September 28 2024 06:19:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 17

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Daidalos team patch 4,09
WT_Horrido
WT_Pedropan napsal:
313_Paegas napsal:
..je v pořádku DM?


Tenhle DM uz kritizovali piloti i na offiko foru. Maraz, jako jeden z autoru ho tam vehementne obhajoval.
No, nevim. V tech dirach na kridlech, ktere prostrilels mezi motorem a trupem, byly nadrze.
A nehori a nehori a leti to dal, jako by se nechumelilo... Smutný


Neříkal to už Oleg že grafická prezentace poškození neodpovídá skutečnému?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_pbarry
WT_Pedropan napsal:
313_Paegas napsal:
..je v pořádku DM?


Tenhle DM uz kritizovali piloti i na offiko foru. Maraz, jako jeden z autoru ho tam vehementne obhajoval.
No, nevim. V tech dirach na kridlech, ktere prostrilels mezi motorem a trupem, byly nadrze.
A nehori a nehori a leti to dal, jako by se nechumelilo... Smutný



Graficky znazorněné poškození přece nemá s dmg modelem nic společnýho. Málo který bombardér vybuchuje tak ochotně a hoří řekl bych standartně.

Co se vám nelíbí ?
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Jirka
Ta diskuse je úchylná. Celej IL je narvaný hromadou všelijakých zmodovaných zkrypleností. Jeden italský bombardér a pár letadel s podvěsama tomu už víc ublížit nemůžou.

P.S. Ale aspoň je to ofiko. Úsměv
Upravil/a Jirka dne 07-10-2009 10:02
 
XXX_Dazz
Robo napsal:
313_123 napsal:asi by se spíš chlapci měli dohodnout a né každej na svým písečku
a ještě si dělat naschvály - co mě to kurna jen připomíná


XXX_Dazz napsal:Je samozřejmě škoda, že Daidalos s modery více nespolupracuje a jde je po své linii Smutný


Preco si myslis, ze nespolupracuje? Zamračený Myslim, ze by ste sa obaja dost cudovali. Berte prosim 4.09 iba ako zaciatok.


V tom případě SALUTE Daidalos Mrknutí už se těším !!!
 
XXX_Dazz
WT_Horrido napsal:
Nic nového, nikdo z moderů neudělal nic co by nějak zásadně změnilo hratelnost... snad mimo nedotaženého AI pro online. Pro offline létače, což má být sponzorská (a rekrutační) základna onlajnystů, už vůbec nic.

Enjoyr alespoň dělá pořádek ve zmatku degenu, ale jinak nic. Už jsem to psal, nové mapy, letadla, to je pěkné, ale nakonec k čemu?


Horri ty už to asi moc nesleduješ Šklebící se
Je spousta módů, které by dokázaly hru rozhýbat, bohužel jim chybí standardizace.
 
LesniHU
XXX_Dazz napsal:
V současné době je asi (kromě nějakých aerodymických výpočtů) těžko říci jak daný typ letadla létal s podvěšenou výzbrojí.

Lesníku mohl by jsi trošku vysvětlit co Vás (Daidalos team) vedlo k tomu, že je něco špatně a proč jste to opravili ?
Pokud nekde neco visi v ilovi externe, je to na dva dily - pylon a samotna bomba(nebo kanon, raketa...). Oboje ma svoji hmotnost, kazda bomba tu spravnou, u pylonu je nekolik vyjimek s primo nastavenou hmotnosti a zbytek mel defaultnich 150kg. Kdyz pak clovek letel s necim, co melo extra zavesnik pro kazdou raketu - tak si to spocitejte. My jsme snizili tu defaultni hodnotu.
Co mi uniklo je, ze zavesnik jsou pouzity i pro gunpody a je jich tam vyjmenovano relativne malo. Takze predtim to bylo hmotnost zbrane a munice+tezky zavesnik, ted je to hmotnost zbrane a munice+podstatne lehci zavesnik. Celkove to u bf109 delalo +-400kg driv, asi 120 ted a spravne by to melo byt 210.

FW190 s 4*20 bude asi beze zmeny, protoze "PylonMG15120x2" je jedna z tech primo vyjmenovanych vyjimek (ma 450kg, takze celkove pod letadlem to bude mit pres tunu?). Ostatni nevim, ale rekl bych, ze vsechny budou bliz realisticke hodnote, jen na druhou stranu od dosavadniho stavu (tj. presne stejny pripad jako ten popsany u 109). Kazdopadne to bude opraveno pri prvni prilezitosti.

