September 28 2024 06:24:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 18

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
NOVACEK
Joe Hallenbeck
No Hurri a Spit meli ve skutecnosti pouze dvoupolohove klapky. Takze nejake polohovani na kolecko je defuckto mimo realitu.
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 22-02-2009 12:14
313_FlyBoy
RY-C
 
Pedrooza
takže to létáš pouze na zavřeno a Land?
Může mi někdo poradit jak je to s těma otáčkama a plnícím tlaku viz můj dotaz výše?
 
606_Temp
Plnej plyn a plny otacky vrtule ti daj ve sturmovi dycky plnej vykon. Jen kdyz potrebujes chladit motor, tak snizuj jedno, druhe, ci oboje.

Ohledne klapek u spojeneckych letadel - spit to neumi, ale tam tak nejak neni potreba davat combaty, jedine by jsi chtel pretocit jineho spita Vyděšený
A hodne spojeneckych letounu umi ruzne pozice klapek, ke zle strane bych se k vuli tomu rozhodne nepridaval! Šklebící se

"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Pityy
Jak je to s tim nastavovanim listu ja to mam sift 1 234 a kdyz to dam tak se nic nedeje. poradte leas nekdo.
 
1stCL_Fucida
pityy napsal:
Jak je to s tim nastavovanim listu ja to mam sift 1 234 a kdyz to dam tak se nic nedeje. poradte leas nekdo.


No už ti to psal Tempík Úsměv
Nejvyšší výkon, tedy i rychlost a akceleraci/stoupavost ti zajistí vrtule nastavená na 100% a maximální možný výkon motoru. A je úplně jedno, jestli stoupáš, klesáš, točíš, startuješ..cokoliv.
A opět jak psal Tempík - otáčky vrtule, resp. plnicí tlak (plyn) snižuješ proto, abys snížil zatížení motoru. Tedy v ILovi především abys nepřehříval motor a nezbavil se moc rychle benzinu na palubě Úsměv

Pedrooza napsal:
Ja bych taky radši polohy jak na Befku.....ještě jsem se nerozhodl k jaké straně se přidám,ale tohle si určitě napíšu jako plus pro Wehrmacht.
Další věc je kde budou chtít dalšího troubu co si z misí dělá víc navigační lety než souboje, protože mu všeci uletí a nepozna kdo je kdo.....tak se tam jen tak plantá do počtu Úsměv


Hlavní je se pevně rozhodnout, v čem a za koho chceš lítat. Nějaké změny strany..přechody mezi letkami sem a tam. To není úplně populární poté, co by ti nějaký kolektiv natloukl do hlavy spoustu užitečných věcí Úsměv

BP_Rufu napsal:
Lioni se tě rádi ujmou poslední dobou maj hodně nováčků.


No nevím nevím. Momentálně jsou Lioni dost plní.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Pityy
chtel jsem se zeptat jak se ukladaji videa ze hry v jakem programu je pak mohu prehravat? primo nekde v ilovi?
 
1stCL_Fucida
pityy napsal:
chtel jsem se zeptat jak se ukladaji videa ze hry v jakem programu je pak mohu prehravat? primo nekde v ilovi?


Možnosti jsou dvě - buď si v nastavení ovládání nastavíš nějakou klávesovou zkratku pro zapnutí a vypnutí nahrávání, nebo po skončení mise dáš uložení "tracku". Obojí pak lze přehrát přímo v ILovi, je tam nějaký odkaz Vidos, nebo tak něco.
Pokud chceš přehrát mimo ILa, tak musíš použít nějaký grabovací program.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Pityy
Diky moc Mrknutí
 
310_Podrs
1stCL_Fucida napsal:

...Nějaké změny strany..přechody mezi letkami sem a tam...


Ale taky by se našly a dokonce i několikanásobné...na sever...a na jih...a na sever...a na jih! Šklebící se
 
http://www.310raf.com
MK_KaiN
Ukaž, taky si to zkusím.

Nóó jóó!!! Šklebící se
 
WT_Schmouddle
Du na sever a jdu na jih!

Nejlepší je chytit se nějaké sekty. Rychle tak pochopíš, že než kvrdlání s joyem je MNOHEM lepší prznění panen...Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Panek
až po pivu
 
czs_scharck
clone9cz napsal:
... a dalsi koleckar na spitu, jednou vam to ten oleg uz bude muset zatrhnoutÚsměv

. . . mě by jen tak pro zajímavost zajímalo, jak tenká je u tohohle hranice mezi nastavením ve hře a cheatem ?
Je totiž dost rudých . . . a to jsem asi neměéél Šklebící se . . . kteří to normálně a běžně začali používat nikoliv k přetočení jiného Spita ale k výhodě nad modrými.
Někdo si to nastavil na myš, jiný na pedály Saitek a jiný nejmenovaný výrobce pedálů a pilot s obrovským nickem to dokonce prezentuje na svých stránkách - že to ty jeho pedály mají, umějí a je to pro Spita/Hurrika.
To bude horko . . . Cool
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Pedrooza
Počkat takže chápu dobře že se to bere jako podvod?
Jestli jo,tak to zruším,ale co pak budu používat na start např z letadlovky.....?
Ale přijde mi to divné, protože i Offline si letadla přede mnou dají klapky na start, mi netvrďte že startují s klapkama v poloze pro přistání, vždyť to vživotě neodlepím Pff
 
606_Temp
seafira Mrknutí (a jinak to odlepis v pohode i bez klapek)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
czs_scharck
Co ti k tomu mám říct Pedroozo . . . ?
On rozumí jejich strojům, já dělám do včel. Pff

Joe Hallenbeck napsal:
No Hurri a Spit meli ve skutecnosti pouze dvoupolohove klapky. Takze nejake polohovani na kolecko je defuckto mimo realitu.

Upravil/a czs_scharck dne 22-02-2009 20:31
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
1stCL_Fucida
Pedrooza napsal:
Ale přijde mi to divné, protože i Offline si letadla přede mnou dají klapky na start, mi netvrďte že startují s klapkama v poloze pro přistání, vždyť to vživotě neodlepím Pff


- AI dělají spousty věcí, nezkoušej je kopírovat Úsměv
- Spitfire vzlétne naprosto lehounce i bez klapek. Stačí trošičku potrénovat. V reálu Spitfire také vzlétal se zasunutými klapkami.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Temp
Co jsem cetl o dodavkach prvnich spitu na maltu, tak startujici spity z letadlovky meli klapky pro start zafixovany drevenyma spalkama do "take-off" pozice. Po vzletu na chvili pilot klapky vysunul uplne, zasprajcovane spalky vypadli a on mohl klapky zase zasunout naplno a letet.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
To se dělalo na F4F, ne? I když na druhou stranu proč ne i na Spitech Úsměv Když nebyl vítr, tak se s tím z letadlovek operovalo špatně.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Pedrooza
to s těma spitama je fakt....popisuje to i Geoffrey Wellum v knize
"První světlo", kterou mimo jiné vřele doporučuju.

Jen dotaz amatera co je to AI?
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,604 návštěv