September 28 2024 02:29:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 18

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Film Soumrak Bohů
WT_Horrido
Panáci jsou už dost paradní, tam je vidět velký posun v kvalitě. Chtělo by to zamakat na scénáři, střihu a kameře, před experimenty s namluvením, navíc ještě v "cizím" jazyce...

Jako parodie to jde, nasmál jsem se...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Dortenmann
VGR_Lekk napsal:
Dortenmann napsal:
Námět a provedení je dle mého názoru skvělý. Příjemné pokoukání snižuje snad jen ubohá němčina (když už chcete tu němčinu používat, tak aspoň správně, jinak je to k smíchu- pokud to bylo účelem, tak jsem se pobavil) a intonace hlasů, jež mi trochu evokuje film Slunce, seno a... "Oh mein Gott, oh mein Gott"- "O Bóže, Bóže"...

Ale na závěr musím říct, že autor videa je opravdu šikovnej a za sebe dodávám "jen víc a houšť"Mrknutí


Máš volné pole působnosti - kdy uvidíme tvuj počin se "správnou" Němčinou?Vyděšený


Hele chlape, Ty máš nějaký prblém se sebou nebo co.

Pokud se tu někdo nechová jako v baru U modré ústřice a VŠECHNO nepochválí, tak je hned špatný...

To, že něco kritizuju, neznamená, že to umím lépe, ale je to tip, co by se mohlo (jak jsem uvedl -DLE MÉHO NÁZORU) příště zlepšit, aby byl dojem ještě lepší...

Neumím péct finský chleba, ale v mé oblíbené pekárně jsem před chvilkou řekl, že se jim dnes vůbec nepovedl, což ale neznamená, že bych to dokázal lépe...

Nejdřív si ten můj příspěvek s chladnou hlavou opět přečti a poté přemýšlej... Opravdu se Ti zdá nefér? Nemyslím, mně se totiž ten film líbil, což jsem napsal...

A až Ti šéf v práci řekne, že to a to by se dalo zlepšit, zkus se zamyslet, zda to skutečně stojí za prd, zda je vůbec v Tvých silách to zlepšit nebo ne...

Toť vše, nic víc, nic míň. Chválím to, co se mi líbí (což jsem udělal) a upozorním na to, co se mi tolik nelíbilo (což jsem udělal)...
Upravil/a Dortenmann dne 02-01-2009 11:56
 
Fuzo
VGR_Lekk napsal:
...

V samém závěru války se jednalo skutečně o obranu vlasti - tak to prostě viděli prostí vojáci, jelikož už se nebojovalo na cizím uzemí, ale zabírala se jejich domovina.

Je jasné, že to byl logický důsledek pořekadla seješ vítr - sklízíš bouři, nicméně pravdou zustává, že ze strany vojáků na německé frontě se už jednalo o zoufalou obranu a ústup ze všech pozic. Toto video podle mě nemá za cíl heroizovat, ale mimo jiné ukázat nesmyslnost války, která se dostala již do stavu sebepožírajícího se hada, který neví kde a kdy skončit.Smutný


No nevím, jsem docela pacifista ale klidně bych v tomto případě byl za odplatu fe formě OKO ZA OKO... Ale je to můj soukormej názor. Videjko pěkné, myšlenku ať si každej posoudí sám. Jak se cítili asi poláci když je z jedné strany napadli němci s fiktivní záminkou která mimochodem svědčí o naprosté demenci vedení německých vojsk, a z druhé strany je zmasakrovali rusáci? Ne ani na jedné frontě se nedá říct že by byli nějací hrdinové. Všechno to byli chudáci semletí propagandou.
 
http://www.fuzo.cz
MK_KaiN
Filmek paráda. Dabing je katastrofa. Šklebící se
Chce to trošku mužnější hlas a emoce. Takle to vypadá jakože to namluvil 13 letý klouček. Úsměv
Počítám že by to co bylo namluveno stačilo mírně zpomalit aby to dostalo hlubší intonaci, co?
Jinak celkově dost dobrý.
 
Jirka
MK_KaiN napsal:
Filmek paráda. Dabing je katastrofa. Šklebící se
Chce to trošku mužnější hlas a emoce. Takle to vypadá jakože to namluvil 13 letý klouček. Úsměv
Počítám že by to co bylo namluveno stačilo mírně zpomalit aby to dostalo hlubší intonaci, co?
Jinak celkově dost dobrý.


Mrknutí

Vzpomínáte na film Night Reapers ? Jen film, působivá muzika, špičkově otitulkované - prostě super atmoška.

Ten legrační dabing tenhle doktorův filmík doslova pokazil. Smutný
Upravil/a Jirka dne 02-01-2009 14:18
 
