September 29 2024 04:24:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
313_123
1stCL_Johann napsal:
WT_Horrido napsal:
1stCL_Johann napsal:
Se simulatorem však nemnela nic spolecneho ,protoze realita vypada jinak.


Šklebící se

Ty jsi taky jeden s tech lizalu prdele Olega??????
Nebo si snad myslis ze simulace reality vypada takhle ?To mas teda Naroky roku 1985 Šklebící se


YYY zlatej útok na moskvu na ZX spectru
 
313_123
313_Ffajtl napsal:
Johan... Tak teď ti poradím tohle...

Hodně lidí včetně mě je za tenhle podle tebe PASQUIL SIMULATOR moc vděčná, ikdyž má chyby, ale na druhou stranu má své kouzlo a kdybych ho lítat nechtěl, tak to nedělám. Vnucuješ tady svoje myšlenky jako MRKVOSOFT svoje VISTY WIDLE, ale tady jsi hošíku "KUREWSKY WEDLE".

Nikoho tu obhajovat nechci a nebudu, ale zkus se někdy postavit na pozici, kdy uděláš produkt a od první chvíle vydání slyšíš "super, bomba, nádhera", pozvedne tě to a prosby normálních idiotů vyslyšíš a makáš nad něčím, s čím jsi neplánoval... ADD-ONY, Pathce a další ptákovini, aby jsi mohl uspokojit víceré procento svých zákazníků. Pak přijdou Idioti druhé strany, kteří ti háží klacky pod nohy a říkají ti pořád, jaký jsi idiot, mají keců jak rádio JEREVAN, všechno by udělali jinak, ale sami mají obrovský problém si ráno zavázat tkaničky od bot a nedej bože vysmrkat...

Pokud vážně tuhle hru uznáváš za nudu a nic ti to nedává a haníš nás svými názory tady, odlez do ústraní svého obýváku, udělej si zdroják a dupej do dvou let udělat nejlepší simulátor pro dobu svého vydání!!!

Uděláš leda tak po obědě bobek do hajzlu a s úsměvem si s utrženým kouskem hajzláku utřeš prdel.

"SIMULÁTOR" pro mě znamená to, zkusit si zalítat aspoň na počálu s letadly, na které se nemůžu nikdy ani podívat, protože už neexistují a právě díky těmto pro tebe DEBILŮM, jak je OLEG se mi splnil sen. Vůbec mě nesere, že je něco blbě, nebo dobře. Lítám to pro ty lidi okolo a pro tu atmosféru, kterou nezažiješ ani při lítání IRL...

Utři si tedy JOHANE svou hubiznu od těch sraček, které jsi tady namlel a stěžuj si z okna nebo do telefonu linky bezpečí...


Tohle je po dlouhé době moje reakce na člověka, který nikdy nic neudělal a neváží si ani krapet toho, co někdo udělal pro něj, ikdyž placeně...

S!

pro ostatní: Nezlob te se, ale synka bych teď nejradši hodil pod vlak Cool



s tímhle nemá numero nic společného Šklebící se
ale jinak pekné a souhlasím
 
WT_Horrido
Fajtl se nerozciluj, to nemas zapotrebi. Ale je to trefne. Úsměv
Se sturmem to bylo v poradku nekam po Pacific Fighters, pak se to nejak zacalo kazit a vydalo se to spatnym smerem. Odemknuti moznosti editovat zvuky a grafiku by to podstatne zmenilo. To se nestalo a dneska je Sturm vekem unaveny pan a je to bohuzel videt. Skoda ze si tohle Oleg neuvedomil a zrejme nevidi co drzi ci drzelo nad vodou Red Barona nebo EAW.
Na druhou stranu z financniho hlediska v podstate nemel duvod to delat i kdyz ja si dovedu predstavit "1946" uplne jineho razeni...
Upravil/a WT_Horrido dne 12-10-2007 11:59
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Cassius Chaerea
Kua FF má své dnyŠklebící se. Ale jinak trochu uhlazeněji bych i souhlasilMrknutí.
 
1stCL_Pospa
Tak Ffajtle ted jeste jednou a bez tech urážek Mrknutí
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
CR_PETRAS
Já bych měl jen jednu jedinou radu pro ty,co tak strašně hledaj realitu.

JDĚTE SAKRA LÍTAT SE SKUTEČNÝMY LETADLY.

Nedá se sice s nima v civilu střílet,ale řeknu vám jedno.Jak si nabijete držku už nikdy žádný refly nedáte.
A počet hodin odlétaných na tomhle simu jsem v reálu nedal ani náhodou !! To jsem svého času lítal docela dost.

