June 13 2024 13:31:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
WAAF forum
Opitze
Treba takovy Gryzlov je chlap. No, sice vasi sedesat kilo i s posteli, ale zenska to neni Pff
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Flan
CSL_Ucho napsal:
Messik napsal:
a co pro ovečky?


Ty nemám, ale zajímalo by mě kde ty je v UL parkuješ? :-)


Huh ! Mi neco uniklo ? Messik a UL ??? Vyděšený
 
Ucho
WT_Flan napsal:
CSL_Ucho napsal:
Messik napsal:
a co pro ovečky?


Ty nemám, ale zajímalo by mě kde ty je v UL parkuješ? :-)


Huh ! Mi neco uniklo ? Messik a UL ??? Vyděšený


Von to tají, asi s náma nechce bydlet v okresu... ;-)
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
GC3_Messik
CSL_Ucho napsal:
WT_Flan napsal:
CSL_Ucho napsal:
Messik napsal:
a co pro ovečky?


Ty nemám, ale zajímalo by mě kde ty je v UL parkuješ? :-)


Huh ! Mi neco uniklo ? Messik a UL ??? Vyděšený


Von to tají, asi s náma nechce bydlet v okresu... ;-)


s váma jo ale s ústeckou většino menšinou neÚsměv
ale jinak je to dobrý město s troškou fantazie i hezké centrum. Nádherné klima s horským vzduchem. atd. atd. Úsměv
Upravil/a GC3_Messik dne 19-01-2006 15:49
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
310_cibule
Ale Opičko, přijď si s náma popovídat, mňau.
 
313_Gryzlov
Tak to prrr Cibule! Na "mňau" tady mám monopol JÁ! :sm41:
 
310_cibule
Tak, vrkůůů vrkůůů, no. Spokojenej?
 
WT_Flan
Messik napsal:
CSL_Ucho napsal:
WT_Flan napsal:
CSL_Ucho napsal:
Messik napsal:
a co pro ovečky?


Ty nemám, ale zajímalo by mě kde ty je v UL parkuješ? :-)


Huh ! Mi neco uniklo ? Messik a UL ??? Vyděšený


Von to tají, asi s náma nechce bydlet v okresu... ;-)


s váma jo ale s ústeckou většino menšinou neÚsměv
ale jinak je to dobrý město s troškou fantazie i hezké centrum. Nádherné klima s horským vzduchem. atd. atd. Úsměv


Jo, a uz tu chybi jenom more. :lol:........
Pockej, pockej, pockej...halt ! Mluvime o tom samem meste ? Šklebící se To prvni chapu, ale to s tou fantazii pak jen v pripade, ze zacne byt bujna na ceste z lokalu na taxik do TP v pozdnich nocnich, pripadne brzkych rannich hodinach. V beznem dni tak bujnou fantazii teda nemam.Šklebící se

V pripade okoli UL, nebo nekterych indiansky nepretvorenych ctvrti a lokalit, by to mohlo platit. .Šklebící se
 
rudidlo
VGR_Lekk napsal:
Zdarec lidí - po zkušenostech vlastních, vyslechnutých a přinesených odjinud, jsme se s pár lidma rozhodli zkusit zachránit naše manželství, vztahy , nebo dokonce nové vytvořit. Vzali jsme to kapku neobvykle, ale snad ne uplně strašně.

je to tady http://www.waaf.i...

a cílem našeho snažení je poskytnout prostor pro naše krásné polovičky a taky možnost je pochopit, případně jim pomoct se podělit o to "břímě" soužití s námi Šklebící se

:sm35:

Za propagaci se omlouvám, za návrhy na zlepšení předem děkuji.

EDIT: páč je to hlavně pro ženský...alespon jim to ukažte kde to najdou :sm6:

VGR_Lekk

Tak a teď mi vysvětli, jak dostat manželku k počítači, abych nemusel použít násilí.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Lekk
CZ_Opitz napsal:
ty vole!!!... Úsměv)) dyt se tam zatim regnuli jenom vsichni mistni uchylaci... kua... to forum je pro zensky! neee, pro vas... vy mate tady.... tak jeste jednou soudruzi, ja tedka zhasnu a vy si smazete ucty, a vratite se zpatky, ano?


Omyl opičáku to forum má dělat mj. i most mezi WAAFkama a pilotama. Je to zřejmé i ze sekce SEZNÁMENÍ ..takže nech rozsvíceno soudruhu.
 
rudidlo
VGR_Lekk napsal:
Omyl opičáku to forum má dělat mj. i most mezi WAAFkama a pilotama. Je to zřejmé i ze sekce SEZNÁMENÍ ..takže nech rozsvíceno soudruhu.