Tajpan
Film je jednoducho famozny.
Po technickej stránke viditelný posun k dokonalému perfekcionalizmu.
Po stránke réžie a hudby niet čo komentovať, bez chyby.
K hereckému výkonu (pilotáže) absolútna spokojenosť.
K dabingu: vynikajúci nápad , len trochu nedotiahnutý. Pri všetkej ucte a k obdivu vykonanej práce, hlavne úvodný monológ by mal mať trochu hrubší, dospelejší, "Shakperovský" hlas. Hrušínsky starší, J.Troska atd.
Skôr by sa dostal pocit vtiahnutia do deja filmu i tragika, kolaps posledných dní tretej ríše. Ale vzhladom na možnosti ( nepoznám nikoho z ludí z tzv SVK, ktorý by mal hlas odpovedajúci požiadavkám) , je to postačujce.
Emocie: vynikajúce. kedže hlavný hrdina je nemecký stíhací Experten, tak to že sú emocie minimálne, je práve to najlepšie. Mrknutí Nejedná sa totiž o nejakého Clostermana, Johnsona atd, ktorý dokázali popísať každú kvapku potu počas súboja. Úsměv
Scenár: vynikajúci, ale s jednou chybkou.
...tak lahko ako v Afrike...
Túto scénu by som skôr umiestnil pred vzlet Me262 , počas rozhovoru oboch kolegov. tiež prevedenie tejto scény, nevyzeralo to ako by išlo o lahkú záležitosť. Mrknutí Možno by bolo lepšie klasické klišé .... skilly , skilly,skilly plus narastajúci počet zostrelov na smerovke.
ale inak scény : ošetrenie, mustang na šestke, a kytica : perfektné.
Hodnotenie: 95/100.
PS: Doktore , 100b ti nedám nikdy. Po prvom zhliadnutí filmu , som si musel vracal späť padnutú sánku. A to bolelo. Úsměv
PS2: A Doktore, kecy ludí z SVK kludne mal v paži. ( i moje). Ved poznáš slovenskú a českú povahu. Mrknutí Na YouTube ,vedieš nekompromisne.
SALUTE!!!
Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Tak ona většina zde vznesených připomínek byla naprosto oprávněných - neřkuli až legitimních, to zase né že né Úsměv Tomu dabingu to chtělo věnovat mnohem víc času, než jsme tomu obecně dali. Konečně i samotným komentářům, resp. jejich vyznění. Ještě po Vánocích jsem navrhoval Doktorovi, že některé věty jsou u "mého Hanse" mizerné a že bych mu nejradši poslal předělávku..ale prej to nebylo tak zlý (a konečně animace byly hotové), tak už se to nechalo. No já bych si při poslechu třech vět nejradši nafackoval, ale teď s tím už neudělám nic - jsem poučen do příště a to teprve bude! Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Peci
Vím, že to bylo sci-fi, ale kurnik, proč jste si vybrali švalbinu z Prahy, notabene takovou, která v tomhle zbarvení nikdy nevzlétla do vzduchu?

Takových hezkých švalbin je.... Mrknutí

Jinak hodnotit nebudu, poněvadž tomu nerozumím. Úsměv Kouknul jsem se rád.

 
1stCL_Pison
No Doktore, opět super video. Nejvíc na mě zapůsobyl ten záběr, kdy se za tou švalbe vynoří ten mustang, fakt super záběr. V il-2 filmovém dění posunuješ laťku stále výš a výš. Dabovaný filmík je posun ne o krok, ale minimálně o level. To že to dle zdejších reakcí nedopadlo na 100pro pust z hlavy, dam krk na to že příště rejpalum spadne brada Mrknutí
No jasně že dabing nebyl dokonalej, vždyť to dabovali piloti a ne nějací herci Šklebící seŠklebící se ...bez kritiky neni pořádnýho filmu Mrknutí
Díky tobě a pilotům-hercům za super podívanou Mrknutí
 
Joe Hallenbeck
Super video, postavicky jsou hafo dobre, myslim ze po vizualni strance super.

No a ohledne dabingu, myslim ze se bude zlepsovat a dalsi filmy budou lepsi a lepsi stejne jako tomu je po graficke strance. Mrknutí

Jen tak dal.
313_FlyBoy
RY-C
 
TozziFan
CoolMrknutíMrknutíMrknutíMrknutíMrknutíMrknutíCool
jo abych nezapoměl, vykašli se na kritiku. A ještě si rejpnu do red: kdo tu pořád křičí a bečí, že je ani přistát nenecháVyděšený
 
606_hayes
aspon sa moyeme odvolat na kade ake kodexy v nepriatelskych letkach, VyděšenýVyděšený
 
http://606.klikej.org/news.php
Lekk
Jasně Doktore - kašli na ně..příště si obejdnáme profi překlad, uděláme hlasový konkurs, a necháme rozstřelit pravou Schwalbku nad Kbelama...to bude masoooŠklebící se - kdo myslíš, že nám to zaplatí - já bych měl už kandidáty.Pff

Apropo - nezkusíme to příště v japonštině - to by se mohlo objevit míň rejpalů VyděšenýVyděšenýVyděšený
 
606_Temp
Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hiltos
Doktore,

obrazky super. Zvuky uzasny. Pribeh super. Zaverecne pasaze uplne perfektni, vtahlo me to do deje mocinky!!!
Akorat ty hlasy. Je to nezvyk ...
 
Hans-Assi
Mrknutí
 
WT_Horrido
Laťka: http://www.youtub...-x7OEgFJIE
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
doktorkop
Tak jo,tak jo - vzdávám se Šklebící se
Uznávám že dabingem jsem se trochu uťápnul.

Nicméně stejně jsem vděčnej klukům,že to namluvili.Je to opravdu těžké(i když se to nezdá)namluvit něco do mikrofonu s tím,že to uslyší spousta lidí.

Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
606_Temp
WT_Horrido napsal:
Laťka: http://www.youtub...-x7OEgFJIE

JJ, tohle je proste nehorazne dobre video a ac jsem rejpal, tak mu nemam co vytknout a to jsem ho videl tak 50x
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Bumik
doktorkop napsal:
Tak jo,tak jo - vzdávám se Šklebící se
Uznávám že dabingem jsem se trochu uťápnul.

Nicméně stejně jsem vděčnej klukům,že to namluvili.Je to opravdu těžké(i když se to nezdá)namluvit něco do mikrofonu s tím,že to uslyší spousta lidí.


A já myslel, že zkušenosti se showbusinessem máme Šklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,508 návštěv