Takže večer zdarec ve " V I R T U Á L U" Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí
 
http://avionika.webpark.cz
GC3_Chroust
1stCL_Pospa napsal:
Tak Ffajtle ted jeste jednou a bez tech urážek Mrknutí


Ale prd Pospic, takhle je to presne jak to ma byt, jinak by to bylo nudny Mrknutí
 
1stCL_Johann
313_Ffajtl napsal:
Johan... Tak teď ti poradím tohle...

Hodně lidí včetně mě je za tenhle podle tebe PASQUIL SIMULATOR moc vděčná, ikdyž má chyby, ale na druhou stranu má své kouzlo a kdybych ho lítat nechtěl, tak to nedělám. Vnucuješ tady svoje myšlenky jako MRKVOSOFT svoje VISTY WIDLE, ale tady jsi hošíku "KUREWSKY WEDLE".

Nikoho tu obhajovat nechci a nebudu, ale zkus se někdy postavit na pozici, kdy uděláš produkt a od první chvíle vydání slyšíš "super, bomba, nádhera", pozvedne tě to a prosby normálních idiotů vyslyšíš a makáš nad něčím, s čím jsi neplánoval... ADD-ONY, Pathce a další ptákovini, aby jsi mohl uspokojit víceré procento svých zákazníků. Pak přijdou Idioti druhé strany, kteří ti háží klacky pod nohy a říkají ti pořád, jaký jsi idiot, mají keců jak rádio JEREVAN, všechno by udělali jinak, ale sami mají obrovský problém si ráno zavázat tkaničky od bot a nedej bože vysmrkat...

Pokud vážně tuhle hru uznáváš za nudu a nic ti to nedává a haníš nás svými názory tady, odlez do ústraní svého obýváku, udělej si zdroják a dupej do dvou let udělat nejlepší simulátor pro dobu svého vydání!!!

Uděláš leda tak po obědě bobek do hajzlu a s úsměvem si s utrženým kouskem hajzláku utřeš prdel.

"SIMULÁTOR" pro mě znamená to, zkusit si zalítat aspoň na počálu s letadly, na které se nemůžu nikdy ani podívat, protože už neexistují a právě díky těmto pro tebe DEBILŮM, jak je OLEG se mi splnil sen. Vůbec mě nesere, že je něco blbě, nebo dobře. Lítám to pro ty lidi okolo a pro tu atmosféru, kterou nezažiješ ani při lítání IRL...

Utři si tedy JOHANE svou hubiznu od těch sraček, které jsi tady namlel a stěžuj si z okna nebo do telefonu linky bezpečí...


Tohle je po dlouhé době moje reakce na člověka, který nikdy nic neudělal a neváží si ani krapet toho, co někdo udělal pro něj, ikdyž placeně...

S!

pro ostatní: Nezlob te se, ale synka bych teď nejradši hodil pod vlak Cool

Jajtle pripadas mi jako dite ze skolky a ne jako dospelej clovekŠklebící seŠklebící sesvalne kolik ti je typoval bych ne vic nez trinact
Ja mam firmu a musim se snazit svoje zakazniky hyckat a delat pro ne inovace aby jim me vyrobky vyhovovali a sli z dobou .Pokud jim nebudu vyhovovat a budu si delat co chci,mazat jim med okolo huby,lhat jim a na jejich prozby nedam pak skoncim .To je zakon tru .Oleg se chova jako parchant ke svym zakaznikum a my jsme jeho zaskaznici ! Jen ja jsem naucil litat Ila troufam si rict do deseti lidi ,kteri si Ila koupily na muj popud,kdyz vydeli online litani u mne Tak mi tady nerikej takovi hovadiny jako jsi vyprodukovawl!!!!!To cos ty tady napsal je politika soc ustredniho vyboru KSČ .Tady jsme otrochu dal a pokud ty patolyzale Olegovi prdele chces litat ila a pro tvou radost detske dusicky ti staci budis ,ale nerikej mi co si mam myslet o Ilovi .Rekl jsem ze mne tenhle dedek uz nudi a ze moje predstavy realneho simu od vzniku Ila se ponekud zmnenily a za tim si stojim.Diky takovejm jako si ty to tady budem litat Ila jeste pet let.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Johanne, myslím že si asi tady spálíš koudel u zadniceŠklebící se.
Ale bude to hezkej match, výhoda fora je že se tu nemusí poštět trackÚsměv
 
