September 28 2024 16:19:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 1
Richi

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
XXX_Dazz
Tady se připojuji k Tajpanovi (včetně posledních dvou odstavců). Mrknutí a až budu mít chuť tak se někdy rozepíšu.

LesniHU napsal:
No dal budou prave ty triggery, dvoumotoraky a radary :-). Neco z mych napadu se tam dostane, neco malo (velmi malo) z AAA taky.[/quote]

Tohle je moc velká škoda Smutný, na modařské scéně je spousta vynikajících módů, které by potřebovaly je lépe distribuovat.
 
311_Tank
Nejake novinky ohledne 4.09 ? uz je to skoro 14 dni ! Šklebící se
 
Hoper
XXX_Dazz napsal:
Tady se připojuji k Tajpanovi (včetně posledních dvou odstavců). ;) a až budu mít chuť tak se někdy rozepíšu.

už ji máš ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
XXX_Dazz
Ne. Zatím jenom na pivo Smutný
 
mkubani
Testujeme finalnu kompilaciu patchu, ktoru sme pred tyzdnom dostali od Olega.

Zatial nejake nove screeny tu:

http://www.alan-grey-page.ic.cz/

311_Tank napsal:
Nejake novinky ohledne 4.09 ? uz je to skoro 14 dni ! Šklebící se
 
Hoper
takže "Oleg" vám to zkompiloval poměrně rychle po tom, co jste mu to dodali...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
mkubani
2-3 dni.
 
Hoper
hodně rychlá odezva :)

vaše testování se plánuje jak dlouho ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3BAP_Bugs
Tak neviem, či mám byť z toho nadšený, alebo sa mám obávať čo nový patch prinesie. Definoval by som to asi takto, mám zmiešané pocity, ako keď sa mi svokra zabije na mojom novom aute.
Cool
Switcher AAA umožňuje zalietať si defacto kdekoľvek, avšak patch 4.09 pošle asi celý AAA UI 1.1 do kytičiek a v servroch bude istú dobu opäť chaos ako na úrade vlády.
Na druhej strane konečne bude v ilovi dlho avizovaná a takmer všetkými členmi il2 cz-ak komunity očakávaná AVIA a Letov + tá i-15 tiež nie je úplne zavrhnutiahodná.Mrknutí

Ešteže mám na disku stále jednu čistú inštaláciu IL2 1946.Šklebící se

V každom prípade záslužná činnosť! Dobrá práca.Mrknutí
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 14-08-2009 10:45
 
http://3iap.org
Tomik
mkubani napsal:
2-3 dni.


2-3 dny do vydání (nebo tak dlouho trvala Olegovu týmu kompilace)?
Upravil/a Tomik dne 14-08-2009 10:20
 
311_Tank
To ze patch 4.09 znici AAA mody je imho fama kterou trochu prizivuje samo AAA. (mozna ze zavisti ze to nedotahli na takovou uroven jako Daidalos ?) Jiste bude to asi chtit trochu prace adaptovat AAA pack na 4.09 final ale za to co patch a jete lip ty budouci prinesou to IMHO stoji.
 
XXX_Dazz
3BAP_Bugs napsal:
Tak neviem, či mám byť z toho nadšený, alebo sa mám obávať čo nový patch prinesie. Definoval by som to asi takto, mám zmiešané pocity, ako keď sa mi svokra zabije na mojom novom aute.
Cool
Switcher AAA umožňuje zalietať si defacto kdekoľvek, avšak patch 4.09 pošle asi celý AAA UI 1.1 do kytičiek a v servroch bude istpú dobu opäť chaos ako na úrade vlády.
Na druhej strane konečne bude v ilovi dlho avizovaná a takmer všetkými členmi il2 cz-ak komunity očakávaná AVIA a Letov + ten i-15 tiež nie je úplne zavrhnutiahodná.Mrknutí
Ešteže mám na disku stále jednu čistú inštaláciu IL2 1946.Šklebící se

V každom prípade záslužná činnosť! Dobrá práca.


Modařská scéna pracuje rychle, myslím že se to brzy po vydání vyřeši, bude alespoň důvod vytvořit UI 1.2 nebo UI 2.0 Mrknutí.
 
3BAP_Bugs
Ak bude mať kto.
Nie som ohnivým zástancom SM ani netvrdím, že 4.09m zničí UI 1.1, skôr mi ide o to, aby som si zaliatal, zabavil sa. A isté nekompabilita ofiko 4.09m a UI 1.1 rozhádže nastavenia servrov. Možno len na istú dobu.
Aj keď z pohľadu klienta to nie je problém. Na servre na AAA sa pripojím jednou inštaláciou a na servre na čistom 4.09m zasa druhou.

