June 13 2024 18:49:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
prodej originálu
CW_boZZda
No zase az tak agresivni to nebylo. Kazdopadne me stve, kdyz tady nekdo kazi cenu! No a to tady chlapci delate!
 
http://www.czechwings.com/
Ucho
Bozzďo, tohle je forum ne inzece, prodejce nemůže čekat, že mu do toho nebude nikdo mluvit...
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
57MH_Zvire
CVS_boZZda napsal:
Já?
To vy tady regulujete cenu, přitom nemáte zájem. Nechte to na poptávce. Ta si dovede cenu vytvořit sama! Takový rady typu to bych za tu cenu nekoupil. Na aukci taky nepudes a nebudes jim kecat, ze bys dal tolik a tolik kdybys cirou nahodou mel zajem. O cene se vzdycky bavi jen ti, kterych se to tyka. No a jak jsem si vsiml, tak nikoho z tohoto vlakna se to zatim netyka, ale popsalo se toho uz hafo :rolleyes:


Noooo.... s tím bych si dovolil nesouhlasit. Na aukci se takhle sundává navržená cena dolů.
 
airspace.cz
Rapier
Messik napsal:
No chtít dobírku :no: Mrknutí Copak, že prodaváš? IL už nebaví?


1)nestíhám se věnovat 4 leteckým simulátorům. Pro mě je priorita LOCK ON Flamming Cliffs a Falcon 4.0.

2)přestal jsem létat online s letkou -1st Czech Lions před cca 6 měsíci

3)jsem soutěživý typ a ve Sturmoviku je třeba mít stovky, ne-li tisíce nalítaných hodin abys byl ESO. Zatím co v LOCK ON:FC nebo Falconu umím dogfight velmi slušně, u Sturmovika jsme se na tuto úroveň nikdy nedopracoval (dle mojí představy), ačkoliv to byl můj záměr. Létat dogfight s F-16 nebo Su-27 je úplně o něčem jiném, než s např. BF-109/Fw-190.

4)Czech War zanikla a já ztratil motivaci létat, dogfighty mě pomalu přestaly bavit. Ačkoliv svoje kouzlo mají dodnes, cítím se "flustrovaný" pilotním uměním některých jedinců v letce.

5)úroveň pilotů v 1st Czech Lions je natolik vysoká, že dosáhnout jejich umění abych byl pořádným soupeřem=stovky hodin, což nemám.
 
Rapier
57MH_Zvire napsal:
Nechci ti bát iluze, ale víš za kolik se dá koupit Gold verze?

vím za 899Kč obsahuje datadisk ESA ale není v pěkné krabici jako ty moje Úsměv
 
Rapier
Messik napsal:
313_OTU_Volume napsal:
také se mi zdá ta cena úměrná....

na zvířecím linku gold 899 a pacifik za 850


mnoo přesto je to neúměrné, již použité a dát to o 2 stovky levněji.. může to být škráblé, potrhaná krabička je to jako koupit 3 měsíce jetou oktávku o 15 000 levněji... můj názor. Dle mého soudu je reálná cena cca 1000 kč. Ale prodat se vždy člověk snaží za co nejvíc.. nakupující zase za co nejmíň Úsměv


1) mám simulátor ve 100% stavu - doslova. Krabice, CD, manuály, referenční karty atd,...
2) nabízím krabicovou verzi IL-2FB+ESA, nikoliv DVD Gold. Za hezku krabici se také platí.
3) cena je věcí prodávajícího a ten neprodá za 1000Kč simulátor do kterého dal 990+650+990Kč. To si jej raději nechá, dál vystavený na skříni nebo jej dá do krabice a šup sním do sklepa. Znalec a milovník Ila možná koupí, jiní budou mít kecy o vyčůrankovi.
2) cena je věcí názoru, podbízet se nebudu, raději to dám do sklepa.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

10-06-2024 18:49
Těžko se od takových lidí vzdálit, jsou všude a rozptyl je víceméně rovnoměrný Šklebící se A jaká konspirace Jaromíre? Ať se pobavíme Úsměv

35,033,089 návštěv