšího jsem přestoupal a taky rozkouřil.. no parádní polet v Migu ve 2 kmÚsměv



No to teda seš lama!!! Jednak ten rozčazenej sem byl já - tudíž jsi schytal řadu nadávek lam nevyjímaje!!! - a vzápětí ti někdo utnul tvá drzá křidélka - o tom už nemluvíš co?...:jamamoto:


jj vyskočil jsem, ale jelikož pobyt v Migu nízko nad zemí v hejnu BF je skoro jistá smrt byl jsem s tím smířen, resp. nečekal jsem, že i někoho trefím a přestoupu Úsměv
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
1stCL Pepan
1stCL_SaBot napsal:
Klobouk dolu smekam pred Luckou. Naprosto vybornej figh, kterej bohuzel skoncil pri HO srazkou. Ale tech 5min manevrovani s ni byla opravdu fuska.



JJ skutečně to pronesl...Cool
 
1stCL Pepan
Jo Messik - nevyvracím - říkám žes drzý byl jak opice a střílelo ti to - to se musí nechat...Cool
 
GC3_Messik
1stCL Pepan napsal:
Jo Messik - nevyvracím - říkám žes drzý byl jak opice a střílelo ti to - to se musí nechat...Cool


ksakriš, že já zatím slyšel ty nadávky na mě jen převyprávěný, to už má menší grády ale stojí to taky za to. Úsměv
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
1stCL Pepan
Messik napsal:
1stCL Pepan napsal:
Jo Messik - nevyvracím - říkám žes drzý byl jak opice a střílelo ti to - to se musí nechat...Cool


ksakriš, že já zatím slyšel ty nadávky na mě jen převyprávěný, to už má menší grády ale stojí to taky za to. Úsměv



Nic neslyšes - blafuješl!!! - to bys tu tak nevtipkoval...:sm11:
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,028 návštěv