September 29 2024 02:12:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Hledá se zbabělec...
S5T_Galland
Mám takovej divnej pocit, že se čeká na Fučiho odpověď Mrknutí
Upravil/a S5T_Galland dne 05-03-2007 18:54
 
www.letectvi.wz.cz
1stCL_Fucida
Na té Itálii to bylo hodně těžké, planeset je dost na hraně, v daném souboji jsme šli vysekávat k zemi jinou skupinu a absolutně jsme to nezvládli. Po skoro desetiminutovém souboji nejdříve s jedním, během chvilky se třemi, P38 mi toho moc z Gusty nezbylo, tak jsem se jal radši vyskočit. Šup ven, čekám vteřinku, dvě, tři, otevírá se padák, dávám pomalu esc, abych se odpojil a ratata, poslední přeživší Spitfire, který se do předchozího souboje vůbec nezapojil si potřeboval zchladit žáhu.
LLM_FW68 je nějakej blbeček z Číny. Holt nezbude než rozjet novej streak.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL Pepan
Jo je fakt že sem se před misí posílil Čínskou polívkou z pytlíku ale to Tě pořád neopravňuje nazývat mě blbečkem z Číny - važ taky slova a nezapomeň žes se někdy určitě potkáme osobně - nevim co vymyslíš se svejma 45 proti mjem 95Vyděšený tak mě neser!!!
 
1stCL_Fucida
Pepí, TY jsi jeden z hlavních důvodů, proč padlo TOLIK spojeneckých letadel, než se jim podařilo mě definitivně poučit Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL Pepan
1stCL_Fucida napsal:
Pepí, TY jsi jeden z hlavních důvodů, proč padlo TOLIK spojeneckých letadel, než se jim podařilo mě definitivně poučit Úsměv.


Hele na tohle to Ti neskáču sám víš moc dobře že už dobrej rok spolu pořádně nelítáme - prostě na to sereš - neuneseš osobnost a tak sis vyhlídnul Cabu kerej ještě neví kerá bije. Jak je mi ho skoro líto když vím co ho čeká až procitne...Vyděšený
 
313_Santy
Ale je divné, že nemá mínus body. Možná musí mrtvolka dopadnout na zem. Leda by se za zabíjení modrých nedávaly. Úsměv
Jo a kdybys dal na naše rady ještě z LionsWaru, tak by se Ti to nestalo. Sis moh po 100 misích hovět v kanclu jako generál stíhačů a ušetřit si nervy. Šklebící se
 
clone9cz
3IAP_Panek napsal:
Je to smutné, ale zabít někoh na padáku 3 vteřini po výskoku je na hlubokou diskuzi.

Zeptal bych se adminů, jestli tam nemaj nějakou časovou toleranci.


ty ses nakej chytrej, di nekam s tou tvoji hlubokou diskusi, dyt je videt odhozeni prekrytu kabiny !!!

... adminu se klidne zeptej, nikdo ti nebrani, ale stejne to bude IRELEVANTNI !

07:46:21 I_JG77102(0) bailed out at 77517.94 143944.28
07:46:24 I_JG77102(0) was killed in his chute by 146Squadron100 at 77293.38 143900.1
--
07:47:55 I_JG77100(0) bailed out at 79559.66 141091.75
07:47:58 I_JG77100(0) was killed in his chute by 146Squadron100 at 79718.27 141117.92


PS: v tom 3IAP si to zacnete zas kocirovat, nak se vam to tam zvrhava
Upravil/a clone9cz dne 05-03-2007 19:33
 
http://www.wwii-illusion.net
310_cibule
1stCL Pepan napsal:
Jo je fakt že sem se před misí posílil Čínskou polívkou z pytlíku ale to Tě pořád neopravňuje nazývat mě blbečkem z Číny - važ taky slova a nezapomeň žes se někdy určitě potkáme osobně - nevim co vymyslíš se svejma 45 proti mjem 95Vyděšený tak mě neser!!!


Pépi, čeho máš pětadevadesát? Let? Piv?

