September 08 2024 05:13:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Máte nebo plánujete VR headset?
1stCL_Fucida
310_cibule napsal:

Z ničeho nic mi přestal fungovat HP Reverb VR3000 G2. Software nevidí headset. Kabel mám vyměněný. Jsem ztracen. Sakra!!!!

Může odejít vstup do GF?


Může, snadno zjistíš, když to dáš do vedlejšího displej portu Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:
Může, snadno zjistíš, když to dáš do vedlejšího displej portu Úsměv


Mám trochu obavy, že je tam jen jeden. Zbytek HDMI. Mrknu doma.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Tak portem to není, druhá obrazovka v něm jede bez problémů.

Nicméně Mixed reality portal hlásí, že headset není připojen. Jsem v riti!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
To bude asi špatnej i ten druhej kábl.
 
310_cibule
Aúúúúúúú.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Ještě si alespoň 3x ověř, že máš ten kabel správně zasunut v tom portu v helmě. Ten port je pěkně debilní a ani bych se nedivil kdyby si to neměl "docvaknutý".
Jinak já ti kdyžtak půjčím můj kabel, na neurčito. Já teď stejně nemám moc času.
Kdyby se zničil, tak to neva. Stejně je to pochybnej krám. Chceš? Úsměv
Případně můžeš zkusit absolvovat martýrium s reklamací a výměnou, co si každý z nás už vyzkoušel Šklebící se
Upravil/a magot dne 25-06-2024 20:34
 
310_cibule
Díky, magote. To bych rád využil. Ještě vyzkouším těm kábl a pak bych se ozval. To martyrium jsem už absolvoval (chvílemi jsem měl pocit, že mne podezírají, že jsem ten krám ukradl : ) Každopádně ještě jednou dík za nabídku.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
petsild napsal:

Ahoj,
používáš kabel USB-C a je potřeba nějaký speciální omezený délkou?
Režim přes kabel tedy pořád baští baterii, která se neustále musí dobíjet?
Pro uživatele VR dosud nepolíbeného, jsou tvé zkušenosti a postřehy velice užitečné, dík.


Ahoj Petsild, je to kabel USB 3 Type-C (5 m).

magot napsal:

nastavení handtracking v DCS pro Q3
YouTube Video




Magote ty si poklad. Velke dakujem, idem ladit rucicky v DCS Úsměv
Upravil/a Baron dne 27-06-2024 13:07
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
magot napsal:
Ještě si alespoň 3x ověř, že máš ten kabel správně zasunut v tom portu v helmě. Ten port je pěkně debilní a ani bych se nedivil kdyby si to neměl "docvaknutý".


Měl jsi pravdu, magote. Tohle byl ten kámen úrazu. Na káblu je taková tečka, která musí při správném zapadnutí být u samého okraje brýlí. Mořil jsem se s tím docela dlouho, ale nakonec zaklapl. Tak jsem si hned v mustangu cvičně sundal Ta-152 v osmi tisících metrech. Offline.

Každopádně díky. Já už pomalu kupoval nový kabel : ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
HP nezklame Šklebící se
i.imgur.com/0a3LklR.gif
 
Baron
Tak som zistil, že mám malý problém s nastavovaním handtrackingu (šiel som podľa videa od Maggota). Mal by sa povoľovať v aplíkácii vo vlákne pre vývojárov v sekcii Beta - no, a ja tam tú položku jednoducho nemám. A teď babo raď. Bez toho sa ďalej nepohnem.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
A není to už teda automaticky zapnuté, jakože to už není potřeba nastavovat? Normálně pokračuj ..
Kdybys používal steam, tak tam se to aktivuje settings/ general, openXR Runtime - set oculus as active (to udělá totéž)
 
Baron
Neviem či je to už zapnuté. Položka pre vývojárov tam chýba. Pozriem na Steam uvidíme.
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
Tak som to vyskušal a bez tých vývojárskych linkov žiaľ nefunguje. Máte niekto nejaký nápad ako ich do tej aplikácie s požkou Beta dostať? Prípadne ako resetovať tú aplikáciu alebo...?
Hals - und Beinbruch!
 
magot
No nenastartuje ti služba OpenXR na pozadí a to je ten problém.
Možná by to šlo protlačit přes registry ve widlých ..
Ale vypadá to tak, že si cukrbergovci vyzkoušeli tu betu a uznali že asi openXR zatím podporovat nebudou.
Nebo to mají vše ok a ty máš rozbité C++ knihovny, respektive se mlátí staré s novéma. Tzn. odinstalovat všechny c++ knihovny a nainstaloval jen ty aktuální.
Ale všeobecně vzato, je to pěkné na vyzkoušení ten handtracking, ale pro pořádné lítání to je stejně nepoužitelné.
 
1stCL_Fucida
Ve Šturmovi je to na pořádné létání úplně v pohodě. Tedy Reverb Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
není to Barone schované pod general?
forums.flightsimulator.com/uploads/default/optimized/4X/0/4/b/04b07708254bccc2894dd08fc7243d178fed4f30_2_1380x416.png
 
Baron
magot napsal:

No nenastartuje ti služba OpenXR na pozadí a to je ten problém.
Možná by to šlo protlačit přes registry ve widlých ..
Ale vypadá to tak, že si cukrbergovci vyzkoušeli tu betu a uznali že asi openXR zatím podporovat nebudou.
Nebo to mají vše ok a ty máš rozbité C++ knihovny, respektive se mlátí staré s novéma. Tzn. odinstalovat všechny c++ knihovny a nainstaloval jen ty aktuální.
Ale všeobecně vzato, je to pěkné na vyzkoušení ten handtracking, ale pro pořádné lítání to je stejně nepoužitelné.


OpenXR nie je problem, ten mam zapnuty. Obavam sa, ze chyba bude u mna - nie som si isty, ci som omylom nezaskrtol polozku "dalej nezobrazovat:. Myslim si, ze tam to cele zacalo. No a neviem teraz ako tam dostat tu povodnu verziu aj s polozkou pre vyvojarov. Vsetko v DCS funguje perfektne, az na tie ruky. paradoxne, pri pouziti ovladacov k headsetu problem nie je, tie funguju bez problemov. Lernze je to trochu neprakticke, pouzitie ruk je jednoducho prirodzenejsie a rychlejsie.
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
magot napsal:

není to Barone schované pod general?
forums.flightsimulator.com/uploads/default/optimized/4X/0/4/b/04b07708254bccc2894dd08fc7243d178fed4f30_2_1380x416.png


Je to pod General a poctivo zapinam. Laborujem dalej, snad sa mi s tymi hnatmi nieco podari urobit.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Ricrd
zdar
v zobrazeni headsetu mam nastaveno 90Hz a v sturmovi me to nepreleze 60fps i kdyz mam vse postahovany ,prosim o neaky tip jak mam ten limit 60 zmenit na 90
mam g2,,3080ti
diky
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

29-08-2024 21:30
nová sportovní disciplína Šklebící se https://youtu.be/.
..Y7Ya2IJU4n


09-08-2024 10:21
U příležitosti dnešního dne přeji všem po zbytek roku štěstí jako z Kokury.

08-08-2024 15:00
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. Tak to nezapomeňte oslavit.

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

35,553,241 návštěv