Opitze
jo jenže Johanne, Oleg je monopol, takže si může tohle dovolit a od jisté doby to dotáhl tak daleko, že celej "svět vojenského virtuálního simu" zabíjí... zabíjí proto, že nepřináší nic nového už x let... nechce dát 6dof, nechce dát zvuky, nechce dát nové mapy, nechce upravit FM a DM... no prostě to má v píp protože ví, že ho stejně nikdo neohrozí... kdyby MS vydalo třeba CFS X na bázi MSF X a s lepším FM tak bude v prdeli...
takhle se může ohrozit jen on sám a sice vydáním BOBa, kde budou zvuky ala soundmod a 6dof ala jinej modhackcheat a jinak nic jinýho a podle toho co jsem měl možnost vidět, tak tam nic novýho kromě googlemapy není Vyděšený...
Upravil/a Opitze dne 12-10-2007 12:29
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
313_Ffajtl
Johane... Pokud máš tedy firmu, jak říkáš a děláš, co děláš, vedeš ji velmi špatně. A neříkej mi, že jsi nikdy nezalhal ohledně plateb, nebo termínu, neměl nikdy výmluvy... To bych tě potom musel pasovat na echtpodnikatele roku.... Lžeš o sobě hošíku. Klidně si mysli, že mi je 13, protože daleko od pravdy nejsi. Určitě investuješ do svojí firmy milióny ze své kapsy, aby ses pak modlil, že se ti to snad vrátí. Najivko....

A co se týče OLEGA, tak asi z vlastní zkušenosti musíš vědět pane podnikatel, že jakmile zákazníkovi zamlžíš a zalžeš jednou na určité téma, tak abys nevypadal hned jako idiot a zákazníka nestratil, mlžíš mu do té doby, než na to sám nepřijde, jako třeba něktří se SOUND MODEM.

Na druhou stranu, pokud prodáváš papírové kapensníky, tak je jasné, že je nebudeš prodávat z krepového papíru...že? (byl příklad)

Měj si třeba PNS stánek. Je mi to jedno... Jenom mi neleze do hlavy, proč shazuješ nás ostatní.... Nikdo Olegovi do prdele neleze, snad jen ty nevidíš rád, že se mu něco povedlo a on z toho profituje, kdežto tobě se asi nedaří....

já jsem ti své názory na ila nevnucoval, jak píšeš. Chba je na staně tvé obrazovky monitoru a židlí....

A ještě jedna rada milý pane velkomožný kapitalisto s děravou kapsou.... Pokud něco dělat nechceš, tak to přece dělat nemusíš a nebudeš. Tak buď té lásky a tenhle simulátor nech spát ve své mysli, nelítej ho a ani se k němu nevracej, dokud nepříjdeš s jinou AMERIKOU...

BLBENaštvaný
 
http://www.313.cz/
jofe
CR_PETRAS napsal:
Já bych měl jen jednu jedinou radu pro ty,co tak strašně hledaj realitu.

JDĚTE SAKRA LÍTAT SE SKUTEČNÝMY LETADLY.


Úsměv Ešte by to chcelo pondelkové noviny v sobotu. Mrknutí Alebo "oslíčka otras sa". Cool Warbirdov ešte stále je pomerne dosť. Polietať Spita, 109, Mustanga by sa mi páčilo. Potom by sme mohli Olega aj ukameňovať, ako doporučuje vyššie Horri Pff

Nedá se sice s nima v civilu střílet,ale řeknu vám jedno.Jak si nabijete držku už nikdy žádný refly nedáte.
A počet hodin odlétaných na tomhle simu jsem v reálu nedal ani náhodou !! To jsem svého času lítal docela dost.

Takže večer zdarec ve " V I R T U Á L U" Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí

Preto si po večeroch chodím zablbnúť na online. Cool
 
1stCL_Johann
Opitz napsal:
jo jenže Johanne, Oleg je monopol, takže si může tohle dovolit a od jisté doby to dotáhl tak daleko, že celej "svět vojenského virtuálního simu" zabíjí... zabíjí proto, že nepřináší nic nového už x let... nechce dát 6dof, nechce dát zvuky, nechce dát nové mapy, nechce upravit FM a DM... no prostě to má v píp protože ví, že ho stejně nikdo neohrozí... kdyby MS vydalo třeba CFS X na bázi MSF X a s lepším FM tak bude v prdeli...
takhle se může ohrozit jen on sám a sice vydáním BOBa, kde budou zvuky ala soundmod a 6dof ala jinej modhackcheat a jinak nic jinýho a podle toho co jsem měl možnost vidět, tak tam nic novýho kromě googlemapy není Vyděšený...