Kilo nemáš, to bys vod Vánoc nestihl...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
caba
Tak to sem si o tobě nemyslel Pepane!!To,že si sráč a totální lama vim už dávno(taky na tebe kašlu a lítám s Fučidou),ale že si schopen sestřelit borce na padáku,to je fakt silný kafe!S befkem ti to nejde tak lezeš do spita a sestřeluješ vlastní,co?Hodně sem se v tobě zklamal...Smutný
 
clone9cz
vy ste blbci, jeden i druhej Šklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
3BAP_Cassius Chaerea
clone9cz napsal:
vy ste blbci, jeden i druhej Šklebící se
Asi by ste si měli zamést před vlastním prahem, tak zvrhlou letku plnou pomstichtivejch Pepanů, sem už dlouho nevidělŠklebící se
 
CW_boZZda
Tak tomu říkám síla. To už v Pepanovi muselo vřít hodně dlouho. Jestli znáte Happy Tree Friends, tak mi to připomnělo toho vojáka!Vyděšený
Upravil/a CW_boZZda dne 05-03-2007 21:34
 
http://www.czechwings.com/
Panek
clone9cz napsal:
ty ses nakej chytrej, di nekam s tou tvoji hlubokou diskusi, dyt je videt odhozeni prekrytu kabiny !!!

PS: v tom 3IAP si to zacnete zas kocirovat, nak se vam to tam zvrhava


Hele, já osobně byl na padáku zastřelenej na válce, že už to ani nepočítám. Jasně je to způsobenu tím, že skáču častěji než jiní. Dnes mne třeba jedno eso z 335 rozstřílelo, když jsem zkoušel vyskočit z rozpůlenýho letadla.

A já osobně, když mám v zaměřovači FW, kterej přestal točit, tak nepřed kouknu na 6, jesli nejsem oběť já - na mej 6 rozhodně překryt kabiny nevidim (Ted rejpu, ale ty si začal.). Jinak jsem to myslel hlavně tak, ať admins vysvětlí, proč nemá mínus body, když to v logu evidentně je.
 
clone9cz
3IAP_Panek napsal:
clone9cz napsal:
ty ses nakej chytrej, di nekam s tou tvoji hlubokou diskusi, dyt je videt odhozeni prekrytu kabiny !!!

PS: v tom 3IAP si to zacnete zas kocirovat, nak se vam to tam zvrhava


Hele, já osobně byl na padáku zastřelenej na válce, že už to ani nepočítám. Jasně je to způsobenu tím, že skáču častěji než jiní. Dnes mne třeba jedno eso z 335 rozstřílelo, když jsem zkoušel vyskočit z rozpůlenýho letadla.

A já osobně, když mám v zaměřovači FW, kterej přestal točit, tak nepřed kouknu na 6, jesli nejsem oběť já - na mej 6 rozhodně překryt kabiny nevidim (Ted rejpu, ale ty si začal.). Jinak jsem to myslel hlavně tak, ať admins vysvětlí, proč nemá mínus body, když to v logu evidentně je.


ted ses teda pekne korunovalMrknutí

1stCL/Fucida BF-109G6 EBD 48 0.49 1 0 0 0 0 0 0 0 - Bailed Killed in chute neni fokac
Upravil/a clone9cz dne 06-03-2007 02:22
 
http://www.wwii-illusion.net
3BAP_Cassius Chaerea
clone9cz napsal:
1stCL/Fucida BF-109G6 EBD 48 0.49 1 0 0 0 0 0 0 0 - Bailed Killed in chute
No ale proč to není u něj na statistice vidět?
 
Joe Hallenbeck
Dovolte mi abych se do toho vlozil.
Mno ani se mu nedivim paklize se mu stalo to co se bezne stavalo tak pred par mesici klukum od 311 a par klukum od nas. Nejaci modrasci se bavili tim, ze strileli do padaku. Neslo o pouhopouhou nahodu pri vyskoku, kluci se houpali na otevrenem padaku nejakou chvilku a priletelo Befko a presnou davkou ukoncilo nekolik ruznych streaku po sobe.

Je to politovanihodne a nefer prasarna, ale myslim si ze to je spise na soukromou diskuzi. Myslel jsem ze uz se to uklidnilo ale obavam se prijde druha vlna strileni padaku Smutný

313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Jiricek
Clone, možná se do Pánka navážíš příliš, na to, že všechno, co řekl, myslel dobře a konstruktivně.
 
1stCL_Fucida
mohl by to tady někdo zamknout? Ne že by mě nebavilo pořád dokola číst, jak si mě někdo vychutnal na padáku, ale i toho se přejí..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Doufam Fuci ze ho priste poucite tak jak si zaslouzi Mrknutí
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Jiricek
Joe Hallenbeck napsal:
Doufam Fuci ze ho priste poucite tak jak si zaslouzi Mrknutí
Byl námi poučen dva lety před tím. Zachránil se na padáku.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,473 návštěv