September 28 2024 08:15:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.11.1 Patch
magot
@Robo
fakt se to tam není?
 
Robo
magot napsal:
@Robo
fakt se to tam není?


Ja neviem, ja tu cesku lokalizaciu nepouzivam. Subory som daval na SVN asi mesiac dozadu, aj som to skusil hodit na CS, ale nemal som s cim porovnat - ale islo to. Potom bola este jedna zmena, ked sa pridala nejaka funkcia do HUD, to bolo tak tyzden pred RCckom. Fakt neviem, subory som len uploadoval, neviem ani ake boli chyby v tej povodnej lokalizacii.
 
TozziFan
Není tam. Tedy čeština tam je , ale ne ta opravená. Vím, pro většinu z vás není potřeba protože spíkujete, ale spoustu z nás ne. Jednalo se spíš o drobné opravy (chybné písmeno, či chybějící překlad typu roznětek). Tak snad ve 4.12, když bude zájem ze strany DT.
 
Robo
TozziFan napsal:
Není tam. Tedy čeština tam je , ale ne ta opravená. Vím, pro většinu z vás není potřeba protože spíkujete, ale spoustu z nás ne. Jednalo se spíš o drobné opravy (chybné písmeno, či chybějící překlad typu roznětek). Tak snad ve 4.12, když bude zájem ze strany DT.


Jasne ze to je zaujimave zo strany DT - ja som to tam dal, ale z nejakeho dovodu sa to nedostalo do finalnej verzie. Cisto moja chyba, neskontroloval som Smutný Urcite to bude v 4.12!
 
Pavel
-Plha se hlásí !
-Mám dotaz ..

Blow up flaps pro F4U a F6F. Co to je ? Klapky co se samy zatáhnou ?
Podle materiálů dostupných na netu by měly, ale ve hře se tak jejich klapky nechovají (zkoušeno do cca 300 km/h). Krom toho při vysunutí do Landing polohy nepřestanou syčet.

Dělám něco špatně ?
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
Lavo
Funguju korektne 1000-krat som testoval . Ano su samozatahovacie . bug so sycavym zvukom je stary ako Sturm sam....
 
OREL_Otecko
Mod Activator 0.001 Alfha for 4.11m funguje i pro tento patch.

ÚsměvÚsměv
 
cyberolas
Tak jaké jsou dojmy z úprav FM a hlavně DM? Stačí malý zásah a jdeme do vývrtky, Šturmoviky sundaváme raz dva, stačí pár zásahů...je to tak blíže k realitě?Smutný Byl tohle záměr nebo na to navážou další změny, které to upraví? Nebo se to celé zdá jenom mě?
Upravil/a cyberolas dne 28-04-2012 20:44
 
Robo
cyberolas napsal:
Tak jaké jsou dojmy z úprav FM a hlavně DM? Stačí malý zásah a jdeme do vývrtky, Šturmoviky sundaváme raz dva, stačí pár zásahů...je to tak blíže k realitě?Smutný Byl tohle záměr nebo na to navážou další změny, které to upraví? Nebo se to celé zdá jenom mě?


Ano, zda sa to len tebe Zamračený Nic take sa v 4.11.1 nemenilo.
 
1stCL_Fucida
Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Robo
1stCL_Fucida napsal:
Šklebící se



Tak ono sa lahko stane, ze po patchi clovek vnima rozne zmeny - casto placebo efekt. Ohladom toho, co cyberlolas popisuje sa rozhodne nic nemenilo. Jedine co ma napada je presne opacny efekt - odstranil sa storocny bug ked po zasahu granatom do kridla sa ero pretocilo okolo vlastnej osi ako vrtulka z jarmoku. Ten efekt bol rovnaky na priamy zasah flakom, Mk108 ale aj 20mm granat. Teraz sa to nestava a energia narazu je prepocitana podla energie strely. Ja tomu moc nerozumiem, ale prax je, ze trafis B-17 do konca kridla s 20mm kanonom, tak uz neurobi barel roll cez pol oblohy.
 
cyberolas
Je to možné. Taky jsem tady něco četl o páskování munice-že by i tohle nějak přispělo? Mám za sebou tak tři lety na Sturmoviky a zdálo se mi, že méně vydrží. Taky jsem viděl, jak AI vývrtku po zásahu srovnalo, ale nad zemí se do ní zase dostalo a bác! No, byl to zážitekŠklebící se
 
Robo
cyberolas napsal:
Je to možné. Taky jsem tady něco četl o páskování munice-že by i tohle nějak přispělo? Mám za sebou tak tři lety na Sturmoviky a zdálo se mi, že méně vydrží.


Strielali na teba nejaki Americania?

cyberolas napsal:Taky jsem viděl, jak AI vývrtku po zásahu srovnalo, ale nad zemí se do ní zase dostalo a bác! No, byl to zážitekŠklebící se


To robim bezne a ani nie som AI Šklebící se
 
cyberolas
Nene, lítám na východě proti Lavočkám
 
Koty
Šklebící se Tak dvacky, třicítky a FlAK? Mě se to povedlo s B-534 vs. J8A (AI)
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Robo
cyberolas napsal:
Nene, lítám na východě proti Lavočkám


No tak tych sa asi zmena paskovania v .50 cal tykat moc nebude. Mrknutí
 
GC3_Messik
Robo napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Šklebící se



Tak ono sa lahko stane, ze po patchi clovek vnima rozne zmeny - casto placebo efekt. Ohladom toho, co cyberlolas popisuje sa rozhodne nic nemenilo. Jedine co ma napada je presne opacny efekt - odstranil sa storocny bug ked po zasahu granatom do kridla sa ero pretocilo okolo vlastnej osi ako vrtulka z jarmoku. Ten efekt bol rovnaky na priamy zasah flakom, Mk108 ale aj 20mm granat. Teraz sa to nestava a energia narazu je prepocitana podla energie strely. Ja tomu moc nerozumiem, ale prax je, ze trafis B-17 do konca kridla s 20mm kanonom, tak uz neurobi barel roll cez pol oblohy.


super na to se těším, zrovna včera jsem na to nadával. Po jednom zásahu do konce křídla jsem Pe-8 udělal barel roll až do lesa. Mrknutí
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Ajvn
Čauky.
Prosím Vás platí změna páskování 50cal pro všecny letadla nebo jenom pro některé?
No ať tak či tak žádnou změnu jsem zatím nezaznamenal.
Jinak v každém případě díky za patch je to dobré.ÚsměvMrknutí
 
clone9cz
TozziFan napsal:
Mno, určitě to stálo spoustu času a námahy, jen ještě opravit tu českou lokalizaci a jsem spokojen.


Musíš napsat kde přesně a co, jinak programátor, který programuje, bude hledat chybějící háček nad c. Sakra, vidim, napíšu do texťáku chybu a pak co tam má být, ne ? Aby ti ruka neupadla.
Mrknutí
 
http://www.wwii-illusion.net
Robo
clone9cz napsal:Musíš napsat kde přesně a co, jinak programátor, který programuje, bude hledat chybějící háček nad c. Sakra, vidim, napíšu do texťáku chybu a pak co tam má být, ne ? Aby ti ruka neupadla.
Mrknutí


Tak aby som pravdu povedal, TozziFan ruku k dielu prilozil a neodpadla mu - poslal vlastnorucne opravene subory, akurat sa nedopatrenim nedostali do patchu - zatial.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,089 návštěv