June 16 2024 15:44:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Letka13TD_Luky

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Francie 1940
313_OTU_oblak
Čutoro, nějak takhle. Y hlavz ti k tomu napíšu že holandsko mělo objednané Mohawky a buffalíky, ale jak indiáni tak špekouni šli do pacifiku, právě proto že byli jaksi pozdě. Trofám si tvrdit že pokud by mohawky dostali tak by odvedli kus dobré práce (stejně jako u frantíků)Mno a buffala - možná nějaké byly na test přímo v holandsku, teda spíše určitě Úsměv jinak by je asi nikdo neobjednal Úsměv ale pokud nechceme být na den historičtí a trošku ypestření, tak má buffalík moji plnou podporu. nevím sice která to byla verze, ale ta pacifická byla v podstatě stejná jako britské buff. Mk.I....

ještě trochu OT - v severní africe bojovaly martlety/wildcaty původně dodané řekům, ale ti bohužel padli tak je používali ze země námořníci. taky myslím by se to dalo zkousnout a historické realitě by se to nevzdálilo.

- a místo wellingtona bettynu - proč ne......to bych nechal hlasovat
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 25-10-2005 01:15
 
313_OTU_oblak
a ještě místo wellíingtona betty - to bych nechal hlasovat
 
1stCL_Fucida
nesháněli Frantíci nějaké F4F?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Gryzlov
Buffulo potvrzeno: zavedeno v Belgii a Holandsku pod označením B-439 a B-339. Počet dodaných kusů neznám.
 
GC3_Messik
Belgické letectvo objednalo 40 kusů B 339 a Britové 170 B339E.
V roce 1940 objednala Nizozemská východní indie 72 B 439D.
Kvůli válce převzala Británie 28 letadel z Belgické objednávky.
Tudíž max. 12 kusů mohlo dorazit včas a nebo vůbec.
Upravil/a GC3_Messik dne 25-10-2005 07:41
 
gc3normandie.over.cz
GC3_Messik
oblak napsal:
Čutoro, nějak takhle. Y hlavz ti k tomu napíšu že holandsko mělo objednané Mohawky a buffalíky, ale jak indiáni tak špekouni šli do pacifiku, právě proto že byli jaksi pozdě. Trofám si tvrdit že pokud by mohawky dostali tak by odvedli kus dobré práce (stejně jako u frantíků)Mno a buffala - možná nějaké byly na test přímo v holandsku, teda spíše určitě Úsměv jinak by je asi nikdo neobjednal Úsměv ale pokud nechceme být na den historičtí a trošku ypestření, tak má buffalík moji plnou podporu. nevím sice která to byla verze, ale ta pacifická byla v podstatě stejná jako britské buff. Mk.I....

ještě trochu OT - v severní africe bojovaly martlety/wildcaty původně dodané řekům, ale ti bohužel padli tak je používali ze země námořníci. taky myslím by se to dalo zkousnout a historické realitě by se to nevzdálilo.

- a místo wellingtona bettynu - proč ne......to bych nechal hlasovat




Zase z toho nedělejte maškarádu, chybějíci D 520 nenahradíte.
To už můžem rovnou debatovat o Hawku 75 a nahradit ho Hawkem 81 který to taky nestihl..
 
gc3normandie.over.cz
XXX_Dazz
Ať se na mě nikdo nezlobí Zamračený, ale pro akutní nedostatek letounů bych tuto mapu zrušil.

S plansetem, který šturm v současné době dovoluje se ani vzdáleně nepřiblíží k tomu co by mělo být v bitvě o Francii.

Není to má věc, ale já raději 5 kvalitních map, než 10 nekvalitních.
Upravil/a XXX_Dazz dne 25-10-2005 14:27
 
AH_Enty
3IAP_Dazz napsal:
Ať se na mě nikdo nezlobí Zamračený, ale pro akutní nedostatek letounů bych tuto mapu zrušil.

S plansetem, který šturm v současné době dovoluje se ani vzdáleně nepřiblíží k tomu co by mělo být v bitvě o Francii.

Není to má věc, ale já raději 5 kvalitních map, než 10 nekvalitních.


Dazzi, neser, jo neser.:sm11::sm12::sm34::sm36::sm45:
 
AH_Enty
Prostě to musí někteří z vás vzít tak, že jste se ocitli na úseku fronty, nad kterým operovala RAF.:sm45:
 
XXX_Dazz
To je možné, ale pro mě je to jasné.
Příliš malá mapa a zcela nedostatečný planeset :sm27:
Naštěstí o tom nemůžu rozhodnout já že Cool.
Upravil/a XXX_Dazz dne 25-10-2005 14:39
 
Jp-
no já bych jí taky zrušil, ale pssstt ja už sem proti ní brojil dávno a bez úspěchu, "čutora napsal necham ji tam".
:sm25:
 
GC3_Messik
Pánové milionům pilotů se ta mapa libí a já ač ji také nemusím nezoufám jelikož existuje ješte Lioní server. Lítat bez ikonek a speedometru je nádherná věc.
 
gc3normandie.over.cz
AH_Cutora
Vyhazovat se nic nebude. Ta mapa se taky lita.
 
AH_Cutora
Takze na "namorni" mapu jsem pridal HurryIIb. Na pozemni jsem nesahal. Rozhodnuti zda pridat ci nepridat B239 jeste nepadlo a je to eventuelne na dalsi diskusi.
 
AH_Ronsoc
AH_Cutora napsal:
Takze na "namorni" mapu jsem pridal HurryIIb. Na pozemni jsem nesahal. Rozhodnuti zda pridat ci nepridat B239 jeste nepadlo a je to eventuelne na dalsi diskusi.


Jasne ze pridat nech je to hratelnejsie nech je tam aj iny stroj ako len hurri !!!!!
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,049,008 návštěv