Nevím, jestli jsem Tvůj post pochopil správně - to si budeme jako správní eskymáci vyměňovat manželky ?Šklebící se
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Lekk
Tak a teď mi vysvětli, jak dostat manželku k počítači, abych nemusel použít násilí.


Nutit to nejde...ale když bude držkovat stačí jednoduchá odpověd..máš na to svoje stránky...výsledek ti zaručí už jenom přirozená a ničím nezničitelná zvědavost.:sm35:
 
Lekk
rudidlo napsal:
VGR_Lekk napsal:
Omyl opičáku to forum má dělat mj. i most mezi WAAFkama a pilotama. Je to zřejmé i ze sekce SEZNÁMENÍ ..takže nech rozsvíceno soudruhu.


Nevím, jestli jsem Tvůj post pochopil správně - to si budeme jako správní eskymáci vyměňovat manželky ?Šklebící se


Hmm..zajímavá myšlenka...ale já nepsal jestli jsou free.nebo ne...ostatně..pokecem si asi sotva vyměníš squaw tak jak si to představuješ :sm19:
 
rudidlo
VGR_Lekk napsal:
Tak a teď mi vysvětli, jak dostat manželku k počítači, abych nemusel použít násilí.


Nutit to nejde...ale když bude držkovat stačí jednoduchá odpověd..máš na to svoje stránky...výsledek ti zaručí už jenom přirozená a ničím nezničitelná zvědavost.:sm35:
Ty jsi mě nepochopil! U nás doma je počítač nepřítel číslo 1! Už jen proto, že jsme jich měli stejný počet jako vysavačů (těžká konkurence) to jeden Cyrix psychicky nevydržel a odstěhoval se ke tchýni. Teď držíme frontu jen se dvěma AMDéčky.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Lekk
Hmm..my máme jen jeden vysavač a taky jeden comp...a stejně se dokážeme dohodnout...v tvém případě bych možná zaujal pozice v zákopech práce :-) Někdy at děláš co děláš..tak nic nesvedeš...ale zkoušet se to musí porád.:sm23:
 
Tajpan
VGR_Lekk napsal:
Tak a teď mi vysvětli, jak dostat manželku k počítači, abych nemusel použít násilí.


Nutit to nejde...ale když bude držkovat stačí jednoduchá odpověd..máš na to svoje stránky...výsledek ti zaručí už jenom přirozená a ničím nezničitelná zvědavost.:sm35:


mám obavy , že ste to nedomysleli i to forum. Mrknutí
povedzme že sa vám podarí dostať zákonné polovičky k PC.
Ale čo potom?
je velmi pravdepodobné , že by ste ich potom od PC neodtrhni, a už si nezalietali. Šklebící se A to by bolo škoda, prísť o tolko skvelých pilotov.!!:lol::lol:
Lebo ako sa hovorí: Kam nemôže čert , pošle ženu. Mrknutí

takže radím , VyděšenýPATRNE!!!

Lebo potom , sa tu možno objaví vlákno :Ako dostať drahú polovičku od PC , ked si chcem zalietať IL2!!???

A tu bude každá rada dobrá. :sm27::sm6::sm29::sm6:
 
1stCL_Jamamoto
WT_Flan napsal:
Messik napsal:
CSL_Ucho napsal:
WT_Flan napsal:
CSL_Ucho napsal:
Messik napsal:
a co pro ovečky?


Ty nemám, ale zajímalo by mě kde ty je v UL parkuješ? :-)


Huh ! Mi neco uniklo ? Messik a UL ??? Vyděšený


Von to tají, asi s náma nechce bydlet v okresu... ;-)


s váma jo ale s ústeckou většino menšinou neÚsměv
ale jinak je to dobrý město s troškou fantazie i hezké centrum. Nádherné klima s horským vzduchem. atd. atd. Úsměv


Jo, a uz tu chybi jenom more. :lol:........
Pockej, pockej, pockej...halt ! Mluvime o tom samem meste ? Šklebící se To prvni chapu, ale to s tou fantazii pak jen v pripade, ze zacne byt bujna na ceste z lokalu na taxik do TP v pozdnich nocnich, pripadne brzkych rannich hodinach. V beznem dni tak bujnou fantazii teda nemam.Šklebící se

V pripade okoli UL, nebo nekterych indiansky nepretvorenych ctvrti a lokalit, by to mohlo platit. .Šklebící se


Pche, nevím které jiné městské centrum se může pochlubit tím, že má na hlavním náměstí vanu...a jakou!!!!Šklebící se

Jeden komunistický primátor kdysi prohlásil, že UL je město těch, kteří se ještě neodstěhovali....já se odstěhoval....ale na UL nedám dodnes dopustit...
 
