June 26 2024 03:02:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Dynamic War Organized - Organizační vlákno pro CSW + RH + ATA + PB
Hot_Dog
Tady je planeset na jednu misi:

Plane list/number of planes per mission:

Yak-7b - 4
Yak-9 - 2
La-5F - 4
Il-2 '42 - 12
Pe-2s87 - 6
A-20B - 6


Hlašte, co kdo chcete letět?

Já bych si rád zabral La-5F...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
606_JuLB
lavocku prosím
 
311_Mart
Šturm, Peška nebo Boston, je mi to fuk, podle cíle...
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Tommy-
Poprosím velenie o priradenie nejakej stíhačky Šklebící se
i.ibb.co/LNDZPtN/Tommy.png
 
ATA_Kubule
Ata bude klidně zase bitevničit.
Zítra budeme tři
Upravil/a ATA_Kubule dne 24-04-2023 15:02
 
CSW_Karlos
Také se hlásím do bitevní/bombardovací skupiny Mrknutí
 
Hot_Dog
Díky za reakci... Kolik Vás bude zítra Kubule, cca +-3?

Co Paulusova banda, bude taky zítra? S Bitevničením/Bombardováním sou taktéž OK?

Do Stíhací Skupiny zatím počítám se mnou, Tommym, JulBem, Killerem a Turbem... Případně jestli se ještě přihlásí nějakej čistokrevnej stíhač? Butys, Snakes a pod?
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
CSW_606_Thomas
Zítra (úterý) v 20:30? Ok.
A-20 nebo Peška.
i.ibb.co/LQCfb7H/Thomas.png
 
Paulus
Paulusova banda zítra nejspíš bude. Vezmeme co nám dáte…
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
Paulus napsal:

Paulusova banda zítra nejspíš bude. Vezmeme co nám dáte…


Vypadá to, že nejlépe pro Vás (platí i pro ATA a bitevníky z řad CSW) to bude A-20 nebo Il-2, dle vlastního výběru...

Pešky si veme 102nd na útok na zadní depot...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ATA_Kubule
Budeme tři , a20 nebo il2 vyhovuje
 
Hot_Dog
Killere a Turbo, jak by se Vám líbili Yaky-9?
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
606_JuLB
V rámci ľahkej "prípravy" som skúsil spustiť HSD, no hádže chybu "unable connect to server...". Je chyba medzi stoličkou a klávesnicou?
 
RH_Killer
Turbo ho nemá. Já ano a klidně s ním poletím.
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
CSW_Karlos
606_JuLB napsal:

V rámci ľahkej "prípravy" som skúsil spustiť HSD, no hádže chybu "unable connect to server...". Je chyba medzi stoličkou a klávesnicou?


A instalace ti proběhla v normálu? Mně to občas házelo chybu taky, když byl třeba server HSD zrovna Offline.

Jinak co se týče HSD, nevím jak to uděláme, protože ty naše skiny už máme přidané v CSW-VVS skinpacku a pokud bude chtít 102 zakládat DWO skinpack, tak by jsme to museli nadablovat, proto bych byl radši pro variantu to nahrat na mediafire a poslat to ostatním, zbytek ostatních skinů jiných letek, by jsme museli stahnout přes HSD, nebo bych je musel oslovit, aby to taky nahrali na nějaké uložiště a dát to dohromady v jeden soubor. Popřípadě bych musel udělat seznam skinů, co by si museli ostatní postahovat ručně z HSD z naší CSW sekce.
Upravil/a CSW_Karlos dne 24-04-2023 22:46
 
Hot_Dog
RH_Killer napsal:

Turbo ho nemá. Já ano a klidně s ním poletím.


Dobrá, pro Turba mám ještě jednu Lavinu, pro tebe už bohužel ne, ale budeš mít toho Yaka-9...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Tommy-
POZOR, vývojári práve vydali nový update hry. Nezapínajte to na poslednú chvíľu, nech si stihnete aktualizáciu stiahnuť!
i.ibb.co/LNDZPtN/Tommy.png
 
311_Mart
Pozor, vyšel update. Stahujte...
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
Pánové, dobrá práce dneska! Omlouvám se, že sme moc nebyli jako stíhači k dispozici, ale byli sme v zásadě jediný stíhači na mapě, HR se vyautovalo dost brzy a byly sme potřeba jinde. Navíc nám ještě sebrali jednu Lavinu, takže mi Turbo dal tu svou a zbylli sme na sstíhací úkoly jen 4Smutný

Jestli teda dobře pamatuju, tak ste měli dvě ztráty, jednu zapříčiněnou flakem a pak sem slyšel něco o Martově neohroženém pokusu postavit se 4 Junkersům a 4 Befkám sám ve ŠturmovikuVyděšený
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
311_Mart
Vyzobali jsme cíle na frontě okolo kouřů a vraceli jsme se s Karlosem ještě kouknout na jižní tankový spawn. Karlosův radar, ukazoval 4 kontakty výš na druhé hodině o chvíli dřív, než jsem je uviděl i já. Nejdřív jsme je považovali za vracející se Pešky, ale chybně - byly to 4 Ju-88. Karlos usoudil, že na ně nemá a zaútočil na tanky. Mně to nedalo, přepl jsem na režim sport, zavřel skleník a jal se je dostoupávat. Z dálky jsem ošil posledního, který trochu zpanikařil a vypadl z formace vlevo, ale to už se šmejdi začali rozjíždět na odhoz pravou klesavou zatáčkou. Zkusil jsem ty tři zkrátit a povedlo se, posledního jsem poslal dolů ale zbývající dva jsem už moc nedojížděl. Karlos mi potvrdil, že čtvrté Jučko je za mnou. Tak jsem otevřel skleník, udělal zatáčku - Jučko tam bylo, OK, dělám jojo a v tom plesk.
Befka, resp. befko, jsem viděl jen z externálu - to, které mě z toho vysadilo.
Nu což, na počet motorů a osádky jsem vyhrál Šklebící se
Teď už jen počkat na to, jak se vyspí komisař - buď z toho bude Hrdina SSSR in memoriam a nebo půjde rodina na Sibiř rubat na ztraceného Šturma až do konce života.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

35,102,073 návštěv