September 28 2024 12:21:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
mkubani
V patchom je vsetko v poriadku. Je hotovy. Chyba je opravena. Momentalne sa caka na dokoncenie priprav distribucie patchu zo strany 1C. Ked budu hotovi, tak daju oficialny termin vydania. To je vsetko.

Vsetko ostatne su len zbytocne spekulacie.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Však my už těch 14 dnů vydržíme.
 
SVK_Mechan
No počkám na podporu 6DOF. Jinak není o čem.
 
Hoper
Mechan napsal:
No počkám na podporu 6DOF. Jinak není o čem.

tohle se vztahuje k čemu ?
pokud k patchům, tak si říkám, jestli by Oleg byl ochoten udělat 6DOF, aby pak bylo u spousty letadel vidět, jak mají ořezaný modely letadel z kokpitího pohledu...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
311_Tank
4.09 je prvni krok pro me osobne nic zajimaveho nepridava. Airborn radar a dual throttle je uz uplne jina liga.
 
Tajpan
Hoper napsal:
Mechan napsal:
No počkám na podporu 6DOF. Jinak není o čem.

tohle se vztahuje k čemu ?
pokud k patchům, tak si říkám, jestli by Oleg byl ochoten udělat 6DOF, aby pak bylo u spousty letadel vidět, jak mají ořezaný modely letadel z kokpitího pohledu...


k dost modelov lietadiel ohladom 6DOF už modisti upravili, aby to bolo ok.
ale je pravda je OT, ktomu je iné vlákno. Mrknutí
 
XXX_Dazz
311_Tank napsal:
4.09 je prvni krok pro me osobne nic zajimaveho nepridava. Airborn radar a dual throttle je uz uplne jina liga.


Jj takový final bez finále Smutný jen další kupa "historicky přesných letadel".
 
310_cibule
XXX_Dazz napsal:
Jj takový final bez finále Smutný jen další kupa "historicky přesných letadel".


Dazzi, jestli to mělo být poděkování lidem, co se ve svém volném čase a bez nároku na honorář věnují vylepšování tohoto simu, tak se přidávám.

Nikoho nenutím vidět to jinak než já ale už se 4.09 nemůžu dočkat.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_OTU_oblak
Dazzi, jsem za tu B534 vděčný, a za mapu slovenska taky.

Je fakt že třeba spit Mk.I, D520 nebo mapa francie či británie v oficiálním podání by byla super, ale za slovensko budu rád Úsměv

Z toho patche mne mrzí nejvíce nelítatelná CW-21, to je pro mne zajímavé éro. Smutný

Cibule - tak to se nemůžeme dočkat dva Úsměv
 
310_cibule
Oblaku, neboj, tyhle AI budou za čas létatelná (a nemyslím, že by to trvalo nějak zvlášť dlouho). Já se zase nemůžu dočkat létatelného Centaura (a to ještě nemám ani to AI) Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Lavo
313_OTU_oblak napsal:
Dazzi, jsem za tu B534 vděčný, a za mapu slovenska taky.

Je fakt že třeba spit Mk.I, D520 nebo mapa francie či británie v oficiálním podání by byla super, ale za slovensko budu rád Úsměv

Z toho patche mne mrzí nejvíce nelítatelná CW-21, to je pro mne zajímavé éro. Smutný ....


Dakujeme , CW21 bude lietatelny v dalsom patchi... ak sa nic zvlastneho pravda nestane...Mrknutí
 
313_OTU_oblak
Lavo - to je pro mne dobrá zpráva...
CW-21 je zajímavé letadélko, hezké, stoupavé, i když si moc nezastřílelo Úsměv
Mrknutí
 
XXX_Dazz
310_cibule napsal:
XXX_Dazz napsal:
Jj takový final bez finále Smutný jen další kupa "historicky přesných letadel".


Dazzi, jestli to mělo být poděkování lidem, co se ve svém volném čase a bez nároku na honorář věnují vylepšování tohoto simu, tak se přidávám.

Nikoho nenutím vidět to jinak než já ale už se 4.09 nemůžu dočkat.


Cibule, spíš to ber jako kritiku Daidalos teamu a pochvalu pro modaře. Taky doufám, že další patche s předem avizovaným obsahem budou o dost lepší než tenhle takže Daidalos vydržte Mrknutí

Už se, ale rychle utíkám schovat před zastánci obligátní fráze "nic jsi nevytvořil tak nekritizuj" Vyděšený
 
Hans-Assi
To asi není o tom "nic jsi nevytvořil tak nekritizuj", spíš mne mrzí, že všichni byli nadšeni z nových zvuků (o které asi na čas přijdou) a z mnoha dalších vylepšení, bez kterých si mnozí nedokážou Ila představit (6DOF...) a najednou je pomalu všechno špatně, vracíme se ke kořenůmCool
 
313_OTU_oblak
Hans-assi pointa je v tom, z toho všeho vybrat věci, letadla, mapy které v ILu chybí, jsou udělaná, dotažená, funkční, zkrátka vynikající jakosti. To všechno nacpat domromady do jednoho packu a dát na to razítko "Official"

Tím by se uspokojila 80 procent lidí, každý by měl něco a dohromady by to mělo smysl.

