September 28 2024 20:14:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
Panek
Ještě je možnost, že ten parametr LandGeom je v conf.ini několikrát. Já měl v configu takovej sovětský pořádek, že jsem měl několik parametrů v configu dvakrát a vždy, když jsem jeden přenastavil, tak mi to Il vrátil na původní hodnotu, respektive na hodnotu, kterou měl nastaven ten druhý v pořadí.
 
XXX_Dazz
Lavo napsal:
1stCL_pbarry napsal:
nechapu proc se vlakno ktere ma 85 stran a vicemene se stale drzi tematu najednou musi organizovat..


ale k dotazu, v bete 4.09 se mi nedari nastavit LandGeom=3 - vzdalenejsi horizont. Pokazde pri spusteni hry se mi vrati na =2. Myslim ze na ila mam dostacujici kartu (7600GT) presto nemam moznost "perfect" v nastveni grafiky ve hre coz je vyzadovano.

Nevi nekdo co s tim ? proc a jak ? Chci videt dal a dal Úsměv


Ma karta 512MB Ram ?Ak nie smola....teda co sa tyka dohladnosti....


512 Mb ram na kartě je pro Landgeom=3 nezbytná podmínka ?
 
312_strycekFido
nemate nekdo v novem patchi problemy s warpovanim v coopech?
www.312raf.com
 
Lavo
XXX_Dazz napsal:
512 Mb ram na kartě je pro Landgeom=3 nezbytná podmínka ?



Myslim ze je to viac ako odporucane , ale nie nieje to podmienka , napr.Liptow ma staru ATI a funguje mu to velmo pekne....
 
LesniHU
4.09 Beta dll knihovny
An attempt was made to reduce freezes
- Calculation of fog was moved from CPU to GPU (beneficiary for powerful GPUs and weak CPUs) Note: There is possibility of errors. If you notice flashing of bright red, please record track.
- For nVidia 8800 series amount of memory allocated for textures of water was reduced on 16MB without loss of quality.
- A bug was discovered in the water=3, water=4 modes, now render of water should be faster
- Increased smoothness of water geometry near the surface (less then 15m altitude)
- Corrected old bug where various textures could be replaced by texture of ground (sun reflection on the water would become yellow)
- LandGeom=3 mode was optimized for less memory consumption (25% less)
- Improved filtration of textures on the distance – reduced “vibration” of the textures along the rivers.
- Removed trees that were growing out of the water on the new maps.
 
XXX_Dazz
To teda čumím co se dá ve starém ilovi ještě spravit Zamračený
 
Pavel K
Máte někdo nainstalovaný 4.09 Beta Skins Pack? Stojí ty skiny za to, jsou tam snad nějaký vylepšený výsostný znaky nebo co? Jde to nainstalovat nějakým způsobem pod soudmod? V popisu je tohle:

All skins were made to represent aircraft common for the Eastern Front. This means camouflage patterns, camouflage colours and theater-specific markings. Previously present specific markings not connected to the Eastern Front were deleted (such as the blue markings of JG 54 on the Fw 190 A-9 and the red-yellow tailband of JG 301 on the Ta-152H).


Jestli jste to někdo naistaloval, ohodnoťte to, popř. poraďte jak to dostat do soundmodu.
 
Safrik
Co vím tak v SM (na stránkách AAA) je Switcher mezi verzemi 4.08 a 4.09b. Takže předpokládám, že SM + 4.09b by měli být kompatibilní.
 
3BAP_Cassius Chaerea
No ano mám SM i na Slovenské mapě, jak sem to udělal se mě neptejte, páč sem to zapomělŠklebící se. Je na to taková fičura jak řiká Šafřík ohledně přepínání, mezi verzemi 4.08, 4.09b, 4.08+SM a 4.09b+SM.
 
WT_Horrido
Pavel K napsal:
Máte někdo nainstalovaný 4.09 Beta Skins Pack? Stojí ty skiny za to, jsou tam snad nějaký vylepšený výsostný znaky nebo co? Jde to nainstalovat nějakým způsobem pod soudmod? V popisu je tohle:

All skins were made to represent aircraft common for the Eastern Front. This means camouflage patterns, camouflage colours and theater-specific markings. Previously present specific markings not connected to the Eastern Front were deleted (such as the blue markings of JG 54 on the Fw 190 A-9 and the red-yellow tailband of JG 301 on the Ta-152H).


Jestli jste to někdo naistaloval, ohodnoťte to, popř. poraďte jak to dostat do soundmodu.


Jedna se o nove default textury. A JSOU lepsi nez puvodni zelenobrcalove a jine hnusy. Marking je stale stejne k nicemu, upraveny je jen ten ktery je primo na skinu.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Lucka
LesniHU napsal:
4.09beta je venku:

...a kdy bude venku ostrej patch 4.09? Nějak dlouho to trvá...se mezitím vdám Šklebící se...a s lítáním bude konec Smutný
 
Liptow
Lucka to fakt?

Caka sa kvoli Bessarabii; no vcera odo mna 1C pytali nasu poslednu verziu Slovenska takze.. Vyděšený
 
Lucka
Zpět k tématu tohoto vlákna: Takže už není šance, že se v patchi 4.09 Avia B-534 přece jen nakonec objeví?
 
LesniHU
Ja slysel, ze finalni 4.09m ma vyjit tento tyden. Ale zname to, ze.

Lucka napsala:
Zpět k tématu tohoto vlákna: Takže už není šance, že se v patchi 4.09 Avia B-534 přece jen nakonec objeví?
ne
 
313_123
kašlu na 4.09 JÁ CHCI NOVEJ DGEN.EXE !!!
(píšu to jen aby se na to nezapomělo bo původní příspěvek byl smazán
s čímž naprosto souhlasím /jak se do lesa volá, tak se z lesa ozve ... citoslovce sovy/ Šklebící se)
 
XXX_Dazz
[img]http://img172.imageshack.us/img172/2694/bosszl2.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Liptow
http://www.letka1...ovakia.pdf

Úsměv
 
LesniHU
http://www.yogyso...Readme.pdf

ÚsměvÚsměv
 
3BAP_Rohlos


Dostkrát se tam opakuje spojení "occupy Slovakia"...

Tohle spojení mě historicky není moc jasný. A vůbec, nějak mě to k sobě v období WWII nesedí...Zamračený
 
Liptow
Opakuje sa to tam presne dvakrat, bombardirovscik. Ku vam Krauti napochodovali v tridsiatom deviatom a ku nam v stryridsiatom stvrtom, co je na tom historicky nepochopitelne? Vyděšený
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,687,013 návštěv