Vydanie nového oficiálneho patchu je však veľmi záslužný počin a z môjho pohľadu, pokiaľ by sa pracovalo ešte na ďaľšom rozvoji tejto hry, som ochotný si kľudne priplatiť aj ďaľšie. Vyhadzujem peniaze za iné hovadiny a toto má pre mňa podstane väčší význam. Držím nadšencom ala Letka 13 všetky palce. Aj na nohách.Mrknutí
 
http://3iap.org
LEON_CZ
3BAP_Bugs napsal:
Tak neviem, či mám byť z toho nadšený, alebo sa mám obávať čo nový patch prinesie. Definoval by som to asi takto, mám zmiešané pocity, ako keď sa mi svokra zabije na mojom novom aute.
Cool
Switcher AAA umožňuje zalietať si defacto kdekoľvek, avšak patch 4.09 pošle asi celý AAA UI 1.1 do kytičiek a v servroch bude istú dobu opäť chaos ako na úrade vlády.
Na druhej strane konečne bude v ilovi dlho avizovaná a takmer všetkými členmi il2 cz-ak komunity očakávaná AVIA a Letov + tá i-15 tiež nie je úplne zavrhnutiahodná.Mrknutí

Ešteže mám na disku stále jednu čistú inštaláciu IL2 1946.Šklebící se

V každom prípade záslužná činnosť! Dobrá práca.Mrknutí


Dotaz, ta I-15 bude úplně stejná, jako je teď v UltraPacku nebo Oleg udělal vlastní?
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Lavo
Hoper napsal:
takže "Oleg" vám to zkompiloval poměrně rychle po tom, co jste mu to dodali...


Ano , ale bohuzial aj s chybami.....treba este chvilocku vydrzat...
 
LesniHU
LC_LEON_CZ napsal:Dotaz, ta I-15 bude úplně stejná, jako je teď v UltraPacku nebo Oleg udělal vlastní?
I15 z ultrapacku jsem vubec nevidel, ale uplne stejna rozhodne nebude.
 
mkubani
I-15 je uplne novy od nuly namodelovany 3D model.

Predpokladam, ze v AAA packu je I-153 s pevnymi nohami.

Autenticky kokpit I-15 je uz z velkej casti hotovy. Planuje sa v dalsom add-one okrem ostatnych zaujimavych veci. Ale nebudem predbiehat udalosti. Planujeme regularne apdejty, aby sme informovali IL-2 komunitu o dalsom obsahu.

Mimochodom, nas team skutocne nema chut ani energiu resit nejaku politiku ohladom modov. Nam ide o historicku vernost modelov, dodrziavanie tech. specifikacii modelovania, ktore urcil original developer hry (nie ktore si vymysleli moderi pretoze im vyhovovali) a zameranie sa na rozsirenie/zlepsenia online a offline hry. Opat zdoraznujem, ze nebudeme robit kvantitu lietadiel a podobne.

A pokial uvidime kvalitnu, historicky a technicky presnu robotu zo strany niekoho mimo DT, tak sme otvoreni k dalsej spolupraci. Zaroven vsak budeme respektovat moznost "vetovat" docasne alebo uplne isty obsah zo strany Maddox Games. To sa nemusi pacit kazdemu, ale podla nas je to ferovy pristup k vlastnikovi "intellectual property" IL-2 simu.
 
torr
tohle mi nedá:
Nam ide o historicku vernost modelov, dodrziavanie tech. specifikacii modelovania, ktore urcil original developer hry (nie ktore si vymysleli moderi pretoze im vyhovovali) a zameranie sa na rozsirenie/zlepsenia online a offline hry.

Takže developer zná všechny plány letadel ,které jsou v def. il2,on ty letadla vymyslel?Takový Lerche to je přímo ukázková "vernost modelov"

 
LesniHU
torr napsal:
tohle mi nedá:
Nam ide o historicku vernost modelov, dodrziavanie tech. specifikacii modelovania, ktore urcil original developer hry (nie ktore si vymysleli moderi pretoze im vyhovovali) a zameranie sa na rozsirenie/zlepsenia online a offline hry.

Takže developer zná všechny plány letadel ,které jsou v def. il2,on ty letadla vymyslel?Takový Lerche to je přímo ukázková "vernost modelov"
Takze jeste jednou :-)
Nam ide o historicku vernost ...
 
torr
jaká je historická věrnost letadla Lerche?
jaká je historická věrnost německých letadel od ruského developera?
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,099 návštěv