SM79 DM: Ty nadrze tam jsou a hori. Nemuzete ocekavat, ze desetitunove letadlo spadne po jedne davce ze sedmicek. Tohle letadlo je presne z doby, kdy se tvrdilo, ze bombarder vzdycky proleti (aby ne, kdyz byl prakticky stejne rychly jako dvouplosne stihacky, ktere mely par kulometu).
Tahle debata se uz rozjela i na 1C foru, takze odtamtud neco pro pobaveni: http://www.youtub...rvWwm1TqGk

Externi mody: to neni tak, ze by je DT nejak dogmaticky odmital, jen je pomerne tezke najit nejaky, co splnuje technicke limity ilovskeho enginu a naroky na historickou realisticnost. Jak uz Robo psal, iniciativa bezi a na nejakych upravach vizualni stranky a hratelnosti se taky pracuje.
 
Jaffa
napsaly by ste mi nějakej odkaz na stažení prosim nikde to ke stažení nemohu najít ten mod Daidalos
Smutný
 
XXX_Dazz
LesniHU napsal:
XXX_Dazz napsal:
V současné době je asi (kromě nějakých aerodymických výpočtů) těžko říci jak daný typ letadla létal s podvěšenou výzbrojí.

Lesníku mohl by jsi trošku vysvětlit co Vás (Daidalos team) vedlo k tomu, že je něco špatně a proč jste to opravili ?
Pokud nekde neco visi v ilovi externe, je to na dva dily - pylon a samotna bomba(nebo kanon, raketa...). Oboje ma svoji hmotnost, kazda bomba tu spravnou, u pylonu je nekolik vyjimek s primo nastavenou hmotnosti a zbytek mel defaultnich 150kg. Kdyz pak clovek letel s necim, co melo extra zavesnik pro kazdou raketu - tak si to spocitejte. My jsme snizili tu defaultni hodnotu.
Co mi uniklo je, ze zavesnik jsou pouzity i pro gunpody a je jich tam vyjmenovano relativne malo. Takze predtim to bylo hmotnost zbrane a munice+tezky zavesnik, ted je to hmotnost zbrane a munice+podstatne lehci zavesnik. Celkove to u bf109 delalo +-400kg driv, asi 120 ted a spravne by to melo byt 210.

FW190 s 4*20 bude asi beze zmeny, protoze "PylonMG15120x2" je jedna z tech primo vyjmenovanych vyjimek (ma 450kg, takze celkove pod letadlem to bude mit pres tunu?). Ostatni nevim, ale rekl bych, ze vsechny budou bliz realisticke hodnote, jen na druhou stranu od dosavadniho stavu (tj. presne stejny pripad jako ten popsany u 109). Kazdopadne to bude opraveno pri prvni prilezitosti.

SM79 DM: Ty nadrze tam jsou a hori. Nemuzete ocekavat, ze desetitunove letadlo spadne po jedne davce ze sedmicek. Tohle letadlo je presne z doby, kdy se tvrdilo, ze bombarder vzdycky proleti (aby ne, kdyz byl prakticky stejne rychly jako dvouplosne stihacky, ktere mely par kulometu).
Tahle debata se uz rozjela i na 1C foru, takze odtamtud neco pro pobaveni: http://www.youtub...rvWwm1TqGk

Externi mody: to neni tak, ze by je DT nejak dogmaticky odmital, jen je pomerne tezke najit nejaky, co splnuje technicke limity ilovskeho enginu a naroky na historickou realisticnost. Jak uz Robo psal, iniciativa bezi a na nejakych upravach vizualni stranky a hratelnosti se taky pracuje.


Dík moc za odpověď Šklebící se
 
torr
bude někdy konečně opravena tato prastará chyba,kdy po odhozu bomby,torpéda,rakety se nesnížila hmotnost letadla o tuto zátěž?
 
Panek
Ale takováto chyba už tam není.
 
1stCL_pbarry
torr napsal:
bude někdy konečně opravena tato prastará chyba,kdy po odhozu bomby,torpéda,rakety se nesnížila hmotnost letadla o tuto zátěž?


Seš si jistej že taková chyba ještě existuje ? Například u Ju-88 určitě ne.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
AH_Watson
jack1 napsal:
napsaly by ste mi nějakej odkaz na stažení prosim nikde to ke stažení nemohu najít ten mod Daidalos
Smutný

Já jsem tahal od Alana Greye http://www.alan-g... dal to tam 2. října.
 
torr
1stCL_pbarry napsal:
torr napsal:
bude někdy konečně opravena tato prastará chyba,kdy po odhozu bomby,torpéda,rakety se nesnížila hmotnost letadla o tuto zátěž?


