September 28 2024 18:20:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
CZ_AH_Dedicated versus verze hry a MODs...
313_OTU_oblak
Tozzi, co se ti nezdá?

furt lepší když mají všichni stejnou hru, byť v určitých ohledech nepřesnou (jak v čem pro koho...) než když mají všichni svou verzi, každý jinak létající stejné letadlo....

vždycky to tak dopadne....že někdo toho že může něco přidat zneužije ke pokur*ení hry...
 
LEON_CZ
AH_Enty napsal:
Jelikož se nám v posledních týdnech neustále ztrácí chatovací řádek (resp. není reakce na příkazy) bude nejpozději 4.10.2009 zapnuta verze na kontrolu originálu bez modů. Dle všeho je to způsobováno zvenku, v PC nejsou žádné chyby zapsány.
Pokud celý týden bude chat reagovat, nic se měnit nebude, ale moc tomu nevěřím, nejpozději do 2 dnů po restartu reakce na příkazy přestanou.


To by pak server jel jako CRT=2 opravdu jen s čistou hrou, nebo by se šlo připojit i se SuperPackem nebo s Ultrou v jejich režimu CRT=2 COMPATIBLE ?
 
http://www.virtualnipilot.cz/
TozziFan
313_OTU_oblak napsal:
Tozzi, co se ti nezdá?

furt lepší když mají všichni stejnou hru, byť v určitých ohledech nepřesnou (jak v čem pro koho...) než když mají všichni svou verzi, každý jinak létající stejné letadlo....

vždycky to tak dopadne....že někdo toho že může něco přidat zneužije ke pokur*ení hry...


právě naopak, asi se mi to zdá...pořád někdo brečí, že AAA dělá to a Ultra zas to...kua tak ať si spustěj vlastní server s vlastnímy podmínkamy a hotovo. Mě taky štve že Ila lidi kurvěj modama, ale co naplat, zas tam jsou nové stroje, mapy atd., ale to je už OT... jen jsem chtěl chci říct, že mají lidi na výběrMrknutí
Upravil/a TozziFan dne 26-09-2009 10:29
 
AH_Enty
Po včerejším restartu to zatím drží. Uvidíme jak to bude vypadat dál, ale problémy jsou způsobovány opravdu z venku a dost lidem se to nelíbí. Jsou mezi námi holt lidé, kteří se nespokojí s prací jiných a ještě si to sami upraví. A mě to s nima nebaví lítat, bo nemám proti nim šanci.

Takže pokud bude tento trend ještě týden pokračovat, holt pojedeme na čistou 4.08.
 
MK_Paja
AH_Enty napsal:
Jelikož se nám v posledních týdnech neustále ztrácí chatovací řádek (resp. není reakce na příkazy) bude nejpozději 4.10.2009 zapnuta verze na kontrolu originálu bez modů. Dle všeho je to způsobováno zvenku, v PC nejsou žádné chyby zapsány.
Pokud celý týden bude chat reagovat, nic se měnit nebude, ale moc tomu nevěřím, nejpozději do 2 dnů po restartu reakce na příkazy přestanou.

Tahle "chyba" se projevovala už mnogo let tomu nazad, můžeš být klidný.FBD fachčí ale nebaví se s pilotama. Minimálně dva roky nazpět už se to dělo.
 
Hoper
Pájo, já myslím, že tohle Enty ví - už minimálně proto, že pak se musel server restartovat...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Jirka
AH_Enty napsal:
Po včerejším restartu to zatím drží. Uvidíme jak to bude vypadat dál, ale problémy jsou způsobovány opravdu z venku a dost lidem se to nelíbí. Jsou mezi námi holt lidé, kteří se nespokojí s prací jiných a ještě si to sami upraví. A mě to s nima nebaví lítat, bo nemám proti nim šanci.

Takže pokud bude tento trend ještě týden pokračovat, holt pojedeme na čistou 4.08.


Čistej IL. No konečně. Úsměv
 
AH_Enty
Už jsem to musel zase restartovat. Vydrželo to jen do včerejšího večera.
Takže to asi bude jasný. Ještě týden.Smutný
 
310_Podrs
Třeba u serveru Zeke vs Wildcat jsem si ničeho podobného nikdy nevšiml a to tam jsem relativně často..jede stejně jako AH_Dedicated na 4.08 MOD..Co zkušebně zapnout to Cé Er Té Dva?
 
http://www.310raf.com
311_Tank
Moh by mi nekdo priblizit z ceho ten vypis tech motoru presne je a co to vlastne znamena ? ie neni to treba jen pro pro letadla v novejch slotech ?
 
313_OTTO
hmm CRT2??? Páni z polskejch letek mi mezi řečí kdysi prozradili, že můžeš mít CRT zapnutý jak chceš, ale že tak i tak se to dá obejít. jak to nevim, nechci se do toho šťourat. Ale pánové tomu docela rozuměj Mrknutí Ne že by byli číteři, ale někteří se to snažej pochopit.

Jirko, naprostej souhlas, ZPĚT K 4.08 A PŘESTAŇTE KURVIT ILA!!!!!!!!!!

Hmmm už zase agituju Smutný
Ale když mě to tak sejří
Upravil/a 313_OTTO dne 27-09-2009 22:27
 
310_Podrs
Já taky neříkám že CRT=2 zamezí nějakému cheatování ale možná zamezí mizení chatovacího řádku, páč na Zeke CRT=2 zapnuté mají a chatovací řádek jim tam očividně nemizí... Úsměv
 
http://www.310raf.com
Panek
311_Tank napsal:
Moh by mi nekdo priblizit z ceho ten vypis tech motoru presne je a co to vlastne znamena ? ie neni to treba jen pro pro letadla v novejch slotech ?