Mas recht Mrknutí,Tohle Fajtl nepochopi, je ale spokojen ze nic noveho se do simu neudelalo ,pravdepodobne se boji ze by spit nelital tak jak lita Šklebící seŠklebící se Je jeste malej ach jo
Upravil/a 1stCL_Johann dne 12-10-2007 12:54
 
313_Ffajtl
1stCL_Johann napsal:
Opitz napsal:
jo jenže Johanne, Oleg je monopol, takže si může tohle dovolit a od jisté doby to dotáhl tak daleko, že celej "svět vojenského virtuálního simu" zabíjí... zabíjí proto, že nepřináší nic nového už x let... nechce dát 6dof, nechce dát zvuky, nechce dát nové mapy, nechce upravit FM a DM... no prostě to má v píp protože ví, že ho stejně nikdo neohrozí... kdyby MS vydalo třeba CFS X na bázi MSF X a s lepším FM tak bude v prdeli...
takhle se může ohrozit jen on sám a sice vydáním BOBa, kde budou zvuky ala soundmod a 6dof ala jinej modhackcheat a jinak nic jinýho a podle toho co jsem měl možnost vidět, tak tam nic novýho kromě googlemapy není Vyděšený...

Mas recht Mrknutí,Tohle Fajtl nepochopi, je ale spokojen ze nic noveho se do simu neudelalo ,pravdepodobne se boji ze by spit nelital tak jak lita Šklebící seŠklebící se Je jeste malej ach jo


Máš recht JOHANEMrknutí jsem děsně zakomplexovaný spitem a asi to bude právě tím... SVK je rozsáhlé Forum a o spitovi už se nebavím od mého threadu už asi 2 roky....

Jsi borec a takových je fakt málo.... Vyděšený
 
http://www.313.cz/
313_123
dnesk mě zrovna volal jeden nasranej zákazník
že už to prej není sranda že už u nás má tu zakázku 2 měsíce
tak jsem na něj pužil svoje oblíbené:
no jo ale víte co jsem obsloužili jinejch spokojenejch zákazníku
a nejlepčí sranda je stěma co se jim to tu válí i půl roku

je sice pravda že jsem svou firmu před rokem rozprodal nechal
se zaměstnat joko říditýlek ve větší firmě a nechal si jen rmaličkou reklamku
ale ted zas toho času dokonce mám prej nárok na dovolenou Mrknutí

hošánkové lidi utáhnete na vařený nudli
a zákazník se nemá zásadně rozmazlovat
a inovace tudle nudle
to tak a budou je chtít všichni Šklebící se

 
313_123
jo a johane promin, ale osobně bych tě tipnul na joudu co furt prudí
a pak ti to nezaplatí (určitě takové znáš)
osobně tě neznám takže se nejspíš pletu
ale prozatím pokud po nás budeš něco chtít tak za hotové ju
(budu ti boužel počítat otravovací příplatek ale to se normálně neříká)
 
1stCL_Johann
313_Ffajtl napsal:
1stCL_Johann napsal:
Opitz napsal:
jo jenže Johanne, Oleg je monopol, takže si může tohle dovolit a od jisté doby to dotáhl tak daleko, že celej "svět vojenského virtuálního simu" zabíjí... zabíjí proto, že nepřináší nic nového už x let... nechce dát 6dof, nechce dát zvuky, nechce dát nové mapy, nechce upravit FM a DM... no prostě to má v píp protože ví, že ho stejně nikdo neohrozí... kdyby MS vydalo třeba CFS X na bázi MSF X a s lepším FM tak bude v prdeli...
takhle se může ohrozit jen on sám a sice vydáním BOBa, kde budou zvuky ala soundmod a 6dof ala jinej modhackcheat a jinak nic jinýho a podle toho co jsem měl možnost vidět, tak tam nic novýho kromě googlemapy není Vyděšený...

Mas recht Mrknutí,Tohle Fajtl nepochopi, je ale spokojen ze nic noveho se do simu neudelalo ,pravdepodobne se boji ze by spit nelital tak jak lita Šklebící seŠklebící se Je jeste malej ach jo


Máš recht JOHANEMrknutí jsem děsně zakomplexovaný spitem a asi to bude právě tím... SVK je rozsáhlé Forum a o spitovi už se nebavím od mého threadu už asi 2 roky....

Jsi borec a takových je fakt málo.... Vyděšený

Nechytej se nepodstatnych veci a drz se programu ,Co kdybys vysvetlil tvuj postoj ,proc preferujes starou IL2 a nevolas po zmnenach to by mne opravdu zajimalo proc mas naroky roku 2000.Copak si neuvedomujes ze ochuzujes ostatni piloty o nove zazitky ze hry? Koukej zacit bombardovat Olega na foru kvuli Bobovi jmenem vasi komunity ,tak jak to delaj ostatni ,aby se konecne probudil a nesabotuj to tu.
 
CR_PETRAS
Myslím,že se tohle vlákno dostalo do uplně jiné roviny Smutný

Škoda..
 
http://avionika.webpark.cz
1stCL_Pospa
CR_PETRAS napsal:
Myslím,že se tohle vlákno dostalo do uplně jiné roviny Smutný

Škoda..


Nehas venku je zima jen ať to plápolá Mrknutí
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
313_123
hurá Cool
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,012 návštěv