Seš si jistej že taková chyba ještě existuje ? Například u Ju-88 určitě ne.


vem např. BF109/G2 nalož jí 500kg pumu a vyzkoušej.
 
WT_Pedropan
1stCL_pbarry napsal:
Graficky znazorněné poškození přece nemá s dmg modelem nic společnýho. Málo který bombardér vybuchuje tak ochotně a hoří řekl bych standartně.

Co se vám nelíbí ?


No to se mne nelibi. Jestlize graficke zobrazeni je reakci na neco (predpokladam, ze na to, ze se nekdo nekam necim trefi) a DM taktez, potom nerozumim tomu, proc se tak nedeje v odpovidajici spojitosti.
Nebo je to tak, ze kdyz trefim letadylko do kridla, tak se nahodi textura s dirou v trupu?
To mne ovsem prijde nechutne...
 
http://www.wtigers.org/
313_123
tak daidalovci držím palec
vaše vyjádření mě natěšilo
doufám, že mě nenecháte čekat dlouho Mrknutí
 
1stCL_pbarry
WT_Pedropan napsal:
No to se mne nelibi. Jestlize graficke zobrazeni je reakci na neco (predpokladam, ze na to, ze se nekdo nekam necim trefi) a DM taktez, potom nerozumim tomu, proc se tak nedeje v odpovidajici spojitosti.
Nebo je to tak, ze kdyz trefim letadylko do kridla, tak se nahodi textura s dirou v trupu?
To mne ovsem prijde nechutne...


Tak ta dira tam muze bejt stejna po dvou granatech, nebo treba po deseti. Je to jen vyobrazeni. alespoň tak jsem to do teď chápal. Nicmene ten bombarder skutecne neni kdovijak odolnej.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
WT_Pedropan
Ale ja bodam na to, jestli dira na obrazku vznikla po jednom, nebo deseti granatech. Takovej hnidopich nejsem.
Ale kdyz uz to ma nejaky DM (a sveho casu, dle Olegovych slov, DM revolucni, dosud nepouzity), a nejake graficke zobrazeni toho poskozeni, tak by to mohlo byt, alespon v nejdulezitejsich rysech, trochu "Usouladeno". A pruhledne lochny jako vrata v miste, kde jsou nadrze, by s tim letadlem hergot neco udelat mohly. Minimalne mel byt okamzite bez paliva.
A nebo nemaj malovat takovej silenej model poskozeni...
Proste u toho podle meho nazoru nekdo nepremyslel...
 
http://www.wtigers.org/
1stCL_pbarry
WT_Pedropan napsal:
Takovej hnidopich nejsem.
.


Jo tak Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
mkubani
Pedroplane, je to tak, ze v Sturmovi graficke poskodenie funguje nezavisle od skutocneho (funkcneho) poskodenia. Tie diery su jednoducho len dalsia vrstva textur pod defaultnym skinom, ktora sa aktivuje, ked istu oblast zasiahne strela. Neberie do uvahy presne miesto zasahu. U niektorych lietadiel je to urobene lepsie u niektorych horsie. V tomto pripade vzdy zalezi na samotnom skinnerovi/modelarovi lietadla. Je to dvojsecna "zbran". Ak skinner urobi to graficke poskodenie prilis male, tak ludia mozu mat pocit, ze preco ten bombarder ide dole, ked ma len zopar dier. Ak tie "diery" spravi prilis velke, tak nastava opacny problem = ved je ako emental, tak preco stale leti...?! Keby bolo na mne, tak by som tie diery na SM.79 urcite spravil mensie alebo by som ich spravil menej.
Upravil/a mkubani dne 07-10-2009 13:12
 
Panek
torr napsal:
1stCL_pbarry napsal:
torr napsal:
bude někdy konečně opravena tato prastará chyba,kdy po odhozu bomby,torpéda,rakety se nesnížila hmotnost letadla o tuto zátěž?


Seš si jistej že taková chyba ještě existuje ? Například u Ju-88 určitě ne.


vem např. BF109/G2 nalož jí 500kg pumu a vyzkoušej.

Zamračený

Vypni si nekonečno munice, jinak tu bombu pod letadlem budeš furt mít. Šklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,526 návštěv