1stCL_Jamamoto
WT_Flan napsal:
Messik napsal:
CSL_Ucho napsal:
WT_Flan napsal:
CSL_Ucho napsal:
Messik napsal:
a co pro ovečky?


Ty nemám, ale zajímalo by mě kde ty je v UL parkuješ? :-)


Huh ! Mi neco uniklo ? Messik a UL ??? Vyděšený


Von to tají, asi s náma nechce bydlet v okresu... ;-)


s váma jo ale s ústeckou většino menšinou neÚsměv
ale jinak je to dobrý město s troškou fantazie i hezké centrum. Nádherné klima s horským vzduchem. atd. atd. Úsměv


Jo, a uz tu chybi jenom more. :lol:........
Pockej, pockej, pockej...halt ! Mluvime o tom samem meste ? Šklebící se To prvni chapu, ale to s tou fantazii pak jen v pripade, ze zacne byt bujna na ceste z lokalu na taxik do TP v pozdnich nocnich, pripadne brzkych rannich hodinach. V beznem dni tak bujnou fantazii teda nemam.Šklebící se

V pripade okoli UL, nebo nekterych indiansky nepretvorenych ctvrti a lokalit, by to mohlo platit. .Šklebící se



Pche, nevím které jiné město se může pochlubit tím, že má na centrálním náměstí vanu!Šklebící se

Kdysi jeden komunistický primátor prohlásil, že UL je město těch, kteří se ještě nestačili odstěhovat...já se odstěhoval, ale na UL nedám dopustit...
 
Lekk
mám obavy , že ste to nedomysleli i to forum.
povedzme že sa vám podarí dostať zákonné polovičky k PC.
Ale čo potom?
je velmi pravdepodobné , že by ste ich potom od PC neodtrhni, a už si nezalietali. A to by bolo škoda, prísť o tolko skvelých pilotov.!!
Lebo ako sa hovorí: Kam nemôže čert , pošle ženu.

takže radím , PATRNE!!!

Lebo potom , sa tu možno objaví vlákno :Ako dostať drahú polovičku od PC , ked si chcem zalietať IL2!!???

A tu bude každá rada dobrá.


naopak je to domyšleno až k dokonalosti...jelikož tím ti právě díáme do ruky argument proč máš nárok na počítač..když ona je tam furt :sm5:
 
GC3_Messik
1stCL_Jamamoto napsal:
WT_Flan napsal:
Messik napsal:
CSL_Ucho napsal:
WT_Flan napsal:
CSL_Ucho napsal:
Messik napsal:
a co pro ovečky?


Ty nemám, ale zajímalo by mě kde ty je v UL parkuješ? :-)


Huh ! Mi neco uniklo ? Messik a UL ??? Vyděšený


Von to tají, asi s náma nechce bydlet v okresu... ;-)


s váma jo ale s ústeckou většino menšinou neÚsměv
ale jinak je to dobrý město s troškou fantazie i hezké centrum. Nádherné klima s horským vzduchem. atd. atd. Úsměv


Jo, a uz tu chybi jenom more. :lol:........
Pockej, pockej, pockej...halt ! Mluvime o tom samem meste ? Šklebící se To prvni chapu, ale to s tou fantazii pak jen v pripade, ze zacne byt bujna na ceste z lokalu na taxik do TP v pozdnich nocnich, pripadne brzkych rannich hodinach. V beznem dni tak bujnou fantazii teda nemam.Šklebící se

V pripade okoli UL, nebo nekterych indiansky nepretvorenych ctvrti a lokalit, by to mohlo platit. .Šklebící se



Pche, nevím které jiné město se může pochlubit tím, že má na centrálním náměstí vanu!Šklebící se

Kdysi jeden komunistický primátor prohlásil, že UL je město těch, kteří se ještě nestačili odstěhovat...já se odstěhoval, ale na UL nedám dopustit...



Jó vana to je zázrak, nebo když sundali informační tabulku velkou cca 10x10 metrů z magistrátu tak se nám zase oživili starý časy. Tak velkej srb a kladivo jen tak neuvidíš. Mrknutí
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

10-06-2024 18:49
Těžko se od takových lidí vzdálit, jsou všude a rozptyl je víceméně rovnoměrný Šklebící se A jaká konspirace Jaromíre? Ať se pobavíme Úsměv

08-06-2024 14:53
A přitom jste vlastně stejní.

07-06-2024 16:55
Ne, můj cíl ho není vytrestat, ale co nejvíce se vzdálit od takových lidí.

07-06-2024 11:10
Jo, dej výpověď, tím ho opravdu vytrestáš nejvíce. Šklebící se

35,031,841 návštěv