September 29 2024 02:45:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL 2 Sturmovik 1946
Wardog
312_Karl napsal:
MK_KaiN napsal:
Jj pěkně nám tu hru prodá počtvrté Šklebící se nebo už popáté?


1. Il-2
2. Forgotten Battles
3. Ace expansion pack
4. Pacific fighters
5. Pe-2
6. 1946

EDIT: nepocitam ruzne bronze, silver, gold a platinum edice tehoz

Mrknutí


No,takhle se to asi nedá brát.
Spíš takhle:
1. Il-2
2. Forgotten Battles
3. 1946

Všechny ty ostatní věci byly rozšiřující datadisky (PF samořejmě i samostatně spustitelný,ale kdo to tak má? Úsměv ),které neobsahovaly původní materiál,ale přidávaly nové věci.To je více méně v pořádku.

Ale i 3x je docela dost.A moc se mě tenhle trend nelíbí.
 
312_Karl
jasny Úsměv byla to nadsazka a mas urcite pravdu. Kazdopadne 3x je fakt az dost...

konkurence chybi jako sul Zamračený
 
www.312raf.com
313_Ffajtl
MiG 9...to je stroj panečku !!!!
 
http://www.313.cz/
WT_Slava
MK_KaiN napsal:
Jj pěkně nám tu hru prodá počtvrté Šklebící se nebo už popáté?


Zaplat pambu, že tenhle novej trend v obchodování neokoukal zatím žádnej hospodskej.
 
BP_Tyrl
Jako že by jsi za pivo platil hned jak ho donesou, pak po vypití a ve finále ještě jednou při odchodu? Nebo by jsi ho dopil do polovic a hospodský by ho v rámci placeného upgrade dotočil? Za plnou cenu. A po deseti minutách by ti za plnou cenu dodělal čepici? Zamračený
 
AH_Watson
BP_Tyrl napsal:
Jako že by jsi za pivo platil hned jak ho donesou, pak po vypití a ve finále ještě jednou při odchodu? Nebo by jsi ho dopil do polovic a hospodský by ho v rámci placeného upgrade dotočil? Za plnou cenu. A po deseti minutách by ti za plnou cenu dodělal čepici? Zamračený


Když je to jediná hospoda široko daleko, co naděláš. Pij a plať nebo kušuj Vyděšený Ale příměr je to hezký Mrknutí
 
WT_Slava
BP_Tyrl napsal:
Jako že by jsi za pivo platil hned jak ho donesou, pak po vypití a ve finále ještě jednou při odchodu? Nebo by jsi ho dopil do polovic a hospodský by ho v rámci placeného upgrade dotočil? Za plnou cenu. A po deseti minutách by ti za plnou cenu dodělal čepici? Zamračený


Já to myslel trochu jinak:
"Pán bude platit?"
"v neděli jste platil 3 piva a tři vodky za 200"
"v úterý to byly 3 houby za 130"
"a dneska pán platí 2 coly za 50, tak to máme dohromady za 450"Naštvaný
 
MK_Paja
..., a napadlo někoho, že Oleg prodává patch 4.06 a 4.07 dohromady za 999,- ?
 
BP_Shark_7

Tyrle : do hospody bez peněz nelez Šklebící se

 
MK_KaiN
paja_cz napsal:
..., a napadlo někoho, že Oleg prodává patch 4.06 a 4.07 dohromady za 999,- ?


Právě.Mám to všechno,zatím kromě tohodlectoho, koupený,a i s tímhle to bude už ke čtyřem tisícům.Bezkonkurenčně nejdražší hra co doma mám.Úsměv
Upravil/a MK_KaiN dne 13-12-2006 19:23
 
MK_Paja
MK_KaiN napsal:
paja_cz napsal:
..., a napadlo někoho, že Oleg prodává patch 4.06 a 4.07 dohromady za 999,- ?


Právě.Mám to všechno,zatím kromě tohodlectoho, koupený,a i s tímhle to bude už ke čtyřem tisícům.Bezkonkurenčně nejdražší hra co doma mám.Úsměv


Takže sviňárna není 999,- za dva patche (addony). sviňárna je , že zbytek na tom DVD je grátis ! Cool
 
313_Ffajtl
PÁJA JE CHYTRÝ...Vyděšený
 
http://www.313.cz/
BP_Tyrl
paja_cz napsal:

Takže sviňárna není 999,- za dva patche (addony). sviňárna je , že zbytek na tom DVD je grátis ! Cool


Netvrdil bych že grátis, když to má většina z nás už dvakrát koupený. Ale proč mám, saprist,i platit za letadla, do kterých asi ani nevlezu? A za věci které už mám? Kdyby Oleg vydal vždy zadara patch, který by upravoval letové vlastnosti, obsahoval nelétatelné varianty a určoval číslo verze. A mapy a létatelná letadla vydával jako placený addon, který si můžeš koupit a nemusíš, protože když ho nemáš tak si do toho letadla nevlezeš narozdíl od mamonáře který ho má a když naběhne mapa, kterou nemáš tak tě to vykopne ze servru ( jako je to např. Battlefieldu), tak by nikdo nemohl říci ani popel. Sice by nás to ve finále vyšlo asi dráž, ale namlsat všechny kupou neplacených addonů a patchů a pak to chtít zpětně vše proplatit, to mi příjde jako dańový výběrčí. Stejně si to nakonec všichni poctivci koupý, ale připomíná mi to trochu vydírání.
 
Nanao
A ty dva addony nejdou koupit zvlášť?
 
Opitze
paja_cz napsal:
MK_KaiN napsal:
paja_cz napsal:
..., a napadlo někoho, že Oleg prodává patch 4.06 a 4.07 dohromady za 999,- ?


Právě.Mám to všechno,zatím kromě tohodlectoho, koupený,a i s tímhle to bude už ke čtyřem tisícům.Bezkonkurenčně nejdražší hra co doma mám.Úsměv


Takže sviňárna není 999,- za dva patche (addony). sviňárna je , že zbytek na tom DVD je grátis ! Cool


back to the roots aneb warez rulez
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Wardog
Nanao napsal:
A ty dva addony nejdou koupit zvlášť?


Zatím to vypadá že ne.
 
Pavel
No a co.... tak si počkám než cena spadne na akceptovatelných 299,- a pak si to koupím a bude mi fuk že je to potřetí. Trpělivost Lerche přináší...
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
Safrik
A vubec, jsem slysel ze Lerchemu se pri urcite rychlosti rozsype prstenec, proto bych rad vznesl namitku, ze to zase podelali a spatne namodelovali, proste to vubec neni podle skutecnosti NaštvanýŠklebící se
 
MK_Paja
Nanao napsal:
A ty dva addony nejdou koupit zvlášť?


Ty dva addony stojí 999kč .
 
MK_KaiN
Pozoroval sem že mi nová mapa Kyjeva občas pěkně škube,a to i při malým počtu letadel (8).A když sme s klukama zkoušeli online,tak taky,v 5ti nebo 6ti lidech.Na jiné mapě to nepozoruju.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,625 návštěv