September 28 2024 10:20:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 17

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
NOVACEK
alfik
Jen kdo vydrží tohle, přežije masomlejn na mapách z prvních roků války za rudé! Vyděšený
Berte to jako drsný trénink Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
FK_Rychtyg
[quote]Pedrooza napsal:
tak ještě to trošku rozpitváme a Matvy si pujde rovnou udělat zkoušky ATPL froozen na ÚCLko Cool
quote]
Kéž by to bylo tak jednoduchéŠklebící se, jen na tyhle základy letu jsem tušim studoval cca 330 stránek skriptSmutný
 
Pedrooza
FK_Rychtyg napsal:
[quote]Pedrooza napsal:
tak ještě to trošku rozpitváme a Matvy si pujde rovnou udělat zkoušky ATPL froozen na ÚCLko Cool
quote]
Kéž by to bylo tak jednoduchéŠklebící se, jen na tyhle základy letu jsem tušim studoval cca 330 stránek skriptSmutný


mě to čeká v létě po státnicích, taky se nemůžu dočkat Šklebící se
 
FK_Rychtyg
Pedrooza napsal:
mě to čeká v létě po státnicích, taky se nemůžu dočkat Šklebící se

Držím palce, ono se to naučit celkem dá, ale ten čas, který nad tím člověk stráví... Mimochodem, kde to plánuješ dělat nebo kde to děláš (jestli jsi už začal)?
 
Pityy
cus chlapi chtel jsem se zeptat ma Saitek X52 Pro Flight Force-feedback ??? dekuji za odpoved a jak jste s nim spokojeni stoji to za ty prachy?
Mrknutí
 
Panek
nemá feedback

Mám X52, používám jen plynovku a čudílky na páce. K ovládání letadla jsem, ale začal používat jinej klacek.

Ovládání letadla je s X52 trošičku jiné - dle mého osobního názoru trošičku znevíhodňuje majitele, ale hodně dobrých pilotů ji používá.

Začni s něčím levnějším. A až ti to doslouží, tak investuj.
Upravil/a Panek dne 07-03-2009 08:34
 
Pityy
Panek napsal:
nemá feedback

Mám X52, používám jen plynovku a čudílky na páce. K ovládání letadla jsem, ale začal používat jinej klacek.

Ovládání letadla je s X52 trošičku jiné - dle mého osobního názoru trošičku znevíhodňuje majitele, ale hodně dobrých pilotů ji používá.

Začni s něčím levnějším. A až ti to doslouží, tak investuj.



Ja mam cybork evo obic co mas za klacek?
 
Panek
Já mám kombinaci plynovka X52 + MS SW FF2 (už se nedělá).

Jsem naprosto spokojenej, směrovku nepoužívám na twistu, ale na horním trimu plynovky (takže vlastně můžu trimovat i LW stíhačky).
U MS SW je jen problém, že když se přepnu z Ila a zpět, tak nefungují síly.
 
Pityy
aha ja prave premyslim ze bych si do budoucna koupil x 52 pro nebo falcona f-16 ale o tom falconovi mi nikdo nic nerekl jen vim ze je celokovovej a zbytek ???? a je drahej 6000 Šklebící se tak fakt nevim
 
Soky
1stCL_Fajlow napsal:
To je nedostatek sokolíků ? Šklebící se

Sice nevim o co tu de, ale co sem zas proved? Šklebící se
 
Panek
Ale nic. Fajlow jen laškuje, až jednou dostane stalinovou bistou po hlavě, tak přestane. Šklebící se
 
Pityy
CHtel jsem se zeptat je cestina na IL-2 Sturmovik 1946? jestli jo kde ji sehnat nebo co kde prepsat dekuju za odpovedi
 
FK_Rychtyg
pityy napsal:
CHtel jsem se zeptat je cestina na IL-2 Sturmovik 1946? jestli jo kde ji sehnat nebo co kde prepsat dekuju za odpovedi

Záleží na tom jakou verzi té 1946 si pořídíš, já to kupoval kdysi tady v ČR a dokonce to bylo již původně v originále v ČJ. Nemohl jsem si na to ovšem zvyknout, tak jsem si to v configu předělal zpět na AJ, tak jak jsem to měl u předchozích verzí... Nejsem si ovšem jist, zda to funguje i z AJ do ČJ, ale podle mého by to jít mělo. Zkus v adresáři IL2 1946 otevřít soubor conf, tam najdi toto:

[rts]
;ProcessAffinityMask=1
mouseUse=2
joyUse=1
trackIRUse=1
DisableIME=0
locale=en

ten locale=en přepiš na locale=cs a ulož změny.

Jak jsem psal, nevím zda to bude fungovat, ale za pokus to stojíÚsměv
 
WT_Schmouddle
Ehm Panku, ta hlava s telem se pise "busta", je to odvozenina od souslovi "bust your ass"Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
310_Podrs
Třeba chtěl napsat Vista...B je hned vedle V... Šklebící se
 
http://www.310raf.com
WT_Horrido
A není potřeba něco podepsat? Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Pityy
tak jsem to prepsal hra je v cestine jen castecne menu je v cestine ale ukoly jsou v anglictine tak nevim ale kazdopadne dik za raduMrknutí kdzby jste nekdo vedel jak dat do cestiny i informace o misich bzl bzch vam moc vdecny Vyděšený
 
Pityy
hele stihaci hrajete nekdo ila s TrackIR 4PffRO zajimalo bz me jakz to s tim je??Úsměv
 
WT_Horrido
Je to s nim fakt dobrz!! Je hustz jak se otaci obray podle otaceni hlavou. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Panek
Je to super.
http://www.youtub...PJI9hN2tBk
Upravil/a Panek dne 10-03-2009 23:55
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,591 návštěv