Je to jen částečný výpis z částečného výcucu, který provedl jeden ruský "modař". Respektive, jedná se o člověka, který spolupracuje na MODu pro válku AFWIII (jeden z autorů AFW). Prostě se při tom podíval jestli AAA mod neupravuje letadla. Hodil tam výcuc německejch motorů.
Zde je víc:
http://by-airforc...621&page=2

Jinak CRT=2:

Já hosutji AFW a kluci z JG1 mi říkali, že se na mne napojili s MODama.
Pak mne jednou právě Polák obvinil, že cheatuji. To tak bejvá, když dostanou výprask. Ale rozhlásil o mne fámu, že létám jen jako HOST**, a že to mám upravené. Tak se mnou červení přestali létat. Já zase naoplátku nelétám, když hostuje 300_LUKAS, tak to prostě některé večery na AFW vypadá tak, že v jednom sloupci čekají modří na rudé a ve vedlejším opačně. Ale spolu nepoleží. Šklebící se

** Mimochodem jsem většinů svých misí odhostoval právě proto, že mne spousta pilotů bralo jako solidního hosta (pingy, restart bez keců atd..., navíc znám hodně pilotů ještě jako RED a hodně pilotů jako BLUE). A pak přijde jeden, který tam je cca 2 měsíce a takle mne pomluví.

MODy dle mého názoru zabily války, protože paranoja o prntscr se rozšířila na mnohem větší pole - na MODy.
Upravil/a Panek dne 28-09-2009 08:13
 
311_Tank
Ne ze bych byl expert vnitrnosti ila sem nikdy nevidel ale ze se ty motory jmenujou jinak mi prave prijde ze sou to motory pro novy era, o kterech si myslim ze jejich FM je dost optimistickej ala 190A3 Me410 atd ..

Whatever Úsměv
 
Panek
Tanku, jdi na ten odkaz a uvidíš, že je tam toho víc, a že většina názvů jsou stejné.
 
LesniHU
Panek napsal:
Je to jen částečný výpis z částečného výcucu, který provedl jeden ruský "modař". Respektive, jedná se o člověka, který spolupracuje na MODu pro válku AFWIII (jeden z autorů AFW). Prostě se při tom podíval jestli AAA mod neupravuje letadla. Hodil tam výcuc německejch motorů.
Zde je víc:
http://by-airforc...621&page=2
Nojo, JENZE i z toho vypisu fc (ktery je pomerne malo uzitecny, kdyz nepise cisla radku) je videt, ze tady
***** BMW_800_Series.408.emd
StartStopName std_e
[BMW801D-2_A4]
HorsePowers 1460
BoostFactor 1.1
***** BMW_800_SERIES.AAA.EMD
StartStopName std_e
[BMW801D-2_A3]
HorsePowers 1610
BoostFactor 1.1
*****
zacal byt vzajemne srovnavan A3 proti A4 a ne stejne motory proti sobe. To se pak tahne az do konce, [Ha-45-21] z jednoho je porovnavan proti [BMW801D-2_F8] druheho a Ha45 druheho na konci vyleze solo bez sveho protejsku. To se pak zase neni tak moc co divit, ze vyjdou rozdilne.
 
Panek
Jde o to, ať si to každý rozbalí a porovná.
 
Hiltos
A jak si to muze kazdy rozbalit a porovnat?
 
Panek
No to nevím, ale prý to jde lépe rozbalit, než sbalit do funkčního stavu. Ale možná stačí napsat těm, kdo to rozbalili.
 
3BAP_Bugs
Panek napsal:
Jinak CRT=2:

Já hosutji AFW a kluci z JG1 mi říkali, že se na mne napojili s MODama.
Pak mne jednou právě Polák obvinil, že cheatuji. To tak bejvá, když dostanou výprask. Ale rozhlásil o mne fámu, že létám jen jako HOST**, a že to mám upravené. Tak se mnou červení přestali létat. Já zase naoplátku nelétám, když hostuje 300_LUKAS, tak to prostě některé večery na AFW vypadá tak, že v jednom sloupci čekají modří na rudé a ve vedlejším opačně. Ale spolu nepoleží. Šklebící se

** Mimochodem jsem většinů svých misí odhostoval právě proto, že mne spousta pilotů bralo jako solidního hosta (pingy, restart bez keců atd..., navíc znám hodně pilotů ještě jako RED a hodně pilotů jako BLUE). A pak přijde jeden, který tam je cca 2 měsíce a takle mne pomluví.

MODy dle mého názoru zabily války, protože paranoja o prntscr se rozšířila na mnohem větší pole - na MODy.


Ja ti , Pánku, stále verím a poletím s tebou ako hostom kedykoľvek.Mrknutí
Pakovia z 300_ sú u nás tiež všeobecne známi a napriek tomu, že lietajú za červených, pokiaľ je iné východisko, s nimi nelietam.

Add server AH, bolo by fajn mať server s čistým ILom, kde mám pocit, že je všetko košer s rovnakými podmienkami pre každého, ale som skeptický v tom, či je to dnes ešte možné.
A zasa je tiež na zamyslenie, prečo server, hen za rohom, má tak nestabilné pripojenie resp. množstvo "šumu" a prečo na servroch Zeke vs Wild resp. Spit vs 109s je to pripojenie stabilnejšie, bez väčších logov či duchov.
 
http://3iap.org
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,586 návštěv