Jenže to není tak jednoduché.
 
LEON_CZ
Po vydání 4.09 oficial přijde AAA UI 1.2, SuperPack C7, UltraPack 1.8 a vše bude zase ve starých kolejích, VŮBEC nic se podle mě nezmění. Bez ohledu na to, co vše v 4.09 nakonec bude nebo nebude...
(Leda že by nám pan Janota udělal pro IL-2 nějaký vyladěný balíček Pff )
 
http://www.virtualnipilot.cz/
310_cibule
No, to je dost subjektivní, Dazzi.

Mně zase tenhle patch přijde naprsoto skvělý (je tam hned několik mých oblíbených ér). A to v kvalitě, kterou drtivá většina modařů nemůže nabídnout.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
XXX_Dazz
Subjektivní to každopádně je, páč nezastupuji žádnou skupinu a píšu jen sám za sebe.

Ohledně modelů zkus být konkrétnější a vypiš vedle sebe ty špatné a taky nezapomeň na ty dobré a ty, které módaři po Olegovi opravili a dále opravují. Nezapomeň ještě na ty kupy předělaných kokpitů, protože to je taky součást letadla. Úsměv
 
Tajpan
napr, takéto prkotiny, čo OLEG a jeho Big Star team by nikdy nedokázal , lebo to v IL2 nejde,

-pri pripojeni na server se zobrazuje okno pro volbu mezi red/blue, takze nikdo nevidi pozici cizich letist. Potom jiz zmenit strany nejde.
-možnosť navolenia oblakov od 0-10000m
-možnost navolenia respawnu vo vzduchu od 0-10000m
-možnost navoliť/pridať vietor do výšky nad 5000m , tým aj zmeniť chovanie lietadiel nad touto výškou bez zmeny FM.
-možnost vdaka bombardovaniu znefunkčniť letisko , nedá sa z neho vzlietnuť, šanca je minimálna
-možnosť zničiť lietadlovú lod tak, že už znej nedá vzlietnut/respawnuť
-možnost zosíliť odolnosť mostov tak, že nie sú zničené len jedným zásahom 50kg minibomby
-možnost upraviť AI pre nočné lety, že nepoužívajú navigačné svetlá
-možnosť využit coopka pre 64 hráčov
-možnosť použitia 6DOF
-možnost AI-lietadiel, tankov, lodí v pohybe na DF-serveroch

-ect. ect. ect.

veci čo zmenili modisti.
Upravil/a Tajpan dne 28-09-2009 10:57
 
310_cibule
Dazzi, zřejmě si stále ne zcela rozumíme (tedy s výjimkou shody na značné subjektivitě našich postojů).

Nepsal jsem nic o lidech, kteří vylepšují původní Olegovy letové modely. Nepsal jsem o skvělých kokpitech (ať už těch opravených, patinovaných jako třeba od Tyrla či některých nových jako třeba do B-17). Nepsal jsem dokonce ani o nových variantách a subverzích některých typů.

Nových plnohodnotných letadel s odpovídajícím FM, originálním kokpitem a 3D modelem z AAA bys na prstech svých horních končetin spočítal (s přimhouřením očí Swordfish, Battle a možná ještě pár).

Daidalos dodává tuším osm FUNGL nových letadel (plus jedno již známé s lyžemi) a tři z nich mají originální kokpity. O mapách z jejich provenience ani nemluvě. To je naprosto plnohodnotný patch. Kritizovat za něj někoho je podle mne zcela mimo.

Možná tam nejsou letadlam která bys chtěl ty. Možná bys nechtěl letadla vůbec, ale třeba zrovna ten radar. Možná bys chtěl patch, který jen opravuje FM či umožňuje individuální ovládání motorů u vícemotorových letadel (já ostatně též).

Nicméně to nemění pranic na faktu, že patch 4.09 je obrovské obohacení této hry (ve smyslu nových letadel a map - nic na tom, že ty mapy Oleg nedokázal plnohodnotně vydat již v době, kdy vznikly a musel se tedy pustit 4.09b. Za to Daidalos nemůže).

Kritizovat? Za něco takového? Nerozumím. Já mohu jen poděkovat a rozhodnout se, zda si ho zdarma stáhnu či nechám být (druhý případ v mém případě samozřejmě nepřipadá v úvahu, ale uvádím ho pro pořádek).

P.S. Zkouším si představit, že bych kritizoval ty, co modují Mig-15. Absolutně mne to éro nezajímá, jako ostatně žádné po WWII. Ale stejně těm klukům děkuji, že se tomu ve svém volném čase věnují. Přijde mi to od nich úžasné.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,685,103 návštěv